Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТерентій
901 Oracle

Терентій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Терентій за походженням латинське. Коренем є латинське слово «teres». Значення в перекладі з латинської мови означає «витонченого» або «ввічливого» (точно невідомо). Але є і друга думка, за якою трактування може звучати як «розтираючий» або «перетирав».

Ім'я Терентій сьогодні не дуже популярно, але колись користувалося попитом на території всього СРСР. Воно володіє відмінною значимістю, здатне наділити особу іменується їм хлопця величезним числом важливих якостей, і більш того, дарує відмінну сумісність з багатьма жіночими іменами.

Ім'я Терентій: Значення і характеристика
Походження імені Терентійлатинське
В коренілатинське слово «teres»
Буквальна трактування«витончений» або «ввічливий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Тертий (Терентій)

Популярність:на даний момент ім'я Терентій доводиться лише на 1-5 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених і віднесено до категорії найрідкісніших українських імен.

Розмовні варіанти:втрачати, Тереш

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Терентій:Є версія, яка свідчить про прямому відношенні цього імені до візантійської культури. До слова, саме з Візантії швидше за все і прийшло це ім'я на Русь.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Терентій по наданню хлопчику може дарувати «простецький» характер, такий, з яким живуть справжні чоловіки. Якщо ж в загальному, то носію цього імені можуть суліться такі риси характеру як мужність, практичність, серйозність, розсудливість, спокій, доброзичливість, щедрість, справедливість і працьовитість. Але проявлятися все це буде не відразу, а поступово ...

В цілому ж можна сказати, що Терентії, це зазвичай чоловіки спокійні, врівноважені, добрі і ввічливі, але трохи сухі і позбавлені м'якості, шарму і привабливості.

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх чоловіків, що отримують при народженні ім'я Терентій, це їх здатність зберігати спокій навіть у тих випадках, коли зберегти його практично нереально. Ці чоловіки завжди в здоровому глузді і зберігають розум, чого б їм це не коштувало.

Терентій погано відноситься долюдям, які не мають своєї особистої думки і вічно підлаштовуються під інших. Більш того, носії цього чоловічого імені ненавидять людей, які завжди шукають користь або вигоду в спілкуванні з іншими – корисливих, іншими словами.

характер імені Терентій

Важко сказати точно, яким буде характер тієї чи іншої людини, орієнтуючись лише на значення і енергетику імені, даного йому. Але в разі Терентія все куди простіше, адже ім'ям сулятся риси, що дають точно припустити цілу купу різних чинників. Наприклад, можна з точністю на сто відсотків заявити про те, що Терентії, це завжди відповідальні, розсудливі, пунктуальні, обов'язкові, надійні чоловіки, на яких можна покластися навіть у самому серйозному і відповідальному справі.

Чоловік на ім'я Терентій, це завжди людина розсудлива, розважливий, завбачливий, обережний і акуратний. Такі люди рідко роблять помилки і в більшості випадків роблять лише обдумані вчинки, наслідки яких гарантовано будуть такими, якими їх і буде припускати сам носій цього імені. Загалом, це в своїй більшості чоловіки, здатні досягти дуже багато чого в житті.

Також можна точно сказати, що характер Терентія не дозволить йому зрадити близької, залишити без допомоги потребує ній людини, або скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення будь-яких корисливих цілей. Терентії, це зазвичай чоловіки, здатні лише на хороші вчинки, і виключають зі свого життя все погане. Хоча, безумовно, бувають і винятки.

Раннє дитинство

Це рідкісне ім'я хлопчикові на ім'я Терентій в ранньому віці дарує такі риси як сором'язливість, невпевненість в собі, доброта, боязкість, нетовариськість, неговіркий.

Це дуже спокійний і незалежний по натурі хлопчисько, у нього мало друзів, в основному проводить час в колі родичів, але іноді і з однолітками, хоча й не привертає до себе увагу, тому що нерідко не знає, як поводитися і не впевнений в своїх словах. Йому потрібно набути впевненості, але допомогти в цьому зможуть лише батьки.

Батьків турбує вкрай рідко – працьовитість і тяга до розвитку себе як особистості породжує чимало гордості в матері і батька. Чесність і справедливість – це головні його достоїнства, ними користується скрізь і всюди, і не відрікається від власної думки навіть там, де відстоювання справедливості може призвести до тяжких наслідків. Рано починає цікавитися навчанням і науками, обожнює розвиватися, але багато в чому йому не вдається домогтися успіхів саме через його сором'язливості. Побороти цю плутанину вийде тільки стараннями мами і тата.

