Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАгата
810 Oracle

Агата: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Агата за походженням давньогрецьке. У перекладі значення звучить як «добра» або «хороша». Утворено від грецьких слів «agathe» або «agathos».

До речі, жіноче ім'я Агата вважається українським православним ім'ям, але має далеко не слов'янські корені. Воно має гарну значимістю і символікою. Наділяє дівчинку відмінною сумісністю з протилежною статтю і вважається одним з рідкісних імен сучасності.

Ім'я Агата: Значення і характеристика
Походження імені Агатадревньогерманська
Від древнегерманських слів«agathe» або «agathos»
У перекладі«добра» або «хороша»
Ангел хранитель і покровитель імені:невідомо

Популярність :Ім'я Агата в рейтингу популярних жіночих імен разом зі своїми похідними займає всього 84-87 позиції і доводиться лише на 2-3 дівчинки з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Агат, Агатка, Ага, Гата

Сучасні англійські аналоги:Агафія, Агафія, Агафея, Агапія, Агаті

Цікаве про ім'я Агата:Ім'я Агата вважається європейським варіантом вимови українського імені Агафія. Хоча насправді саме Агата вважається першоджерелом.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Агата обіцяє іменованої так дівчині непростий, але позитивний характер. Їй притаманні такі риси як товариськість, спокій, дружелюбність, різнобічна розвиненість і впертість. Остання риса може відігравати негативну роль в спілкуванні з друзями, але позитивну в плані просування по кар'єрних сходах і досягнення поставлених цілей.

Працьовита, цілеспрямований, завзята, обов'язково домагається поставлених цілей, огинаючи перешкоди і негаразди. Але для неї головне не досягнення безпосередньої мети, а роблення того, що їй подобається. Агата розумна і приваблива, товариська і красномовна, але від неї людей може відштовхувати занадто сильною егоїзм. Хоча знову ж таки, далеко не кожна власниця цього імені є егоїсткою.

Переваги та позитивні риси:працьовитість, готовність долати перешкоди, бажання вдосконалюватися і поліпшуватися, цілеспрямованість і впертість, наполегливість, красномовність, товариськість і комунікабельність.

Агата погано відноситься долюдям з поганим почуттям гумору, черствим і грубим особистостям, корисливим і хитрим, брехливим і потайним. Плюс, вона може уникати нав'язливих людей і лідерів, які намагаються домінувати над усіма.

Характер імені Агата

Характер імені Агата, а якщо бути точніше, носії цього імені, такий, що передбачає наявність цілого переліку хороших якостей. Наприклад, характер Агати обов'язково наділяється такими рисами як допитливість, чесність, уяву, планомірність, доброта, чутливість, сприйнятливість, комунікабельність і чуйність. Характер дівчат, названих іменем Агата, передбачає вміння контактувати з людьми всіх типажів без винятку, а також, здатність адаптуватися до оточення, яким би воно не було. У таких дівчат рідко з'являються вороги і недоброзичливці, не стається приводу для цього ...

Крім усього іншого, характер Гати ніколи не дозволить їй зрадити близької або навіть мало знайомої людини. Він не дозволить їй обдурити кого-то заради користі і вигоди. Агата, людина часто щирий і чесний, та настільки, що іноді це може навіть нашкодити їй самій. Вона не вміє зберігати секрети, не любить сперечатися, намагається з усіма триматися в рівних відносинах.

Характер дівчини, названої ім'ям Агата, не назвеш поганим, і це факт. Але трапляються і моменти, коли Агату можна невзлюбить – наприклад, такі моменти трапляються тоді, коли така дівчина вступає в суперечку про щось важливе. Вона просто не може мовчати, коли бачить, що людина в чомусь неправий, і при цьому намагається нав'язати свою думку іншим. Такий вже характер всіх Агат без винятку.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати красиве українське жіноче ім'я Агата, може бути досить позитивний і практичний характер. Делікатність, допитливість, стриманість, добродушність і доброзичливість, чесність і доброта, практичність і активність, енергійність і дієвість, передбачуваність і планомірність, спокій і нешкідливість – все це ще далеко не повний перелік якостей, які сулятся характеру дівчинки Агати на ранньому етапі дитинства. Це дуже добродушна малятко, і при цьому зовсім не балувана. Батьків напевно буде слухатися у всьому без винятку, балуватися не стане, волати до уваги шляхом взвивала поведінки теж не стане. Плюс, оптимістична і весела, і в усьому знайде привід для сміху або жарту. У дитинстві енергетика може перетворити її в ідеального дитини, в такого, яких якраз багато батьків ставлять в приклад своїм діткам. Плюс, значення може обдарувати натуру дівчинки Агати умиротворенням і умінням поступатися – така ніколи не підніме істерику через відмову в покупці іграшці, та й образу не покаже.

Зіпсувати настрій Агаті не зможе ніхто, вона стримана і ніколи не вказує свої переживання, своє невдоволення теж ніколи не стане демонструвати. Але при цьому вона самолюбні і може почати виношувати план помсти, якщо хтось зачепить її самолюбство. Вона може піти на компроміс, поступитися, проявити поступливість, але тільки в разі, якщо мова не йде про зраду або зачепити самолюбство ...

