Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЗлата
594 Oracle

Злата: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Злата за походженням південнослов'янське. Буквальне трактування цього імені звучить як «золотко», «злато», «золота». І до речі, це ім'я в ужиток на території нинішніх країн СНД увійшло тільки недавно ...

українське жіноче ім'я Злата користується сьогодні, на жаль, не більшим попитом, але не дивлячись на це, є досить-таки непоганим варіантом імені для дівчинки. Більш того, воно являє собою не просто чергову варіацію імені, а ім'я з найсильнішою енергетичної аурою.

Ім'я Злата: Значення і характеристика
Походження імені Златапівденнослов'янське
Буквальна трактування«золотко» або «золота»
Країни первинного появиСербська або Болгарська республіки
Ангел хранитель і покровитель імені:Великомучениця Злата Могленская

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Злата займає 41-43 позиції і доводиться на 5-7 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Лата

Сучасні англійські аналоги:Злате, Злоте

Цікаве про ім'я Злата:У перекладі на грецьку мову ім'я Злата звучить як Хриса, в той час як більшість імен звучить схоже з оригінальними варіаціями.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Злата обіцяє не тільки позитивні, але зате потрібні риси характеру, що створюють в комплекті дуже цікаву натуру. Це і непередбачуваність, і нестабільність, і активність, і розвинену уяву, і дієвість, і ініціативність, і комунікабельність.

Взагалі ж, вважається, що іменованої таким чином носительці імені Злата сулятся такі характеристики, як тяга до пригод, допитливість, позитивний погляд на світ, доброта і надмірна щирість, чуйність і чутливість. Це в своїй більшості добрі і порядні жінки, що володіють яскравою харизмою і дивним внутрішнім світом.

Хоча, втім, перелік якостей може і змінюватися, в залежності від впливу додаткових факторів, зокрема, астрологічних.

Переваги та позитивні риси:комунікабельність, готовність до пригод, позитивний настрій і оптимізм. Злати ніколи не втрачають часу на депресії і нудьгу, вони завжди в гарному настрої і готові до пригод, завжди мають в запасі десятки ідей і задумів ...

Злата погано відноситься долюдям нудним, монотонним, нудним і мовчазним. Вона уникає мовчунів і людей укритті, не готових відкритися. Плюс, вона дуже вимогливо ставиться до потенційних друзів – і вимагає вона, до речі, часом дуже багато чого.

Характер імені Злата

Характер імені Злата дуже непростий, цим ім'ям сулітся іменується багато важливих якостей, серед яких ціла купа рідкісних. Так, в більшості випадків характер іменованої формою імені Злата наділяється такими рисами як розсудливість, розважливість, планомірність, гордовитість, зарозумілість, волелюбність і незалежність. За своєю суттю, навіть в дитинстві, це занадто серйозна дівчинка, її серйозності можна лише позаздрити. Але з часом все змінюється і характер може у дорослої Злати виявитися вже зовсім не таким. Натура дорослої дівчини, названої формою імені Злата, зазвичай наділена такими характеристиками як зарозумілість, вимогливість, працьовитість, прямолінійність, чесність, безкомпромісність, наполегливість і наполегливість. Злата вимагає від людей досить багато чого, вона всіх хоче бачити ідеальними, такий вже її характер, і при цьому намагається всіх перевиховати, не розуміючи, що далеко не всім під силу змінитися в ту боку, в яку хочеться їй особисто.

Втім, все вищеназване є лише теоретичними даними. Насправді характер може виявитися зовсім іншим, бо залежить від безлічі додаткових чинників. Наприклад, він може залежати від знака зодіаку, від виховання, звичайно ж, і пори року народження ...

Раннє дитинство

У дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Злата, дуже непростий характер, і що не менш важливо, це ім'я впливає на свою носительку на кожному віковому етапі по-різному. Так, в ранньому дитинстві у названої ім'ям Злата дівчинки може бути доросла натура – це ім'я може обдарувати її такими рисами як уважність, дбайливість, допитливість, красномовність, товариськість, і багатьма іншими. До того ж, у цієї дівчинки є розсудливість, та така, якої зазвичай не наділяються дітки в ранньому віці.

Вона не балується, що не пустує, що не вередує і не істерить, будь-які свої дії попередньо ретельно обмірковує, і ніколи не робить необдуманих вчинків. А ще Злата може бути розважливою, гордовитої, і навіть трохи зарозумілою, але ніколи не покаже цих своїх якостей оточуючих.

До речі, що до оточення – значення і енергетика імені Злата обіцяють дівчині, яка отримала це ім'я, занадто високі вимоги до оточуючих, до того ж, не тільки в ранньому дитинстві, а й взагалі, на все життя. Вона вимогливо ставиться до оточення і вимагає від потенційних друзів дуже багато чого – саме тому-то у маленької Злати і мало друзів.

