Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРегіна
492 Oracle

Регіна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Регіна за походженням латинське (давньоримське). А все тому, що спочатку саме в Скандинавії це ім'я отримало найбільше поширення. У перекладі з латині значення цього імені трактується як «цариця» або «королева».

Ім'я Регіна досить часто зустрічалося в країнах Європи в 90-ті роки, але зараз вже зустрічається набагато рідше. Зате почало з'являтися в нашій країні. Але насправді це й не дивно, адже це жіноче ім'я красиво звучить і має досить непогану сумісність з чоловічими іменами …

Ім'я Регіна: значення і характеристика
Походження імені Регіналатинське / скандинавське
Буквальна трактування за цією версією«цариця»
трактування за другою версією«королева»
В кореніім'я скандинавської войовниці Регін-Лейв
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Мучениця Регіна

Популярність:Ім'я Регіна вже давно віднесено до категорії рідкісних імен. Імена з цієї категорії зустрічаються не частіше, ніж в разі 5 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Регинка

Сучасні англійські аналоги:Regina

Цікаве про ім'я Регіна:Цікаво, що в Скандинавської міфології ім'я Регіна було згадано раніше, ніж набуло поширення. Там не раз згадується войовниця по імені Регін-Лейв ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Регіна наділяє іменовану малятко «царськими якостями», такими як незалежність у судженнях, сміливість, наполегливість, завзятість і наполегливість, самозакоханість, самодостатність, впевненість в собі, наполегливість, енергійність і активність …

Найчастіше це самозакохана і самодостатня жінка, яка вміє добре зарекомендувати себе в суспільстві, шановна і шанована, з хорошою пам'яттю і веселою вдачею. З такими жінками одночасно і складно, і комфортно.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони здатні приймати нальоту важливі рішення, при цьому встигаючи обмірковувати все наслідки.

Регіна погано відноситься долюдям, що не мають ніяких цілей, живуть безцільно і марно. А ще носії цього імені не підпускають до себе людей корисливих і надто самовпевнених ...

Характер імені Регіна

Важко точно сказати, яким буде характер дівчини Регіни в цілому, тим більше, якщо орієнтуватися лише на енергетику цього непростого імені. Але, втім, навіть якщо і орієнтуватися лише на енергетику, дещо, але все ж можна сказати. Наприклад, можна точно сказати, що це повинен бути характер упертой, настирливою, гордовитої, принципової, жорсткої, активної і цілеспрямованої жінки, яка зробить все, що завгодно, але доб'ється своєї мети.

При цьому носительку цього імені не властиво домагатися цілей шляхом користі, обману або використання слабкостей інших людей. Всього Регіни домагаються самостійно, покладаючись виключно на власні сили, вміння, здібності та навички.

А ще можна додати і те, що Регіна, це зазвичай жінка з неймовірно правильними моральними принципами, які виливаються буквально в усі. Регіна ніколи не зрадить коханої людини, не обдурить близького, не заподіє болю тому, хто цього не заслуговує, і не стане стояти осторонь, коли побачить, що кого-то несправедливо кривдять. Такі вже вони в своїй більшості, войовниці Регіни ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві Регіни в своїй більшості є дуже позитивними дівчатками, у всіх викликають захоплення і позитивні думки. З дитинства це відкрита дівчинка, мрійниця і фантазерка, яка бажає ніколи не залишатися на самоті. Намагається всіх залучити, домогтися поваги і уваги, і не соромиться вдаватися до незвичайних прийомам в досягненні цих цілей.

При всьому вищесказаному Регіна може бути дуже самовпевненою і самодостатньою вже в такому ранньому віці. Вона може проявляти ці риси у всьому без винятку, може вести себе так, ніби вона не дитина, а вже доросла незалежна жінка. Самовпевнена, йде напролом, не боїться труднощів і складнощів, наполеглива і емоційна.

А ще носії цього красивого імені для дівчаток в дитинстві володіють відмінним уявою і творчим потенціалом, який, якщо не розвивати, може просто пропасти.

Підліток

Пізніше може проявитися і егоїзм. Будучи занадто впевненою в собі, вона стане зарозумілою і егоїстичною, але чутливої ​​і доброзичливою. З одного боку, може здатися, що Регіна, це дуже зарозуміла, егоїстична і жорстка дівчина, але з іншого боку, вона може здаватися і надто м'якою. У підсумку людям може бути дуже важко зрозуміти, яка вона насправді.

