Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМайя
693 Oracle

Майя: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Майя за походженням давньогрецьке, позднелатінськоє або ж слов'янське. За першою воно давньогрецьке і трактується як «богиня родючості» або «годувальниця». За латинської версії – від слова «Majus» (Травень). За третьою – прийшло з слов'янської міфології.

українське жіноче ім'я Майя початок знову користуватися популярністю тільки в останні кілька років, а до цього було втрачено серед величезної кількості сучасних імен. Воно має примітну астрологічну символіку, і прив'язку до грецької міфології, а ще й гарну сумісність …

Ім'я Майя: Значення і характеристика
Походження імені Майягрецьке, латинське або слов'янське
Буквальна трактування«богиня родючості»
Друга версія трактування«годувальниця»
Третя версія«народжена в травні »
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:За останніми даними ім'я Майя займає 58-60 позиції в рейтингу імен та доводиться за статистикою на 2-4 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Маєчка, Маюн, Маюха

Сучасні англійські аналоги:травня

Цікаве про ім'я Майя:ім'я Майя популярно у всьому світі і зустрічається у всіх його куточках, але всюди по-різному трактується, вимовляється і пишеться.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Майя обіцяє непростий характер. Це скромна дівчинка, тиха, що не товариська і одинак ​​по натурі. Їй для гарного настрою не потрібна галаслива компанія – досить часу в колі родичів. Замкнута і намагається приховувати почуття навіть від рідні, нікому не довіряє і не приймає рад. А ще Майя може бути дуже вразливою особою, ображаються навіть по самим дріб'язковим моментам.

З іншого боку, більшістю дівчат носії цього імені, це доброзичливі і добродушні особи, які намагаються нікому не завдавати болю, надходити тільки по совісті і жити правильно. Від такої дівчини не доведеться чекати підступу, вона ніколи не обдурить, ніколи не надійде некрасиво по відношенню до людини ...

Переваги та позитивні риси:добродушна, доброзичлива, ніколи не відчуває почуття користі або заздрості, завжди спілкується з усіма на рівних. Майя ніколи не обдурить і не підставить близької людини. Схильна допомагати людям. Всі проблеми вирішує самостійно, без допомоги інших людей.

Майя погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися її добротою в ім'я власної користі. Ще носії цього імені не допускають до свого кола спілкування людей укритті і замкнутих – бояться їх.

Характер імені Майя

Характер імені майя – кому-то це формулювання може здатися неправильним, але насправді багато фахівців у сфері дослідження імен використовують саме її. Чому? Так як мінімум тому, що саме ім'я може надати ключове вплив на характер людини, якій воно належить. Наш же конкретний випадок не виняток ...

Існує серед фахівців думку, що характер дівчини, названої ім'ям Майя, обов'язково повинен наділятися такими рисами: нетовариськість, мовчазність, доброта, добродушність і добропорядність, принциповість, прямолінійність, справедливість, старанність і відповідальність, обов'язковість і старанність, працьовитість і завзятість.

Найчастіше характер Майї служить головною причиною того, що у носії цього ймення мало друзів. Її характер не дозволяє їй йти на контакт, обзаводитися друзями і бути комунікабельною. Майя боїться нових контактів, вона соромиться, і завжди переживає про те, яку думку і враження складеться про неї у людей, з якими вона знайомиться.

Втім, все вищесказане можна віднести до розряду теорії. Справа в тому, що передбачити зі стовідсотковою точністю те, яким буде характер тієї чи іншої Майї, грунтуючись лише на характеристики іменний форми, практично нереально. Потрібно враховувати й інші фактори: знак зодіаку, час року народження, та інші ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати рідкісне українське ім'я Майя, досить складний характер. Зазвичай у такій дитині домінують такі риси як допитливість, помірність, чесність, планомірність, спокій, слухняність, доброта і щедрість, старанність і старанність, обов'язковість, посидючість. Всі ці риси, а плюс ще й заступництво такого фактора як значення імені Майя, можуть перетворити її в дитини, якого всі навколо будуть ставити в приклад.

Маленька Майя, над якою протегує значення цього ймення, це добра душею, слухняна, роботяща і посидюща малятко. Вона з радістю виконує всі прохання батьків, обожнює, коли її хвалять, жадає поваги її особистості. У цієї дівчинки сильно розвинене самолюбство, їй потрібно розуміти, що її думку поважають, а саму її цінують.

А ще енергетика іменний форми Майя може спровокувати домінування в ній такої якості егоїстичність. Може здатися, що вона любить тільки себе, і поважає тільки свою думку, хоча насправді це не так. Просто егоїстичність, це її спосіб звернути на себе увагу оточуючих її людей, зокрема, дітей. До речі, що до діточок і спілкування з ними, так тут все досить просто – Майя товариська і комунікабельна, але з працею йде на контакт з новими людьми в оточенні, що власне і може стати причиною виникнення проблем зі спілкуванням.

