Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛоліта
394 Oracle

Лоліта: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Лоліта за походженням іспанське. За головною версією могло утворитися від слова, значення якого звучить як «скорботна» або «сумна». Хоча є і цікавий момент – незважаючи на досить «похмуру» трактування, енергетика у цього імені навпаки, дуже навіть позитивна.

Ім'я Лоліта сьогодні користується не великою популярністю. Але зате воно має дуже сильну енергетику, і обіцяє новонародженої малятку багато важливих якостей, наділяє відмінною сумісністю з більшістю українських чоловічих імен, і має цікаву символіку ...

Ім'я Лоліта: значення і характеристика
Походження імені Лолітаіспанське
Трактування за першою версією«сумна»
За другою версією«скорботна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Лоліта віднесено до категорії найбільш рідкісних в сучасності жіночих імен і не потрапляє навіть до першої сотні українських жіночих поширених імен.

Розмовні варіанти:Лоли, Лола, Літа, Лоло

Сучасні англійські аналоги:Лолі, Долорес, Лола

Цікаве про ім'я Лоліта:Вважається, що ім'я Лоліта є короткою формою імені Долорес, що досить популярно в Іспанії.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Лоліта може обдарувати носительку дуже непростим, але в той же час унікальним характером. За доданню дівчинка, названа цим жіночим ім'ям, з дитинства володіє високою самооцінкою, зарозумілістю, гордістю і надмірним самолюбством. Але це внутрішні фактори, аспекти, що ховаються зазвичай носіями імені Лоліта від оточення.

А якщо оцінювати за зовнішнім виглядом і міміці, то може здатися, що це проста, спокійна, врівноважена, слухняна і успішна. Єдина проблема всіх Лоліта без винятку полягає в невмінні приймати рішення – ці дами занадто залежні від суспільства і робить те, що може порадувати батьків і близьких.

Переваги та позитивні риси:до числа найголовніших переваг носії імені Лоліта варто в першу чергу віднести таку рису як спокій і врівноваженість, а також. здатність тримати емоції і почуття під найсуворішим контролем.

Лоліта погано відноситься долюдям, які занадто настирливо намагаються розгадати її особистість. І взагалі, носії цього жіночого імені не люблять настирних і нав'язливих людей, і особливо це стосується чоловіків.

Характер імені Лоліта

Характер імені Лоліта такий, що нагороджує носительку цього ймення такими рисами як спокій, врівноваженість, поміркованість, планомірність, добродушність і добропорядність, уважність і дбайливість, чесність і справедливість. Характер Лоліти зазвичай передбачає справедливе ставлення до всього, що її може стосуватися, Лола ніколи не надходить наперекір совісті, завжди і у всьому шукає логіку, і не дозволяє собі випускати назовні негатив. Лоліта ідеальна як жінка, романтична, віддана, вірна, чесна, від неї не доведеться чекати підступу або зради. А ще її характер передбачає настирливість і наполегливість в справах, яким можуть позаздрити багато чоловіків. Лоліта має характер лідера, вона в більшості своїй домагається свого, і більш того, вона в своїх прагненнях і стараннях перевершує навіть найсильніших морально чоловіків. А ще вона психологічно стійка – її характер не дозволяє їй розкисати навіть в самих патових ситуаціях, при цьому Лоліта ніколи не поскаржиться кому-небудь на свої проблеми, все переживання тримає при собі і з усіма труднощами справляється самостійно.

Втім, все це неточно, бо в кожному окремому випадку характер може видозмінюватися залежно від купи додаткових факторів. Наприклад, характер може залежати в даному конкретному випадку від знака зодіаку і навіть пори року народження ...

Раннє дитинство

У дівчинки з ім'ям Лоліта дуже непросте дитинство і складна натура. Значення цього красивого і рідкісного імені обдаровує цілою купою хороших якостей, але на додаток і декількома недоліками. Одним з таких недоліків є невміння правильно сприймати критику – натура дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати рідкісне жіноче ім'я Лоліта така, що не дозволяє їй нормально сприймати критику від людей, нехай навіть і близьких, вона негативно вже в ранньому дитинстві відноситься до будь-яких повчань, і може сильно образитися навіть на звичайне зауваження. Саме тому-то вона і намагається вести себе правильно, щоб ніхто не міг на неї поскаржитися, щоб ніхто не міг розкритикувати її дії.

