Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДенис
615 Oracle

Денис: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Денис за походженням давньогрецьке. Значення звучить як «належить Діонісу». Але спочатку воно походить від застарілого церковного імені Діонісій, народної варіацією вимови якого і стало. У свою чергу Діонісій утворено від імені Діонісіос.

Ім'я Денис може хлопчика наділити особливими рисами. Це ім'я має відмінну значимістю, розшифровкою, і символікою, а ще добре поєднується з більшістю знаків Зодіаку. Плюс до всього воно має дуже непогану сумісність з жіночими українськими іменами …

Ім'я Денис: Значення і характеристика
Походження імені Денисдавньогрецьке
В кореніім'я Діонісій (від Діонісіос)
Буквальна трактування«належить Діонісу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Діонісій Коринфський

Популярність:У рейтингу чоловічих імен Денис знаходиться зазвичай на 20-23 позиціях і доводиться як мінімум на 17-20 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ден, Дениска, Деня

Сучасні англійські аналоги:Діонісоса, Деніс, Дені

Цікаве про ім'я Денис:ім'я Денис відноситься до категорії тих рідкісних імен, що числяться одночасно і в католицьких і в православних Святцях.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Денис обіцяє багато хороших якостей. Це в своїй більшості непосидючі, розумні, всебічно розвинені люди, що володіють красномовністю, товариськістю, безпосередністю. Дениси все без винятку добрі і щедрі, але злегка егоїстичні і корисливі, через що часто і виявляються рано чи пізно дуже самотніми. Хоча п'ять ж, це лише одна з теорій …

Денис принциповий, не вміє брехати і лестити, говорить правду в обличчя. Він відданий друг, не здатний на зраду або брехня. У нього багато друзів – все його будуть поважати і цінувати. Легко схоплює нову інформацію, але непосидючий – йому не вистачає старанності. І взагалі, Денис, це завжди людина унікальна по своїй натурі ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Денисов без винятку полягає в їх рухливості, активності і дієвості. Носії цього імені ніколи не сидять на місці, не байдикують, завжди женуться за будь-якою метою, і найцікавіше, в більшості випадків досягають її ...

Денис погано відноситься долюдям, здатним на корисливі і не дуже гарні вчинки, хоча може і сам бути схильним до таких. А ще носій цього чоловічого імені ніколи не потерпить поруч з собою людину, яка не може йому довіритися.

Характер імені Денис

Характер імені Денис такий, що наділяє натурою дуже складною і одночасно непередбачуваною. Характер у нього простий, з одного боку, але складний в плані передбачуваності, сталості та стабільності. Нескінченні жарти, пустотлива, пустотливість, відсутність будь-якої планомірності – все це здатне принести чимало проблем. Правда, зате на противагу є купу переваг, серед яких красномовність, доброзичливість, дієвість, доброта, життєрадісність, оптимістичність і товариськість. Характер такий, що обіцяє багато хорошого, незважаючи на купу недоліків. Проте, характер може бути влаштований в результаті і інакше – вплинути можуть додаткові чинники ...

Основними впливають на характер факторами є такі як знак зодіаку, що протегує над названим ім'ям Денис, тварина за китайським календарем, і навіть час року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили вибрати ім'я Денис, переповнене рухом і активністю, цього хлопчиська просто переповнює позитивна енергія, і вихлюпується вона в самому різноманітному вигляді. Іншими словами, значення ймення Денис обдаровує такими характеристиками як активність, енергійність, дієвість, рухливість, непосидючість, непослух, пустотливість, ідейність і емоційність. Денис не сидить на місці, вічно в русі, постійно вигадує собі все нові і нові заняття і справи, він як нескінченний двигун, невгамовний і непосидючий. При цьому значення обдаровує і такими важливими властивостями як дружелюбність і красномовність – Денис легко йде на контакт, спілкується з дітьми з різними характерами, легко йде на контакт і рідкісний випадок, щоб з ким-небудь сварився.

Батькам же не варто переживати, та й не доведеться – незважаючи на всю його пустотлива і понад активність, поганих вчинків він не робить, а тому і у батьків просто немає як таких причин для занепокоєння. Єдина величезна проблема названого найменуванням Денис, це відсутність концентрації – так вже має в своєму розпорядженні значення цього найменування. Він ніяк не концентрується на якомусь одному справі, не може всидіти на місці, часто кидає розпочаті справи на півдорозі – в майбутньому ця риса може проявитися з ще більшою інтенсивністю.

Підліток

Денис, який досяг підліткового віку. Це все той же рухливий, активний, дієвий, енергійний і непосидючий хлопчисько. У цього хлопчика енергії стільки, що цього можна було б тільки позаздрити, але при цьому і емоцій в ньому не менше. Значення імені Денис, втім, здатне наділити не тільки рухливістю, емоційністю і дієвістю, але також і величезною кількістю додаткових характеристик, серед яких є і красномовність, і балакучість, і принциповість, і безкомпромісність, і самолюбство, і самодостатність.

