Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРоксана
1337 Oracle

Роксана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Роксана за походженням парфян-Согдійської. Якщо ж говорити про розшифровку, то з перської мови це ім'я перекладається як «світанок». Інших версій не існує на даний момент. До слова, це ім'я обіцяє носительку зазвичай дуже непросту, але яскраву долю.

Ім'я Роксана насправді не відноситься до слов'янської культури, хоча і користується популярністю в Україні та більшості російськомовних країн. Але зате це ім'я має дуже сильну енергетика, і більш того, має дуже хорошу сумісність …

Ім'я Роксана: Значення і характеристика
Походження імені Роксанапарфян-Согдійської
У перекладі«світанок»
Вважається популярнимв Україні і Україні
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність :У рейтинг найпопулярніших українських імен Роксана не потрапляє. За статистикою доводиться мало не на 1 дівчинку з 20 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Роксаночка, Роксі

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Роксана:ім'я Роксана вважається одним з найвідоміших історичних імен. Саме тому-то й існує думка, що воно має дуже сильну енергетику.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Роксана обіцяє носительку по наданню дуже непросту і одночасно рідкісну в усіх напрямках натуру. Жінки, названі таким ім'ям, зазвичай володіють сильним характером і неймовірною силою волі. Вони здатні багато чого досягти в житті, здатні багато чого перебороти. Але є і одне невелике «але» — цим жінкам важливо, щоб всі їх дії супроводжувалися якимось стимулом.

В цілому ж можна відзначити, що всім Роксану без винятку сулятся такі риси як настирливість, упертість, наполегливість, цілеспрямованість, старанність, працьовитість, витримка, неймовірна сила волі, примхливість, емоційність і чутливість.

Переваги та позитивні риси:найголовнішою перевагою всіх Роксан без винятку можна вважати їх здатність пристосовуватися до подій навколо них і домагатися поставлених цілей незважаючи ні на які перешкоди або перешкоди. Ці жінки завжди домагаються свого.

Роксана погано відноситься долюдям хитрим, корисливим, брехливі і самовпевненим. А ще носії цього жіночого імені ненавидять людей, кічу своїми достоїнствами, які насправді дуже перебільшені.

Характер імені Роксана

Характер імені, а точніше носія того чи іншого імені, досить складно визначити чи передбачити, орієнтуючись лише на енергетику і значення. Але з ім'ям Роксана все трохи простіше. Його рідкість і сильна енергетика, а також значення, дозволяють припустити, що носієм імені Роксана повинні належати такі риси як самовпевненість, пихатість, настирливість, напористість, цілеспрямованість, ощадливість, акуратність, працьовитість і доброзичливість.

В своїй більшості носії цього імені дуже віддані, вони ніколи не дозволяють собі навіть поганих думок щодо близьких людей, не дозволяють собі і подумати про зраду або обман. Але є і одне невелике «але» — занадто сильне бажання досягти тієї чи іншої мети може привести до того, що Роксана проявить таку негарну рису як корисливість. Але знову ж таки, це велика рідкість – зазвичай жінки, названі цим ім'ям, всього домагаються чесними шляхами, самостійно і без допомоги кого-небудь з близьких.

Ну а на додаток до всього іншого варто відзначити ще й той факт, що це в своїй більшості дуже доброзичливі представниці жіночої статі. Вони готові допомагати всім навколо, робити добрі справи і йти на поступки, але не просто так – замість такі завжди хочуть отримувати від людей відданість, вірність і готовність допомогти в скрутну хвилину. Можливо допомогу ніколи і не знадобиться. Але сам факт, що людина не відмовить, дуже важливий.

Раннє дитинство

З дитинства дівчинці з ім'ям Роксана будуть належати такі риси характеру як наполегливість, настирливість, вимогливість до себе самої, бажання розвиватися і бути кращою, егоїзм.

З ранніх років вона демонструє спокій і тягу до пізнання нового, дисциплінована, не грається, слухає батьків і не перечет їм, хоч і хоче (ця риса яскраво проявиться в підлітковому віці). Вічно чимось зайнята, обожнює діяти і розвиватися, не зупиняється на досягнутому і йде тільки вперед.

Батьки будуть пишатися Роксаной – у неї немає в дитинстві негативних якостей, тільки позитивні. Але в залежності від подальшого виховання все може змінитися, і не обов'язково в кращу сторону. Батькам же варто приділити вихованню Роксани побільше уваги, особливо вихованню в ній жіночих якостей, яких зазвичай носительку цього імені надто сильно не вистачає.

Підліток

Будучи підлітком, Роксана доб'ється чималих успіхів у навчанні. Це приклад для наслідування, зразок дисциплінованості, старанності, відповідальності і серйозності. До будь-якого вона справі підходить серйозно, не пускає розпочате на півдорозі, не пасує при вигляді перешкод і намагається їх долати — тому-то проблем з навчанням і немає. І взагалі, носій цього імені легко дається навчання чогось завгодно, не тільки точним і гуманітарним наукам, а й спорту, і багато чому іншому.