Проте, характером цієї дівчинки дарується і багато інших якостей і велика їх частина дуже навіть непогана – значення може обдарувати добродушністю, справедливістю, чесністю, уважністю до людей і дбайливістю, дружелюбністю і красномовністю, настирливістю і наполегливістю, цілеспрямованістю і послухом. Лоліта рідко може собі дозволити не послухатися батьків, а маму і зовсім слухається беззастережно.

А ще значення цього ймення може обдарувати відмінним уявою і неймовірно яскравою фантазією, які з часом будуть проявлятися в усьому без винятку, у всьому повсякденному житті . Але вся суть названої ім'ям Лоліта в тому, що по ходу дорослішання її натура змінюється, до того ж, іноді вона може помінятися до невпізнання ...

Підліток

Дорослішаючи, Лоліта змінюється на очах. Спокій, розміреність, врівноваженість, дієвість і одночасна сором'язливість, недовірливість, товариськість, балакучість, уважність, відмінне самовладання, самовпевненість і самодостатність – ось ті риси, якими обдаровує як таке значення імені Лоліта. У цієї дівчинки зазвичай багато друзів і товаришів, вона легко йде на контакт і ніколи не нехтує новими знайомствами.

Але є в ній і протиріччя – незважаючи на всю її товариськість і красномовність, вона насилу йде на контакт першої, їй потрібно, щоб потенційний співрозмовник зробив перший крок, в іншому випадку контакту може і зовсім не відбутися. Зате, якщо людина першим піде на контакт, то все складеться інакше – Лоліта може в підсумку стати відмінним співрозмовником, подругою, на яку можна покластися, така ніколи не зрадить і не обдурить, та й користі в ній мінімум, хоча вона все ж і є .

значення характеру цієї дівчинки дарує непомірне бажання бути першою у всьому без винятку, він по натурі лідер, людина з відмінними організаторськими здібностями, але з працею досягає успіху у власному просуванні. Головна ж її проблема полягає в тому, що вона у всьому жадає підтримки і схвалення з боку, кожна її дія має бути схвалено близькими людьми, в іншому випадку вона на нього не вирішиться ...

Доросла жінка

Доросла Лоліта, це і зовсім інша людина. Їй у дівчинки Лоли є такий важливий недолік як невпевненість в правильності власних дій, то у дорослому Лоліти цей недолік зводиться до мінімуму. Так, вона все так само боїться прийняти неправильне рішення і вчинити не так, як цього хочуть оточуючі її люди, але при цьому намагається приховувати ці свої недоліки – значення обдаровує її неймовірною розважливістю, своє будь-яке рішення вона ретельно зважує, і якщо і вимагає схвалення з боку, то робить це ненав'язливо, щоб не видавати своєї слабкості.

Лоліта має масу відмінних здібностей, у неї відмінна фантазія і ідеальне уяву, до будь-якої справи вона підходить по-особливому, з часткою якогось креативу. Лоліта може стати відмінним психологом, лікарем, викладачем або просто начальником в який-небудь сфері діяльності – значення може перетворити її в справжнісіньку кар'єристка. Єдиний її сильно виражений недолік, це час, що залишився з дитинства негативне ставлення до критики і повчань. З одного боку, Лоліта потребує оцінки дій і критиці, але з іншого, з працею сприймає критикують її дії слова.

Що ж стосується спілкування, так тут і зовсім все дуже непросто – вона не терпить корисливих і брехливих людей, ретельно перебирає своїх друзів і відсіває негативно мислячих, ненавидить песимізм і грубість, стати її другом дуже непросто, Лоліта вимоглива до близьких, відповідати її вимогам на сто відсотків практично нереально ...

Доля імені Лоліта

Доля імені – один з найскладніших чинників. Але в той же час, ця характеристика здатна багато розповісти про те, як повинна скластися доля названої ім'ям Лоліта дівчата у відносинах з представниками протилежної статі, в шлюбі, і природно, в як такої любові ...

