Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАлла
469 Oracle

Алла: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Алла за походженням давньогрецьке. У перекладі означає по першій версії « другу », за другою версією « іншу », по третьої — « наступну ». Від давньогрецького слова « Alle ». Очевидно, дане ім'я асоціювалося з порядком появи дівчинки в сім'ї.

українське жіноче ім'я Алла є православним. Протягом багатьох років користується попитом в більшій частині російськомовних країн. Воно має відмінну значимість і наділяє носительку хорошою сумісністю з багатьма знаками зодіаку.

Ім'я Алла: Значення і характеристика
походженнявід давньогрецького "Alle"
У перекладі з давньогрецької мови"друга", "наступна" або "інша"
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Алла знаходиться в самому низу списку популярних імен. Займає 76-78 позиції в рейтингах. Їм називають 1 з 1000 дівчаток.

Розмовні варіанти:Аля, Алка, Ала, Аленько, Алуся, Алула

Сучасні англійські аналоги:Alla, Ala, Alley, Alli

Цікаве про ім'я Алла:Ім'я Алла не користується великою популярністю, як не є і ім'ям з іменослова по Святців. Є православним. Є безліч варіацій вимови, і не менше десятка пестливих форм.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це арабське за походженням ім'я, як і багато сучасних імена, означає « Богиню неба », хоча переклад в край відрізняється від значення. Астрологи сходяться на тому, що значення імені Алла об'єднує в іменованої таким чином такі риси як твердість, самолюбство, напористість, самодостатність і самовідданість. Хоча всі ці якості потрібно розвивати і вдосконалювати з дитинства.

За своєю суттю, названа жіночими ім'ям Алла дівчинка, повинна схоплювати все на льоту. Вона не сидить, весь час чимось займається і присвячує улюбленій справі впродовж дня, їй потрібен рух і активність, але не потрібна компанія однолітків. Одинак, яка б вимагала лише уваги батьків. Чутлива і емоційна, не приховує настрою і намагається бути відкритою. Самолюбні, не вміє думати про інших, егоїстична.

Переваги та позитивні риси:напористість, самодостатність, впевненість в собі, цілеспрямованість, справедливість, вміння правильно показати себе публіці, комунікабельність.

Алли погано ставляться до:будь-яких обмежень в плані свободи, будь-яким зазіханням на особистий простір, несправедливості, брехні і брехні, лицемірства і нещирості.

Характер імені Алла

Характер імені Алла такий, що наділяє носительку цього найменування цілою купою достоїнств, які приймають вигляд таких якостей як цілеспрямованість, доброта, добродушність, життєрадісність, наполегливість, настирливість, працьовитість, волелюбність, красномовність, справедливість, і гордовитість. Але разом з тим характер такої дівчини може наділятися і купою недоліків у міру її дорослішання, серед них незалежність, в тому числі і в мисленні, принциповість, вимогливість, зарозумілість по відношенню до інших, ідеалістичність, агресія і конфліктність. Характер названої ім'ям Алла дівчата, жінки, завжди настільки складний, що практично не піддається перевихованню – така ніколи не зможе бути з усіма на рівних, вона вважає за краще бути першою, вважає себе королевою, але при цьому всіма силами намагається бути просто хорошою людиною. Загалом, складний характер Алли, це факт. Але зате з такою явно варто дружити, бо вона є людиною відданим по натурі, вірним, принциповим і чесним, що не може бути недооцінена по достоїнств ...

З іншого боку, не можна не сказати про те, що все сказане вище є лише теорією, адже насправді характер залежить не тільки від характеристики найменування. В даному ж конкретному випадку характер залежить від виховання, астрологічних чинників впливу, і багатьох інших не менш важливих моментів ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві дівчинки, для якої батьки при народженні вирішили вибрати жіноче ім'я Алла, може бути багато проблем, і все через характеру, який таким параметром як значимість імечко наділяється цілою купою не завжди добре сумісних якостей. Так, значимість іменоформи Алла може обдарувати натуру цієї дівчинки такими рисами як самовпевненість, прямолінійність, наполегливість і наполегливість, образливість і примхливість, активність і енергійність, дієвість і принциповість, наполегливість і цілеспрямованість, життєрадісність і дружелюбність.

У цій дівчата багато друзів, вона легко знаходить спільну мову з дітьми, особливо з однолітками, і може знайти спільну мову навіть з самим конфліктною людиною, але при цьому сама не рідко конфліктує з дітьми. Причина її особистих конфліктів в наполегливості – Алла просто не здатна поступатися, будь-який навіть найбезпечніший суперечка може довести до справжнісінькою сварки, конфлікту, не бажаючи цього, але бажаючи тільки довести свою правоту. При цьому правоту вона може доводити навіть там, де знає, що не має рації. Алла примхлива й уразлива, образити її легше простого, досить лише відкинути її думку або почуття, або відмовити в її бажанні. Саме тому-то її батькам і доведеться нерідко нервувати – будь-яка відмова, наприклад, в покупці цукерки або іграшки, може спровокувати в Аллочка купу емоцій, в тому числі і істерику. Доведеться приділити чимало часу її перевиховання в даному питанні.

