Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАделаїда
537 Oracle

Аделаїда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Аделаїда за походженням древньогерманська. Утворено від слова, значення якого звучить як « пахощі ». Сьогодні його популярність зростає не тільки в Україні, а й на Заході. Названої ним жінці подобаються чоловіки, які не становлять собою протилежність її натурі …

Ім'я Аделаїда сьогодні не користується популярністю в нашій країні, але як і раніше вважається українським і числиться в православному іменослове. До того ж, воно має хорошу сумісність з багатьма чоловічими іменами і відмінно поєднується з більшістю українських по батькові.

Ім'я Аделаїда: Значення і характеристика
Походження імені Аделаїдавід древнегерманского Adalheidis
від слів«adal» і «held»
У перекладі«благородний» і «образ»
Похідні іменаАда, Аделінда, Аделія
Ангел хранитель і покровитель імені:Аделаїда (католицька свята)

Популярність:Якщо вірити статистиці, то в рейтингу популярних жіночих українських імен ім'я Аделаїда числиться на останніх позиціях і доводиться лише на 1-2 дівчинки з 1000 новонароджених в кращому випадку.

Розмовні варіанти:Аделаідка, Аделя, Адель, Ада

Сучасні англійські аналоги:Адельхайд, Адельгейд, Аделіна

Цікаве про ім'я Аделаїда:ім'я Аделаїда в різних культурах звучить по-різному і присутній в відозмененних формах в різних країнах Європи. Особливо популярно в Німеччині і Франції.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Аделаїда обіцяє дівчаткам-носительку такі риси характеру як чутливість, сприйнятливість до подій, благородство, справедливість, доброзичливість, емоційність, замкнутість, доброзичливість, цілеспрямованість, пихатість, самодостатність і принциповість.

Аделаїда товариська, доброзичлива, комунікабельна, жінка, що проявляє інтерес до всього, що зустрічається на її життєвому шляху. Вона товариська і промовиста. Тож не дивно, що в її житті багато друзів і товаришів. Але найчастіше серед них трапляються недоброзичливці і просто корисливі люди, через яких вона врешті-решт може перестати бути настільки товариською.

Зате у Аделаїди велике майбутнє. І більш того, навіть проживши півжиття і багато чого добившись в ній, вона все одно не зупиниться і буде досягати все більших і більших вершин, незалежно від того, якої сфери торкнеться справа: особисте життя, роботи, або ще чого.

Переваги та позитивні риси:товариська і довірлива, чуйна і красномовна, дипломатична і тактовна, активна і енергійна, намагається все встигнути і досягти якомога більшого, цілеспрямований і не знає міри досягненням.

Аделаїда погано відноситься добрехун і людям, які користуються чужими слабкостями в ім'я власних корисливих цілей, до хитрим і потайним людям, до чоловіків, які не цінують жінок, до грубіянів і жорстоким особистостям.

Характер імені Аделаїда

Характер імені Аделаїда такий, що обіцяє носительку такі риси як доброта, щедрість, чуйність, привітність, доброзичливість і дружелюбність, принциповість і безконфліктність, балакучість і червоно речівость. Характер таких дівчат зазвичай являє собою щось на зразок зразка для наслідування, а все лише завдяки тому, що це товариські в своїй більшості дівчата, які вміють спілкуватися з усіма на рівних, уникати конфлікти і сіяти навколо суцільний позитив.

З іншого боку, такий характер може наділятися і мінусами, серед яких найімовірнішим є легковажність і безвідповідальність. Вся проблема цих дівчат полягає в тому, що вони не вміють робити обдумані вчинки і не здатні приймати зважені рішення. Вони безвідповідальні і ненадійні, рідко досягають поставлених цілей і можуть часто здаватися побачивши перешкод. Характер таких дівчат не дозволить їм відмовитися від якоїсь справи, а й доробити його до кінця, теж не дасть.

З іншого боку, характер, це занадто складний фактор, і передбачити його досить складно, особливо в випадках орієнтування виключно на характеристику імені. Характер може багато в чому залежати від виховання, і купи різних додаткових чинників, в тому числі і від астрологічних.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у дівчинки, над якою протегує значення такого жіночого імені як Аделаїда, можуть проявитися такі риси як чутливість, запальність, емоційність, сприйнятливість, красномовність, товариськість і балакучість, старанність і дієвість, непосидючість, непослух, нездатність слухатися і жити за правилами, принциповість і активність. У цієї дівчинки немає часу на нудьгу або неробство, вона весь час в русі, вічно шукає пригоди. Батькам варто приділити особливу увагу дитині, над якою протегує значення цього ймення – в іншому випадку з неї може вирости така пустунка, впоратися з якою не зможуть ніде, ні в школі, ні в будь-якому іншому навчальному закладі.

Мамі з татом в першу чергу варто приділити увагу вихованню посидючості і стриманості. Вона просто не здатна концентруватися і стримувати свої емоції, вона все вихлюпує назовні, вічно в дії, вічно балується.

