Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІзольда
507 Oracle

Ізольда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ізольда за походженням кельтське. У перекладі з рідної мови означає «красуню» або «красиву дівчину. Друга версія говорить про приналежність до галльську культури, з мови якої перекладається як «прекрасна». Але існує і третя думка, ніби воно є давньогерманської ...

Ім'я Ізольда має далеко не російські й не слов'янське коріння, але має гарну значимістю і обіцяє новонародженому, призначеному ним самим дитині багато хорошого. Плюс, це жіноче ім'я має дуже сильну енергетику і хорошу сумісність з більшістю українських чоловічих імен …

Ім'я Ізольда: значення і характеристика
Походження імені Ізольдакельтське
Буквальна трактування по першій верси«красуня»
За другою версією«красива дівчина»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Ізольда не числиться в рейтингу найпопулярніших українських жіночих імен і сьогодні у нас в країні віднесено до категорії вже втрачених і забутих імен.

Розмовні варіанти:Зола, Золя, Золечка, Ізя

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ізольда:На жаль, до сих пір не встановлено точне походження імені Ізольда. При цьому в Європі більш популярна версія галльського і древнегерманского походження.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ізольда може наділити носительку цілою купою унікальних характеристик. Але найголовніше полягає в тому, що характер такої дівчини буде і зовсім унікальним в усіх напрямках без винятку.

Енергетика і значення цього імені можуть наділити носительку м'яким, поступливим, але і егоїстичним характером, і здібностями, необхідними в спілкуванні. Ізольда може стати завидною подругою і нареченою. Плюс, з неї може вийти відмінна співрозмовниця, адже вона завжди знайде спільну мову з людьми, якщо хоче цього.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність дівчат на ім'я Ізольда полягає в тому, що вони здатні знаходити спільну мову навіть з тими людьми, які по відношенню до їх самих налаштовані не надто добре. Комунікабельність, товариськість і уміння адаптуватися – ось головні переваги цих дівчат.

Ізольда погано відноситься долюдям, які намагаються сіяти навколо себе негатив, і до осіб, які постійно і у всьому бачать тільки погане. А ще Ізольда ніколи не зв'яжеться з безперспективним чоловіком.

Характер імені Ізольда

Характер імені Ізольда такий, що обіцяє носительці цієї іменний варіації непросту, але цікаву в усіх напрямках натуру. Зазвичай характер названої так дівчата наділяється такими рисами як норовистість, незалежність, самолюбство, егоїзм і зарозумілість, але проявляються всі ці риси, як правило, не завжди, а лише в самі відповідні моменти. В інший же час Ізольда терпляча і помірна, спокійна, її характер не дозволяє їй проявляти агресивність. Ізольда любить слухати, з легкістю приймає поради людей, ніколи не відвертається від потребують її допомоги людей. У своїх рішеннях і судженнях вона вдається до крайнощів, по крайней мере, в більшості випадків, природа, якої дотримується її характер, може піднести їй купу проблем у дорослому житті. У неї може бути дуже мало друзів, довірених осіб у неї і зовсім може не бути, але зате сама вона настільки віддана своїм близькому і знайомим, що ніколи їх не залишить в біді. Характер Ізольди неприступний, непередбачуваний, насилу вгадувати, розкусити його нереально навіть найкращому психолога, але при цьому Золя ніколи не дозволить собі вчинити погано і у всьому дотримується загальноприйнятих моральних принципів.

А взагалі, характер залежить ж не тільки від характеристики імені, так що, цілком можливо, що під впливом таких чинників як знак зодіаку, символ року за китайським гороскопом, і пору року народження, він знайде зовсім інші риси.

Раннє дитинство

Зазвичай в ранньому дитинстві характеру малятка, якій батьки вирішили дати рідкісне жіноче ім'я Ізольда, значення обіцяє такі риси як мовчазність, сором'язливість, невпевненість в собі, нерішучість, наївність, боязкість, передбачуваність і образливість. Значення може обдарувати названу таким чином дівчинку хорошим характером, зжитися з яким не складе проблем навіть самому агресивному людині, але ось постояти за себе у цієї дівчинки немає сил.