Підліток

Підлітковий етап принесе чимало змін, особливо при правильному вихованні. Втративши частку невпевненості в собі, він почне завойовувати авторитет серед ровесників. Справедливий погляд на будь-яку ситуацію, неприйняття брехні і лицемірства, тверезий погляд на те, що відбувається навколо, вміння аналізувати і міркувати – ці властивості його особистості притягують людей. Єдине, що грає не на руку Терентія, це прямолінійність – він завжди говорить правду в очі, ніколи не лукавить, не боїться правдою образити кого-небудь, і дотримується «принципу правди» в усьому без винятку, навіть там, де йому від цього може стати гірше.

Ще одна особливість і гідність одночасно – готовність прийти на допомогу будь-кому, хто її потребує. А ще він майстерно розрізняє погані і хороші наміри, і якщо бачить, що людині потрібна його допомога, то не відмовить.

Принциповість і зарозумілість – ці фактори багатьом здаються занадто сильними, ними він відлякує людей, це вже мінус . Хоча, знову ж таки, не такий вже це і серйозний мінус, враховуючи названі вище плюси.

Дорослий чоловік

Старанність, відповідальність, надійність, обов'язковість – ці риси допоможуть йому стати кимось в житті, домогтися успіхів в обраній професійній діяльності. Швидше за все вибере щось важке, наукове, яке треба вивчати правил. Не любить гуманітарні науки, обожнює точність і визначеність у всьому. Але це стосується тільки кар'єри, а в житті це дуже добрий і ласкавий чоловік, який обожнює спілкування з дітьми.

Що стосується відносин з протилежною статтю, так тут, в залежності від знака зодіаку і пори року народження можуть виникати складнощі . Причина в недостатній романтичності – йому важко зізнатися в почуттях жінці, важко стати тим, кого називають в наш час «принцом на білому коні». Зате в уже побудованих відносинах він може стати реально зразковим кавалером, зразковим сім'янином, відмінним батьком сімейства. Хоча, знову ж таки, все може бути й інакше – це залежить від впливу символіки ...

Доля імені Терентій

Як складеться доля носія імені Терентій в любові, у відносинах з представницями протилежної статі, в особистому житті і шлюбі? Що ж, сказати важко, але можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що серед носіїв цього імені практично не зустрічається бабіїв і звабників. Це в своїй більшості чоловіки, обходяться з жінками максимально галантно, правильно, чесно ...

В молодості, правда, носій імені Терентій може зазнавати труднощів у спілкуванні з представницями протилежної статі. Але причина буде не в його зовнішності або відсутності чарівності з шармом, а в його сором'язливості і сором'язливості. Але якщо батьки зможуть побороти в ньому сором'язливість і сором'язливість, то з нього виросте галантний, рішучий, привабливий і дуже завидний кавалер, хлопець, від якого багато дівчат будуть без розуму.

Зрілий же Терентій швидше за все одружується один раз і назавжди, і буде до кінця свого життя з однією єдиною жінкою. Правда, вибрати другу половинку йому буде вкрай складно, адже він буде дотримуватися у виборі дружини таких критеріїв, яким зможе відповідати далеко не кожна сучасна жінка. Та й взагалі, Терентій може бути дуже вимогливим ...

Любов і шлюб для імені Терентій

Орієнтуючись на риси, які сулятся ім'ям Терентій і його енергетикою носіям, можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що з носія цього імені повинен вийти зразковий чоловік, такий, про який як раз-таки багато жінок і мріють. Розважливий, відповідальний, завжди виконує обіцяне, вірний, відданий, старанний, акуратний і справедливий – такого чоловіка просто ніяк не можна назвати поганим чоловіком.

З іншого боку, варто відзначити і те, що дружину собі вибирати носій цього імені напевно буде дуже довго. І не тому, що буде мало кандидатур (їх навпаки повинно бути багато), а тому, що серед них буде не так вже й багато тих, що зможуть відповідати висувається самим Терентієм критеріям. Його дружина повинна бути ввічливою, ніжною, трохи боязкою і сором'язливою, але при цьому повинна вміти відстоювати свою позицію і точку зору, повинна бути сильною в моральному плані.

Якщо дружина названого цим ім'ям чоловіка буде турботливою і відданою, і зможе довести йому свою вірність, то для неї сам він зробить все можливе, аби вона була поруч з ним щасливою. Він пожертвує собою і своїм часом, стане відмінним главою сімейства, візьме на себе відповідальність за все найважливіше, і зробить все для того, щоб сімейне життя було максимально комфортною для обох.

Терентій як Батько

чи стане Терентій хорошим батьком своїм дітям? Ну поганим він вже точно не стане. Називатися ідеальним батьком йому може завадити його природна сухість, відсутність м'якості, його принциповість і вимогливість. Він може сильно багато чого вимагати від своїх дітей, не залишаючи їм і шансу на власні помилки, помилки, думки і точки зору. Але при цьому він все одно ж все буде робити тільки на благо їх самих, так що поганим батьком його назвати точно не можна буде.