Зате у дівчинки з ім'ям Аделаїда творчий потенціал, по крайней мере. Це стосується більшості іменуються таким ім'ям маляток. Відмінна фантазія, творчі здібності, тяга до мистецтва і непередбачуване уяву – ось те, чим виділяється Аделаїда на тлі своїх однолітків. Батькам обов'язково потрібно розвивати ці риси в ній, це навчить її і дисциплінованості, і концентрації, і зробить з неї більш старанну і відповідальну дівчину в майбутньому. І взагалі, Аделаїда повинна постійно вчитися чомусь новому, інакше зледащіє.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення і енергетика імені Аделаїда, досить буйну вдачу і море оптимізму. Це рідкісне гарне ім'я здатне обдарувати носительку добротою, чуйністю, доброзичливістю і добродушністю, оптимистичностью і позитивним мисленням, жартівливо і товариськістю, балакучістю і красномовністю, але ніяк не відповідальністю. Зазвичай названі цим ім'ям дівчини відрізняються особливим легковажністю і безвідповідальністю – значення цього ймення обдаровує унікальним складом розуму і здатністю логічно міркувати, але не обдаровує здатністю відповідати за слова, виконувати спілкування, і відповідально ставитися до справ і важливим завданням. Не варто Аделаїді довіряти важливі справи, вона обов'язково щось напартачить, або забуде, або і зовсім просто не зробить.

Зате значення іменний форми Аделаїда обдаровує дружелюбністю і комунікабельністю, яким можна лише позаздрити. Аделаїда добра і щедра, але найголовніше, товариська, і з радістю йде на нові контакти. З нею не засумуєш, її чарівність і жартівливість завжди грають їй на руку, вона з радістю спілкується з різними людьми, ніколи не відмовляє в спілкуванні близьким, завжди готова прийти і підтримати навіть мало знайомої людини. А ще вона ні в якому разі не зрадить і не обдурить, і ніколи не відмовить у допомозі, обов'язково допоможе, якщо не ділом, то словом вже точно. Значення, по суті, обдаровує носії імені Аделаїда хорошою натурою, але з віком все може помінятися ...

Доросла жінка

Нездатність концентруватися і відсутність схильності до вивчення точних наук, зазвичай позначаються на професійній діяльності носительок імечко Аделаїда. Значення цієї іменної форми в кінці кінців, зате може обдарувати даром переконання, красномовством і комунікабельністю, і в зрілості у носії цього імені ці якості можуть тільки посилитися. В результаті, практично всі Аделаїди йдуть працювати вчителями, громадськими діячами, журналістами та юристами, і взагалі, за професіями, що має на увазі виключно як можна більшу кількість спілкування. Такі дівчата стають відмінними психологами і юристами. Правда є і одне «але» — таких краще не підпускати до колективної роботи, тому як значення обдаровує занадто сильною тягою до спілкування, і в підсумку Аделаїда може більше часу витрачати на спілкування з колегами, ніж на саму роботу. Хоча у неї є організаторські здібності, які як раз могли б стати в нагоді в такому випадку ...

Що ж до спілкування і відносин з людьми, так тут все просто. Зазвичай у дівчат, над якими опікується значення іменний форми Аделаїда, практично немає недоброзичливців і ворогів, навпаки, кожен може стати другом. Це доброзичливі і дуже товариські особи, у всіх бачать тільки позитивні риси. Такі в своїй більшості намагаються не помічати негативу, вони всі намагаються ідеалізувати, і людей з оточення в тому числі.

доля імені Аделаїда

доля імені Аделаїда дуже непроста в плані відносин з представниками протилежної статі, любові і шлюбу, і причина не в недоліках, а навпаки, в перевагах названої цим імечко дівчата. Але відразу варто зазначити, що Аделаїди в своїй більшості не поспішають входити заміж і як можна довше намагаються залишатися незалежними і вільними. Доля Аделаїди може не раз звести її з тим. З ким можна було б побудувати особисте щастя, але носії цього ймення бережуть свою незалежність і чого б це не коштувало, залишаються незаміжніми якомога більше.

В зрілості ж доля може звести названу таким найменуванням жінку з чоловіком, з яким вона захоче пов'язати своє життя, але як передбачає доля і показує практика, перший шлюб більшості Аделаїд не надається довговічним і міцним. Зазвичай міцним стає другою, в якому сама Аделаїда вже більш відповідально ставиться до партнера і самим відносинам.

А ще доля цього ймення передбачає становлення носії зразковою матір'ю і гарною дружиною. Правда, домогосподаркою, замкненою в чотирьох стінах, Аделаїда ніколи не стане. Важливо, щоб суджений Аделаїди ніколи не намагався обмежити її в свободі вибору і дій, інакше шлюб може дуже швидко зруйнуватися.

Любов і шлюб для імені Аделаїда

Дівчата з ім'ям Аделаїда мають гарне почуття стилю і смаку, тому виглядають завжди дуже привабливо і сексуально. Шанувальники навколо них так і в'ються, однак ті не поспішають вийти заміж.

Аделаїда вважає заміжжя тим важливим кроком в житті, поспішати робити який не варто. Ранима душа Аделаїди боїться розчарувань, а її здоровий глузд підказує, що вибирати супутника життя потрібно не тільки серцем, а й розумом. Перш за все носій цього імені повинна підготуватися до заміжжя сама, як морально, так і матеріально.