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення і енергетика імені Агата, досить багато хороших якостей. Зазвичай над підлітком Агатою домінують такі риси як активність, мрійливість, стриманість, дружелюбність, добропорядність, весела вдача та оптимізм, комунікабельність і привітність, емоційність і сприйнятливість, скритність. Значення цієї іменної форми може обдарувати натуру дівчинки Агати дійсно позитивним характером, який стане в підсумку тим самим фактором, що буде притягувати до неї людей різного віку. Агата підліток, це комунікабельний і доброзичливий чоловік, зазвичай у таких багато друзів і товаришів. Але є і одне величезне «але» — довіритися вона зможе не кожному, енергія імені Агата може обдарувати недовірливістю, та при цьому дуже сильною. Агата ніколи і нікого не присвятить в свої переживання, нікому не розповість про свої образи, може розповісти про свої секрети, але тільки тому, хто зможе домогтися її довіри, але ж зробити це зможе далеко не кожен.

Що ж до навчання, так тут все дуже непросто. З одного боку, вона позитивна і працьовита, може проявляти інтерес до гуманітарних наук і робити успіхи в навчанні. Але з іншого боку, Агата може вирости в результаті конфліктною людиною – правда, конфлікти будуть виникати лише з викладачами. Причина проста – Агата не з тих людей, що миряться з загальними правилами, у цієї дівчинки настільки сильне самолюбство, яке, до речі, обіцяє значення, що вона ніколи не дозволить диктувати їй умови поведінки і правила. Звідси у дівчинки Агата можуть виникати і проблеми у взаєминах з викладачами.

Доросла жінка

Доросла жінка, над якою протегує значення і енергетика імені Агата, це досить упертий, безкомпромісний і непоступливий людина, але проявляється її істинна натура тільки в моменти, коли їй дійсно є з чим посперечатися. Зайвий раз чогось пручатися без резонною на те причини Агата ніколи не стане. Значення цього ймення може обдарувати її егоїстичністю, змусити домінувати в ній такі риси як запальність і емоційність, але в цілому Агата завжди залишатиметься позитивної, оптимістичною і дуже доброзичливою жінкою. І взагалі, комунікабельність, допитливість, дружелюбність, готовність в будь-який момент розширити рамки оточення – ось риси, якими значення обдаровує кожну Агату без винятку.

Легко йде на контакт, завжди знайде спільну тему для розмови, товариська, різнобічно розвинена, красномовна, але вперта. Зате має відмінне почуття гумору і з легкістю заводить друзів. Агата може досягти неймовірних успіхів у професійній діяльності, тим більше, що значення обіцяє названим таким ім'ям жінкам все потрібне для цього. Але є і тут одне «але» — Агата не з любителів домінувати, а тому може навіть відмовитися від лідерства, від посади начальника або керівника, якщо вона буде припускати домінування над людьми.

Чи не жадібна, що не матеріально залежна, навпаки, легко розлучається з заробленими грошима і може їх навіть пожертвувати куди-небудь. Таким жінкам не потрібна, ні влада, ні матеріальна незалежність, для таких куди важливіше моральне задоволення і гармонія душі.

доля імені Агата

доля імені Агата в любові, шлюбі і відносинах з представниками чоловічої половини людства є такою, що передбачає в основному лише щастя. А починається все з підліткового віку, коли в стосунках з хлопцями Агата починає проявляти зваженість і розсудливість. Її підліткова доля передбачає не бурхливе особисте життя, а навпаки, самотність – Агата не стане гнатися за відносинами з «кимось попало» — найважливіше для неї буде пошук такої людини, якій вона зможе довіритися.

Доля дорослої жінки, над якою протегує енергія імені Агата, передбачає довгий пошук другої половинки, істинної, тієї, з якою вона захоче побудувати своє життя. Доля може зіштовхнути Агату з великою кількістю розлучень, але засмучувати розставання її не будуть. Головне для Агати, що не самі відносини, а щирість і відповідність партнера всім її вимогам і запитам.

Ну а на додаток, доля цього ймення передбачає підсумкове становлення носії відмінною матір'ю і ідеальною дружиною. Для такої не має значення, багатий чоловік, чи ні, не важливо і те, які у нього стосунки з людьми з оточення – для Агати важливо тільки те, якою людиною є сам по собі її звужений.

Любов і шлюб для імені Агата

Не дивлячись на раннє заміжжя, Агата не завжди відразу відмовляється від своєї самодостатності і ексцентричності, що може відштовхнути від неї коханого чоловіка або привести до сімейних негараздів. До вибору чоловіка вона ставиться досить серйозно, звужуючи коло кандидатів на своє серце до добре забезпечених і врівноважених чоловіків.

З іншого боку, дівчини на ім'я Агата в більшості своїй стають дуже хорошими дружинами. З них виходять вмілі і гостинні господині, справжні берегині сімейного вогнища і домашнього затишку. Вони завжди з радістю приймають гостей у себе вдома, урочисто, за красиво сервірованим столом і з смачними стравами. Однак ходити в гості до когось, їм подобається куди менше.

