Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаОлег
1212 Oracle

Олег: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Олег за походженням скандинавське, хоча сьогодні вважається виключно слов'янським. Походить від слова «Helge». Буквальне трактування цього імені звучить як «святий» або «священний». На наші землі прийшло в стародавні часи разом з варягами ...

Ім'я Олег сьогодні користується чималим попитом. Воно має досить-таки цікаве значення і древнескандинавские коріння, завдяки яким і сильну енергетику. А ще програма сумісна з багатьма українськими жіночими іменами …

Ім'я Олег: Значення і характеристика
Походження імені Олегскандинавське
Буквальна трактування«святий» або «священний»
В кореніслово «Helge»
Родинне ім'яжіноче ім'я Ольга
Ангел хранитель і покровитель імені:Благовірний князь Олег Брянський

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Олег доводиться на 4-6 хлопчиків з 1000 новонароджених і займає зазвичай 47-49 позиції в сотні найпопулярніших імен.

Розмовні варіанти:Олег, Олежик

Сучасні англійські аналоги:Хельг, Хельге, Хельги

Цікаве про ім'я Олег:ім'я Олег за версією більшості фахівців має однакове походження з ім'ям Ольга, також популярним в країнах СНД.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Олег обіцяє іменованого так чоловікові безліч хороших якостей, але в той же час, і якусь невизначеність. Зазвичай це володар досить складного характеру, людина непересічна, ще й подвійний. Він імпульсивний і норовливий, успішний і ризикований, ранимий і уразливий, кмітливий і активний. Його обман і брехню можуть надовго вибити з колії, а душевна рана і зовсім може занурити в довгу низку депресивних днів.

Олег, це зазвичай принциповий, працьовитий чоловік. Він доб'ється успіхів у багатьох починаннях, але не рідко буде це робити без ентузіазму, а чисто через почуття «обов'язки». А ще бажано щоб у нього під рукою була людина, яка завжди буде штовхати його до дій, наставляти, повчати і підказувати йому ...

Переваги та позитивні риси:працьовитий, принциповий, настирливий, напористий, завжди досягає поставлених цілей і жадає самовдосконалення. А ще носій чоловічого імені Олег, це зазвичай безкомпромісний і складна людина, якій просто неможливо довести що-небудь.

Олег погано відноситься долюдям, які не дослухаються до його думку, ненавидить лідерів і тих, хто може домінувати над ним, уникає спілкування з дуже яскравими особистостями.

Характер імені Олег

Характер імені Олег такий, що названий цим найменуванням хлопець в ста відсотках випадків наділяється непростим, але спокійною вдачею, що захоплює всіх без винятку. Характер хлопця з ім'ям Олег такий, що їм просто не можна не захоплюватися – він наділений спокоєм, розміреністю, планомірність, добротою, жагою справедливості, принциповістю, самодостатністю, розважливістю та ощадливістю. Характер Олега ніколи не дозволить йому обдурити близької людини або кинути в біді того, хто потребує допомоги. Його характер складний тем. Що передбачити дії іменованого формою імені Олег практично неможливо, але зате примітний у вчинках і розважливості, яку сам Олег проявляє навіть в найскладніших життєвих ситуаціях. Ну і що не менш важливо – Олег, це людина, характер якого багато в чому залежить від батьківського виховання. Хоча, якщо подивитися з іншого боку, то він залежить не тільки від виховання, але ще і від безлічі інших чинників ...

Так, характер у даному випадку може залежати від такого важливого чинника як значимість знака зодіаку, енергетика символу року народження за китайським календарем, і навіть час року появи Олега на світло.

Раннє дитинство

Хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Олег, значення і енергетика цього імені звичайно нагороджують спокійною вдачею і досить добрим характером. Доброта, добропорядність, життєрадісність, м'якість і ніжність, уважність і добродіяння, спрага уваги і турботи – ось ті риси, якими можна охарактеризувати отримав ім'я Олег хлопчика.

В своїй більшості, все Олеги намагаються залучати в дитинстві до себе поменше уваги, і це проявляється в першу чергу в спілкуванні з однолітками – такою може годинами безперервно займатися своїми справами без і будь-яких відволікань. Йому не потрібно гратися або хуліганити, щоб мати гарний настрій. Досить просто займатися подобаються справою. У цього хлопчика є все потрібне дитині, і почуття відповідальності, і дбайливість, і обов'язковість, і старанність – він добре ладнає з батьками і всіма дорослими з оточення, але часто погано ладнає з дітьми, бо вони його вважають слабаком і ябедою, маминим синочком, хоча насправді він ніяк не такий.

Батьків слухається, ніколи не дозволяє собі гратися, намагається бути схожим на батька, і при цьому перейняти якомога більше материнських якостей.

