Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАристарх
702 Oracle

Аристарх: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Аристарх за походженням давньогрецьке. Значення цього імені звучить як «найкращий», і «Архос», що перекладається як «правитель». Трактування цього імені звучить як «найкращий правитель» або «предводитель кращих». Утворено від давньогрецьких слів «аристос».

українське чоловіче ім'я Аристарх вже більше десятка років не користується популярністю, хоча ще за часів СРСР користувалося неймовірним попитом і зустрічалося у всіх регіонах Російської федерації. Воно по наданню обіцяє багато цікавих характеристик, призначеному ним самим чоловікові. Має хорошу сумісність …

Ім'я Аристарх: Значення і характеристика
Походження імені Аристархдавньогрецьке
Сталося від слів«аристос» і «Архос»
У перекладі«найкращий» і «правитель»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий апостол Аристарх

Популярність:Ім'я Аристарх взагалі не входить в рейтинг популярних українських чоловічих імен і не входить в сотню. Доводиться ж за статистикою на 1-3 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Арі, Аря, Арік

Сучасні англійські аналоги:Арістарко, Алістар, Алістарх

Цікаве про ім'я Аристарх:ім'я Аристарх користувалося за часів існування СРСР досить-таки великою популярністю, але зараз практично не зустрічається і вважається рідкісним втраченим ім'ям.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Аристарх обіцяє носію такі риси як непомірна сила волі, впевненість в собі, терплячість, посидючість і старанність, владність і стрімкість, волелюбність і недовірливість. Але проявлятися все вищеназване буде не одночасно, а частково, по ходу дорослішання ...

Зате якщо в цілому, то можна сказати з упевненістю на сто відсотків, що Аристарх, це завжди дуже відповідальний, цілеспрямований і працьовитий чоловік. Такому можна довірити будь-яку справу і бути впевненим, що він не кине його на півдорозі і зробить. І взагалі, на носія цього чоловічого імені можна покластися в чому завгодно. Аристарх ніколи не відмовить у спілкуванні товаришеві, завжди вислухає, вдумається, порадить і підкаже. Єдине «але» полягає в тому, що цій людині не можна скаржитися на життя, бо скарги його тільки дратують. І взагалі, Аристарх відноситься до тієї категорії людей, які найбільше в житті ненавидять «соплі», сльози і «ниття».

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, доброта, працьовитість, настирливість і наполегливість, терплячість і стриманість, уміння контролювати емоції, відданість і вірність, справедливість, старанність і готовність до останнього боротися за поставлену мету.

Аристарх погано відноситься дозрадникам і потенційним «скигліям», вічно скаржиться на несправедливість і погане життя, корисливим людям і злим грубіянів. А ще Аристарх ненавидить людей, які намагаються домінувати виключно над слабкими.

Характер імені Аристарх

Характер імені Аристарх, а точніше носія цього імені, такий, що не дозволяє сумніватися в цій людині. Це в своїй більшості дуже надійні і віддані люди, яким характер не дозволяє йти на зраду навіть тоді, коли з цього можна отримати якусь вигоду або користь. Аристарх порядний, добрий, щедрий, справедливий і дуже чесний, вірний своїм принципам і ніколи не йде з ними врозріз. Саме тому-то у нього завжди і багато друзів і товаришів. Та й як можна не хотіти мати в запасі такого вірного і відданого друга, на якого завжди можна покластися.

Ще варто сказати про те, що характер Аристарха не дозволяє йому відмовлятися від поставлених цілей, зупинятися на півдорозі і кидати розпочату справу. Ця людина, якщо береться за щось, то обов'язково доробляє справу до кінця, навіть якщо бачить перешкод. Він завжди домагається поставленої мети, йде до них напролом, долає всі перешкоди і перешкоди. І ніхто не зможе збити його зі шляху ...

Ну і на додаток до всього вищесказаного варто сказати ще й про те, що характер Аристарха ніколи не дозволить йому вчинити несправедливо по відношенню до кого-небудь. Він ні в якому разі не обдурить, не скористається слабкістю людини, не стане користуватися товаришем заради власної вигоди. Такий вже він, і такий вже його характер.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням імені Аристарх хлопчику сулятся слабкі, але вже потроху проявляються лідерські задатки. А також може посилитися цілеспрямованість, бажання розвиватися і пізнавати нове, спрага лідерства і влади, любов до всього нез'ясовного і допитливість. Правда, на думку дослідників, в цьому віці у хлопчаки можуть виникати проблеми зі здоров'ям – є схильність.

Але зате іншим цей хлопчисько буде нескінченно радувати і маму, і тата. Незважаючи на небажання підкорятися кому-небудь, мати з батьком буде слухатися, особливо батька – він в його очах авторитет, людина, якій варто підкорятися, і до порад якого варто прислухатися.

З дітьми спілкується досить непогано – НЕ позбавлений дружелюбності. До нього притягує доброзичливість, справедливість, порядність, розвинену уяву і готовність шукати пригоди вдень і вночі. Діти люблять таких заводив, і це факт, але ось батьки однолітків незадоволені ім. «Предків» Аріка доведеться нерідко вислуховувати від них невдоволення і претензії.

