Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛариса
1796 Oracle

Лариса: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Лариса за походженням давньогрецьке. По крайней мере, так говорить головна версія, виходячи з якої, воно могло бути утворене від назви грецького міста Ларісса. Значення звучить як «чайка». Хоча є й інша, латинська версія походження ...

Ім'я Лариса користується популярністю у всій Європі, але має всюди різні форми вимови. В європейських країнах попитом користується ім'я Лора і Лорен, а в деяких культурах другий варіант дається ще й чоловікам. У нас же це виключно Лариса …

Ім'я Лариса: Значення і характеристика
Походження імені Ларисадавньогрецьке
В кореніназва грецького міста «Ларісса»
Буквальна трактування«чайка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Лариса Готфського

Популярність:У рейтингу ім'я Лариса складається на 84-85 позиціях. Доводиться на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Лариска, Лора, Ларуся, Ларуня, Ларуля

Сучасні англійські аналоги:Лара

Цікаве про ім'я Лариса:За доданню, ім'я Ларісса належало внучці Посейдона, фессалийской (аргосской) німфу.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Лариса обіцяє новонародженої малятку такі риси характеру як спокій, примхливість, вразливість, емоційність, скритність, тактовність і покірність. Їй не вистачає рішучості та наполегливості, але зате вона надійна, практична, і відповідальна.

Самостійна, якщо щось не буде виходити, то все одно не прийде за допомогою до близьких або друзів. Віддає перевагу особисто розбиратися з усіма негараздами. Намагається не просити допомоги. Але лагідна в стосунках з чоловічою статтю – намагається догодити у всьому без винятку.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони дуже самостійні, а самостійність породжує незалежність і самодостатність. Ці риси допоможуть Ларисі домогтися в житті дуже багато чого.

Лариса погано відноситься долюдям, які намагаються критикувати кого-небудь, і при цьому не визнають своїх недоліків. А ще носії цього жіночого імені уникають зазвичай спілкування з дуже нав'язливими і надокучливими людьми ...

Характер імені Лариса

Характер імені Лариса такий, що обіцяє носительці цієї іменоформи непросту, дуже непередбачувану, але сильну натура. Характер у названої ім'ям Лариса жінки, лідерський, це факт. Тут сулятся такі якості як рішучість, самодостатність, самовпевненість, планомірність, організаторські задатки, чесність і справедливість, працьовитість і висока самовіддача справі. У той же час характер цієї дамочки завжди має і ряд позитивних в плані комунікабельності якостей, серед яких і красномовність, і готовність вислухати опонента, і здатності піти на поступки, і розсудливість, і готовність в будь-який час стати для співрозмовника тим, кому той може висловитися . Втім, має характер і ряд недоліків, що власне і не дивно для випадків, коли мова йде про лідера – це волелюбність, самозамилування, гордість, гординя, принциповість, наполегливість, наполегливість, агресивність, і емоційність.

Але якщо подивитися з іншого боку, то все це лише теорія, бо насправді характер людини завжди залежить не тільки від характеристики найменування, але також і від купи додаткових чинників, серед яких основним виступає батьківське виховання, а допоміжним вплив знака зодіаку або навіть вплив енергетики пори року, під заступництвом якого народжена особистість.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві дівчинки, що отримала при народженні ім'я Лариса, неймовірно багато веселощів, і це не дивно, особливо якщо звернути увагу на той факт, що значення імені Лариса якраз-таки і обдаровує такими якостями як юморістіч ність, доброта, весела вдача, вигадливість, баловство, комунікабельність, товариськість і красномовність. Лариса, це дитина дуже дієвий і активний, їй ніколи сидіти на місці, її переповнює енергія. Більш того, енергія цієї дівчинки заправляє позитивом і всіх навколо – вона з легкістю приживається в будь-якому колективі, завжди в центрі уваги, сіє навколо веселощі і позитив, і це природно не може залишатися без уваги.