Викладачі будуть нерідко ставити її в приклад іншим, через що у однолітків може виникати почуття заздрості. Але кількість друзів все одно явно перевищує число ненависників. Справа в тому, що Роксани в своїй більшості дуже товариські і красномовні, і вміють чарувати співрозмовників, що не менш важливо.

У той же час варто відзначити і той факт, що Роксани в своїй більшості дуже успішні, і цей факт може породити чимало заздрісників, які напевно спробують нашкодити.

Доросла жінка

Дорослій жінці по імені Роксана буде легко добитися почесного звання в роботі. Кар'єрне зростання забезпечується все тими ж властивостями, серед яких і старанність, і серйозне ставлення до будь-якого розпочатої справи, і цілеспрямованість, і настирливість, і інші.

Роксана має лідерські задатки, може стати командиром, хорошим начальником, але за однієї умови – їй необхідно навчитися контролювати емоції, адже вона сильно запальна і іноді її спокій може різко перебудуватися в агресію, розкидають на всіх. Природно, на взаєминах з колегами це може позначитися вкрай негативно ...

В душі ж Роксана, це любителька пригод, відпочинку, розваг і подорожей. Вона потребує вічному потоці нових емоцій і вражень, ні дня не може прожити без чого-небудь нового в житті.

Її перевага – самодостатність і незалежність суджень – на неї неможливо негативно впливати ззовні, вона приймає тільки власні незалежні рішення, і діє на свій розсуд у всіх ста відсотках випадків.

Доля імені Роксана

Важко сказати точно, як складеться доля носії імені Роксана в плані відносин з представниками протилежної статі, в плані любові і особистому житті в цілому. Але про одне можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – носії цього імені завжди користуються популярністю у чоловіків. Інша справа, що далеко не кожен чоловік зважиться домагатися такої жінки – не кожен наважиться спробувати домогтися настільки сильною і впевненою в собі жінки.

Супутника життя собі Роксана буде вибирати дуже довго, ретельно перебираючи все достоїнства і недоліки потенційних кандидатів, аналізуючи всі дії і вчинки. При цьому в молодості така дівчина і зовсім може інакше ставитися до відносин з чоловіками – більш просто. В молодості Роксана може ненароком закохатися в того, хто їй ну ніяк не підходить, і пізніше буде шкодувати про це, але ніколи не визнає своєї помилки.

В зрілості же багато що зміниться, як в самій Роксани, так і в її ставленні до представників протилежної статі. І можна з точністю на сто відсотків заявити про те, що така жінка ніколи не зв'яжеться з чоловіком, який у чомусь їй поступається – вона буде мріяти про настільки ж сильному і самовпевненого чоловіка. При цьому вона буде бажати, щоб він у всьому їй підкорявся.

Любов і шлюб для імені Роксана

як у більшості самодостатніх жінок, відносини з чоловіками у Роксани не завжди складаються благополучно, адже далеко не кожен чоловік здатний поступитися місцем глави сім'ї дружині. Роксана вражає чоловіка своєю працьовитістю і завзятістю, працездатністю і силою волі, проте в побуті ці якості нерідко стають каменем спотикання між ними. З іншого боку, можна припустити, що такому чоловікові просто не по зубах такий міцний горішок, як вона. Нерідко такий шлюб незабаром руйнується, оскільки вона не буде терпіти поруч із собою пташку низького польоту.

А ось гідного, діяльного і вольового чоловіка, завжди відповідає за свої вчинки Роксана зустрічає абсолютно випадково. Вона може і не помітити відразу, що він уже надійно влаштувався в її житті. З таким чоловіком вона може все життя пройти разом, тримаючись за руки і нарешті знайде справжнє жіноче щастя. Тільки такому чоловікові вона дозволить борозни сімейної влади в свої руки без жалю. Однак свою особистісну свободу і незалежність вона зберігає і відчуває себе з чоловіком на рівних.

Роксана — дуже господарська і гостинна жінка. Вона робить все можливе для того, щоб її будинок був завжди повною чашею. Її сімейне гніздечко можна вважати яскравим прикладом ідеального порядку, затишку і чистоти. Крім того, вона дуже смачненько готує, постійно радуючи своїх домочадців ароматної і смачною їжею. Двері її будинку будуть привітно відчинені для близьких і друзів. Галасливі свята і вечірки не рідко влаштовуються саме тут. Крім того, Роксана завжди готова прийняти у себе в будинку і підтримати рідних, які опинилися в складній ситуації.