Підліток

Стрімкість, лідерство, владолюбство і відмінна працездатність проявлять себе і в підлітковому віці. У школі хлопчисько на ім'я Аристарх успішний, ніколи не прийде на уроки неготовим, поводиться приблизно, що не голосить, що не грубить дорослим і зокрема викладачам, з однокласниками ладнає, та ще й у дівчаток користується популярністю.

Що стосується уроків, то тут важливо, щоб предмет, вивчають їм, був цікавий – в іншому випадку змусити його старанно вчитися, це практично нездійсненне завдання . Працьовитість, готовність трудитися не покладаючи рук, енергійність і активність, організаторські здібності та відсутність страху труднощів – ось його гідності, і в міру дорослішання вони зазвичай стають тільки яскравіше. У підлітковому ж віці ці якості допоможуть Аристарху домогтися поваги дорослих, однолітків і всіх оточуючих його людей.

А взагалі, варто сказати ще й про те, що Аристарх досить складний підліток і може мати багато проблем в плані спілкування з людьми. Головна ж його проблема полягає в тому, що він не здатний контролювати свої емоції. Він може нагрубити ні з того ні з сього, будучи незадоволеним чим-небудь незначним, образити, образити. А ще він прямолінійний і завжди говорить тільки правду в очі – а адже правдою можна образити іноді людини сильніше, ніж «кулаком».

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік-Аристарх, це взагалі взірець для наслідування. Відповідальність, обов'язковість, старанність, чесність і щирість, ні грама користі або фальші, старанність і посидючість, спрага самореалізації, чарівність і дар переконання – і це ще не повний перелік особливостей цього чоловіка.

Аристарх не любить, коли їм намагаються маніпулювати, не приймає чужих думок, але завжди прислухається до порад і робить висновки на їх основі. Критикувати може, але рідко. Надто вимогливий до себе і вважає себе негідним того, щоб критикувати оточуючих. Сам же любить слухати критику – йому подобається боротися з власними недоліками, слухати лестощі і відчувати повагу. Дуже пихатий ...

Зате в плані кар'єри Аристарх може робити неймовірні успіхи. Швидкий і стрімкий підйом по кар'єрних сходах, руководительских пост, велика зарплата і масу успішних проектів за плечима – ось він який, справжній Аристарх, такий його образ, такий його стиль роботи. Він обов'язково досягне поставлених цілей, обов'язково стане матеріально незалежним, і ні від кого не буде залежати. Тим більше, що йому подобається, коли навпаки, від нього залежать, а не він від кого-то.

доля імені Аристарх

Досить складно сказати точно, якою буде доля людини на ім'я Аристарх в плані відносин з представницями протилежної статі, любові і особистому житті. Але як мінімум одне вже точно можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – Аристарх, навіть якщо буде користуватися популярністю у жінок, ніколи не буде ними користуватися заради самоствердження або різноманітності. Це людина, для якого жінка в першу чергу є об'єктом захоплення і любові, пристрасті і почуттів. Він може бути на саме справі грубим, жорстким і дуже жорстоким, але з жінками він зовсім не такий, і ніколи не буде з ними поводитися так, як з товаришами або друзями.

Повага, любов, почуття, увага і турбота, ніжність і м'якість – ось те, що отримає від такого чоловіка жінка. Це ідеальний кавалер, відмінний співрозмовник, і просто хороший друг. З таким чоловіком будь дамі буде комфортно.

Природно, як і всі брутальні і впевнені в собі чоловіки, Аристарх теж може користуватися у жінок популярністю. Особливо це стосується підлітків, що носять це ім'я. Але на відміну від інших, Аристарх ніколи не стане користуватися своєю популярністю і міняти дівчат, як рукавички. Він відданий кавалер, і якщо зв'язався з якоюсь дівчиною, то не кине її, а якщо захоче розлучитися. то зробить так, щоб вона його кинула, а не він її.

Любов і шлюб для імені Аристарх

Почати варто з того, що носії імені Аристарх зазвичай дуже відповідально підходять до питання одруження. Ці чоловіки в своїй більшості довгий час намагаються уникати будь-тісних зв'язків і залишаються до зрілості холостяками. Тільки в глибокій зрілості вони одружуються, і то, тільки в тому випадку, якщо на сто відсотків впевнені в тому, що обрана жінка стане хорошою дружиною і господинею.

Що до відносин до дружини і поведінки в шлюбі, так тут все складно. По-перше, Аристарх двоїстий людина і по-різному веде себе в колі сім'ї, з дружиною, і поза нею. Так, поза сім'єю це грубий, жорсткий, але позитивний чоловік. З родиною він домінуюча особистість, яка намагається придушити волю всіх членів сім'ї. А з дружиною він поводиться так, ніби є справжнісіньким «підкаблучником». По-друге, Аристарх прихильник патріархату, а значить, з ним доведеться рахуватися в усьому без винятку. Ну а по-третє, він дуже вимогливий, через що членам сім'ї може бути з ним ще важче.

