Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛіка
491 Oracle

Ліка: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ліка за походженням українське сучасне. Відносно недавно воно стало самостійним ім'ям і початок користуватися попитом. Але ніякої трактування або значення воно не має, на жаль.

До речі, жіноче ім'я Ліка популярно в багатьох європейських державах і зустрічається не тільки в російськомовних країнах, але також і в Англії, і навіть у Франції. Більш того, за головною версією дослідників воно має сильну енергетику і здатне безпосередньо впливати на характер названої так дівчинки ...

Ім'я Ліка: Значення і характеристика
Походження імені Лікасучасне європейське
Вважається короткою формоюАнжеліка, Леокардія, Гликерия, Маліка і т.п.
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Статистика по імені Ліка, на жаль, не ведеться.

Розмовні варіанти:Ліка

Сучасні англійські аналоги:Анжеліка, Анжеліка, Лідія

Цікаве про ім'я Ліка:ім'я Ліка користується попитом не тільки в Україні, але також і в Україні, і в Білорусі, і в багатьох інших країнах Європи.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ліка носить в собі цілком позитивну, і головне, дуже сильну енергетику, про що вже і говорилося раніше. Можна помітити, що це ім'я прямим чином здатне впливати на носительку. Більш того, воно може сприяти прояву величезного числа хороших якостей, серед яких і спокій, і ввічливість, і чутливість, і сприйнятливість, і велелюбність, і доброта, і життєрадісність.

І навіть незважаючи на те, що всі це є лише теорією, на практиці ця теорія найчастіше якраз-таки підтверджується.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Лик без винятку, це здатність швидко пристосовуватися до всього що відбувається навколо. А ще Лики на все мають свою власну думку і бачення ...

Ліка погано відноситься долюдям врущій, корисливим, відданих, потайним і замкнутим. А ще носительку цього імені властиво уникати спілкування з дуже сильними в моральному плані людьми.

Любов і шлюб для імені Ліка

Ліка володіє дивовижним шармом і чарівністю, вона оточена численними шанувальниками і м'яко і акуратно їх використовує. Вона завжди тримає свої почуття під контролем і слухає голос розуму. Зазвичай вона не проявляє бурхливих почуттів і емоцій, а показує їх своєю ніжністю і трепетної турботою про коханого. Навіть проживши з чоловіком жоден рік, їй важливо буде відчувати, як сильно він її любить за допомогою різних знаків уваги.

Чоловіком Лики може стати сильний, але поступливий чоловік. Він повинен любити її більше за всіх на світі, а Ліка також сильно буде його любити, адже заміж вона вийде тільки по взаємній любові. Вона може намагатися управляти чоловіком, але рівноправність в сім'ї її також влаштовує. Довіра, взаєморозуміння і підтримка один одного для неї також дуже важливі.

Заміж Ліка виходить досить пізно, але її шлюб обіцяє бути щасливим і міцним. Вона буде ніжною, вірною дружиною і хорошою господинею. Вона намагається всіх членів сім'ї максимально оточити турботою і любов'ю. Для неї любов — це взагалі найголовніше почуття в житті. Ідеальною господинею Ліку не назвеш, хоча вона дуже смачно готує, але ось займатися домашнім господарством вона не дуже любить. Вона намагається розподілити домашні клопоти з чоловіком.

Ліка як Мати

Рішення стати матір'ю — це вкрай важливий момент в житті кожної жінки. Дуже важливо, щоб діти були бажаними, коханими і довгоочікуваними. На жаль, в наш час буває і інакше. Небажана вагітність, народження малюка. Деякі жінки не відчувають любові до крихітному створенню, оскільки зараз дитина їм не потрібен.

Таких жінок взагалі важко уявити матерями. Однак Ліка планує своє життя зовсім інакше. На материнство вона вирішується вже в зрілому віці, тому її діти завжди довгоочікувані. Материнство змінює характер Лики. Вона стає ще більш м'якою, турботливою і ніжною.