до речі, що до принциповості – хлопчиська з ім'ям Денис вона іноді призводить в підлітковому віці до конфліктів з однокласниками і однолітками, але проявляється вона не в усьому, а тільки у випадках, коли він бачить несправедливість або нечесність у відносинах людей. У цього хлопця натура справедливого, чесного, принципового і одночасно симпатичного чоловіка, що відмінно поєднується з усіма вищеназваними рисами. Що стосується навчання, так це той самий фактор, в якому можуть виникнути проблеми – він розумний, талановитий, легко слухає в предмети, з легкістю може вивчати і точні, і гуманітарні науки, але значення не обіцяє йому концентрированности, через що вивчення всіх предметів без винятку може бути вкрай сильно ускладнено.

Дорослий чоловік

Що досяг зрілості Денис, це вже зазвичай зовсім інша людина. Ні, в ньому до цих пір присутній і енергійність, і активність, і все вищеназване, але з'являється і купу інших якостей. В цілому ж це непостійний, необов'язковий, жартівливий, оптимістичний, веселий, товариський, добродушний, доброзичливий, життєрадісний і ідеалістичний чоловік. Але якщо малюка ці риси лише фарбують, то чоловіка вони можуть і псувати. Так, саме ці-то все риси і є головною причиною невдач хлопця з ім'ям Денис у професійній діяльності – він часто кидає розпочаті справи, занадто легковажно ставиться до чого в своєму житті, і більш того, часто приймає необдумані рішення, що може привести до проблем .

Життя цього чоловіка, ґрунтується на волі випадку, на везіння на удачі, він не може жити за правилами і у всіх покладається тільки на випадок. Зате Денис творчо розвинений, володіє прекрасною фантазією і з легкістю йде на контакт. Правда, є і тут один недолік – значення не обдаровує його такою важливою властивістю як вміння розбиратися в людях. Денис не розбирається в людях, багато помиляється, страждає від цього, але не вчиться на своїх же помилках ...

Доля імені Денис

Доля такого рідкісного імені як Денис у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і в шлюбі, це досить складний і практично непередбачуваний фактор, якщо точніше, то він теоретичний, і саме тому-то і не може бути передбачений. Проте, є безліч дослідників, впевнених в зворотному ...

Так, основна частина цих дослідників впевнена, що доля іменованого варіацією Денис, передбачає наявність такої важливої ​​риси як надмірна влюбливість. Тобто, доля може привести до того, що Денис буде дуже часто закохуватися в дівчат, вважаючи кожну з них своєю долею. При цьому в більшості випадків романи будуть закінчується вкрай погано – сварок через його непосидючість і енергійності, і непередбачуваності в діях, йому не уникнути.

З іншого боку, доля передбачає підсумкове становлення Дениса хорошим, можна навіть сказати зразковим сім'янином. Правда, на роль другої половинки він прийме тільки цікаву, допитливу і таку ж дієву дівчину.

Любов і шлюб для імені Денис

Денис – чарівний і досить влюблива чоловік. Він користується величезним попитом у жінок і не поспішає вести когось до вівтаря. Він користується свободою по повній програмі і крутить численні романи, які не даючи надію дам порожніми мріями. Він ласкавий і ніжний зі своїм пасіями, серед яких більшість стрункі, красиві і сексуальні дівчата. Денис дуже сильно залежить від свого інтимного життя, тому надовго з ним може затриматися тільки справжня жриця кохання, постійно придумують все нові і нові постільні гри.

Подорослішавши і нагулявшись, Денис таки починає замислюватися про створення сім'ї. У дружини він вибере досить вольову і разом з тим скромну жінку з привабливою зовнішністю, з веселою вдачею, та ще й вміє вести домашнє господарство. Ден буде дуже красиво і галантно доглядати за дамою серця, вкладаючи любов і душу в подарунки і компліменти. Дружина ж повинна і після весілля утримувати цей інтерес, щоб Денис не пошкодував і не засумнівався в своєму виборі.

Денис ставить себе беззаперечним главою сім'ї, хоча багато обов'язки, навіть чоловічі, пов'язані з домашнім господарством, виконує дружина. Він часто лінується допомагати їй і намагається пізніше повертатися додому, щоб дружина його і не просила про допомогу. Але зате натомість він піклується про дружину, як уміє, намагається приносити хороший дохід сім'ї, і взагалі всіх радувати.

Денис як Батько

Складно уявити, як людина буде виконувати свій батьківський обов'язок, коли в його житті з'являться діти. Настільки суперечлива характеристика імені Денис не дає можливості визначити яким батьком він стане. Однак залишається сподіватися, що любові, ніжності і почуття відповідальності йому вистачить на те, щоб не стати чертовски поганим батьком. Він піклується про те, щоб його діти ні в чому не мали потреби і, щоб дружина могла купити все необхідне. Він любить зрідка побалувати дітей своєю увагою, але це трапляється вкрай рідко. Найчастіше йому досить знати, що з дітьми все добре.