При виборі майбутнього чоловіка Аделаїда звертає увагу тільки на забезпечених, незалежних і при цьому неординарних чоловіків. Взаємність і зацікавленість у відносинах для власниці імені Аделаїда дуже важлива. Тільки так вона по-справжньому розкриває свої якості, риси прекрасної і турботливою дружини, яка може дуже багато чого принести в жертви заради свого обранця.

В ній чудесним чином поєднуються якості вмілої господині і люблячої дружини. При цьому вона дуже економна і разом з тим досить щедра щодо своєї сім'ї.

Аделаїда як Мати

жінки з ім'ям Аделаїда найчастіше виявляються чудовими мамами. Вони ніколи не шкодують часу на своїх дітей, завжди готові їх вислухати і дати мудру пораду.

Правильне виховання дитини стає для носії цього імені однієї з найголовніших цілей в житті. Вона з дитинства вчить дітей цінувати і поважати чужу працю, показує їм важливість вміння вести рахунок грошей і дорожити кожної заробленої копієчкою. Аделаїда присікає будь бездумне витрачання грошових коштів і стежить за тим, щоб гроші витрачалися лише в благих і потрібних цілях – але ж це дуже важливий урок у вихованні дітей.

Не дивно, що діти жінок з цим ім'ям найчастіше мають дуже гарне виховання і отримують чудову освіту. До речі, в освіті дітей носії цього імені також дотримуються думки, що діти повинні вчитися своїм розумом, а не батьківським гаманцем. Так що, будьте впевнені, якщо дитина Аделаїди вчиться добре, то це тільки його особиста заслуга.

Сумісність Аделаїда c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Аделаїда з такими чоловічими найменуваннями як Єгор, Данило, Георгій, Степан, Артемій, Юлій і Руслан. Тут є всі шанси на побудову міцної і по-справжньому щасливого шлюбу.

Добрими відносинами можна обзавестися з Тимур, Євген, Олег, Василь, Ілля, Матвій, Святослав і Єлисей, тому як тут цілком можуть мати місце двосторонні, щирі і пристрасні відносини.

А ось з Дмитром, Дем'яном, Віктором і Віленом союзу краще е створювати, бо тут крім негативу нічого не зустрінеться, ні на день не вийде забути про скандали і ревних сценах.

Що до взаємин дівчини, названої рідкісним ім'ям Аделаїда, з представниками протилежної статі, так тут все ще простіше. Для дівчат з імечко Аделаїда найважливіше позитив і взаєморозуміння, любов і щирість, романтика і пристрасть. Їм не потрібні гроші або повагу оточення, не потрібно і схвалення батьків – головне, щоб друга половинка могла цілком і повністю відповідати її перевагам. При цьому змінюватися свого обранця Аделаїда ніколи не стане примушувати, їй це не потрібно, хоча сама із задоволенням постарається стати ідеальною для нього ...

число імені Аделаїда

За нумерології число імені Аделаїда — 6. Жінки з цим ім'ям відрізняються властивим всім « шісткам » спокоєм і ясним розумом. Здоровий глузд у всьому грає для них ключову роль в житті. Крім того, носії цього імені дуже цінують чесність і відвертість, дбають не про різні « вигідних подарунки долі », а про чистоту своєї репутації.

Жінки з ім'ям Аделаїда досить консервативні у своїх поглядах на життя. Вони намагаються уникати радикальних і нетрадиційних методів вирішення проблем або досягнення цілей. Звичні, навіть стереотипні « шляхи порятунку » їм підходять більше. Особливих лідерських якостей у більшості носіїв цього імені немає, проте вони дуже здібні і копіткі виконавці покладеної на них роботи.

Як виняток серед жінок під ім'ям Аделаїда зустрічаються досить зарозумілі і самовдоволені особи, проте в більшості своїй для них найважливіше сім'я, улюблена робота і нечисленний коло друзів.

Формула обчислення числа імені Аделаїда:А (1) + Д (5) + Е (6) + Л (4) + А (1) + І (1) + Д (5) + А (1) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Аделаїда

  • Камінь-талісман – Магнетит.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Аделаїда – Гриф.
  • Рослинний символ – Верес.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Число Аделаїди — 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Аделаїда

Аделаїда (аббатісса Віліха, католицька свята)

Аделаїда Аквітанська (1-я Королева Франції)

Аделаїда Больска (оперна співачка)

Аделаїда Бургундська (католицька Свята)

Аделаїда Угорська (дружина Вратислава II)

Аделаїда Герцик (російська поетеса, прозаїк)

Аделаїда Нормандська (графиня Омальскій)

Аделаїда Рісторі (італійська актриса)

іменини дні і святі покровителі імені Аделаїда

ім'я Аделаїда не лише православному, а старогерманского католицьке ім'я, тому при хрещенні дівчаток таким ім'ям не нарікають. Для хрещення вибирають ім'я або максимально співзвучне з ім'ям Аделаїда, або нарікають ім'ям святої, чиї іменини святкуються найближчим до хрещення час.