Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаШейла
566 Oracle

Шейла: значення імені, характер і доля

Красиве і досить популярне в Європі жіноче ім'я Шейла відомо кожному навіть російськомовному людині, але в Україні воно не популярно і практично не зустрічається. Зате воно зустрічається в Англії, Німеччині, Норвегії та окремих регіонах Іспанії. Його енергетика породжена ірландськими повір'ями і настільки сильна, на думку дослідників, що здатна прямим чином впливати на натуру, характер і майбутнє носії. Ім'я Шейла має непогану сумісність з багатьма американськими, англійськими і українськими чоловічими іменами. У іменослове православних імен немає, але його іменини святкуються, зате, за католицьким календарем ...

Ім'я Шейла: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Шила, Цецилія, Сесілія

Сучасні англійські аналоги:Шила

Як впливає значення імені на долю: карма

У названій іменем Шейла дівчинки може бути складний, але багатогранний і різносторонній характер.Значення імені Шейламоже нагородити носительку цілою купою хороших якостей і достоїнств, але головне полягає навіть не в цьому, а в тому, що енергетика цього ймення не згасає навіть з віком. Що у маленької дівчинки Шейли, що у дорослої жінки з таким же ім'ям, характер і натура завжди будуть підвладні заступництву значення і енергії цього ймення.

Спокій, врівноваженість, помірне легковажність, добропорядність, добродушність, справедливість і чесність, сором'язливість і енергійність, активність і працьовитість – ось лише частина тих якостей, які можуть з часом проявитися і почати домінувати в характері дівчинки, названої ім'ям Шейла. Хоча, це все лише теоретичні дані. Насправді натура такої дівчинки може змінюватися на кожному перехідному віковому етапі, і далеко не завжди в кращу сторону.

Сумісність Шейла c чоловічими іменами

Що до взаємин Шейли з представниками протилежної статі, так тут все залежить від вікового періоду. У підлітковому віці вона може користуватися популярністю у чоловічої статі, може вести себе трохи зухвало, і завжди буде в центрі уваги. Але в зрілості це вже більш продумана в плані відносин жінка, і до вибору статевого партнера вона повинна поставитися навіть надто відповідально. Плюс. Шейли вимогливі і можуть занадто багато вимагати від чоловіка. Якщо чоловік буде потурати їй, то відносини можуть мати плачевну кінцівку – Шейла не знає, коли зупинитися і вимагатиме все більше і більше.

Астрологічна символіка імені Шейла

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Шейла – Лань.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Кращий зодіак – Риби і Стрілець.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Шейла

Шейла Хенкок (британська актриса і письменниця)

Шейла Янг (Юнг) (американська ковзанярка)

Шейла Дикшит (індійський державний діяч)

Шейла Аллен (американська актриса, продюсер)

Шейла Келлі (американська актриса)

Шейла Фіцпатрік (американський історик)

Шейла (французька співачка)

Шейла Кессонс (південноафриканська поетеса)

Шейла Ларк (американська актриса)