У той же час не можна не відзначити, що характер цієї дівчата переповнений не тільки пустощами і веселощами, але також і рисами, що роблять з неї лідера – вона рішуча і впевнена в собі, і це заслуга такого фактора як значимість імені Лариса. Легко приймає відповідальні рішення, нехай і необдумано, і всім навколо диктує те, як і хто повинен себе вести і що повинен робити. Тобто, в ній вже в ранньому дитинстві починають зароджуватися лідерські задатки, які батькам, матері і батька, як раз-таки і потрібно починати розвивати в ній в уже настільки ранньому віці. До речі, особливо сильно на тлі інших дітей її виділяє розсудливість, настільки сильна, що іноді здатна здивувати навіть малознайомого з нею дорослої людини ...

Підліток

в житті дівчинки підлітка, для якої в день народження батьки вирішили вибрати жіноче ім'я Лариса, може траплятися чимало проблем, але виною всьому тільки одне – її надмірна тяга до лідерства і бажання домінувати над усіма, хто входить в її коло спілкування. Вона не прощає помилок і проступків, не любить занадто поступливих і поступливих дітей, намагається оточувати себе сильними дітьми, такими, від яких їй є що увібрати.

Лариса, над якою протегує значення цього найменування, це людина з неймовірно сильним бажанням вчитися – у цієї дівчинки є не тільки цілеспрямованість і рішучість, але також і посидючість, і настирливість, і наполегливість, вона всіма силами намагається навчитися тому, чого не вміє, і готова вчитися всьому новому до нескінченності. Що ж стосується навчання, так тут все просто – вона відмінний учень, відповідальна і обов'язкова дівчина, але особливо великих успіхів може досягти тільки в вивченні того предмета, який їй подобається і яким її зацікавив сам викладач.

Ну а на додаток до всього вищесказаного, значення цього іменоформи обдаровує ще й дуже непростим характером в плані близькості з друзями – значення ймення обіцяє одночасно з усіма вищеназваними якостями їй ще і скритність, у цієї дівчинки немає і ніколи не з'явиться бажання з ким-небудь ділитися своїми переживаннями, як і бажання обговорювати з ким-то проблеми, з якими вона насилу, але все ж може впоратися особисто, без будь-чиєї допомоги.

Доросла жінка

Доросла жінка, що отримала при народженні іменоформу Лариса, це і зовсім лідер з великої літери. Якщо характер підлітка з таким ім'ям просто має задатки лідера, то у дорослому він такий, що сама вона починає все ці задатки застосовувати всюди, де тільки можна. Значення на цьому етап її життя обдаровує зазвичай названу таким чином жінку рішучістю, свідомістю, комунікабельністю, упевненістю в собі, самодостатністю, обов'язковістю, наполегливістю і купою інших важливих характеристик. І взагалі, ця жінка сама по собі унікальна, як по натурі, так і в душі.

Іншими словами, вплив такого фактора як значення, видно навіть неозброєним оком. Її сім'я буде міцною і непорушною – вона стане відмінною домогосподаркою, відмінною дружиною, люблячою і турботливою мамою, уважною і вірною. Тверда в намірах, логічна, мудра і терпляча, готова взяти на себе відповідальність за рішення, але не прагне до лідерства. Злопам'ятна, але в певних випадках – не прощає зради, брехня, зраду або лукавство. Ненавидить лицемірство і лестощі. Ну а на додаток до всього іншого, Лариса, над якою протегує значення цього іменоформи, це ще і відданий друг, такий, про який мріє кожна людина на світі без винятку ...

Доля імені Лариса

Доля імені – один з найскладніших параметрів, але в той же час і один з найцікавіших. Що ж стосується конкретно цього випадку. То тут все просто – доля імені Лариса в стосунках з представниками чоловічої половини людства є такою, що обіцяє чимало проблем самої носительці цього іменоформи. Справа в тому, що вона лідер, а чоловіки, як показує практика, вкрай скептично ставляться до жінок-лідерів ...