Підліток

У дівчинки, над якою протегує значення імені Майя, в підлітковому віці починає помітно змінюватися натура. Можуть почати проявлятися такі риси як працелюбність, старанність, чесно і справедливість, щедрість, красномовність і товариськість, комунікабельність і привітність. Але значення може спровокувати і прояв такої риси як прямолінійність, через яку в спілкуванні з дітьми у неї можуть почати виникати неймовірні проблеми.

В школі майя може проявити кмітливість і планомірність. Саме енергетика імені і буде чинити на неї вплив, що породжує ці риси. Саме завдяки йому то Майя і може стати затребуваною, помітною, яскравою особистістю в підлітковому віці. Але є і проблема, і вона полягає ще і в тому, що у Майї може почати проявлятися така якість як принциповість. Майя може стати надто принциповою, що вплине на спілкування не тільки з дітьми з оточення, але і з батьками, і з викладачами, притому, вплинути може в самому негативному світлі. Не поступаючись власними принципами, вона може втратити друзів і знайти ненависників. Ця риса зробить її неухильної, непохитною, непоступливою, яка жадає влади і лідерства, і ніколи і нікому не поступається в суперечках.

Зате є і позитивні моменти. Головний з них полягає в тому, що напористість і принциповість, які проявляються у дівчинки Майї в підлітковому віці, не дозволять їй полишати не виходять справи на півдорозі, не дозволять їй здатися в складний момент життя, закинути справу, дающееся їй важко.

Доросла жінка

Якщо у дівчинки Майї в підлітковому віці ще могли бути проблеми в спілкуванні з людьми, то у дорослої жінки цих проблем швидше за все вже не буде. Доросла жінка, над якою протегує значення цієї іменної форми, це вже досить комунікабельна, привітна, товариська і промовиста дама. Зазвичай в зрілості в характері Майї домінують такі риси: обов'язковість і планомірність, старанність, працьовитість, наполегливість і завзятість, прямолінійність і принциповість, доброзичливість і добродушність. Тобто, іншими словами, енергія цього ймення може в підсумку своїм впливом повністю змінити Майю в її зрілості.

Що стосується професії, то тут все просто – Майя швидше за все вибере професію, пов'язану зі спілкуванням, розмовами, рухом . Майя гуманітарій по натурі, вона вважає за краще займатися чимось зав'язаним на гуманітарний спектр занять. Напевно вибере професію психолога, вихователя, викладача, консультанта, або що-небудь, що має на увазі максимум спілкування.

Проте, незважаючи на мінливий в позитивну сторону характер, вона навряд чи зможе довіряти людям і дружити з ними так, як дружить з членами сім'ї. Тільки матері і батька вона зможе довірити свої переживання і розповісти про свої проблеми. Так, значення цього ймення може зробити Майю комунікабельною і доброзичливою, але друзі їй потрібні тільки для одного – для спільного проведення часу, для відволікання від реалій повсякденної суворого життя, від серйозності і проблем.

Доля імені Майя

Доля дівчини Майї у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і шлюбі, являє собою досить складну тему. Справа в тому, що точно передбачити те, якою буде доля Майї в стосунках з чоловіками, практично нереально. Проте, характеристика цього ймення дозволяє допустити, що в особистому житті Майя все ж буде щасливою.

Риси її характеру, яскрава зовнішність, вміння спілкуватися з людьми на рівних, і при всьому при цьому ще і помірна скритність, можуть зробити Майю по-справжньому популярною в чоловічому товаристві — така її доля. При цьому майя буде любителькою пристрасний і короткострокових відносин, навпаки, зазвичай це жінка, яка шукає серйозність, сталість, довговічність. Таким потрібна не пристрасть і любов, а розуміння і щирість почуттів. Хоча доля таких жінок зазвичай складається не так вже й райдужно, як хотілося б.

В теорії, Майя в підсумку може виявитися відмінною матір'ю і зразковою дружиною, вірною, доброї, відданою. Хоча знову ж таки, не обов'язково, доля її буде саме такою. як передбачається в теорії.

Любов і шлюб для імені Майя

Майя може бути дуже влюблива, або навпаки, може не сприймати любов, як високе почуття. Всі носії цього імені до любові і відносин з чоловіками ставляться по-різному, і сказати точно, як складеться доля тієї чи іншої дівчини Майї в особистому житті, практично неможливо. Але зате точно можна сказати, що така дівчина, якщо і закохається, то ніколи не змінить свого чоловіка і буде залишатися йому вірною до самого кінця.

Як рано вийде заміж Майя? Сказати насправді досить складно. Одне лише можна сказати – швидше за все успішним і вдалим буде її шлюб тільки в тому випадку, якщо вона вийде заміж в зрілості. Молода і незріла Майя, це дивачка, непостійна, весела, волелюбна і безпринципна. З такою не кожному чоловікові вдасться побудувати дійсно міцний і довговічний шлюб.

