Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРада
533 Oracle

Рада: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Рада за походженням давньослов'янське. У перекладі з давньослов'янського мови значення перекладається як «весела». За другою версією могло зародитися в мусульманській культурі. Виходячи з неї, може перекладатися як «красива дівчина» або «витончена і струнка».

Ім'я Рада сьогодні зустрічається вкрай рідко, але користується попитом у більшості країн Європи і колишнього СРСР. Їм називають новонароджених дівчаток України, Російської Федерації, Польщі, Білорусії і т.д.

Ім'я Рада: Значення і характеристика
Походження імені Рададавньослов'янське
Буквальна трактування«весела»
За другою версією«красива дівчина» або «витончена і струнка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Ім'я Рада не входить в сотню найпопулярніших жіночих імен і є дуже рідкісним. Доводиться не більше, ніж на 1-2 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Радонька, Радочка, Радуся

Сучасні англійські аналоги:Радість, Радислава, Радміла

Цікаве про ім'я Рада:Це ім'я прийшло до нас після прийняття християнства, і відразу завоювало популярність. Від нього ж відбулися такі імена як Радомира, Радміла, Радослава.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Рада наділяє носительок такими рисами характеру як веселу вдачу. Оптимістичність і педантичність. А ще раді в своїй більшості. Це власниці спокою, розсудливості, практичності. Рада відповідальна і виконавча, але нерішуча – може кинути справу, не довівши його до кінця. Плюс, носії цього імені весь час і в усьому сумніваються, при цьому часто приходячи до неправильних висновків.

З іншого боку, Ради, це в основному власниці чуйних натур, ніжні, уважні, дбайливі. Правда і тут є один противагу – носій жіночого імені Рада може бути дуже мінливою, особливо в плані відносин з представниками протилежної статі.

Переваги та позитивні риси:ніжність і доброта, уважність і дбайливість, щедрість, щирість, готовність до пригод, спрага новизни і нових знань, допитливість. А ще Рада, це зазвичай людина з чудово розвиненою уявою.

Рада погано відноситься доприскіпливим, надто рухомим і активним особистостям, ненавидить корисливих і брехливі людей, і найбільше в житті не любить чоловіків, які ніколи й в усьому бачать привід для ревнощів.

Характер імені Рада

Характер імені Рада такий, що обіцяє натурі названої цим ім'ям дівчини багато хороших якостей. Правда, в різному віці характер може бути у Ради занадто різним. Так, якщо в ранньому дитинстві характер Ради випромінює спокій і врівноваженість, то вже в підлітковому віці це може бути занадто рухлива, активна і непередбачувана особа, яка випромінює позитив, енергетичний потік оптимізму і веселощі. Втім, багато що залежить не тільки від характеристики імені, але також і від інших чинників. Визначальним же в разі носії імені Рада є фактор батьківського виховання. Всі дівчини на ім'я Рада дуже доступні в плані виховання, вони легко всьому навчаються, легко до всього звикають, і легко піддаються вихованню.

Характер дорослої жінки, що отримала при народженні ім'я Рада, і зовсім унікальний в усіх напрямках. Вимоглива, але чесна, прямолінійна, але стримана, товариська, але відповідально підходить до вибору друзів, велелюбна, але бажає довговічності і фортеці в стосунках, промовиста, але сором'язлива – ось який він, характер названої іменний формою Рада жінки, що досягла зрілості. Особливо ж унікальною натурою наділені осінні дами по імені Рада – таких і зовсім важко передбачити, їх поведінку занадто непередбачувано, а характер у деякій мірі завуальований таким чином, що розгадати його практично нереально.

Раннє дитинство

У дівчинки, якій батьки вирішили дати рідкісне красиве жіноче ім'я Рада, може бути дуже непередбачуваний і нестабільний характер. Зазвичай значення цього ймення нагороджує носії цілою купою хороших якостей, але в міру дорослішання багато хто з них можуть просто пропасти, а інші навпаки, з'явитися і посилитися. У дитинстві ж зазвичай значення і енергія імені Рада обіцяє такі риси як спокій, сором'язливість, доброзичливість, щедрість, чесність, умиротворення, слухняність, сором'язливість, некомунікабельність, нетовариськість, скритність і замкнутість. У підсумку Рада може виявитися дуже замкнутою і самотньою дівчинкою в ранньому дитинстві. Але не варто думати, що такий натура дівчинки Ради буде завжди – батькам не варто переживати, тому як все це лише тимчасово. За доданню, все Ради вже в підлітковому віці стають більш розкутими і товариськими. Але зараз не про це ...

