Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНора
417 Oracle

Нора: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Нора за походженням англійське або ірландське. Ім'я Нора трактується як «шанована» або «поважна». За головною версією утворено від англо-нормандського імені, яке було відомим в давні століття – Гонор (Хонор). У свою чергу коренем цього імені є слово «honor», що перекладається як «відвага» або «честь».

Ім'я Нора найбільшою популярністю користувалося в далекі дев'яності роки і за часів існування СРСР, а сьогодні зустрічається вкрай рідко . Але зате воно має сильну символікою, що впливає на характер названої ним жінки, а також хорошою сумісністю з багатьма чоловічими іменами ...

Ім'я Нора: Значення і характеристика
Походження імені Нораірландське або англійське
В кореніангло-нормандське ім'я Хонор
Буквальна трактування«шанована» або «поважна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Нора вже не вважається популярним і не числиться ні в одному з рейтингів. Доводиться по статистиці мало не на 1 дівчинку з 10-20 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Норочка

Сучасні англійські аналоги:Хонор

Цікаве про ім'я Нора:ім'я Нора було дуже популярним за радянських і повоєнний час, але початок забуватися з розпадом Радянського союзу і сьогодні вже віднесено до категорії рідкісних імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Нора таїть чимало загадок, і це не дивно. Але сучасними астрологами і дослідниками було з'ясовано лише кілька цікавих моментів про енергетику цього імені.

Головний такий момент говорить про приналежність названої таким чином дівчинці і її характеру таких якостей як дружелюбність, товариськість, сором'язливість, впевненість в собі, діловитість, тактовність, комунікабельність, гордість, самодостатність і настирливість. Правда, як і в разі безлічі інших імен, все вищеназване може проявлятися в різних сумішах і лише по ходу дорослішання ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Нора, це самовпевненість і самодостатність, яка допомагає їм досягати успіхів у роботі і по життю в цілому. Ці жінки ніколи не пасують і не здаються, і ніколи не просять ні у кого допомоги.

Нора погано відноситься долюдям, які не знають собі ціни, і до тих, що вічно просять у всіх навколо допомоги. А ще носій цього жіночого імені, ніколи не підпустить до себе людину, яка не вселяє довіри.

 

Характер імені Нора

Характер дівчини, яка є носієм імені Нора, не так вже й просто вгадати. А все тому, що носительку цього імені сулітся непередбачуваність, свавілля, незалежність і загадковість. Всі ці риси якраз-таки і не дають зрозуміти, яким саме характером володіє дівчина на ім'я Нора. Навіть поспілкувавшись з такою дівчиною багато років, і то, можна так і не зрозуміти, яка вона насправді.

Але точно можна сказати про те, що це в своїй більшості дівчата, характер яких не дозволяє їм зраджувати людей. Близька людина, родич, хлопець або партнер по бізнесу – не важливо, про кого йде мова, Нора все одно ніколи його не зрадить і не скористається його слабкостями заради досягнення власних цілей. На неї можна покластися в будь-якій справі, їй можна довірити будь-секрет, і з нею можна поділитися будь-який таємницею.

А ще варто відзначити і те, що в своїй більшості Нори, це дуже працьовиті та відповідальні особи в зрілості . І саме завдяки цим рисам характеру ці жінки якраз-таки і стають успішними в кар'єрі і не тільки. Хоча, безумовно, бувають і винятки, але в разі імені Нора вони дуже рідкісні.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням імені Нора привноситься в натуру іменується так дівчата баловство, непосидючість, непосидючість, балакучість, балакучість, гумористичність, оптимістичність, розважливість і мінливість. Ця дитина не сидить на місці, вічно чимось зайнятий, не може всидіти за однією справою і п'яти хвилин, вічно ставить перед собою багато різних за цілей і рідко закінчує розпочату справу. Їй не вистачає концентрації і посидючості.

Батькам варто приділити цьому особливу увагу, бо в майбутньому воно може принести чимало негараздів. Зате вона товариська і завжди підтримає будь-яку розмову, навіть якщо влізе в діалог дорослих. Вміє бути серйозною, і навпаки, занадто несерйозною. Легко йде на контакт, обожнює бути оточеною увагу і друзями, намагається триматися великих компаній і грає в них зазвичай роль, якщо не лідера, то заводили.

Така ніколи не залишається без уваги, і причина не тільки в її амплуа, але і в поведінці, що викликає і досить яскравому. А ще вона прихильниць влади і домінування – ніколи не нехтує шансом показати свою владність. При цьому її всіма діями обов'язково керує щирість, чесність і справедливість – не скористається чужий слабкістю заради власного блага, не зрадить, не обдурить, чи не образить, та й критикує людей так, щоб не образити. Мама і тато для неї з дитячих років є авторитетами, людьми, яких не можна не послухатися.