Батьків же вона в усьому слухається, маму бере за приклад, намагається їй у всьому догоджати … ;

підліток

Злата підліток, це і зовсім можна сказати доросла людина. Значення імені Злата може подарувати характеру цієї дівчинки багато важливих і потрібних характеристик. Серед їх величезного переліку є такі як розсудливість, розважливість, доброта, справедливість, працьовитість, принциповість, чесність, добродушність і добропорядність, красномовність і вигадливість, планомірність і рішучість, обов'язковість і відповідальність.

У такий дівчини немає неважливих або непотрібних справ, вона все сприймає всерйоз і до будь-якої справи підходить з такою відповідальністю, якої можна лише позаздрити. Злата, над якою протегує енергетика цього імені, у всьому надходить як доросла, до будь-якої справи підходить з особливою відповідальністю, ніколи не кидає справи на півдорозі і стрімко йде до поставленої мети, не зупиняючись і не відпочиваючи.

Взагалі, Злата, це зазвичай трудяга, яких пошукати. У неї немає вільного часу, вона вічно чимось зайнята і весь час вигадує собі все нові і нові справи. Спокій і відпочинок не для неї.

Доросла жінка

Якщо у дівчинки з ім'ям Злата просто багато серйозності, то у дорослої жінки, дівчата, іменованої таким же чином, характер вже більш м'який, хоч і наділений купою часто конфліктуючих між собою якостей. Значення імечко Злата може обдарувати доросле носительку цієї іменоформи дружелюбністю, відвертістю, товариськістю, принциповістю, привітністю, комунікабельністю, ощадливістю, працьовитістю, якоюсь загадковістю і багатьма іншими рисами.

За своєю суттю це позитивно мисляча, позитивна з усіх аспектів дівчина, але не без недоліків. Одним з таких недоліків є найсильніша боязкість перед зрадою – Злата боїться зради друзів, і тому вимогливо ставиться до тих, хто претендує на звання одного. Її друзі, це в основному добірні люди, ті, в кого Злату ніщо і ніколи раніше не змушувало засумніватися. А плюс до всього, значення цього ймення обдаровує ще й відданістю – Злата ніколи не зрадить близького, готова прийти на допомогу, обов'язково допоможе порадою чи ділом звернулася до неї людині, не кине в біді.

Що ж стосується професійної діяльності, так тут все просто – яку б професію Злата не вибрала, він завжди буде гідною свого місця робітницею, відповідальної, чесної, працьовитої. Ось таке значення іменоформи Злата, і ось таку натуру вона обіцяє ...

Доля імені Злата

Доля імені – один з найскладніших параметрів. Проте, дослідники присвячують цьому параметру навіть сьогодні надто багато уваги, навіть не дивлячись на всю його непередбачуваність, загадковість, і теоретичність. Що ж стосується питання про те, яка доля імені Злата, так тут все досить просто ...

Доля Злати передбачає наявність у носії цього ймення такої якості як вимогливість, і в стосунках з представниками протилежної статі ця риса зазвичай проявляється сильніше всього. Злата дуже багато чого вимагає від своїх потенційних партнерів, кавалерів, і через це довго не може знайти свою справжню другу половинку. Пізніше, природно, все може змінитися. Але не раніше настання зрілості. Доля названої ім'ям Злата передбачає їй довгий пошук другої половинки, і це факт.

Проте, життя може в підсумку зіштовхнути її з чоловіком, з яким вона побудує все своє подальше життя. Доля Злати, бути оточеною шанувальниками, але серед х величезної кількості вона побудує відносини далеко не з багатьма. В остаточному підсумку, їй передбачається становлення хорошою матір'ю і відмінною дружиною ...

Любов і шлюб для імені Злата

за ідеєю Злата повинна стати зразковою дружиною, вірною, доброї, щедрої, уважною і турботливою. Але є одне невелике «але» — вона буде довгий час уникати заміжжя, адже, по-перше, буде бояться втратити свободу і незалежність, якої дорожить, а по-друге, все її кавалери обов'язково будуть хоч якимось її вимогам, але все-таки не відповідати. Але ж для Злати дуже важливо, щоб поруч з нею був чоловік, який відповідає її вимогам і критеріям повною мірою.

Вона уважна, турботлива, завжди допоможе і порадить, не стане зайвий раз «пиляти» свою другу половинку причіпками і критикою, і взагалі, жити з нею заданої нею чоловікові буде добре. Але за все те хороше, що вона дасть, чоловік повинен буде розплачуватися своєю свободою. Пожертвувавши своєю свободою, вона буде того ж вимагати і від свого чоловіка.