підліток

Олег підліток, це вже зовсім інша людина. Значення цього імені може обдарувати хлопчика ангельським характером, але його спокій і відсутність популярності в суспільстві рано чи пізно призведе до того, що він захоче хоч якось виділитися з натовпу. Швидше за все за цим піде демонстрація характеру і сили, бажання бути першим, необдумані вчинки і безліч помилок в діях.

Хлопця, над яким протегує значення імені Олег, батькам доведеться постійно тримати під контролем, бо в будь-який прекрасний момент він може перетворитися з спокійного і розважливого людини в справжнісінького хулігана, на якого кожен буде скаржитися і яким всі без винятку обов'язково будуть незадоволені.

Обов'язковість, старанність, чесність, справедливість, розсудливість, розважливість, старанність і цілеспрямованість, планомірність і добродушність – ось те, чим може похвалитися Олег, якого батьки тримають, як то кажуть, в узді. Він здатний на багато хороших справ, у нього є купу талантів, він виділяється розумом, складом якого не можна не захоплюватися, але все це відкриється тільки в разі, якщо мати з батьком зможуть пояснити йому, що популярність в суспільстві не варто жертв і зухвалої поведінки.

Дорослий чоловік

Дорослого ж хлопчика, точніше вже чоловіка, значення цього найменування може обдарувати і зовсім незламної натурою, характером сильного чоловіка, але не фізично, а саме морально. При правильному батьківському вихованні Олег може вирости врівноваженим, спокійним, чесним і планомірним, справедливим і цілеспрямованим, наполегливим і настирливим, але злегка невпевненим в собі. Такий легко домагається всіх поставлених цілей. Але тільки при наявності належної моральної підтримки – Олег потребує моральної підтримки як ніхто інший, його дії повинні підтримуватися товаришами, рішення повинні схвалюватися однодумцями, а цілі повинні бути поставлені кимось із довірених осіб. Ось такий він, чоловік, над яким протегує значення ймення Олег.

В майбутньому він може багато досягти і стати навіть повноцінним начальником, але не без підтримки як мінімум рідних людей. Зате це добряк і хороший друг, про таке товариша можна тільки мріяти, його підтримка багато чого варте – ніколи не кине в біді, совість не дозволить, не зрадить, і взагалі, завжди намагається бути корисним оточенню. Загалом, якщо в цілому, то це ідеальний чоловік, не дуже самовпевнений, трохи нерішучий, але дієвий і активний, енергійний, та ще й слово тримає, притому, в усіх ситуаціях без винятку.

Доля імені Олег

Доля імені – один з найскладніших і найзагадковіших чинників, але тим не менш, що привертає увагу всіх дослідників без винятку навіть сьогодні. Що ж стосується того, яка доля імені Олег, так тут все складно, бо в даному конкретному випадку все залежить від купи самих різні характеристик, а не тільки від характеристики імечко. В даному випадку доля імені і його носія визначається безліччю аспектів. Хоча дослідниками все ж вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів.

Один з них свідчить про те, що долею названого іменем Олег передбачається нерішучість і невпевненість, через які він, навіть закохавшись, не зможе розповісти про свої почуття обраниці. Саме тому-то доля і може визначити йому тривалий пошук другої половинки і перебування в тривалому самоті.

Але незважаючи на це, доля Олега все одно рано чи пізно приведе його до становлення справжнім батьком і хорошим чоловіком. Правда, зійтися доля йому дозволить тільки з жінкою поступливою і поступливою, але готової в усьому підтримувати його самого. Доля Олега, все життя бути людиною, що залежать від близьких і їх думок, і в даному випадку, від думки дружини, яка повинна зробити все від неї залежне для того, щоб Олег відчув себе впевненіше і рішучіше.

Любов і шлюб для імені Олег

Можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що Олеги в своїй більшості виявляються дійсно гарними чоловіками. А все тому, що їх любов зазвичай не закінчується на цукерково-букетний період, а триває і в шлюбі, і проходить разом з ними через багато десятиліть, якщо звичайно стільки протримається шлюб. Олеги, це зазвичай чоловіки, закохується раз і назавжди.

Жінці Олега не доведеться думати про те, яким він буде в шлюбі. Він буде таким, яким був і до нього, не зміниться, не почне нахабніти або «сідати на шию», чи не перетвориться в побутового тирана. Він як приділяв багато часу залицянням і ввічливості до шлюбу, так і продовжить приділяти стільки ж часу, будучи з коханою вже в шлюбних кайданах. Він не буде намагатися змінитися, навіть якщо про це попросять – він назавжди залишиться таким, яким був під час вечірніх зустрічей і на самому початку відносин.

Чи буде він підкаблучником? Це навряд чи! Але й відмовлятися від роботи по дому і допомоги дружині він теж не стане. Він завжди допоможе дружині по дому, візьме дітей на прогулянку, щоб дружина відпочила, і взагалі, проявить максимум розуміння щодо подружжя.