Добродушність, терплячість і гарне почуття гумору допомагають Агаті зберігати спокій і стабільність у відносинах з чоловіком в будь-якій ситуації, тільки зрад вона ніколи не прощає. Крім того, Агата відмінно планує свій час, завжди і все скрізь встигає, і чоловіка без уваги не залишає.

Агата як Мати

Найчастіше жінки з ім'ям Агата дуже хороші і дбайливі матері. Їх діти не будуть відчувати дефіцит спілкування з мамою або страждати від нестачі її уваги. Носій цього імені завжди дбає про те, щоб її діти були смачно і вчасно нагодовані, гарно і акуратно одягнені.

З раннього дитинства Агата буде привчати дітей до планування власного часу, до того, що дуже важливо все робити вчасно . Це буде головним принципом її виховання. Крім того, для неї дуже важливо, щоб дитина отримала гарну освіту. Тому-то і може почати приділяти домашнім завданням свого чада стільки уваги скільки взагалі рідко приділяють сучасні батьки.

На жаль, бувають винятки, коли носії імені Агата піддаються своїм амбіціям і замість виховання дітей, вважають за краще будувати свою кар'єру, можливо навіть далеко від дітей і чоловіка. Такі ставлять свою особисту і професійну самореалізацію навіть вище материнства – але це рідкісний випадок.

Сумісність Агата c чоловічими іменами

Найкращою вважається сумісність імені Агата з такими чоловічими найменуваннями як Валерій, Варлаам, Венедикт, Віссаріон, Григорій, і Євдоким. У разі побудови союзу з чоловіком. названим однієї із запропонованих варіантів, будуть матися високі шанси на довгий, щасливий, міцний і довговічний шлюб. Хоча, знову ж таки. багато що залежить від додаткових символік.

З такими як Іполит, Ісаак, Кім, Клим, Максим і Михайло, сумісність гірше, але теж є . Тут буде і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і навіть щирість, але рано чи пізно можуть виникнути непереборні перепони у вигляді ревнощів і брехні. Як з цим впоратися, вирішувати доведеться обом.

Ну а з такими як Аким, Олександр, Андрій, Гавриїл, і Єрмолай, і зовсім, відносин астрологи будувати не рекомендують, бо тут спочатку нічого доброго не визначено.

Що до взаємин названої ім'ям Агата з представниками протилежної статі, так тут все просто. Агата НЕ влюблива, що не засліплюється любов'ю, не ідеалізує обранців, вона всіх оцінює тверезо і не прагне до відносин. В яких буде хоча б маленький шанс на нечесність або зрада. Агата, це жінка, яка б вимагала в серйозному, чесному, відповідальному і надійному партнері. Навіть в підлітковому віці вона не стане зустрічатися з хлопцями, які не відповідатимуть хоча б мінімуму її вимог. А ще значення адже обдаровує всіх Агат упертістю, а значить, друга половинка такої дівчина повинна вміти поступатися, адже в іншому випадку у відносинах місце матимуть сварки і розбіжності.

число імені Агата

За нумерології число імені Агата — 9. Як і всі «дев'ятки», вона досить легко і просто йде по життю, не обтяжуючи себе зайвими проблемами. Для неї характерні романтичність і мрійливість, імпульсивність і позитивний погляд на навколишній світ. Носительки даного імені просто обожнюють гучні вечірки і веселі компанії. Вони постійно прагнуть до нових знайомств, свято вірячи, що «друзів багато не буває».

Незважаючи на своє досить несерйозне ставлення до життя, жінка на ім'я Агата нерідко робить широкі жести. Просто їй подобається допомагати людям, щоб потім чути від них слова подяки. В цьому і проявляється вроджене самолюбство Агати. Крім того, у неї часто завищена самооцінка, тому дуже важливо не дати їй загратися і перетворитися в справжню егоїстка.

Власниці імені Агата відрізняються не тільки веселою вдачею, а й чудовими інтелектуальними здібностями, цілеспрямованістю, вимогливістю і завзятістю. Серед них безліч відомих жінок. Нерідко вони захоплюються історією, релігією і навіть містикою.

Формула обчислення числа імені Агата:А (1) + Г (4) + А (1) + Т (2) + А (1) = 9

Астрологічна символіка імені Агата

  • Камінь-талісман – Топаз і Агат.
  • Планета-покровитель – Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Агата – Кіт і Дельфін.
  • Рослинний символ – Плакуча Іва і Роза.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • число Агати – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Агата

Агата Крісті (англійська письменниця)

Агата Турчинська (українська письменниця)

Агата де Лафонтен (французька кіноактриса)

Агата Барбара (президент Мальти)

Агата МРУ з-Ольшевська (польська волейболістка)

Агата Рустика (італійська журналістка)

Агата Рока (іспанська актриса)

Агата (португальська естрадна виконавиця)

Агата K. Сангма (член парламенту Індії)

іменини дні і святі покровителі імені Агата

Агата – це ім'я грецької християнської мучениці. Іменини не святкує, оскільки в православній церкві дівчаткам з таким ім'ям при хрещенні дають співзвучне ім'я Агафія або Агафія.