Діти надихають її в повсякденному житті. Вона усвідомлює, що тепер їй потрібно піклуватися не тільки про чоловіка, але і про дітей. Додатковий клопіт не надають їй втоми, навпаки, вона більше уваги приділяє чистоті і порядку в будинку. Діти допомагають їй краще зрозуміти себе, відкрити нові можливості. Тепер океан любові в душі Лики знайшов своє русло, і вони відчувають любов і турботу матері кожну хвилину.

Ліка — творча особистість, тому й своїх дітей вона буде виховувати творчо. Вона знайомить дітей з культурою, літературою, живописом, музикою. Вона може запропонувати дітям відвідувати школу малювання, театральний гурток, музичну школу. Однак змушувати їх це робити насильно не стане.

Сумісність Ліка c чоловічими іменами

Що ж стосується взаємовідносин названої ім'ям Ліка дівчата з представниками протилежної статі, так тут все досить-таки просто. Ліка, це зазвичай популярна представниця жіночої половини людства, вона легко заслуговує довіру і так же легко закохує в себе чоловіків, але при цьому сама занадто велелюбна і непостійна – саме тому-то чоловікам і не варто розраховувати на серйозні відносини з нею. Втім, сама Ліка рано чи пізно все ж прийде до бажання обзавестися сім'єю, але зробить вона це тільки в тому випадку, якщо знайде надійного і відповідального чоловіка, такого, на якого зможе скинути всі свої обов'язки. Ось така ось вона, дівчина, над якою протегує значення найменування Ліка.

Число імені Ліка

Число імені Ліка по нумерології — 9. Дев'ятка, як вища просте число вважається символом досконалості і удачі. Удача зазвичай на боці дев'яток, це сприяє їх швидкому і успішному просуванню до матеріального благополуччя і високого соціального статусу. У підопічних числа 9 вроджене почуття смаку, тонка інтуїція і розвинену уяву. Вони проникливі й добрі, вміють співпереживати. 9-ки користуються авторитетом, люди захоплюються ними і поважають їх.

Дев'ятки завжди налаштовані на успіх, у них гострий розум і прекрасна фантазія. Вони — цілеспрямовані, вимогливі, наполегливі і наполегливі люди. Вони мають всі шанси досягти професійного успіху або стати видатними особистостями. Підопічні 9-ки — чарівні і товариські, романтичні і мрійливі люди. Вони швидко і сильно закохуються, але також швидко остигають. Незважаючи на щирість своїх почуттів їм складно побудувати тривалі відносини. Коханим дев'яток доведеться сильно постаратися, щоб продовжити такі відносини, постійно вносячи в них новизну і романтику.

Підопічні числа 9 — настільки замріяні люди, що іноді вони можуть занадто сильно заглибитися свої фантазії, з яких їх доводиться витягати друзям і рідним. Їм потрібно більше ділиться спілкуватися і ділиться своїми емоціями і думками. Крім того, дев'ятки схильні до марнотратства, егоїзму і цинізму.

Формула обчислення числа імені Ліка:Л (4) + І (1) + К (3) + А (1 ) = 9

Астрологічна символіка імені Ліка

  • Камінь-талісман – Онікс і Магнетит.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Земля-Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ліка – Верблюд.
  • Рослинний символ – Кмин.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Лики – 9 .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Ліка

Ліка Кавжарадзе (радянська і грузинська актриса)

Айліка (Ліка) Кремер (російська актриса і телеведуча)

Ліка Каширіна (актриса театру і кіно)

Ліка Ялінская, Анжеліка Агурбаш (білорус ська співачка)

Ліка (Ліана) Ніфонтова (Народна артистка України)

Ліка Мизинова (російська співачка)

Ліка Гулівер (фотограф, дружина Андрія Лисікова)

Ліка Стар (ді-джей)

Ліка Длугач (телеведуча)

Ліка Роман (українська модель)

іменини дні і святі покровителі імені Ліка

Ім'я Ліка до не давнього часу було лише короткою формою інших імен. Окремо це ім'я не значиться в православних святцях, тому при хрещенні дівчаток їм не нарікають, день ангела не святкують. Однак покровителькою дівчинки з ім'ям Ліка може стати – праведна Ангеліна, правителька Сербії – липень 1, липень 14; грудень 10, грудень 23.