Доля Лоліти бути довгий час самотньою, але при цьому користуватися попитом у представників протилежної статі. Вся проблема в тому, що Лола занадто вимоглива до потенційних кавалерів, вона всіх оцінює поверхово, і при цьому акцентує увагу на всі недоліки партнера, будь той недолік навіть справжнісіньким дрібницею. Її доля в плані відносин з чоловіками дуже складна, це факт. Зрештою доля може привести саме таким чином дівчину до самотності, яке вона заповнить кар'єрним ростом, працьовитістю і бажанням домогтися матеріальної стабільності.

Втім, якщо Лоліта візьме себе в руки і перекриє свою вимогливість якимось гідністю з наявних, то зможе стати відмінною домогосподаркою і зразковою дружиною. Її доля може припускати становлення хорошою матір'ю і зразковою берегинею вогнища. Правда, домогтися такого шляхом боротьби із самою собою, буде дуже непросто.

Любов і шлюб для імені Лоліта

Ефектна і успішна Лоліта вкрай вибірково і вимогливо ставиться до вибору супутника життя. Будь найменший недолік чоловіки або невідповідність її вимогам відштовхують її від нього. Через своїх завищених вимоги до кандидатів в чоловіки вона довго позбавляє себе простого жіночого щастя. Її обранцем може стати дуже сильний і розважливий чоловік, з яким вона зможе відчути себе тендітною і м'якою. В іншому, не менш вдалому, варіанті Лола може вийти заміж за поступливого, терплячого і доброго чоловіка, який буде потурати її будь-яким примхам.

Лоліта — дуже самодостатня, яскрава і цікава жінка з досить складним і неоднозначним характером. Будучи лідером по натурі, Лоліта і в сімейних відносинах також намагається зайняти домінуючу позицію. Звичайно, не кожному чоловікові це сподобається, але вона із задоволенням погодиться взяти матеріальне забезпечення сім'ї на себе, якщо чоловік буде готовий піклуватися про домашнє господарство. Кар'єра для Лоли, дійсно, вкрай важлива, проте вона вважає її лише засобом для забезпечення улюблених домочадців всім необхідним і бажаним. Насправді, улюблена сім'я і милий будинок для неї — її головні цінності в житті.

При необхідності Лоліта прекрасно впорається з усіма домашніми справами, та й готує вона просто чудово. Проблема лише в тому, що її амбітність і бажання рухатися вперед ніяк не реалізуються в низці домашніх турбот і від такої щоденної рутини вона може швидко вимотатися і заробити собі депресивний стан. Крім того, ведучи домашнє господарство самостійно, вона встановлюють жорстку дисципліну, купу правил і ретельно стежить за їх найсуворішим виконанням.

Лоліта як Мати

значення імені, звичайно, накладає величезний відбиток на характер свого володаря. Однак не можна гарантувати, що володар того чи іншого ймення буде мати однакові рисами характеру і ставленням до всіх етапів в житті, в тому числі і до питання материнства, наприклад. Однак відповідальність Лоли і її вміння піклуватися, дозволяють припустити, що поганою матір'ю їй точно не бути.

Для Лоліти в виховному процесі головне — встановити свої чіткі правила і залізну дисципліну. Вона дуже вимоглива і строга до своїх дітей в силу свого жестковатого характеру. Однак ніхто навіть подумати не посміє, що вона не любить своїх діточок. Вона настільки трепетно ​​і ніжно ставиться до них, що її діти з пелюшок починають розуміти, що строгість мами легко пояснити її бажанням їх хорошого і поведінки. До речі, всю суворість і дисципліну Лола завжди добре мотивує. Вона виховує в дітях не тільки якості лідера, але і акуратність, терпіння, самостійність і відповідальність, а також бажання вчитися самостійно і сумлінно.