Підліток Регіна занадто критична і любить критикувати всіх навколо, та часом настільки сильно, що нерідко ображає, але готова вибачитися і визнати провину. Любить працювати над собою, домагатися досконалості, але робить це аж ніяк красивими вчинками, без злих намірів.

І взагалі, носії цього імені дуже доброзичливі і добродушні, незважаючи на те, що з боку здаються надто жорсткими і грубими.

Доросла жінка

У дорослому житті вона не може перебувати на самоті – брак друзів компенсує великим кількість залицяльників, але подарує всю себе тільки лицареві на білому коні, вірному, сильному духом, але підвладному їй. Сама вона ніколи не зрадить і не обдурить, стане відмінною дружиною, турботливою і уважною.

Доросла Регіна, це завжди цілеспрямована, працьовита, принципова, пунктуальна, обов'язкова, надійна і віддана принципам жінка. І до речі, якщо всі ці риси направити в правильне русло, то їх власниця зможе багато чого досягти в житті.

З Регін нерідко виходять гарні начальниці, перспективні фахівці у вузьких сферах, і досить успішні бізнес-леді. Хоча, знову ж таки, бувають і винятки, так що сподіватися на енергетику імені все ж не варто – потрібно як мінімум проявити приватне завзятість.

доля імені Регіна

Сказати точно, як повинна скластися доля носії цього імені, і зовсім найскладніше. І тим не менше, дещо сказати все-таки можна. Наприклад, можна точно підмітити той факт, що доля всіх Регін без винятку бути в молодості дуже популярними у представників протилежної статі. Ну не може не привертати до себе увагу чоловіків дівчина, якій обіцяють такі риси, як самовпевненість, самодостатність, енергійність і жіночність. Але ж ці риси сулятся енергетикою цього імені всім носительку без винятку ...

Інша справа, що доля навряд чи буде нагороджувати протягом усього життя Регіну романтичними романами та іншої жіночої радістю. Але не тому, що вона не варта, а тому, що сама Регіна швидше за все буде уникати всього цього. Навіщо? Так як мінімум для того, щоб почуття і стосунки не відволікали від цілей, які вона напевно поставить перед собою. Носительку цього імені властиво бути одинаками до тих пір, поки не будуть досягнуті всі поставлені цілі.

Але зате доросла зважилася на заміжжя жінка на ім'я Регіна може стати зразковою дружиною і відмінною матір'ю своїм дітям. Правда, тут є і спірне питання – вона може бути, як главою сім'ї, так і віддати верховенство в руки чоловіка.

Любов і шлюб для імені Регіна

Регіна — дуже акуратна і пунктуальна жінка, яка вміє вибудовувати всі події в житті в чіткої і запланованої послідовності. Вона дуже багато подорожує і існує велика ймовірність того, що в одній з таких поїздок Регіна зустріне свого майбутнього чоловіка. Їх недовгий курортний роман може закінчиться весіллям. Однак їхнє щастя може швидко закінчиться через що проявляються поступово недоліків обох подружжя.

Як лідер по життю, Регіна і в сімейних відносинах намагається зайняти чільну позицію, однак це далеко не завжди подобається її обранцеві. Її чоловіком може стати тільки сильний, заможний і успішний чоловік, налаштований на лідерство в сім'ї. У такому випадку можливі конфлікти і суперечки про першість в стосунках. Вони вирішаться, якщо мудрі і терплячий чоловік погодиться підіграти своїй дамі серця і зробити вигляд, що їй підкорився.

Регіна — справжня берегиня свого сімейного вогнища. Воно смачно готує, добре веде господарство, пильно стежить за порядком і чистотою, а також вміє створити в будинку комфорт і затишок. В її світлому, затишному і красивому будинку завжди панує спокій, порядок і гармонія у стосунках між усіма членами сім'ї. Однак в деяких випадках щаслива і усталена сімейне життя залишається доступною для Регіни, якщо її шлюб все ж розвалиться.

Регіна як Мати

в житті Регіни головне місце займають, звичайно ж, діти, не в образу чоловіка. Вона дуже трепетно ​​і ніжно ставиться до своїх чад. Буває так, що її шлюб складається невдало і після розлучення вона буде виховувати дітей самостійно. Регіна — самодостатня і впевнена в собі жінка, любляча і турботлива мати, тому в тому, що вона зможе поставити дітей на ноги навіть сумніватися не варто.

