Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЮхим
911 Oracle

Юхим: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Юхим за походженням грецьке. У перекладі з грецької мови означає «доброзичливого» або «прихильного». За головною версією воно є простонародної, просторічної формою грецького імені Євтимій, яке свого часу вживалося виключно щодо ченців і простолюдинів.

Ім'я Юхим сьогодні вкрай рідко зустрічається навіть на території російськомовних країн (колишніх територій СРСР), які не кажучи вже про Європу. Але зате воно володіє значенням, селищем, призначеному ним самим хлопчикові яскраве майбутнє. А ще воно має непогану сумісність з більшістю зарубіжних і українських імен ...

Ім'я Юхим: Значення і характеристика
Походження імені Юхимдавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Євфимій
буквальне трактування«доброзичливий»
трактування в народі«прихильний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Євфимій Сардійський

Популярність:На даний момент занесено в категорію рідкісних імен. Доводиться приблизно на 3-4 хлопчика з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Фіма, Юхимко

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Юхим:ім'я Юхим найбільшою популярністю користувалося в 70-90- ті роки, а зараз зустрічається мало не в десятки разів рідше.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Юхим має дуже сильну енергетику і може найсильнішим чином впливати на характер і натуру носія. Основними ж селищах носіям цього імені рисами характеру є такі як примхливість, непосидючість, образливість, підступний, товариськість, дружелюбність, і навіть трохи іронії.

Але проявляються ці риси у міру дорослішання, і в залежності від додаткових факторів можуть ставати слабкіше, або ж навпаки сильніше ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені, це здатність приймати людей такими, якими вони є, не намагаючись їх перевиховувати або критикувати, тим більше за спиною. Юхим легко приймають людей з усіма їх недоліками.

Юхим погано відноситься дожінкам, які не намагаються нічого добитися в житті і жадають лише успішно вийти заміж і все життя прожити, сидячи на чиїй -то шиї. А ще носії цього чоловічого імені ненавидять ледарів ...

Характер імені Юхим

Характер імені — це досить неоднозначний аспект характеристики будь-якого імені людини, адже, як правило, своїм власникам він дарує не тільки позитивні риси, але і свої певні мінуси в характерах. Ось і ім'я Юхим передбачає, що в характері його власника будуть присутні не тільки хороші риси, а й маса недоліків: товариськість і дружелюбність, але разом з тим образливість, примхливість, підступний і непосидючість. Зате Юхим — дуже допитлива людина, що прагне якомога більше дізнатися і пізнати.

Характер у Юхима дуже важкий в плані спілкування з людьми. Він потребує визнання, бажає, щоб його всі хвалили і поважали, навіть якщо це буде чистою лестощами. Що стосується однолітків, то знайти хороших друзів йому важко. Виною всьому його невміння розбиратися в людях і бачити друзів в тих, кому він не потрібен. А ось чесних і щирих людей, які бажають стати його друзями, він сам від себе відштовхує. Пізніше він може бути вельми агресивний до однолітків, які не підтримують його точку зору. Усвідомивши свою неправоту, Фіма ніколи не вибачиться, а лише спробує просто помиритися.

У трудовій діяльності дорослий Юхим прагне домогтися високого рівня доходу. Він стає більш відповідальним, серйозним, обов'язковим і виконавчим заради досягнення матеріального благополуччя. У володаря імені Юхим прекрасні творчі здібності, чудова фантазія, розвинене акторську майстерність і дивовижне уяву. Такий цікавий набір якостей дозволить йому досягти чималих успіхів в роботі.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві це ім'я новонародженому хлопчику дарує примхливість, крикливість, виливаються пізніше в балакучість, неврівноваженість, непередбачуваність, емоційність і чутливість. Будь-яке погане слово з боку одного з батьків може викликати в ньому бурю емоцій – він може почати вередувати або ображатися навіть не зрозумівши, що саме хтось із батьків хотів йому сказати.

Пізніше, коли розбереться, змінить своє поведінку, але вибачатися за скоєне не стане, і навпаки, може зробити в цьому винними всіх навколо, тільки не себе. Зате із задоволенням вчиться всьому новому, не може сидіти на місці і намагається пізнати більше невідомого – його мета навіть в настільки ранні роки, це самореалізація і завоювання поваги, йому потрібно щоб його шанували, хвалили, можливо навіть лестили.

з однолітками відносини не рівні – з одними дружить до втрати пульсу, але часто свариться, а з іншими не хоче дружити, хоча вони і є по істині справжніми друзями. Вся проблема в невмінні розпізнавати поганих і хороших людей. Його легко і просто надурити, позначається сором'язливість і наївність. Але в майбутньому це може змінитися, залежно від впливу на долю пори року народження і знака зодіаку.

Підліток

Підлітковий вік принесе не менше проблем, і особливо це стосується відносин з однолітками. Агресивність, непередбачуване мислення, нелогічність у діях і неправильне сприйняття того, що відбувається навколо призводять часто до конфліктів з однокласниками – при цьому навіть після з'ясування обставин, він не вибачиться, але постарається помиритися.