Буде добре, якщо дружина дозволить Терентія відсторонитися від виховання дітей і зайнятися досягненню матеріальної стабільності. Він і сам буде час від часу приділяти дітям належну увагу, але схиляти його до цього насильно точно не варто, бо Терентії в своїй більшості такі, що не люблять, коли їм щось нав'язують, і в таких випадках починають діяти принципово навпаки, на зло роблячи все не так, як потрібно.

Що ж до батьківської любові, так тут все просто – любити він буде дітей однаково, скільки б їх не було, але особливі надії буде покладати саме на хлопчика, так як вважатиме, що хлопчикові обов'язково потрібно буде досягти значно більшого, ніж досяг в житті він сам. Матері ж дитини варто змиритися з таким ставленням батька до виховання хлопчика – не варто йому суперечити, бо у відповідь ефект може бути вкрай негативним.

Сумісність Терентій c жіночими іменами

Вважається, що найкращою сумісність у імені Терентій є з такими жіночими іменами як Алевтина, Едіта, Капітоліна, Парасковія, Василиса, Христина, Сусанна, Камілла і Валентина. У разі побудови союзу з дамою. Названої одним з цих імен, з'являються шанси на по-справжньому щасливий, міцний і довговічний шлюб, в якому буде бушувати і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і почуття.

Анастасія, Варвара, Маріанна, Стелла, Нінель – з дівчатами, саме цими варіаціями, зв'язку поменше, а тому і шансів на успішне одруження теж куди менше. Зате у відносинах стовідсотково буде царювати пристрасть, любов, і все те, чим дорожить кожна сучасна пара.

А ось з такими як Ірина, Ельза, Серафима, Станіслава і Клавдія, на жаль, фахівці і зовсім не рекомендують будувати відносини, бо нічого доброго, за їхніми словами, такі відносини не передбачають. Хоча, багато тут непідвладне поясненню і науці, так що може мати і багато інших варіантів розвитку подій ...

В цілому взаємини з представницями жіночої половини людства у Терентія не так вже й погані. Він може не користуватися популярністю у жінок в дитинстві, може не бути і бабієм, але при цьому він відноситься до самих жінкам так, як належить взагалі мало хто. Терентії в своїй більшості є шанувальниками жіночої натури, ніжними і дуже галантними кавалерами, що залишають у жінок після себе тільки гарні враження.

Число імені Терентій

Число імені Терентій по нумерології – 7. Беззаперечним коником всіх людей-сімок можна вважати їх безпосередність, неординарність і оригінальність. Дуже часто підопічні числа 7 виступають новаторами в будь-яких питаннях і тенденції. Серед них чимало ясних умів, що дали поштовх чогось геніальному і абсолютно новому.

Надзвичайно розумні і мудрі люди вражають тим, що свої геніальні ідеї вони доручають реалізувати абсолютно іншим людям. 7-ки невтомно відчувають тягу до пізнання і до все нових знань. Вони мають дуже високим інтелектом, науковим мисленням і аналітичними здібностями. Завдяки цьому в поєднанні з їх працьовитістю та цілеспрямованістю, підопічні числа 7 без праці досягають успіхів у професійній діяльності.

Вважається, що найкраще вони можуть проявити себе в таких професійних сферах, як: релігія, історія або ж філософія . Незважаючи на геніальність і проникливість сімки не прагнуть до популярності, а, навпаки, люблять самотність. Вони не прагнуть досягти взаєморозуміння з оточуючими, їм це не потрібно. Однак іноді 7-ки здатні схитрувати або здійснити підлий і підступний вчинок. На це їх можуть підштовхувати приховані мінуси їх характеру: марнославство, нетерпіння, гордість і надмірна критика оточуючих і самих себе. Навчитися дружити і розважатися – ось одна з головних життєвих завдань сімок.

Формула обчислення числа імені Терентій:Т (2) + Е (6) + Р (9) + Е ( 6) + Н (6) + Т (2) + І (1) + Й (2) = 34 = 3 + 4 = 7

Астрологічна символіка імені Терентій

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Місяць і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Терентій – Тетерів.
  • Рослинний символ – Береза.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Терентія – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Терентій

Апостол Терентій – апостол від 70-ти, учень і соратник апостола Павла (I століття н.е.)

Терентій Карфагенский – християнський мученик, воїн (III століття н.е..)

Терентій Мальцев – російський новатор сільськогосподарського виробництва

Теренцій Публій – римський комедіограф

іменини дні і святі покровителі імені Терентій

Священномученик Тертий (Терентій)

січень 17

Мученик Терентій

січень 24

Мученик Терентій Петрійскій (Африканський)

березень 26

Мученик Терентій Петрійскій

квітень 23

Мученик Терентій

жовтень 29