Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВікентій
591 Oracle

Вікентій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Вікентій за походженням латинське. Значення — «Перемагає». Утворено від латинського слова «vincens». Сьогодні не дуже популярно, але зате воно володіє дуже сильною енергетикою і навіть числиться в іменослове православних імен по Святців ...

Ім'я Вікентій сьогодні володіє відмінною значимістю, дарує безліч важливих якостей новонародженому, і красиво звучить. Але на жаль, це ім'я сьогодні не в пошані і зустрічається в нашій країні не надто часто, хоча в дев'яностих і користувалося попитом …

Ім'я Вікентій: Значення і характеристика
Походження імені Вікентійпозднелатінськоє
В коренілатинське слово «vincens»
Буквальна трактування«перемагає»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На даний момент чоловіче ім'я Вікентій не влучає навіть в сотню найпопулярніших українських імен.

Розмовні варіанти:Кеша

Сучасні англійські аналоги:Вінцент, Вінсент

Цікаве про ім'я Вікентій:ім'я Вікентій зустрічається в самих різн их країнах Європи і далекого зарубіжжя, але завжди в видозмінених формах, таких як Венер, Вінцент і т.п.

Як впливає значення імені на долю: карма

За головною версією значення імені Вікентій нагороджує хлопчика унікальними рисами характеру. Зазвичай носій імені Вікентій, це надто спокійний і флегматичний дитина, нерідко змушує батьків переживати через відсутність у нього друзів і брак товариськості. Але причина його некомунікабельності пояснюється незалежністю. Просто носії цього імені не люблять залежати від обставин і кого-небудь ...

Вікентій обожнює домашній затишок, весь час займатися улюбленими справами, любить вдосконалюватися і проводити час з мамою (до неї особливо прив'язаний). І взагалі, зазвичай це романтик і людина з хорошим уявою ...

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх Вікентія без винятку, це їх здатність вірити в себе не дивлячись ні на що. Це чоловіки, яким не потрібна нічия підтримка, які з усіма життєвими проблемами справляються самостійно ...

Вікентій погано відноситься долюдям, у яких погано проявляється рішучість і самовпевненість. І взагалі, носії цього імені зазвичай уникають спілкування з нерішучими і надто замкнутими людьми.

Характер імені Вікентій

Характер імені Вікентій такий, що наділяє його цілим набором цікавих якостей. Для володаря цього імені характерні: спокій, врівноваженість, відкритість, доброта і толерантність. Йому чужі такі поняття, як помста, заздрість і злопам'ятність. Однак, не кожному сподобається його відчуженість і якась бездіяльність і флегматичність. У Кеші, як правило, немає того сталевого стрижня, який так важливий для чоловіка.

Вікентій — кілька замкнута людина. У нього можуть виникнути труднощі в спілкуванні. Завести друзів для нього не так просто. Він далекий від гучних гулянь і вечірок, він вважає за краще більше часу приділяти саморозвитку та самовдосконалення, ніж веселощів. Однак його нечисленні друзі поважають і цінують його за справедливість, чесність, безкорисливість і відданість.

Блискучий розум, постійне поліпшення своїх знань і навичок, старанність і наполегливість дозволять Вікентієві досягти досить-таки непоганих успіхів у професійній діяльності. Він вибере собі професію, яка не передбачає постійне спілкування і стресові ситуації.

Раннє дитинство

Важко сказати, яким буде дитина на ім'я Вікентій, але як показує практика, зазвичай це в ранньому віці дуже слухняні, спокійні, врівноважені, стримані і правильні хлопчики. Цей малюк ніколи не засмутить маму даремно, буде намагатися в усьому їй допомагати, у всьому її радувати, і взагалі, він швидше за все буде максимально позитивним в усіх напрямках.

З іншого боку, можна відзначити таку рису, як сором'язливість. Маленький Вікентій швидше за все буде дуже сором'язливим, замкнутим і замкнутою дитиною, але не через те, що він такий сам по собі, а лише через те, що буде боятися показати свою справжню натуру. Для нього найгірше, це розладнати своєю поведінкою мати з батьком.

А взагалі носіям імені Вікентій в ранньому дитинстві зазвичай притаманні такі риси як гарну уяву, акуратність, обов'язковість, чесність і щирість, справедливість, працьовитість, слухняність, доброта і щедрість.

Підліток

Підліток, який отримав при народженні чоловіче ім'я Вікентій, це спокійний характером і врівноважений дитина, яка не вміє заводити друзів, трохи замкнутий, і всіляко відкидає веселощі, і роздолля. Йому подобається бути під контролем дорослих, робити успіхи в навчанні і просуватися в розумовому розвитку. Він весь час перебуває подалі від однолітків, ніби боїться їх.