Лоліта з дитинства привчає дітей допомагати їй наводити в домі чистоту і порядок для того, щоб вони розуміли всю важливість цього процесу. Крім того, вона не забороняє дітям заводити тварин, але тільки в тому випадку, коли вони самі зможуть впоратися з доглядом за ними. Чітко за розкладом діти відвідують безліч всіляких секцій, поки не визначатися зі своїми інтересами. Уміло поєднуючи материнство і прибуткову роботу, Лоліта крутиться, як білка в колесі, роблячи все для того, щоб її діти прожили щасливе дитинство без слів про відсутність грошей на бажану іграшку або річ.

Сумісність Лоліта c чоловічими іменами

Для любові, пристрасті і високих почуттів обзаводитися відносинами дівчині Лоліті варто з Борисом, Кімом, Макаром, Робертом, Миколою, Глібом, Альфредом і Інокентієм.

Для фортеці шлюбу і міцності відносин підійде чоловік, названий Анатолієм, Аркадієм, Ісааком, Натаном, Пантелеем, Родіоном, Романом, Яковом, Валентином і Віктором.

Не варто витрачати час на Казимира, Ярослава, Наума, Олега, Тараса, Фому, Ігоря і Єрмолая.

Що ж до взаємин з представниками протилежної статі, так тут і зовсім все складно. Значення цього найменування може подарувати їй такі риси як влюбчивость, романтичність, відкритість, сором'язливість, але попутно і такі недоліки як вимогливість і гордовитість. Лоліта занадто вимогливо ставиться до потенційних залицяльникам, щоб стати її хлопцем, і тим більше чоловіком, доведеться змінитися до невпізнання, і навіть тоді вона обов'язково знайде до чого причепитися. Складна вона, не може приймати людей такими, якими вони є насправді, у всіх і завжди знаходить недоліки, критикує їх, хоча сама до критики і ставиться вкрай негативно ...

Число імені Лоліта

Число імені Лоліта по нумерології — 1. Лідери, переможці, винахідники, першопрохідці — це головні моменти в характеристиці людей, чиїм іменам протегує одиниця. У них є таке унікальне вміння, як здатність знаходити найоптимальніший і правильний вихід з найбільш екстрених ситуацій. Крім того, одиниці завжди і в усьому дотримуються тільки своєї особистої думки, відстоюючи свою свободу на незалежність і волевиявлення. Вони звикли самостійно відстоювати свої, так звані, права.

Цілеспрямовані, працьовиті, вольові та честолюбні одинички не здаються, яким б не тернистим ні їх шлях до досягнення мети. Їх ділова хватка, проникливість і вміння відстояти свою думку допоможуть їм досягти чималих висот в кар'єрному зростанні. Разом з тим у підопічних числа 1 просто дивовижний творчий потенціал і багата фантазія, тому успіх в одній з творчих професій також цілком можливий.

Безмежна унікальність одиниць з одного боку, на жаль, ускладнює їм пошуки любові, з іншого боку . Вважається, що настільки досконалого числа просто не може бути ідеальної пари. Підопічні числа 1 зможуть знайти особисте щастя лише поруч з неабиякими, але одночасно готовими йти на компроміси людьми, а знайти таких людей дуже складно. Однак, як то кажуть, немає нічого неможливого.

Формула обчислення числа імені Лоліта:Л (4) + О (7) + Л (4) + І (1) + Т (2) + А (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Лоліта

  • Камінь-талісман – Хризоліт і Яшма.
  • Планета-покровитель – Сонце і Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Лоліта – Муха.
  • Рослинний символ – Роза.
  • Кращий зодіак – Рак і Лев.
  • Число Лоліти – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Лоліта

Лоліта Мілявська (естрадна співачка, актриса і телеведуча)

Лоліта Цаука (радянська і латвійська актриса театру і кіно)

Лоліта Ніколова (американський археолог)

Лоліта Торрес (аргентинська актриса та співачка)

Назва днів і святих меценатів Лоліта

Багато хто вважає назву Лоліти однією з форм, названих долорів. Однако оба эти имени отсутствуют в православных святцах и именины не празднуют. В православии церковь при крещении нарекает девочек по имени Лолита другим православным именем. А вот Католическая церковь празднует именины Долорес (Лолиты)

15 сентября.