В ранньому дитинстві вона може бути кимось на кшталт відлюдника, дитиною без власної думки, вічно перебувають на самоті. Ні, вона цілком може контактувати з дітьми, але її не приваблює веселощі і великі компанії, їй не подобаються лідери, у цій малявки немає можливості підлаштовуватися під оточення і загальні настрої. Саме тому-то вона і проводить більшу частину часу на самоті.

Значення може подарувати натурі дівчинки Ізольди і гарну уяву і Отпадная фантазію, вона може бути оптимістичною і дуже позитивною, але поряд з цим в ній може зародитися і то, від чого батькам варто позбавляти її вже в такому ранньому віці – слабохарактерність. Будучи дуже нерішучою і образливою, Ізольда може залишитися до самої зрілості одинаком – батькам варто приділити увагу і цьому, виховати в ній особистість, рішучу і впевнену в собі, тим більше що значення іменоформи Ізольда якраз може посприяти цьому.

Підліток

При правильному вихованні, вже в підлітковому віці Ізольда може перетворитися з невпевненою і нерішучою дівчинки в рішучу, відповідальну, яка не боїться перешкод дівчину, в унікальну особистість. Підлітку Ізольда значення може подарувати такі риси як цілеспрямованість, рішучість, планомірність, стрімкість і напористість, комунікабельність і привітність, товариськість і красномовність.

У дівчинки Ізольди в підлітковому віці може з'явитися багато друзів і однодумців, і в першу чергу людей до себе вона візьмуть участь не зовнішністю або лідерськими задатками, які в ній теж, між іншим, є, а скоріше відповідальністю, обов'язковістю, пунктуальністю, чесністю і відданістю, вірністю принципам і моральної стійкістю.

Доросле Ізольда може обзавестися цілою купою друзів, вона не стане лідером, безумовно, бо не захоче брати на себе вуздечки правління суспільством, але людиною, до думки якого будуть всі навколо прислухатися, вона явно може стати. Відмінна фантазія, гарну уяву, невміння здаватися і бажання завжди бути першому, вміння долати перешкоди і досягати поставленої мети незважаючи ні на що – ось риси, завдяки яким у дівчинки Ізольди може бути дуже навіть яскраве майбутнє. Значення цієї іменоформи, до речі, грає у формуванні її характеру важливу роль – саме значення то і може зіграти найважливішу роль в особистісному становленні.

Доросла жінка

Дорослішаючи, Ізольда може перетворитися в егоїстичну, трохи зарозумілу, але впевнену в собі і рішучу даму. Можливо, значення цього ймення перетворить її на трудоголіка і кар'єриста, у неї є всі якості для цього. Будучи любителем гуманітарних напрямків, вона не погребує і точними науками, і роботою в колективі, і лідерством – це багатогранна людина, жінка, в якій поєднуються риси, і лідера, і звичайного фахівця. У будь-якій сфері діяльності вона зможе досягти неймовірних успіхів, якщо захоче.

Єдине «але» — їй у всьому і завжди потрібен поштовх від довіреної людини, вона любить, коли її обдаровують комплементами, коли їй радять, допомагають, штовхають її, без цього вона навряд чи доб'ється чогось хорошого. Крім усього іншого значення найменування Ізольда може обдарувати і великим гонором – якщо в дитинстві це навряд чи буде помітно, то в дорослому житті ця риса проявиться швидше за все в повному обсязі. Для цієї дамочки важливо подобатися всім навколо, їй важливо, що про неї думають, вона обожнює компліменти і першість у всьому без винятку.

А ще доросла Ізольда не стане боятися брати на себе відповідальність за що-небудь, вона навпаки, обожнює бути відповідальною за справи інших людей, такий хід дозволяє їй розв'язати руки собі і почати приймати важливі рішення. Що ж стосується спілкування і друзів, так їх у дорослому названої таким чином жінки може бути сумно мало – на жаль ...

доля імені Ізольда

доля імені – один з найскладніших чинників в науці, що вивчає імена і їх значення. І тим не менше, він завжди привертав і продовжує привертати увагу дослідників. Ну а ім'я Ізольда не виняток – припущень про те, як повинна скластися доля Ізольди в стосунках з чоловіками, в шлюбі і як такої любові, сумно мало, але вони все ж є і вже давно озвучені фахівцями.