Але і одноліткам з ним не дуже добре. З ним нудно, адже він не балуваних і не непосида, не вміє веселитися по повній програмі і весь час обертається на батьків, боячись, що вони не схвалять його поведінку. Але зате він чесний і справедливий, за що і поважається.

А ще Вікентій не зрадить і не обдурить, толерантний до інших людей, легко прощає будь-які проступки і не таїть зла – НЕ злопам'ятний і не мстивий.

Дорослий чоловік

Дорослій чоловікові так і залишиться властиво спокій і умиротворення. Вибере собі кар'єрний шлях, який не передбачає частого спілкування. Його мета – займатися тим, що йому подобається, бути зануреним в улюблену справу, добиватися успіхів і ні від кого не залежати. З таким складно порозумітися, адже він не схильний до розмов і веселому проведенню часу, але в ньому можна знайти реального, справжнього друга.

Це ім'я наділяє носія багатьма хорошими якостями, в общем-то. Ну а сімейне життя його не приваблює, але і відмовлятися від особистого щастя не стане – його дружиною повинна стати добра і чуйна. Він обожнює жінок, схожих душевними рисами на нього ж самого.

В іншому ж багато що залежить від сезонного і походження, як і у випадку всіх імен для чоловіків і жінок ...

Доля імені Вікентій

Доля імені Вікентій у відносинах з протилежною статтю передбачає, що він стане просто ідеальним чоловіком і сім'янином. Однак в дитинстві Кеша досить стримано і замкнуто поводиться в спілкуванні з дівчатами. Він більше зосереджений на навчанні, а не на юнацьких романтичних переживаннях. В юності він поводиться досить стримано і не шукає легкої здобичі серед дівчат.

Дорослішаючи, Вікентій стає ще більш самостійним і впевненим у собі людиною. Він настільки вихована і самостійний хлопець, що цілком справляється зі дорослим життям сам. Він може і чистоту навести і поїсти приготувати. А дівчину собі він вибирає господарську, добру, поступливий. В молодості може часто міняти дам, грунтуючись на своїх вимогах і перевагах.

В зрілому віці Вікентій створює міцну і щасливу сім'ю. Він — вірний, люблячий і чесний чоловік, трудящий на благо сім'ї, але він не любить прелюдій. Він цінує не тільки хазяйновитість дружини, але і її відкритість, чесність, щирість і повагу, а також вміння надавати йому підтримку і турботу.

Любов і шлюб для імені Вікентій

Вікентій — дуже цікавий і самодостатній чоловік, що не прагне до любовних відносин лише заради того, щоб скрасити свою самотність. Він — господарський і акуратний чоловік, що вміє про себе подбати, так що він шукає собі жінку не заради того, щоб самому не довелося про себе піклуватися. Свій ідеал жінки він зустрічає далеко не відразу, тому в молодості у Кеші може бути досить бурхливе особисте і інтимне життя. Однак це легко пояснюється його прагненням скоріше знайти свою долю, а не одружуватися лише заради пристойності.

Вікентій дуже прискіпливо ставиться до жінок, які претендують на роль його дружини. Для нього зовнішність жінки грає далеко не першу роль. Перш за все, його майбутня дружина повинна вміти вести господарство не гірше, ніж він сам, а також для нього важлива її підтримка і вміння піклуватися. Він — трохи замкнута людина і не прихильник прелюдій, тому свою трепетну любов і ніжність він демонструє дружині тільки наодинці. У своїй родині Кеша, як і в дружбі, не стане терпіти лицемірство або хитрість з боку дружини, оскільки чесність, щирість і довіра — це найголовніші принципи щасливого шлюбу.

Кеша прив'язаний до своєї сім'ї дуже міцно. Він ніколи в житті не зруйнує сім'ю, в якій ростуть його улюблені діти, навіть якщо почуття до дружини потемніють. Кеша — переконаний однолюб, він — вірний і турботливий чоловік, трудящий день і ніч на благо своїх близьких. Для нього вкрай важливо бути впевненим в тому, всі члени його сім'ї ситі, взуті, одягнені і задоволені життям. Він любить свою велику і дружну сім'ю, включаючи родичів дружини і своїх. Свій власний великий будинок в кілька поверхів — це його мрія і мета, якої він здатний досягти заради себе і своїх близьких.

Вікентій як Батько

батьківство, як і материнство, це дуже цікавий і спірне питання щодо, що добре, погано або нормально. Наприклад, для деяких чоловіків бути хорошим батьком — це фінансово утримувати своїх дітей. Інші тата намагаються реалізувати свою батьківську турботу через спільне проведення часу з дітьми. Тільки деякі чоловіки розуміють, що батьківський обов'язок — це цілий комплекс обов'язків і турбот. Як кожен чоловік впоратися з роллю батька передбачити або гарантувати не можна, можна лише припустити.