Зате можна точно сказати, що до своєї дружини він буде ставитися з повагою, з усією любов'ю, ніжно і ласкаво. Такий ніколи не забуде привітати з восьмим березня, ніколи не залишить свою жінку без уваги. Він буде догоджати свою даму, дружину, усіма можливими способами.

Аристарх як Батько

Важко сказати, яким буде отців чоловік на ім'я Аристарх, але одне відомо напевно – поганим батьком його не назвати. Він відповідальний, пунктуальний, обов'язковий, серйозний, вимогливий, справедливий і чесний, працьовитий – хіба такий чоловік може стати поганим батьком? Відповідь очевидна! Єдине «але» полягає в тому, що до дочки і сина він буде напевно ставитися по-різному.

Аристарх повинен бути хорошим батьком в плані виховання дітей. А особливо хорошим батьком стане синові, на якого буде покладати великі надії. Дочка теж буде любити, але її виховання швидше за все довірить дружині, мамі, бо буде дотримуватися поняття, ніби дочка – турбота матері, а син – батька.

Ну а на додаток до всього вищесказаного можна відзначити той факт, що Аристарх ніколи не залишить своїх дітей і буде їм відданим до останнього подиху. Він не кине їх, не стане обмежувати їх права, не почне домінувати над ними і відіграватися за власні невдачі. Відносно своїх дітей він буде справедливим, чесним, правильним. Оточить їх максимальною увагою і турботою.

Сумісність Аристарх c жіночими іменами

Максимальна сила почуттів, або як кажуть астрологи, ідеальна сумісність, у і чоловічого імені Аристарх спостерігається тільки з такими жіночими іменоформамі як Анна, Надія, Валентина, Глорія, Капітоліна і Лідія. Є й інші, але інформації про їх сумісності досить мало, щоб судити. Ну а в парі, утвореної з жінкою, названої однієї із запропонованих варіантів, по ідеї. Пануватиме взаєморозуміння, любов, пристрасть і вірність, що рідкість в сучасному світі.

З такими жінками як Анастасія, Варвара, Калерія, Маріанна і Маргарита, може Арік теж побудувати міцну пару, але буде вона недовговічною, а все вищеназване може якнайшвидшим чином замінитися на противагу – ревнощі, нерозуміння і розбіжності. Тут сильне значення відіграє символіка, покровительствующая над обома половинками.

А ось з Оленою, Антоніною, Нінель, Ельзою або Таїсією, астрологи і зовсім не рекомендують будувати Аристарху відносини, бо нічого доброго в них не може чекати, ні його, ні його потенційну другу половинку. Втім, це не стовідсотково точні дані – астрологія, як відомо, не така вже й точна наука.

Відносини з жіночою статтю, і зовсім окрема тема – з одного боку, це обожнювач пристрасті і швидкоплинних романів, але з іншого, він жадає серйозності. Його мета – знайти свій ідеал, даму, якій можна було б присвятити своє життя. А головне, що в майбутньому може стати зразковим батьком, хорошим чоловіком і по-справжньому відповідальним і надійним сім'янином.

число імені Аристарх

число імені Аристарх по нумерології – 2. Люди «двійки» добрі, щедрі, справедливі і дуже чутливі. Вони не готові сприймати всю несправедливість, що відбувається в їхньому житті або житті їхніх товаришів. При цьому всі переживають всередині, нікому не розповідаючи про свої переживання. А адже це і погано – саме приховування в собі всіх переживань часто і призводить до виникнення депресій, і розвитку особистісних комплексів, які як раз і властиві людям-двійкам.

Зате число імені «2» має сильну позитивну енергетику, яка робить з заступництвом цією цифрою людей справедливих, чесних, праведних, чистих душею особистостей. «Двійки» ніколи не надходять погано по відношенню до інших людей і дуже дорожать своєю чистотою і непорочність.

Що ж до науки, так фахівці в галузі нумерології рекомендують людям числа 2, до категорії яких якраз-таки і відносяться чоловіки на ім'я Аристарх, навчитися говорити про свої почуття і постаратися не переживати «негатив» самостійно. Двійкам потрібно побільше спілкуватися з іншими людьми і намагатися все сприймати як належне, а не як «покарання долі».

Формула обчислення числа імені Аристарх:А (1) + Р (9 ) + І (1) + С (1) + Т (2) + А (1) + Р (9) + Х (5) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Аристарх

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Аристарх – Слон.
  • Рослинний символ – Аїр і Базилік.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Аристарха — 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Аристарх

Аристарх Лентулов – радянський художник, живописець, портретист

Аристарх Кашкін – політичний діяч, таємний радник

Аристарх Крапівін – радянський державний діяч, Герой Радянського Союзу

Аристарх Самоський – давньогрецький астроном, математик і філософ

Аристарх Полубенскій – відомий російський лікар

Алістар Оверім – нідерландський боєць ММА

іменини дні і святі покровителі імені Аристарх

Святий апостол Аристарх (Єпископ Апамейского)

квітень 15, квітень 28, вересень 27, жовтень 10