Так, головне припущення говорить про те. Що доля Ізольди може припускати їй самотність до самої зрілості. Ізольда не з тих дівчат, що шукають міцні і серйозні відносини, в першу чергу таким дівчатам потрібно особистісне становлення, кар'єрне благополуччя і матеріальне щастя. Її доля може рано звести її з істинною другою половинкою, але на відносини вона піде, тільки досягнувши все вищесказане.

Зате в дорослому житті Ізольду доля може перетворити в ідеальну дружину, відповідальну і дуже надійну мати, в жінку, про яку мріє більшість чоловіків. Правда є одне «але» -судьба передбачає наявність у неї лідерських амбіцій і задатків, що в свою чергу сподобатися може далеко не кожному представнику протилежної статі.

Любов і шлюб для імені Ізольда

Ізольда — досить влюблива натура. Її приваблюють красиві і ставні чоловіки, проте вона не поспішає з заміжжям. До свого обранця Золя пред'являє дуже високі вимоги. Однак, знайшовши свого принца вона зуміє створити міцний і щасливий союз. Знайти своє щастя в подружньому житті — це її доля. Її чоловік повинен бути схожий на принца з казки — мужній, красивий, вольовий, галантний, сміливий і сильний, вольовий і терплячий.

Ізольда стає не тільки відданою і люблячою дружиною, а й чудовою і вмілої господинею. Як то кажуть, все у неї завжди спирається і ладиться, а будинок її — повна до країв чаша. Вона підтримує в будинку ідеальний порядок, суворо стежачи за тим, щоб домочадці виконували її вимоги і не створювали в будинку хаос. Вона з розумом розпоряджається сімейним бюджетом, але роль глави все ж відводиться дружину. Важливі рішення без його схвалення не можуть бути прийняті. Ізольда глибоко поважає і цінує свого коханого чоловіка, його думка для неї вкрай важливо. Головні матеріальні питання вирішує, звичайно ж, чоловік, але вона також намагається встигнути внести свою частку до сімейного бюджету, встигаючи поєднувати улюблену роботу з роллю доброї господині.

Ізольда дуже віддане і шанобливо ставиться до власних батьків, любить і цінує їх, часто провідує їх або приймає їх у себе в гостях. Для неї дуже важливо підтримувати хороші відносини з усіма членами сім'ї, щоб її сім'я була по-справжньому дружній і згуртованої. Точно так же вона безмежно кохає свого чоловіка, приводячи його в захват своєю відданістю, турботою, пристрасністю і чарівністю. Вона любить експериментувати, веселитися і зберігати вогонь пристрасті і любові на багато років.

Ізольда як Мати

Чи не завжди, жінки, які зважилися на материнство, до кінця розуміють всю взяту на себе відповідальність. Деякі належним чином не справляються з доглядом за дітьми, допускаючи масу помилок. Інші не бажають відмовляти собі в задоволенні проводити свій час, як хочеться. Вони можуть скидати свої обов'язки на чоловіків або бабусь. Треті просто не займаються вихованням дітей, виконуючи свій материнський обов'язок лише поверхово. Імена у цих жінок можуть бути різними, тому не можна гарантувати, що хтось буде хорошою матір'ю, а жінка з іншим ім'ям поганий. Однак наявність у Ізольди маси позитивних якостей дозволяє припустити, що швидше за все вона стане чудовою мамою.

Ізольда безмежно любить своїх діточок. Вона дарує їм своє тепло і турботу, що переповнюють її любляче материнське серце. Вона дуже відповідально ставиться до принципів виховання своїх чад. Незважаючи на всю свою любов, Ізольда може бути вельми вимоглива і строга до своїх дітей, але завжди буде до них справедлива. При цьому вона не забуває регулярно хвалити і їх всіляко балувати їх. Вона покладає на них великі надії і намагається виростити з своїх крихіток гідних і освічених людей.

Творче початок Ізольди, імовірно, ще більш яскраво виражається в її дітях. Вона всіляко підтримує захоплення дітей музикою, танцями або живописом. Ізольда не втомлюється від численних секцій і занять своїх дітей. Дуже багато часу вона присвячує і їх домашньому навчанню. Крім того, для неї важливо виховати в дітях високі моральні цінності: відповідальність, повагу, самостійність, вміння допомагати і піклуватися, працьовитість і цілеспрямованість. Для неї також важливо, щоб у дітей було почуття гумору і оптимістичний підхід до життя.