Підліток

У дівчинки підлітка, що отримала найменування Алла, характер вже трохи простіше. Вона дорослішає і починає розуміти, що істерики далеко не завжди сприяють досягненню мети. Крім того, значення імені Алла може наділити на цьому віковому етапі ще й купою важливих додаткових характеристик. Так, звичайно натура подорослішала Алли, має в своєму розпорядженні такими якостями як цілеспрямованість, працьовитість, непосидючість, енергійність, красномовність, добродушність, безпринципність, відкритість, щирість, вірність, відданість, влюбчивость і романтичність.

Незважаючи на буйну вдачу і бажання всім доводити свою правоту в будь-якому питанні, Алла романтична і влюблива, і більш того, дуже сприйнятлива – значення наділяє її непростим характером, образити її легше простого, а й закохати в себе теж не складно, вона в кожному хлопцеві, добре відноситься до неї, бачить свою другу половинку. Правда, є одне величезне «але» — відсутність як такої взаємності у почуттях, може спровокувати Аллу на конфлікт і сильно образити. У такі моменти вона навіть найріднішої і коханій людині може висловити в очі всю ту правду, яку інший би не ризикнув навіть вимовити вголос.

Що ж стосується навчання і положення в шкільному суспільстві, так тут значення теж впливає досить унікально – у дівчинки, що отримала іменну варіацію Алла, неймовірні здібності, вона може будь-який предмет вивчити до ідеальності, але відносини з викладачами у неї зазвичай погані, бо не кожна доросла людина готовий терпіти витівки дитини з настільки сильним і гордовитим характером.

Доросла жінка

У дівчинки, точніше вже у повноцінної дорослої жінки, що отримала в дитинстві ім'я Алла, непроста натура . Значення обдаровує цю даму купою позитивних характеристик, але разом з ними і недоліками, змиритися з якими може далеко не кожна людина. Значення цього ймення зазвичай обдаровує досягла етапу зрілості Аллу працьовитістю, вмінням справлятися відразу з купою справ, відмінними лідерськими задатками і організаторським даром, завдяки якому Алла може стати відмінним організатором. Більш того, значення обдаровує і непоганими ораторськими даними – вона легко нав'язує свої думки людям, з легкістю доводить правоту в будь-яких суперечках, але при цьому не вміє і відступати. Алла, це жінка, яку це ім'я може наділити такими рисами, з якими забезпечено стовідсотковий стрімке кар'єрне зростання. Про таких кажуть, мовляв, «начальник від Бога».

При всьому вищесказаному вона може в підсумку виявитися і відмінною жінкою в прямому сенсі цього слова, тобто, зможе поєднати своє лідерство і бажання самореалізуватися з сімейним побутом і вихованням дітей. А ще Алла є відмінним психологом – вона добре вслухається в говорить співрозмовника, вникає в проблему, готова допомогти порадою і поспівчувати, якщо потрібно – така просто не може не бути відмінним другом, але заслужити це звання в її очах дуже непросто, доведеться неабияк постаратися. В загальному. Значення цього ймення здатне перетворити життя названого іменем Алла дитини в яскраву казку, але зі своїми негативними моментами.

Доля імені Алла

Доля імені Алла в любові, в шлюбі, і в як таких відносинах з представниками протилежної статі, дуже складна. Доля цього ймення передбачає названої таким чином дівчині важку долю, переповнену здебільшого самотністю, як моральним, так і фізичним.

Взагалі, доля в даному випадку така, що передбачає занадто велику вимогливість до чоловіків, що в свою чергу відштовхує представників цієї сильної частини людства. Плюс до всього, Алла, це завжди жінка, яка бореться за першість у всьому без винятку, як в особистому житті, так і в сім'ї, і так і в роботі. Вона хоче бути лідером, главою сім'ї, але при цьому відчувати заступництво своєї другої половинки.

У той же час варто відзначити й інший цікавий момент – доля Алли, бути главою сімейства, але при цьому і слабохарактерного чоловіка, що підкоряється у всьому без винятку, вона не потерпить. Тобто, доля передбачає її вічне поневіряння між бажанням лідерства, і мрією про сильному характером і волею чоловіка.

Любов і шлюб для імені Алла

Нерідко Алли роблять помилки в плані сімейного життя. Зазвичай у них на рахунку по два, а то і три шлюби, і тільки останній може виявитися дійсно вдалим. Перші невдалі тільки лише тому, що жінки, названі цим ім'ям, найчастіше думають більше не головою, вибираючи собі супутників життя, а серцем. Але ж серце ґрунтується на почуттях, а не здоровий глузд. Зате набравшись досвіду і подорослішає, Алла може знайти собі чоловіка, з яким їй буде добре з усіх аспектів без винятку.

Як дружина Алла повинна бути відмінною. Ці жінки в своїй більшості поважають чоловіків і цінують їх, не принижують. Але всім Аллочка властива жага лідерства і влади. Саме тому-то вона і може домінувати над чоловіком. Проте, домінування буде помірним і навряд чи буде сильно дратувати чоловіка.