Взагалі, доля дівчинки, підлітка і жінки по імені Лариса така. Що передбачає довгий пошук другої половинки. І довгим він є не тому, що Лариса не користується попитом, навпаки, дуже навіть користується, просто далеко не кожен чоловік зможе ужитися з її непомірним его, і більш того, не кожен зможе відповідати тим завищеним вимогам, які висуває своїм потенційним партнерам по особистому життя сама Лариса. А ще доля в особистому житті може бути важкою через її нетерпимості до слабких і поступливим чоловікам, правда, і безкомпромісних вона теж не терпить.

З іншого боку, доля є найбільш непередбачуваною характеристикою, так що на ділі все може бути зовсім інакше. Багато що тут залежить від додаткових чинників, яких чимало. Так, доля може залежати від цілей самої Лариси, від її виховання, і від її фетишів, які теж залежать від безлічі параметрів.

Любов і шлюб для імені Лариса

Лариса — успішна і приваблива жінок, навколо якої завжди крутиться маса шанувальників, однак вона дуже вибірково ставиться до чоловіків. У молодості вона віддає перевагу сильним і зовні привабливим чоловікам. До них вона відчуває пристрасть і бажання, але згодом вона розуміє, що це далеко не справжня любов. Така помилка може стати причиною невдалого шлюбу в молодості. Незабаром пристрасті вщухають, а Лара починає бачити все мінуси свого чоловіка, а вона може довго не вирішуватися сказати йому правду, живучи з нелюбом людиною.

Пізній шлюб Ларисі може нарешті принести Ларисі справжнє жіноче щастя. Ставши старше, Лариса переглядає свої погляди на головні цінності чоловіки. Вона розуміє, що в чоловікові головне не зовнішня краса, а його порядність, мужність і розум. Чоловіком Лари може стати терплячий, уважний, тактовний, і одночасно рішучий і мужній юнак. У сімейних стосунках вона вважає за краще рівноправність.

Лариса — просто чудова господиня, віртуозно справляється з усіма побутовими питаннями. В її сімейному гніздечку завжди панують затишок, тепло, комфорт і порядок. Також Лара — відмінний кулінар, вона вміє готувати швидкі, але дуже смачні і корисні страви. Вона строго стежить за тим, щоб її сім'я харчувалася правильної і корисною їжею. Незважаючи на свою зайнятість на роботі вона завжди все встигає. Крім того, як гостинна людина, вона завжди рада бачити у себе в гостях рідних і близьких.

Лариса як Мати

Дуже цікаво, як люди з однаковими іменами надходять в однакових ситуаціях? Як не дивно, але ведуть вони себе по-різному. Так і питанні, що стосується батьківського обов'язку немає однозначної відповіді. Однак визначивши головні риси імені Лариса, можна припустити, що її доля стати не поганий, а скоріше за все хорошою матір'ю.

Лариса щиро і глибоко любить своїх дітей і віддана їм всім серцем і душею, проте вона не дуже часто говорить своїм малюкам про це, оскільки має досить строгий характер і не виносить сюсюкань. Зате свою материнську любов і турботу вона щодня демонструє своїм дітям не словами, а справами. Вона завжди приділяє їм максимум уваги і сил. Вона встигає і працювати, і про дітей дбати. Вони завжди нагодовані, одягнені у все чистеньке, задоволені, веселі і здорові. А хитрощів ведення домашнього господарства вона вчить дітей з дитинства. Доручає їм витирати пил або різати овочі.

Лара вміло поєднує виховний процес з клопотами по будинку. Наприклад, попросивши зібрати машинки, вона допоможе дитині їх порахувати, і так з усіма іграшками. Читанням діти також починають займатися дуже рано, настільки цікаво Лара читає їм книги, що вони мріють самостійно прочитати казку швидше. Діти знають, що їх мати — це ще й справжній вірний друг, який не зрадить ніколи в житті і завжди прийде на допомогу. Тож не дивно, що Лариса настільки близька з дітьми, навіть не дивлячись на її строгість і вимогливість у виховному процесі.