Роксана як Мати

Неможливо передбачити, як люди проявлять себе в одній і тій же ситуації, навіть якщо у них буде один і той же ім'я. Кожна людина настільки індивідуальний, що, грунтуючись лише на його ім'я, не можна гарантувати, що і інші люди з таким ім'ям будуть чинити так само. У характеристиці імені Роксана дуже багато хороших якостей: доброта, ніжність, вимогливість, акуратність, охайність, турбота. Через наявність таких рис характеру можна припустити, що Роксана просто не може стати поганою матір'ю.

Роксана просто чудова мама. Їй завжди вистачає часу на улюблених дітей, вона ніколи не скаржиться на брак часу або на втому, а намагається завжди все встигати і робити самостійно. Вона дуже пильна і ніколи не залишає дітей без ретельного нагляду. Діти не тільки завжди ситі, акуратні і доглянуті, але ще і чудово виховані. З самого дитинства вона привчає їх до порядку і хорошим манерам, багато часу приділяє їх навчання.

Як правило, навіть ставши дорослими людьми, її діти продовжують відчувати її материнську ласку і увагу. Вони завжди повертаються в рідні стіни, оскільки тут панує просто неймовірна атмосфера тепла, турботи і любові. Вони з задоволенням привозять до рідної домівки вже своїх дітей. Роксана із задоволенням піклуватися про своїх онуків, проявляючи себе ще й як турботлива, добродушна, але разом з тим вимоглива і сувора бабуся.

Сумісність Роксана c чоловічими іменами

Міцний, щасливий, довговічний і сильний шлюб, у Роксани вийде створити з Олексієм, Богданом, Соломоном, Фролом, Русланом, Прохором, або Віталієм.

Альберт, Ярослав, Георгій, Дем'ян, лука, Платон - з такими побудувати міцні відносини не вдасться, надмірно багато протиріч.

Названої цим ім'ям егоїстичною і поривчастий дамі потрібно пом'якшення, чоловік -оптіміст, щоб зумів додати в її життя позитиву і доброту.

У відносинах з протилежною статтю проблемка – кавалерам не подобається такі владні, успішні, та ще й розумні жінки, ще й не кокетка і не спокусниця, що теж надає украй негативну дію. Роксани доведеться дуже нелегко з чоловіками, хоча якщо захоче, то зачарувати зможе будь-якого навіть самого неприступного. Питання тільки в тому, чи захоче вона цього ...

Число імені Роксана

Число імені Роксана по нумерології — 1. Підопічні числа 1 дуже залежні від впливу одиниці. Вони — настільки цілеспрямовані і вольові особистості, що досягнення поставленої мети стає для них сенсом життя. Вони будуть старанно, наполегливо і терпляче працювати в ім'я своєї мрії. Одиниці звикли перебувати в центрі загальної уваги. Їм легко вдається стати авторитетними людьми для оточуючих, інші довіряють їм і готові йти за ними слідом. У них є задатки для того, щоб стати успішними керівниками, бізнесменами і начальниками. Величезну роль в цьому відіграє і їх багата уява, творчий потенціал і проникливість.

Підопічні одиниці — це веселі, позитивні і компанійські люди. Вони нерідко є в компаніях друзів головними заводієм. У них прекрасне почуття гумору, вони чудово вміють відпочивати і розважатися. Одиниці завжди впевнені в своїх силах. Вони здатні допомагати друзям у важкі моменти, вислуховувати і підтримувати їх. Друзі одиниць повинні активно брати участь в їх житті і теж допомагати їм. Число імені 1 не допускає, щоб його підопічні страждали через депресію або зневіри, оскільки їх важко вивести з такого стану.

Недоліками підопічних числа 1 можна вважати їх суперечливість, імпульсивність, а також схильність до егоїзму і самолюбству . Разом з тим одиниці іноді можуть приймати необдумані рішення. Уміння виконувати поставлені завдання в роботі розкладає по поличках і їх особисте життя, проте чітко розпланований список завдань і правил в сім'ї може, навпаки, негативно позначитися на їх особистому житті.

Формула обчислення числа імені Роксана:Р (9) + О (7) + К (3) + С (1) + А (1) + Н (6) + А (1) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Роксана

  • Камінь-талісман – Берил.
  • Планета-покровитель – Уран і Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Роксана – Пантера.
  • Рослинний символ – Дзвіночок.
  • Кращий зодіак – Рак і Лев.
  • Число Роксани – 1.
  • Символічний метал – Золото.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Роксана

Роксана – Бактрійського царівна, що стала в 327 р до н.е. дружиною Олександра Македонського

Роксана Бабаян – сучасна актриса і співачка

іменини дні і святі покровителі імені Роксана

Ім'я Роксана – НЕ православне, має перські коріння. Воно відсутнє в православ'ї, відповідно, воно не має іменин і їм не хрестять. Дівчинка на ім'я Роксана при хрещенні отримає інше православне ім'я і святу покровительку. А ось католики святкують іменини Роксани 14 вересня в пам'ять про дружину Олександра Македонського – Роксани, перської принцесі.