У маленької дівчинки, над якою протегує значення ймення Рада, може бути сумно мало друзів, але сама вона від цього не постраждає. У цієї дівчинки завжди буде купу цілей, вона ніколи не почне нудьгувати, все, що їй потрібно, це батьківська увага і турбота. Рада старанна, щедра, добра, відповідальна, що не властиво дітям в малому віці, а ще й принципова. Значення цього ймення обіцяє натуру, з якої у дівчинки може бути багато успіхів. Будь-яка справа, за яке Рада візьметься, у неї вийде настільки добре, наскільки це тільки можливо. Та й плюс до всього сама вона ніколи не дозволить собі схибити – головна мета дівчинки Ради в дитинстві, це потішити батьків, побачити в їхніх очах гордість.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою панує значення і енергетика імені Рада, натура зовсім не схожа на ту, що описувалася раніше . Це вже зовсім інша людина, з іншими рисами характеру, з унікальним внутрішнім світом. Але перше, про що варто було б сказати, це старанність, обов'язковість, старанність, відповідальність і стовідсоткове виконання всіх обіцянок – все це обіцяє значення ймення Рада в підлітковому віці. Раді можна довірити будь-яку справу, вона впорається з чим завгодно, та й відповідальність проявить в будь-якій справі, незалежно від того, чого воно стосується, вигулювання собаки, уроків, прибирання, або допомоги по дому. А плюс до всього значення може подарувати характеру цієї дівчинки ще і сильну залежність від похвали – у дівчинки Ради непомірне бажання отримувати якомога більше комплементов, вона все заради них зробить.

Що ж до комунікабельності та товариськості, так тут все зміниться в край, і що найцікавіше, все в кращу сторону. У дівчинки підлітка, над якою протегує значення іменний форми Рада, вже не буде страхом і боязкості, тривоги і скритності – навпаки, це дівчисько буде спілкуватися з усіма підряд, аби дістати якомога більше уваги до своєї персони. Товариська, комунікабельна, привітна і чуйна, завжди рада новим знайомствам. У цієї дівчинки повинно бути надто багато друзів, і напевно з усіма вона буде в найкращих стосунках.

Хоча знову ж, є і недоліки. Зазвичай значення цього імені обіцяє носительку в підлітковому віці сильну вимогливість, яка виявляється як раз в спілкуванні.

Доросла жінка

Дорослій жінці, яка отримала при народженні ім'я Рада, значення цього ймення може подарувати ще більше переваг, але натура її стане куди складніше. Наприклад, вона швидше за все все так же залишиться товариською і відкритою, комунікабельною і привітною, але стане ще більш вимогливою. Рада буде вимагати занадто багато чого від своїх друзів і подруг, вона всіх постарається прирівняти між собою, кожного захоче змінити. Природно, всіх, хто почне противитися цьому, вона виключить зі свого кола спілкування. При цьому вимагати вона може занадто багато ...

Що до професійної діяльності дорослої Ради, так тут все просто. Зазвичай жінки, над якими опікується значення і енергетика імені Рада, обирають професію, пов'язану зі спілкуванням і з мінімумом відповідальності. Так, Рада ніколи не відмовиться стати лідером або керівником, але бути відповідальною за людей і їхні вчинки їй не подобається. Саме тому-то більшість названих цим ім'ям дівчат і вибирає щось, пов'язане з журналістикою або дослідженням – щоб доводилося менше відповідати за інших. Хоча знову ж таки, це тільки теорія – у кожної Ради свій шлях.

Значення обіцяє носії ім`я Рада і багато достоїнств, але найголовніше з них полягає в тому, що Рада ніколи не зраджує своїх друзів і завжди готова прийти на допомогу до будь-якого з них. Це жінка, для якої важливо допомагати всім навколо, щоб її цінували, поважали, любили за це. А плюс до всього значення може обдарувати ще і безкорисливістю, що теж рідкість для сучасності.

Доля імені Рада

Доля імені Рада у відносинах з представниками сильної половини людства, в шлюбі і як такої любові, дуже непередбачувана і непроста. Якщо в підлітковому віці доля Ради може припускати бурхливе особисте життя і велику популярність у представників чоловічої половини, то в зрілості все може змінитися. Зазвичай підлітки з таким ім'ям дуже темпераментні й амбітні, не можуть визначитися з вибором другої половинки, закохуються і кожного нового хлопця вважають коханням усього життя. А ось доля дорослої жінки на ім'я Рада може вибудовуватися зовсім інакше – доросла Рада може бути дуже перебірливої, вимогливою, зарозумілою і одночасно поверхневої, але найголовніше те, що догодити такій жінці зможе далеко не кожен, тим більше, що вона сама навряд чи буде знати, чого хоче.

А взагалі, доля імені Рада така, що передбачає бурхливе особисте життя, і в кінці кінців, міцну сім'ю і удачу в першому ж шлюбі. Як показує історія, перший шлюб Ради зазвичай стає і останнім. Рада, опинившись дружиною, стає зразковою матір'ю і дружиною, такий, яких зазвичай ставлять в приклад. Доля Ради, стати відмінною матір'ю і зразковою дружиною, в такий чоловік ніколи не розчарується. Але є одне «але» — приводів для ревнощів їй краще не давати ...

Любов і шлюб для імені Рада

Рада – це вкрай приваблива і приваблива жінка, що володіє особливою елегантністю і шармом. Вона без особливих зусиль приковує до себе погляди чоловіків. Однак до вибору майбутнього супутника життя вона відноситься досить серйозно і перебуває в пошуку забезпеченого чоловіка, та ще й здатного навчиться поважати її потяги і інтереси. Зустріти такого молодого людини досить складно, тому на шляху до своєї мрії вона не раз помилиться.