Сумісність Лариса c чоловічими іменами

Питання сумісності з іменами для хлопчиків дуже непростий в розшифровці, але був колись розгаданий як мінімум на п'ятдесят відсотків, і завдяки цьому тепер ми точно знаємо, що найкраща зв'язок в плані почуттів утворюється з такими кавалерами як Богдан, Станіслав, Юлій, Владислав, Остап, Панкрат, Платон, Фелікс і Ян.

з Аскольдом, Венедиктом, Євдокимов, Святославом і Іллею можна побудувати реально міцний і щасливий шлюб.

Ну а з такими як Алан, Аристарх, Нестор, Тимур, Фадей і Мстислав, швидше за все відносин і зовсім не станеться, адже вже на етапі знайомства можуть відбутися сварки і незгоди.

Взаимо відносини дівчинки, названої ім'ям Лариса, з представниками протилежної статі, це і зовсім окрема і дуже складна тема. Але якщо коротко, то Лариса не надто щаслива в плані відносин з чоловіками, і справа не в невдачливості в пошуку партнера, а в її характері, в тому, як вона ставиться до чоловіків, чого від них вимагає, і чого хоче досягти. Значення обіцяє їй багато хорошого і величезна кількість відмінних якостей, але не обдаровує жіночим щастям. Хоча, це лише теорія, з якою трохи докладніше ми розберемося далі ...

Число імені Лариса

Число імені Лариса по нумерології — 8. Число 8 підносить своїм підопічним цілий букет суперечливих, але дуже цікавих якостей. Передбачається, що всі вісімки націлені на успіх, але їм потрібно пройти досить складний і непростий шлях від самих низів до вищих осередків суспільства. Підопічні числа 8 — це сильні і вольові особистості, яких відрізняє не тільки залізна воля, а й непохитна рішучість, цілеспрямованість, енергійність і активна життєва позиція. У молодості ці амбітні люди готові гори звернути, аби досягти поставлених завдань.

Вісімки наполегливі і наполегливі, тому своєю чесною працею і величезними стараннями вони таки стають багатими і успішними людьми. Однак після цього, існує величезна небезпека того, що вони піддадуться жадобі влади і постійного збагачення. На жаль, серед вісімок досить багато людей не змогли встояти перед владою грошей. Вони бажають заробити ще більше грошей, щоб отримати ще більше влади. Це робить їх черствими, жорстокими, а часом і нещадними людьми. Займаючи керівні посади, вони починають жахливо ставитися до своїх підлеглих, перетворюючи строгість і вимогливість в нелюдськість і жорстокість.

Близько підопічних вісімки повинні бути на чеку і вчасно зупинити в них ці незворотні зміни, щоб їх рідні не стали машинами по виготовленню грошей, не оцінювали всіх оточуючих лише по їх фінансовому становищу. Вісімки повинні згадати про таких простих людських поняттях, як: доброта, щирість, чесність, дружба і любов.

Формула обчислення числа імені Лариса:Л (4) + А (1) + Р (9) + І (1) + С (1) + А (1) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Лариса

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носії імені Лариса – Лань.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Кращий зодіак – Овен і Близнюки.
  • Число Лариси – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Лариса

Лариса Удовиченко (народна артистка України)

Лариса Сахьянова (бурятская артистка балету)

Лариса Лазутіна (Російська а лижниця)

Лариса Шепітько (кінорежисер)

Лариса Гузєєва (актриса театру і кіно)

Лариса Алавердян (вірменський державний і політичний діяч)

Лариса Пашкова (актриса театру)

Лариса Олійник (американська кіноактриса)

Лариса Володімерових ( поет, прозаїк, публіцист)

Лариса Матрос (юрист, доктор філософії)

іменини дні і святі покровителі імені Лариса

Мучениця Лариса Готфського

березень 26, квітень 8