У міру дорослішання дітей Ден усвідомлює, що їм потрібно приділяти більше часу, ніж раніше. Він починає розуміти свої помилки, але діти хоч і люблять батька, більше тягнуться до матері. У відносинах з дітьми Денис намагається зайняти місце їх кращого друга. Він хоче, щоб вони йому довіряли, ділилися переживаннями і таємницями, шукали підтримки і ради. Однак на це зазвичай іде досить багато часу. Спочатку йому доведеться заслужити їхню довіру, адже недолік батьківської уваги в ранньому дитинстві позначається на їх подальшому ставленні до тата.

Він пізно включається в виховний процес, тому часто свої виховні заходи і ідеї йому доводиться доносити через дружину. Поступово йому вдається домогтися розташування дітей, тоді він починає активно впливати на їх життя, намагаючись наздогнати втрачений час і стає, нарешті, хорошим батьком.

Сумісність Денис c жіночими іменами

Найбільша ідеальна сумісність у імені Денис в плані почуттів і любові у відповідь з такими жіночими іменами як Ада, Таміла, Емма, Маріанна, Ія, Дора, Лариса і Мірра. З ними відносини будуть ідеальними в усіх напрямках, але на шлюб тут розраховувати не доведеться.

А ось з такими як Едіта, Діана, Зоя, Лада, Лілія, Олександра, Ізольда і Софія, можна буде створити і шлюбні узи, адже тут дві половинки будуть доповнювати один одного.

Ну а з Агніей, Інною, і Станіславою, відносин краще не будувати, бо союз такий принесе тільки негатив.

Що ж стосується взаємовідносин названого іменем Денис, з представницями протилежної статі і друзями, так тут все складно. Наприклад, у нього в житті неймовірна текучка друзів, постійних товаришів не має, а з дівчатами ще велика текучка, хоча кожен раз Денис вважає, що закохався по-справжньому. Найчастіше Денис просто не бажає помічати недоліків в людях, і саме через це-то його коло спілкування постійно і змінюється. Втім, все це неточно – на ділі у кожного Дениса все може бути і зовсім інакше ...

Число імені Денис

Число імені Денис по нумерології — 1. Прийнято вважати, що люди, чиїм імені протегує число 1, це лідери і переможці по життю ще з пелюшок. Одиниці не звикли йти по головах, але будь-які перешкоди на шляху до своєї мети вони подолають. Вони активні, честолюбні, цілеспрямовані і діяльні. Підопічні числа 1 зазвичай впевнені в собі, вперті і сильні особистості. Відмінною рисою 1-ц є вміння заробляти хороші гроші. Зустрічаються 1-ці в номерах машин, будинків або телефонів можуть помножити позитивні якості одиниць. Крім того, в екстреній ситуації саме їм вдається швидко знайти рішення проблеми.

Одиниці вельми творчі особистості, вони комфортно будуть себе почувати в творчих професіях. Також можуть успішно реалізувати себе в бізнесі, адже у них дуже високий інтелектуальний потенціал. Підопічні числа 1 не звикли рахуватися з чиєюсь думкою і рішення приймають одноосібно. Працюють тільки самостійно або ж керують іншими співробітниками.

За життя одиниці — веселі, життєрадісні і оптимістичні люди. Вони люблять подорожувати і відпочивати, а ось сумувати і сумувати їм категорично заборонено. З негативних рис характеру у них можуть бути присутніми егоїзм, зверхність, нелагідність. Крім того, підопічні числа 1 нестримані і імпульсивні. Їх прагнення до беззастережного лідерства корисно для бізнесу, але особистим стосункам це сильно шкодить.

Формула обчислення числа імені Денис:Д (5) + Е (6) + Н (6) + І (1) + С (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Денис

 • Камені-талісмани носія імені Денис – Хризоліт, Малахіт.
 • Планета- покровитель – Меркурій.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ – Теля.
 • Рослинний символ – Каштан.
 • Кращий зодіак – Водолій і Телець.
 • Число Дениса – 1.
 • Щасливий день – п'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Осінь.
 • Символічний метал — Золото.
 • Рік — Свиня.

Відомі люди з іменем Денис

Денис Панкратов (спортсмен-плавець)

Денис Мацуєв (російський піаніст)

Денис Фонвізін (знаменитий російський письменник)

Денис Давидов (поет, військовий письменник)

Денис Ноуелл прийти (англійський громадський діяч)

Денис Нікіфоров (актор театру і кіно)

Денис Соболєв (письменник, культуролог)

іменинні дні і святі покровителі імені Денис

Ім'я Денис в церковному варіанті звучить, як Діонісій.

Священномученик Діонісій Ареопагіт

січень 4, січень 17

А праведний Діонісій

березень 16, березень 29

Преподобний Діонісій Радонезький

травень 12, травень 25

Святитель Діонісій Суздальський

червень 26, липень 9

Преподобний Діонісій Печерський

серпень 28, вересень 10