Якщо все ж знайде свою долю, то зможе цілком і повністю реалізувати себе в ролі дружини і матері. У відносинах з коханим чоловіком, вона, як кішка м'яка, ніжна і ласкава, не пригнічує його права і проявляє такт. При цьому їй майже завжди вдається отримати від нього все, що їй заманеться.

Рада дуже цінує довіру і надійність у відносинах, вона просто не здатна на зраду і зраду. Тож не дивно, що і чоловікові подружню невірність вона ніколи не пробачить. Духовна спорідненість з чоловіком грає для неї головну роль. Навіть матеріальні труднощі вона готова подолати, якщо поруч з нею буде той, кого вона любить.

Рада як Мати

Сказати, що Рада стане ідеальною матір'ю не можна, але її душевність, надійність і ніжність припускають, що недолугої матір'ю їй точно не стати. Сім'я і діти у неї нехай і не на першому місці, але вона їх дуже любить. Вона дарує щире тепло, ласку і ніжність. Вона сприймає материнство як подарунок долі. Турботи, пов'язані з доглядом за дітьми вона покладає на чоловіка, але все ж не можна сказати, що вона не займається вихованням дітей.

Велике значення Рада надає духовному розвитку своїх чад. Вона прищеплює їм любов до читання, до мистецтва, до театру, музики і балету. Вона із задоволенням віддасть дітей в драматичний гурток і з захопленням буде стежити за результатами і успіхами діток.

При необхідності, вона може проявити строгість і поставити дітей на місце. Навіть, якщо вона перевірить щоденник раз в тиждень, то погана відмітка може сильно позначитися на найближчому майбутньому дитини, адже він буде покараний і отримає ряд обмежень і заборон.

Сумісність Рада c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Рада з такими чоловічими іменами як Максим, Тимофій, Петро, Марк і Олександр .

А міцний і надійний шлюб вийде створити тільки з Іваном, Михайлом, Павлом, В'ячеславом, Федором, Єлисеєм.

І ні в якому разі не варто пов'язувати долю дитини, що ім'я Степан, Руслан, Давид, Джеймс, Роберт і Стефан.

Взаємовідносини дівчата, над якою панує значення і енергетика імені Рада, з представниками протилежної статі, це досить складна тема. Причина в першу чергу в таку рису Ради, як вимогливість. Рада може користуватися неймовірною популярністю в суспільстві, чоловіки просто не зможуть не бути без розуму від неї, але домогтися її розташування зможе далеко не кожен з них. Щоб домогтися її розташування, доведеться дуже постаратися відповідати всім її перевагам і вимогам, Рада ніколи не захоче будувати відносини з тим, хто не зможе або не захоче змінюватися на її вимогу в ту чи іншу сторону.

Число імені Рада

Число імені Рада по нумерології — 7. Оригінальність і неординарність сімок не знає кордонів, серед них безліч новаторів з геніальними і блискучими ідеями. У підопічних 7-ки не тільки високий інтелект, а також аналітичні здібності, але ще і наукове мислення. Вони зосереджені на своєму внутрішньому світі і весь час йдуть по шляху самовдосконалення. Свої працьовитість і цілеспрямованість найкраще вони можуть використовувати в таких професійних сферах, як філософія, історія або ж релігія. Свої геніальні задуми вони озвучують, а ось реалізують їх інші люди, оскільки сімки не терплять командної роботи.

Через таку ось неординарності і неоднозначності сімки стають відлюдниками і одинаками, але це їх анітрохи не турбує, їм так цілком комфортно. Однак в деяких ситуаціях підопічні числа 7 можуть піти на підлість або хитрість, хоча від них цього ніхто не очікує.

Можливо, все ж самотність не найкращий супутник в житті навіть для сімок. Їм варто спробувати побороти своє марнославство, самолюбство і гордість і все-таки стати частиною суспільства, завести друзів і весело проводити з ними час.

Формула обчислення числа імені Рада:Р (9 ) + А (1) + Д (5) + А (1) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Рада

  • Камінь-талісман – Перламутр.
  • Планета-покровитель – Венера і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Рада – Лиса.
  • Рослинний символ – Кедр і Роза.
  • Кращий зодіак – Риби.
  • Число Ради – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Рада

Рада Грановська (відомий психолог)

Рада Мітчелл (австралійська кіноактриса)

Рада Хрущова (дочка керівника СРСР)

Радислава (Рада) Анчевская (вокалістка і автор текстів)

Радміла Караклаїч (югославська співачка)

Радміла Янковська (македонський державний діяч)

Радміла Щеголева (російська актриса театру і кіно)

іменини дні і святі покровителі імені Рада

Імені Рада немає в православному календарі іменин, тому при хрещенні дівчинку назвуть іншим православним ім'ям Святої за вибором батьків або настоятеля церкви.