Підліток

Нора-підліток, це і зовсім дівчинка з унікальними рисами характеру, в якій заправляє всім отличнейшее почуття гумору, красномовність, бажання подобатися всім навколо, висока самооцінка, самодостатність і самолюбство, добродушність і доброзичливість, відповідальність і старанність, наполегливість і життєрадісність.

Дружня і товариська особа, стежить за собою, прагне не залишати про себе у інших поганих спогадів або вражень. З радістю допомагає всім, не позбавлена ​​друзів і має широкий кругозір.

Єдиний її мінус дівчини на ім'я Нора, це запальність, що виявляється в моменти критики її особистості. Вона не потерпить, щоб її критикували, тим більше не гідні, на її думку, люди.

Будь шкільний предмет їй дається на «відмінно», але, якщо цікавий. Не любить точні науки, але з легкістю їх вивчає, а ще шанована у викладацькому колективі, тому як не чіпляється до слів і слухається старших. Ще один мінус – робить все тільки так, як вважає за потрібне сама, надто упертий.

Доросла жінка

У дорослому Норочка переважає незалежність, волелюбність, мінливість, непередбачуваність, самостійність, мрійливість, скритність і творчий потенціал.

Така до будь-якої справи підходить з належною відповідальністю і всюди застосовує дар фантазерства. Маючи гарну уяву, може вирішити будь-яке поставлене перед нею завдання самим непередбачуваним чином. А ще азартна – якщо за щось береться, то обов'язково доробляє до кінця, що в край відрізняє доросле Нору, від дитини.

Емоційність і сприйнятливість теж грають в її сутності важливу роль – будь неправильно сказане слово може сприйняти занадто близько до серця, може образитися без видимої на те причини, навіть оголосити бойкот. Але зате відхідливі і швидко відтає ...

Доля імені Нора

Важко сказати точно, як складеться доля носії імені Нора з особистого життя, любові і відносинах з представниками протилежної статі, орієнтуючись лише на енергетику імені і версії дослідників. Але зате з упевненістю на сто відсотків можна сказати про те, що все Нори без винятку починаючи з підліткового віку користуються у чоловіків неймовірною популярністю. Ні, вони не дуже чарівні і привабливі, та й не м'які, як деякі, але при цьому жіночні і одночасно незалежні, що і приваблює чоловіків.

Також, можна легко заявити про те, що в своїй більшості Нори, це дуже віддані своїм чоловікам жінки, вірні, які не лукаві, і готові на все заради своїх коханих. Правда, завоювати прихильність таких жінок не так вже й просто – надто вже вони вимогливі щодо чоловіків, і будують відносини лише з тими, хто відповідає всім критеріям.

Ну а навздогін до всього вищесказаного варто відзначити і те, що вибирати Нора собі буде чоловіка тільки з числа перспективних чоловіків. Вона може і сама добитися успіхів в кар'єрі і стати матеріально незалежною, але і безперспективного підкаблучника терпіти поруч із собою не стане.

Любов і шлюб для імені Нора

Творча і цілеспрямована Нора в душі є романтичною і чуйною натурою. Для неї дуже важливо знати, що вона любить і любима. Вона — не прихильниця швидкоплинних інтрижок, вона шукає свою другу половинку, чоловіка, з яким пов'яже своє життя. Чоловіком Нори стане спокійний, шановний і забезпечена людина. Вона дуже цінує увагу свого обранця, вона обожнює отримувати від нього подарунки або сюрпризи. Будь-, навіть мінімальний знак уваги з його боку викликає у неї бурю емоцій.

Нора — спокійна і любляча дружина дуже рідко дошкуляє чоловіка своїми примхами або якимось невдоволенням. Зазвичай вона спокійна, миролюбна і неконфліктна. Вона зустрічає чоловіка після роботи красивою, радісною і милою усмішкою. Вона ретельно доглядає за собою, а чоловік до старості носить свою красуню на руках. Нора досить яскрава особистість, але вона не стане боротися з чоловіком за лідерство в сімейних відносинах. При бажанні вона може тонко і м'яко, ніжно і акуратно їм маніпулювати.

Нора дуже педантично ставиться до ведення домашнього господарства. Не можна сказати, що вона любить займатися домашніми справами, але вона вважає це своїми обов'язками, які потрібно виконувати найкращим чином. Вона завжди вчасно прибирає і готує смачну їжу. Вона намагається створити в будинку затишок і комфорт. Нора не вимагає чоловіка про допомогу, але дуже цінує, якщо він вирішує допомогти їй сам.

Нора як Мати

Материнство — це початок абсолютно нового етапу в житті кожної жінки. Він привносить в життя не тільки радість, а й величезну відповідальність. Незважаючи на те, що бути матір'ю — це покликання кожної жінки, багато хто боїться такої відповідальності, тому сказати, що обов'язково кожна жінка на ім'я Нора або з будь-яким іншим ім'ям стане відмінною матір'ю, на жаль, не можна. Однак Нора має низку таких якостей, як ніжність, турбота, ласка і відповідальність, дають можливість припустити, що поганою матір'ю вона вже точно не стане.