Зате якщо носій цього імені і вийде заміж, то свого чоловіка вона буде плекати і берегти як зіницю ока. Правда, того ж вона вимагатиме і від нього. Така жінка ніколи не дозволить собі любити, і при цьому не бути коханою. Вона в усьому вимагатиме відповіді. Якщо любить вона, то повинен любити чоловік і її, якщо дбає вона про нього. Те і він повинен піклуватися про неї у відповідь.

Майя як Мати

Сказати, який стане мамою Майя, і зовсім практично нереально. Важко навіть просто пофантазувати, вед носії цього імені настільки різні, що розуму незбагненно. Але одне можна сказати точно – поганою мамою Майя не повинна виявитися, бо материнський інстинкт і добродушність, відданість і відповідальність, не дадуть їй погано виконувати материнські обов'язки.

Швидше за все, дітьми вона вирішиться обзавестися тільки в зрілості, і то, можливо це станеться далеко не по її волі, а тільки лише тому, що прийде час. Але це ніяк не вплине на її ставлення до дітей. Вона буде любити їх так, як і повинна любити матір. Правда, швидше за все до дівчинки вона буде відчувати більшу прихильність, ніж до хлопчика. Хоча знову ж таки, все це спірно ...

Ну а на додаток до всього іншого варто було б сказати ще й про те, що Майї в своїй більшості жінки, які віддають перевагу рівноправність у всьому без винятку. Вона не дозволить чоловікові сидіти в кріслі і дивитися телевізор в той момент, коли сама вона буде зайнята вихованням дитини. У всьому тато повинен буде розділяти з нею відповідальність і обов'язки.

Сумісність Майя c чоловічими іменами

Ідеальна сумісність у Майї з такими чоловічими іменами як Гліб, Гордій, Макар, Трохим, Роберт і Єгор.

В шлюбі щастя може домогтися з Русланом, Соломоном, Яковом, Харитоном, Гнатом, Євгеном і Давидом ...

А негативний вплив надає союз з Платоном, Дем'яном, Георгієм, Максиміліаном, Альбертом.

Цієї нетовариської і замкнутої особі потрібен чоловік комунікабельний, веселий і вигадливий, здатний скрасити її самотність …

Що стосується взаємин дівчинки і дорослої жінки, над якими опікується значення іменний варіації Майя, з представниками протилежної статі, так тут все досить просто ...

По-перше, Майї важко догодити, а з Виходить і стати її обранцем зможе далеко не кожен чоловік. Тільки чоловік, готовий змінитися заради неї, зможе домогтися її розташування і побудувати з нею стосунки.

По-друге, Майя дуже недовірлива. Тільки той, в якій вона по-справжньому закохається. Чи зможе домогтися її довіри. І то, навіть у такому випадку вона навряд чи почне присвячувати чоловіка в свої проблеми і переживання.

Ну а по-третє, Майя принципова і задиристого, в ній є прихований лідер, і вона ніколи і ні в якому випадку не потерпить чоловічого лідерства над собою. Її чоловік повинен поважати її думку, цінувати його.

Число імені Майя

Число імені майя по нумерології – 5. І варто відразу ж зазначити, що частково вплив на носії цього імені числа 5 видно здалеку. Хоча в чому спостерігаються і розбіжності. Зазвичай люди, заступництво число 5, це владні, впливові, успішні і дуже прагматичні люди. Їм довіряють, їх поважають. Вони незалежні і волелюбні. Але на жаль, ці якостей притаманні далеко не всім носії ім`я Майя.

Ще варто сказати про те, що люди-п'ятірки найчастіше занадто імпульсивні, емоційні, нетерплячі і критичні. А плюс до всього це прогресивні люди, ніколи не стоять на місці, весь час знаходяться в русі, що домагаються нових висот, нових цілей. Ці людям не властиво бездіяльність і спокій, чого не скажеш про носії ім`я Майя.

Але зате є і те, що збігається на сто відсотків. Це стосується особистого життя. Як і всі люди числа 5, Майї не визнають скороминущої любові і якщо будують відносини, то намагаються зробити все для того, щоб ці відносини були постійними, довговічними. Хоча знову ж таки, багато адже залежить не тільки від числа, і не тільки від імені, але ще і від виховання, оточення, атмосфери, в якій ріс людина і багатьох інших факторів.

Формула обчислення числа імені Майя:М (5) + А (1) + Й (2) + Я (6) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Майя

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Майя – Бджола.
  • Рослинний символ – календула.
  • Кращий зодіак – Овен і Телець.
  • Число Майї – 5.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – весна.

Відомі люди з іменем Майя

Майя Егліте – радянська і латвійська актриса

Майя Санса – італійська актриса

Майя Бессараб – рус ська письменниця, прозаїк, перекладач

Майя Коморовська – актриса польського театру і кіно

іменини дні і святі покровителі імені Майя

На жаль, носії імені Майя не святкують іменини свого імені, адже воно не вважається православним. Зазвичай при хрещенні носительку дається ім'я, що відповідає вимогам церкви ...