Особливу увагу вона приділяє їх інтелектуальному розвитку. Регіна прищеплює дітям любов до читання, знайомить їх з театром, з класичною музикою. При необхідності вона не шкодує коштів на репетиторів, а також водить дітей в різні секції, пов'язані з мистецтвом і творчістю. Сини займаються спортом, а дочки танцюють. Дочки вона намагається приводити в приклад себе і виховує її, орієнтуючись на своє чуття. По можливості, сином більше займається батько, намагаючись виростити з нього справжнього чоловіка.

Регіна ретельно стежить за тим, щоб її діти росли освіченими, самостійними, відповідальними і цілеспрямованими людьми. Вони не повинні забувати про людяність, чесність і доброту, адже саме це найголовніші якості порядних людей.

Сумісність Регіна c чоловічими іменами

Ідеальною вважається сумісність імені Регіна з такими чоловічими іменами як Гавриїл, Єрмолай, Ігор, Казимир, Лавр, Микита і Остап. Тут є всі шанси на побудову реально міцного, довговічного, щасливого, ідеального шлюбу. Правда, доведеться контролювати і підтримувати почуття, бо в обох половинок вони можуть швидко охолонути без підтримки.

Серпень, Акім, Альфред, Арнольд, Варлаам, Віссаріон, Гавриїл, Гордій, Казимир, Кирило, Кондрат, Лавр, Лазар — тут сумісність теж є, принаймні, в плані характерів. але в плані сімейного життя її практично немає, а тому відносини можуть бути швидко зруйновані.

Ізяслав, Інокентій, Ісаак, Кім, Пантелей — а тут і зовсім астрологи не рекомендують створювати пару, бо нічого доброго з цієї затії однозначно не вийде. Так вже мають у своєму розпорядженні значення даних іменоформ.

Що ж до взаємин з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. Як вже і говорилося, Регіни в своїй більшості такі. Що користуються попитом у чоловіків, але ставитися носій цього імені буде до всіх чоловіків однаково, по крайней мере, до певного моменту. Вона не стане виділяти симпатичних розумних або веселих – всі вони будуть для неї на одну особу.

Число імені Регіна

Число імені Регіна по нумерології — 9. Дев'ятка по нумерології наділяє своїх підопічних унікальним і найбільш широким спектром рис характеру. Дев'ятки здатні дивним чином досягти успіху в найрізноманітніших сферах діяльності. Вони — дуже талановиті та здібні люди. У низ прекрасний смак, тонка інтуїція і чудове уяву. Також вони вражають своїм широким кругозором, блискучим розумом, завзятістю, вимогливістю, цілеспрямованістю і максималізмом.

Дев'ятки користуються величезним авторитетом серед оточуючих. Дуже важливо, щоб вони продовжували використовувати силу свого впливу всім на благо, чесно і справедливо. Серед підопічних числа 9 чимало видатних і знаменитих особистостей в самих різних професійних сферах діяльності людини: політики, актори, співаки, вчені.

Дев'ятки — імпульсивні й емоційні люди, для них характерна влюбчивость. Однак їх закоханість швидко проходить і вкрай рідко переростає в серйозні почуття.

Стабільними відносини можуть бути тільки, якщо їх регулярно наповнювати романтикою і новизною. Крім того, зайва мрійливість дев'яток може занурити їх у світ ілюзій. Друзі дев'яток повинні частіше з ними спілкуватися, ділитися думками і відпочивати. Також підопічні числа 9 можуть мати схильність до цинізму і поганий фінансової дисципліни.

Формула обчислення числа імені Регіна:Р (9) + Е (6) + Г (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Регіна

  • Камінь-талісман – Яшма і Топаз.
  • Планета-покровитель – Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Регіна – Чайка.
  • Рослинний символ – Шафран.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Лев.
  • Число Регіни – 9.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Регіна

Регіна Карпінська – фахівець з філософських проблем біології

Регіна розуму – латвійська кіноактриса і балерина

Регіна Чанд – індійська героїня

іменини дні і святі покровителі імені Регіна

Свята Мучениця Регіна (Рейну)

вересень 7