Сумісність Ізольда c чоловічими іменами

Стало відомо, що найкраща сумісність у імені Ізольда в плані любові і пристрасті є з такими як Борис, Гордій, Єгор, Роберт і Трохим.

Ідеальне поєднання в шлюбі з Костянтином, Фадеєм, Мстиславом, Марком, Власом, Аскольдом і Юхимом .

Ні відповідності характерів з такими найменуваннями як Антон, Владислав, Дем'ян, Максиміліан, і Савелій.

Що до взаємин дівчинки Ізольди, та й дорослої жінки, іменованої таким же чином, з представниками протилежної статі, так тут все дуже і дуже непросто. З одного боку, вона дуже комунікабельна і легко йде на контакт, тобто, з кавалерами у неї навряд чи з'являться проблеми, але з іншого, Ізольда нікому не довіряє і домогтися її довіри зможе далеко не кожен чоловік, що в свою чергу може привести до тривалого самотності в плані особистого життя. До того ж, все залежить від того, якою людиною вона виросте – як і говорилося раніше, Ізольда може вирости кар'єристкою, у якій власна кар'єра і особистісне становлення будуть на першому місці, а може стати повноцінною жінкою, яка прагне якраз протилежного, тобто, сім'ї, любові, розуміння і стабільності в особистому житті ...

Число імені Ізольда

Число імені Ізольда по нумерології — 3. Трійки — істинні мрійники і фантазери. У них дивно яскрава уява і багата фантазія, а також сильно розвинена інтуїція. Серед трійок безліч знаменитих особистостей, які знайшли себе в творчих професіях. Самовираження і самореалізація для підопічних числа 3 грають найважливішу роль. Вони можуть стати успішними в самих різних професіях, а їх освіченість, розум, високий інтелект, творчий потенціал і аналітичні здібності їм в цьому допомагають.

Трійки — відкриті, товариські і життєрадісні люди. У них завжди багато друзів і приятелів, з якими підопічні трійки люблять веселитися, відпочивати і розважатися. Вони — справжні цінителі краси, віддають перевагу тільки красиві речі, а також старанно доглядають за своєю зовнішністю. У них вроджене почуття смаку і стилю, вони йдуть по життю легко, приймаючи її такою, як вона є. Їм багато що вдається легко.

Харизматичні та креативні трійки легко захоплюють за собою, можуть надихати і переконувати інших дітей. Однак підопічні числа 3 можуть бути не дуже обов'язкові. Нерідко вони хапаються за кілька справ відразу, розпорошуючись і не доводячи жодне розпочату справу до кінця, намагаючись відшукати легкі шляхи. Трійкам потрібно навчитися не лінуватися і бути більш наполегливими і старанними. Крім того, вони відрізняються надмірною доцвілливістю, доріччю, можливим егоїзмом та відходами.

Формула для розрахунку кількості імені iSolde:і (1) + h (9) + o ( 7) + L (4) + b (3) + d (5) + a (1) = 30 = 3 + 0 = 3

isolde астрологічна символіка

  • камінь-талісман – хризоліт.
  • Planet Patron – Сонце
  • Патрональний елемент – вогонь.
  • Символ тварини назви Ім'яса – лева та скараб.
  • Символ рослини – Омло та півонія.
  • Кращий Zodiac – Leo.
  • Номер isoldes – 3.
  • Щасливий день – неділя.
  • ідеальний Сезон – зима.
<розділ клас="part4 відомий" id="знаменитий">

відомі люди, названі iSolde

izolda (heroine 'tristan і isolde ")

isolda gatvan (російський художник)

isolda altshiki (російський акт риса)

Изольда Костнер (итальянская горнолыжница)

Изольда Ишханишвили (российская певица)

Изольда Дюшаук (немецкая актриса русского происхождения)

Именинные дни и святые покровители имени Изольда

Имя Изольда не является христианским именем. Его нет, как в православных, так и в католических святцах. Православная церковь советует им справлять именины в праздник, именующийся днем Сорока Святых. Однако при крещении девочек по имени Изольда нарекут другим православным именем, именем Святой, день памяти которой приходится на день крестин или же рождения.