Конфліктність і агресивність будуть побачені і викладачами, але занадто сильного невдоволення не викличуть, бо куди більше викличе його недисциплінованість, що заважає в першу чергу навчанні. Всі розуміють, що це дуже здібний хлопчисько, так позначається значимість імені Юхим, але ніхто не розуміє, що стає причиною коливань між небажанням вчитися і деланием успіхів у всіх предметах одночасно. Списуватися все буде на лінь, але насправді причина всього лише в відсутності дисципліни, сталості, і інтересу.

Зате у представниць слабкої половини людства він викликатиме інтерес, бо вміє красиво розмовляти, легко заволодіває увагою оточуючих і майстерно впроваджується в довіру. Ще й поводиться, хоч і награно, але дуже по-джентльменськи.

Дорослий чоловік

дорослий Фіма занадто підвладний планеті-покровителю, що позначається на його характері в цілому. У ньому починає проявлятися серйозність, відповідальність, старанність і обов'язковість, але причина не в його перевиховання, а більше в тому, що він вчиться розставляти пріоритети в правильному порядку – розуміє, що без усього вищезгаданого йому не домогтися висот в улюбленій справі. Матеріальний добробут – мета, яку він переслідує до кінця життя.

А ще Юхим обожнює відчувати свою перевагу над іншими, хоча і не тягне до влади. Розвинений творчий навик, уяву, відмінне уяву, і все це упереміш з акторською майстерністю дозволяють йому досягти великих успіхів – зате в сімейному буття не досягне успіху.

Вибір другої половинки буде ускладнений, і не тільки його негативними рисами, але і небажанням бути відповідальним за кого-небудь.

Доля імені Юхим

Доля імені Юхим передбачає досить непрості відносини свого володаря з прекрасною статтю в любовних відносинах і в шлюбі. Ще в старших класах школи Фіма починає користуватися неймовірним успіхом у дівчат, завдяки своєму красномовству, джентльменським манерам і вмінню втиратися в довіру. Фіма не бажає брати на себе відповідальність за когось, крім себе. Однак він піддається хвилинним захопленням, насолоджується любовними пригодами і довгий час не замислюється про серйозні стосунки.

Однак років до 30 у Юхима все ж з'являється думка про створення сім'ї, при чому він навряд чи запропонує руку і серце будь то колишньої партнерки. Дружину собі він буде шукати дуже старанно, змусить її пройти не одну перевірку і лише після покличе її заміж. Юхим досить ревнивий, через що він бажає бути впевнений в відданості й вірності обраниці на всі 100%. Іншим обов'язковою умовою Юхима стане вміння пані смачно і багато готувати, оскільки магазинну їжу він не виносить. До речі, продукти він любить купувати сам.

Хазяйновитість майбутньої дружини для нього також грає важливу роль, адже він дуже цінує порядок і чистоту. Він буде забезпечувати дружину фінансами, але обставляти будинок, створювати затишок і взагалі розбиратися з усіма домашніми клопотами їй доведеться самій. Крім того, Юхим дуже потребує моральної підтримки дружини, в її похвали, хоча сам він показує свою любов до дружини не часто. У відносинах Фіма кілька егоїстичний, нав'язує свій авторитет і навіть може бути трохи деспотичним.

Любов і шлюб для імені Юхим

Юхим — успішний і життєрадісний чоловік, який користується величезною популярністю у представниць протилежної статі. Він досить серйозно і відповідально підходить до питання вибору майбутньої дружини. Він зможе зважитися на шлюб тільки з перевіреною дамою. Вірність і відданість обраниці для Юхима дуже важлива, хоча ревнощі і не є відмінною рисою його характеру. Крім того, вона повинна бути справжньою господинею, який зуміє і порядок в будинку навести, і затишок створити і смачно нагодувати.

Юхим — природжений гурман, який звик до смачної домашньої їжі, тому його майбутня дружина повинна мати на увазі, що м'ясні напівфабрикати або пельмені з магазину він точно є не стане. При виборі майбутньої дружини він, мабуть, орієнтується на два найважливіших ознаки — вміння готувати і відданість. Юхим неодмінно перевірить свою обраницю за цими ознаками, а вже потім запропонує їй руку і серце. До речі, обтяжувати свою обраницю походами на ринки і в продуктові магазини він не стане, оскільки вважає за краще купувати продукти самостійно.

Деяка егоїстичність Юхима — це лише його спроби приховати свою невпевненість у власних силах, тому дружині варто підтримувати його ідеї, нагадувати йому про його талант, бути музою і натхненням для його нових задумів. Юхим буде прекрасно утримувати сім'ю, проте більшістю господарських клопотів буде займатися його дружина.