Господарський, надійний, турботливий, люблячий, ніжний — це лише деякі риси, характеру Вікентія, яких цілком достатньо для того, щоб можна було припустити, що з нього, швидше за все, вийде хороший батько. Він буде просто любити своє потомство, для нього діти — це сенс сімейного життя. Якщо він полюбить жінку з дитиною від попереднього шлюбу, то і її дитини він прийме і полюбить, але, звичайно, не так сильно, як своїх власних. Заради дітей Кеша готовий на все, лише б його сім'я була дружною і щасливою.

Вікентій буде повноцінно виконувати свій батьківський обов'язок. Він не тільки буде піклуватися про матеріальні питаннях, пов'язаних з дітьми. Він також буде проводити багато часу з ними, приймаючи максимально активну участь в їх житті. Але і виховному процесі він не забуває. Там, де необхідно, то і строгість проявити може. Також він завжди бере участь в ухваленнях важливих рішень, стосовно майбутнього його крихт. Кеша намагається виховати дітей добрими і чесними людьми, подаючи їм особистий приклад.

Сумісність Вікентій c жіночими іменами

Астрологами і фахівцями всього світу давно з'ясовано, з якими жіночими іменами відносини у хлопчика Вікентія будуть міцними, а з якими навпаки, стануть не передрікає нічого хорошого.

Так, велика ймовірність на серйозні і тривалі любовні відносини у такого з жіночою половиною, дамами, яких називають Вірою, Радою, Дариною, Єлизаветою, Інгою, Інною, Теклею, Елеонорою, Світланою та Наталією .

Серед найменш бажаних, є такі варіації як Аліна, Вероніка, Ніка, Ольга, Надія, Муза, Олена, Лідія. З цими дамочками на романтику і серйозність краще не розраховувати, швидше за швидкоплинність і швидкий розпад. Є сильна несумісність характерів.

Що до взаємин з представницями протилежної статі в цілому, так тут і зовсім судити досить складно, адже багато в даному питанні в першу чергу залежить від виховання і від того, як сам Вікентій буде відчувати себе в суспільстві дам. Але в той же час можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що Вікентій НЕ буде поганим кавалером, і взагалі, у нього море джентльменських замашок ...

Число імені Вікентій

Число імені Вікентій по нумерології — 6. Шістки — замріяні й романтичні особистості, для яких дуже важливу роль в житті відіграють пристрасть, любов і яскраві емоції. Цікаво, що як правило підопічні числа 6 не соромляться змішувати особисте життя з професійною. Користуючись своєю зовнішністю і чарівністю вони здатні допомогти собі в просуванні кар'єрними сходами. Однак крім зовнішності шістки, звичайно, використовують ще й свій блискучий розум, розсудливість, а також властиві їм везіння.

В особистих стосунках підопічні 6-ки схильні змінювати свої пріоритети. Так, будучи молодими шістки проявляють себе, як вітряні і непостійні особистості. Однак, подорослішавши, вони переосмислюють свої моральні цінності, усвідомлюють всю важливість сімейних відносин і створюють міцні і щасливі шлюби. Підопічні числа 6 люблять затишок і комфорт, домашнє вогнище, а ще вони проявляють себе, як порядні, надійні і відповідальні люди.

До позитивних якостей шісток можна віднести і їх уміння допомагати і співпереживати людям. Крім того, шістки — дуже чесні і прямолінійні люди, які не вміють брехати і хитрувати. Проте зайве прагнення шісток слідувати моді і ретельно стежити за своїм зовнішнім виглядом можуть йти в розріз з їхніми фінансовими можливостями. Вони мають схильність до марнотратства і потребують контролю своїх витрат.

Формула обчислення числа імені Вікентій:У (3) + І (1) + К (3) + Е (6 ) + Н (6) + Т (2) + І (1) + Й (2) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Вікентій

  • Камінь-талісман – Аметист і Магнетит.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Вікентій – Вовк і Собака.
  • Рослинний символ – Верес і Боб.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Число Вікентія – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Вікентій

Вікентій (Нікольський) – преподобномученик

Вікентій Костянтинович Милованов – російський вчений-тваринник

Віке нтіевіч Пашуканіс – один з найбільш енергійних емісарів Музейного відділу Народний комісаріат освіти

іменини дні і святі покровителі імені Вікентій

Святої Мученик Вікентій

диякон – листопад 11, листопад 24

Мученик Вікентій Лерінскій

грудень 11, грудень 24

Мученик Вікентій

серпень 18