Нора вкрай серйозно підходить до питання материнства. Вона любить своїх дітей і бачить в них сенс свого життя. Вона вміло поєднує ролі доброї господині, люблячої дружини, турботливої ​​мами і попрацювати ще встигає. Вона настільки самодостатня жінка, що не просить про допомогу нікого, намагається з усім впоратися самостійно. У той же час вона не забороняє чоловікові, бабусям і дідусям брати активну участь в житті дітей.

Вона ніжно і трепетно ​​ставиться до своїх дітей. Жінка дуже відповідально підходить до процесу їх виховання. Там, де необхідно вона може проявити строгість і наполегливість. Для неї важливо, щоб діти добре вчилися і всебічно розвивалися. Як творча особистість Нора надає особливого значення розвитку творчих здібностей дітей.

Сумісність Нора c чоловічими іменами

Сучасні дослідники зійшлися на думці, що найкращою є сумісність імені Нора з такими чоловічими варіаціями найменувань як Август, Кондрат, Лазар, Фома, Ельдар, Соломон, Віссаріон і Севастіан. Вважається, що в парі, утвореної з названим одним з варіантів чоловіком буде панувати взаєморозуміння, щире щастя, любов і пристрасть. Та й сам шлюб буде довговічним ...

Яким, Вілен, Казимир, Станіслав, Платон, Роберт, Ярослав, Трохим, Дем'ян і Варлаам – з такими чоловіками союз теж може бути реально щасливим і міцним, але недовговічним. На думку астрологів, на зміну любові і пристрасті швидко може прийти ревнощі і нескінченні розбіжності.

А ось з Адріаном, Фролом, Ернестом, Єрмолаєм, Костянтином і Панкратов і зовсім не рекомендується будувати відносини, бо тут спочатку навіть самими Зірка не визначено нічого хорошого. Хоча, знову ж таки, все може вийти і інакше, так, як буде передбачено символікою і характерами обох половинок.

А ось з протилежною статтю проблеми – вона настільки незалежна і самостійна, що довго не бажає будувати серйозні відносини. Боїться втратити свободу, до останнього протистоїть шлюбу. Але коли вийде заміж, то зміниться в край, стане зразковою мамою і ідеальною дружиною, хоч часом і запальною. Втім, бувають і серйозні виключення ...

Число імені Нора

Число імені Нора по нумерології — 5. П'ятірка — це число щасливих і успішних людей. Нерідко до них прислухаються, довіряють їм свої таємниці і поважають їхню думку. Підопічні числа 5 завжди мають своє власне і незалежну думку на всі питання. Найбільше вони люблять особистісну свободу і незалежність.

П'ятірки — це вічні двигуни, готові їздити по всьому світу в пошуках пригод, нових емоцій, вражень та знайомств. Вони не просто люблять подорожувати, вони просто не можуть жити інакше. Довге сидіння на одному місці для них болісне випробування. Їм підійде тільки та робота, яка передбачає постійні поїздки, подорожі і відрядження. Дорога їм не викликає дискомфорт або незручності, настільки легко вони пристосовуються до обставин. Поїздки за кордон також не викличуть у них труднощів. У них немає мовного бар'єру в спілкуванні з іноземцями, адже вони прекрасно володіють іноземними мовами. У пошуках ідеальної роботи можуть пробувати себе в різних сферах професійної діяльності.

Підопічні числа 5 завжди рухаються на зустріч всього нового, незвіданого і таємничого, але в цій гонитві за пригодами і новинками вони перестають цінувати сьогодення. П'ятірки — імпульсивні і суперечливі особистості, здатні на непередбачувані вчинки. Активні та кмітливі п'ятірки відрізняються не тільки тягою до всього нового, але і своє нетерплячість, зайвої критичністю і своенравием. Будучи авторитетами для інших, вони авторитет кого-то другого ніколи не визнають. Розмірене, нудне життя їм абсолютно не підходить. П'ятіркам важливо навчиться чути не тільки себе, а й оточуючих, а також цінувати те, що у них вже є.

Формула обчислення числа імені Нора:Н (6) + О ( 7) + Р (9) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Нора

  • Камінь-талісман – Білий Агат.
  • Планета-покровитель – Марс і Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Нора – Полярна Сова.
  • Рослинний символ – Пролісок.
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Нори – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Нора

Нора Анжела Зехетнер – американська актриса

Нора Новик – піаністка, заслужена артистка Латвійської РСР

Нора Робертс – відома американська писате льніца

Нора Орланді – італійська естрадна співачка

Нора Салінас – мексиканська кіноактриса

Нора Хоффманн – угорська фігуристка

іменини дні і святі покровителі імені Нора

Ім'я Нора не є православним ім'ям, в святцях Православної церкви його немає, тому офіційно іменини воно не святкує. Їм не хрестять, а при хрещенні дають інше ім'я православної покровительки. Однак дівчинки на ім'я Нора неофіційно можуть відсвяткувати католицькі іменини 11 січня і 25 червня.