Юхим як Батько

Юхим — досить творча особистість. Він дуже багато часу проводить в своїх фантазіях і не дуже піклується про реальність. Народження дітей він приймає більше, як даність ніж, як щось чарівне і радісна подія в житті. Він досить терплячий по відношенню до своїх дітей, ніколи не підвищує на них голос, не кричить, проте не можна сказати, що він занадто багато часу проводить з дітьми. Тільки розлучившись з ними на деякий час, він може усвідомити наскільки сильно до них прив'язаний.

Цікаво, що у Єфімов частіше народжуються дівчатка, ніж хлопчики. Однак незважаючи на любов до своїх принцесам він не намагається приділяти їм занадто багато часу, йому просто достатньо знати, що дочки поруч з ним. У вихідні дні він іноді вирішується просто пограти з дітьми в якусь цікаву гру, не більше. Час від часу він радує дітей подарунками, намагаючись хоч трохи згладити своє байдуже ставлення до дітей.

Дружина Юхима повинна бути готова до того, що допомоги або якогось реального участі чоловіка у вихованні або розвитку дітей їй чекати не варто. Свою участь Юхим буде проявляти тільки в фінансовому плані, заробляючи достатньо грошей для того, щоб дружина змогла створити всі умови для благополучного життя дітей і сім'ї в цілому.

Сумісність Юхим c жіночими іменами

Тема сумісності імені Юхим досить складна і має багато різних версій, але виходячи з головної можна стверджувати, що найкращою вона буде в парі з жінкою, названої таким ім'ям як Тамара, Тетяна, Поліна, Олександра або Валентина. Вважається, що в такій парі буде царювати взаєморозуміння, любов, пристрасть, вірність і щастя, з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками, включаючи шлюб.

Мірра, Фріда, Маріанна і Броніслава – в парі з іменованої однієї з цих варіацій, теж може процвітати любов і пристрасть, однак почуття тут по наданню повинні бути занадто непередбачуваними і слабкими, скороминучі. У будь-який момент вони можуть припинитися, зникнути, і зруйнувати відносини.

А ось пару з Клавдією, Серафімою, Станіславою або Катериною і зовсім не рекомендується створювати Юхиму, бо нічого доброго тут не чекає не його, не його потенційну супутницю, якою б сильною не була любов.

Відносини з жіночою статтю хоч і сповнені труднощів, але є, і в чималій кількості. Велелюбність, романтичність і бажання жити на повні груди позначаться на особистому житті самим епічною чином – це призведе до потворної статевого життя, великій кількості швидкоплинних романів, і відсутності постійної партнерки, а в майбутньому дружини.

Число імені Юхим

Число імені Юхим по нумерології — 7. Підопічні числа 7 — це досить неординарні, унікальні і незвичайні особистості. Вони відрізняються особливим прагненням особистісної незалежності і свободи, до чого навіть тут у них може бути абсолютно своє значення у цих понять. Вони не терплять нав'язування чужих думок, вважаючи за краще триматися в стороні від всього цього. У підопічних сімки чудові здібності в області аналітики і проникливість.

Сімки незалежно від віку відрізняються унікальним складом розуму і мудрістю. Вони досить часто є авторами якихось цікавих і дивовижних ідей або навіть відкриттів. При цьому підопічні числа 7 ніколи не реалізує свої ідеї самостійно, перекладаючи організацію проекту на інших людей. Всьому виною їх якась замкнутість і відчуженість, адже, як відомо, сімки звикли бути самі по собі. Вони весь час пізнають щось нове, отримують нові знання, а також намагаються якнайкраще пізнати самих себе. З них виходять прекрасні діячі в сфері релігії і філософії.

Сімки можуть бути пихаті, дуже горді і критичні. Схильність до самокопання, відчуженість, небажання зрозуміти оточуючих перетворюють їх на ізгоїв. Їм варто навчитися розуміти людей, завести друзів і більше відпочивати.

Формула обчислення числа імені Юхим:Е (6) + Ф (4) + І (1) + М (5 ) = 16 = 1 + 6 = 7

астрологічна символіка імені Юхим

  • Камінь-талісман – Берил.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Юхим – Кінь.
  • Рослинний символ – Півонія.
  • Кращий зодіак – Рак і Скорпіон.
  • Число Юхима – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Юхим

Юхим Бабушкін – граф, російський революційний діяч

Євтимій (Юхим) Путятін – російський адмірал, граф, державний діяч і дипломат

Юхим (Юхим) Зарін – російський письменник

Юхим Копелян – зі радянської актор театру і кіно

Юхим Ладиженський – радянський театральний художник, живописець

Юхим Резван – відомий російський арабіст і ісламознавство

Юхим (Нахімов) Шифрін – радянський і російський актор

іменини дні і святі покровителі імені Юхим

Євтимій – це церковний варіант імені Юхим.

Священномученик Євфимій Сардійський

грудень 26, січень 8

Преподобний Євтимій Великий

січень 20, лютий 2

Святитель Євтимій Новгородський

березень 11, березень 24

Мученик Євтимій

липень 28, серпень 10

Преподобний Євтимій Печерський

серпень 28, вересень 10