Більш того, Злата адже може бути лідером в сім'ї, може претендувати на роль глави сімейства. А якому чоловікові сподобається жінка-лідер? Правильно, далеко не кожному. Звідси і нові проблеми. До того ж, Злати належать до тієї категорії людей, що швидко звикають до влади – отримавши владу, вона може зажадати ще більше, почати нахабніти і сідати на шию чоловікові, встановлювати правила, вимагати беззаперечної покори і не тільки.

Злата як Мати

Важко сказати насправді, який саме стане матір'ю дівчина на ім'я Злата. Але якщо все ж зачіпати цю тему, то в першу чергу варто було б сказати про те, що поганою матір'ю Злата не може бути, бо людина з такою відповідальністю, розважливістю, умінням передбачати всі наслідки, інтуїцією і уявою, просто не може стати поганим батьком.

Інша справа, що Злати, в більшості випадків, дуже волелюбні і найбільше на світі бояться втратити свою незалежність. Ось це-то фактор і може значно ускладнити сам процес виховання дітей – дітям адже потрібно присвячувати максимум часу, заради них доведеться позбутися особистого простору і часу, заради них доведеться пожертвувати свободою. Це може сильно лякати Злату. Звичайно, якщо дитина вже з'явився на світло, відмовляти від нього вона не стане. Але якщо дитину ще немає, то вона зробить все можливе для того, щоб не ставати матір'ю до того моменту, поки сама ж не зважиться на це.

Але навіть якщо Злата вирішиться на материнство, сама жертвувати всім заради дитя вона не стане. Вона буде жертвувати свободою і собою рівно настільки, наскільки буде готовий пожертвувати собою батько дитини. З ним вона буде намагатися порівну ділити все без винятку: обов'язки, відповідальність, жертви тощо.

Сумісність Злата c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Злата в плані почуттів і пристрасті з такими чоловічими іменами як Віктор, Давид, Ігор, Вараздат, Анар, Альберт, Григорій, Дем'ян .

міцний і міцний шлюб Злата зможе вона побудувати з Олегом, Леонідом, Артемієм, Єлисеєм, Данилом, Максиміліаном.

А ось з Гордієм, Панкратов, Йосипом, Іларіоном, і Матвієм, Златі краще не будувати відносин.

Взаємовідносини у названої ім'ям Злата дівчата з представниками протилежної статі дуже непрості. Її, на відміну від більшості дівчат, цікавлять не фізичні або матеріальні дані потенційної другої половинки, а лише душевні. У чоловіках, хлопців, Злата цінує в першу чергу душу, натуру, риси характеру, і те, яким стає людина в певних складних ситуаціях. Той, кого вона запідозрить в невірності або нечесності, ніколи не зможе завоювати її довіри – всього лише раз вона засумнівається в людині, і більше його в своє коло спілкування не підпустить ...

Число імені Злата

Число імені Злата по нумерології – 8. Сама ж по собі вісімка є символом стабільності, подвійності, сталості та матеріального благополуччя. Що ж до дівчат на ім'я Злата, які як раз-таки і заступництво цим числом, так тут все просто – ці дівчата двоїсті, мінливі і дуже непостійні, при тому що самі бажають якраз-таки знайти ту саму стабільність і то саме сталість. Ці дівчата незвичайні, емоційні й енергійні, чуттєві і амбітні, честолюбні і скромні.

Вісімки вважаються людьми настрою. Тож не дивно, що люди, заступництво числом 8, зазвичай насилу уживаються в суспільстві інших людей. Причина в тому, що людям з ними складно, люди просто не можуть їх передбачити, зрозуміти. Це-то і відлякує більшу частину людей.

З іншого боку, люди числа 8, це дуже корисні особистості, здатні приносити користь навіть там, де це неможливо. Вони успішні, мають гарну інтуїцію і часто роблять такі успіхи, про які багатьом залишається тільки мріяти. А ще «люди-вісімки» самі по собі дуже волелюбні і незалежні, і намагаються робити все, що тільки можна, заради того, щоб ніколи не втратити ту саму свободу.

Формула обчислення числа імені Злата :З (9) + Л (4) + А (1) + Т (2) + А (1) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Злата

  • Камінь-талісман – Алмаз і Гірський кришталь.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носії імені Злата – Слон.
  • Рослинний символ – Мімоза.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Злати – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Злата

Злата Зарецька (театрознавець)

Злата Дзарданова (співачка)

Злата Буличова (солістка оперної трупи Маріїнського театру)

Злата Волкова (російський лінгвіст і перекладач)

Злата Чочиєва (російська піаністка)

Злата Раповий (публіцист і редактор)

Злата Бизова (художник, живописець)

іменини дні і святі покровителі імені Злата

Хриса (Хрис, Злата) Могленская

жовтень 26

Хриса (Хрис, Злата) Могленская

жовтень 31