Олег як Батько

Важко сказати насправді, яким буде батьком Олег, але можна бути впевненим в тому, що поганим батьком він не стане. Бути може йому не вистачає відповідальності, обов'язковості, м'якості і душевності, і можливо навіть він буде до останнього відкладати зачаття дітей, але як би там не було, а коли він стане татом, буде виконувати всі батьківські обов'язки максимально добре. Він напевно відповідально підійде до батьківства і буде приносити максимум користі своїм чадам.

До речі, Олег може більше прив'язатися саме до сина, ніж до дочки. А все лише тому, що буде жадати виправити свої власні помилки і виховати другого себе, але виправленого, поліпшеного, так би мовити. Дочка він теж не кине, але її виховання здебільшого буде перекладати на плечі мами.

Що стосується розвитку дітей, їх забезпечення всім необхідним, любові і відданості їм, так тут Олег напевно покаже себе з найкращого боку. Він і грошима сім'ю забезпечить, і дітям купить все, в чому вони будуть потребувати. Може часу їм буде приділяти і трохи, але спеціально усуватися від них теж не стане. Олег, це завжди відданий і вірним своїм чадам папаша, здатний на багато заради їх блага, але намагається не показувати свою прихильність до них.

Сумісність Олег c жіночими іменами

Найкраща сумісність у Олега в плані почуттів і пристрасті з Анфісою, Флорою, Елеонорою, Кірою, Ренатою і Норою.

а ось з такими як Антоніна, Нінель, Ліна, Таїсія, Таміла, Діна і Джессіка, союзу і зовсім вийти не може, а якщо і вийде, то буде він надто вже проблемним.

А взагалі, ідеальною парою цьому чоловікові стане бовтанка, безпринципна оптимістка, жінка, оточена увагою і веселощами …

Що ж стосується взаємовідносин хлопчаки з ім'ям Олег з представницями протилежної статі, так тут все складно. Справа в тому, що його невпевненість в собі як раз-таки з жінками і проявляється найсильніше. Часто навіть закохавшись, він може так і не розповісти про свою любов обраниці, що в підсумку призведе однозначно до самотності, тим більше, що Олег не з тих людей, що пов'язують себе узами з нелюбимими або заради користі. Правда, завжди є шанс, що батьки зможуть перебороти в ньому його нерішучість, і тоді це зіграє йому на руку, бо він, навіть будучи нерішучим, і то, однозначно буде користуватися популярністю у жінок ...

Число імені Олег

Число імені Олег по нумерології – 3. Трійка ж в свою чергу є священним числом, символом творчих розвинених людей. Тож не дивно, що в своїй більшості заступництво числом 3 люди, це особистості з розвиненою уявою, відмінною фантазією і унікальними поглядами на світ і все, що відбувається. Хоча безумовно бувають і винятки.

Людина числа «3», це завжди доброзичлива і комунікабельна особистість, яка обожнює спілкуватися з різними людьми, і яка намагається заводити якомога більше нових знайомств. З людиною-трійкою цікаво спілкуватися і легко дружити, але от працювати разом з такою особистістю практично нереально, адже у нього завжди і на все буде своя думка, з яким ця людина ніколи не розлучиться, навіть якщо переконається в тому, що був неправий. Тим не менш, це не змінює того факту, що «Трійки» товариські, комунікабельні, товариські і дуже оптимістичні люди.

На додаток до всього іншого варто було б помітити і той факт, що люди, над якими опікується число «3», працелюбні і наполегливі, активні і дієві. Але є і одне «але» — вони не вміють концентруватися на головному і весь час розпорошуються на безліч різних справ, які в підсумку так і залишаються незавершеними.

Формула обчислення числа імені Олег:О (7) + Л ( 4) + Е (6) + Г (4) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Олег

  • Камінь-талісман – Перли і Опал.
  • Планета-покровитель – Венера і Юпітер.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Олег – Змія.
  • Рослинний символ – Калерія.
  • Кращий зодіак – Терези і Стрілець.
  • Число Олега – 3.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Осінь.
  • Рік — Кролик (Кіт).

Відомі люди з іменем Олег

«Віщий» Олег ( князь новгородський і київський)

Олег Янковський (актор театру і кіно)

Олег Табаков (російський режисер)

Олег Кутафин (відомий юрист)

Олег Попов (цирковий артист)

Олег Конопкін (вчений-психолог)

Олег Мітяєв (відомий російський бард)

Олег Куваєв (геолог, письменник)

Олег Стриженов (народний артист СРСР)

Олег Даль (радянський актор)

Олег Антонов (радянський авіаконструктор)

Олег Єфремов (режисер, театральний діяч)

іменини дні і святі покровителі імені Олег

Преподобний Олег Брянський

вересень 20, жовтень 3