Гарна, турботлива, відповідальна господиня. Члени сім'ї завжди будуть нагодовані й одягнені в чистий одяг. Бардак в її будинку не буде – атмосфера буде переповнена гармонією і теплом. Але в чотирьох стінах Алла ніколи не закриється. Чоловікові варто поважати її особистий простір, свободу і незалежність. В іншому випадку сімейне життя може швидко набриднути їй ...

Алла як Мати

Алли, це завжди відповідальні, турботливі, ніжні і дуже уважні матюкаючи. Вона напевно цілком і повністю покладе виховання дитини на себе, а батькові залишить лише найприємніше – гратися з дитиною і розважатися. Все найвідповідальніші завдання вона буде вирішувати сама, включаючи виховання, розвиток, освіту і все в цьому роді. Але варто відзначити той факт, що самій дитині буде важко, адже Алли дуже вимогливі, особливо до дітей. Вона може вимагати занадто багато від своєї дитини ...

Особлива зв'язок у Алли може бути саме з синами. Як показується практика, до синів Алли більш прив'язані, ніж до дочок. Однак і дочка не залишиться без уваги. Просто вимог щодо неї може бути в рази менше.

Строгість теж матиме місце, і навіть покарання, і навіть повчання в виховних цілях. Але не варто через це вважати її менш хорошою матір'ю. Що б не робила Алла-мама, вона все робитиме лише на благо своїх дітей. Правда, є і одне невелике «але» — батькові дитини варто хоч іноді звільняти Аллу від її материнських обов'язків, бо це ж жінки в своїй більшості волелюбні, а дитина може як раз-таки і позбавити волі. Чим менше свободи у Алли, тим менш відповідальної і турботливою вона буде.

Сумісність Алла c чоловічими іменами

Сумісність у імені Алла з чоловічими теж вивчається фахівцями довгий час. Є навіть кілька важливих факторів, обчислених під час досліджень.

Найбільш сумісна така дівчинка з чоловіками, названими такими варіаціями як Гліб, Гордій, Дмитро, Єгор, Макар, Микола, Трохим. Але тут мається на увазі тільки любов.

Що стосується шлюбу, так тут ідеальним варіантом буде чоловік, названий Анатолієм, Гаррі, Давидом, Гнатом, Віктором, Богданом, Олексієм, Яковом та Фомою.

А небажаними є відносини з Артуром, Віленом, Дем'яном, Олегом, Платоном, Станіславом і Ярославом.

Цій жінці потрібен серйозний і розважливий супутник. Сама ж вона цінує виключно чесність, вірність, і цілеспрямованість …

Взаємовідносини дівчинки, іменованої формою імені Алла, з представниками протилежної статі, це досить складна тема. Причина в одному – Алла сама по собі дуже непередбачувана, значення цього ймення обдаровує її непростим характером, просто не дозволяє знайти їй такого партнера по особистому житті, який зміг би терпіти всі її витівки. До того ж, все Алли до зрілості думають тільки про кар'єрний ріст і самореалізації, що в свою чергу завдає шкоди особистому житті і як таких відносин з чоловіками. Втім, все вищесказане є лише теорією, а передбачити як буде в конкретному випадку, на жаль, не може ніхто.

число імені Алла

число імені Алла – 1. це число є символом слави, влади і могутності, як раз тих якостей, які почасти й притаманні носять це ім'я людям. Це число здатне зробити з Алли лідера, переможця і просто шановану людину. Люди одиниці бурхливі, наполегливі, дієві і енергійні, вони завжди досягають поставлених цілей і намагаються будь-що-будь домагатися того, чого жадають.

З іншого боку, це в своїй більшості творчі люди, з хорошою інтуїцією і відмінним почуттям такту. Люди одиниці завжди йдуть вперед і ніколи не зупиняються, впевнені в собі, легко досягають успіхів в будь-якій професії. Ну а в сумісності з таким ім'ям як Алла, число 1 і зовсім може зробити з Алли самого справжнього лідера. Хоча знову ж таки, все залежить ще й від того, під яким знаком Зодіаку народилася дівчинка.

Формула обчислення числа імені Алла:А (1) + Л (4) + Л ( 4) + А (1) = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Алла

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Сонце і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Алла – Комар.
  • Рослинний символ – Горобина.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Колір імені — червоний.
  • Число Анни — 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Алла

Алла Пугачова (примадонна вітчизняної естради)

Алла Казанська (актриса)

Алла Сурикова (радянський і російський кінорежисер)

Алла Баянова (співачка, виконавиця романсів)

Алла Андрєєва (російська радянська художниця)

Алла Ларіонова (радянська актриса театру і кіно)

Алла Тарасова (велика актриса кіно)

Алла Демидова (кіноактриса)

Алла Михальченко (солістка Великого театру)

Алла Осипенко (артистка балету)

Алла Сігалова (балетмейстер)

іменини дні і святі покровителі імені Алла

Свята мучениця Алла Готфського

березень 26, квітень 8