Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГрета
497 Oracle

Грета: значення імені, характер і доля

Жіноче українське ім'я Грета насправді належить не до української культури. Зате має хорошу значимість, наділяє іменовану їм безліччю унікальних якостей, відмінною сумісністю з чоловічими іменоформамі і різної символікою астрологічного і планетарного типу. Користується попитом у багатьох країнах Європейського Союзу ...

Як впливає значення імені на долю: карма

це древньогерманська ім'я, утворене від слова, що переводять як « перлина ». Як і тема походження, значення імені Грета теж було досліджено вченими-астрологами і фахівцями галузі вивчення найменувань ще в минулому столітті. Так, з'ясувалося, що воно здатне обдарувати названу їм такими рисами характеру як вразливість, примхливість, чутливість, емоційність і доброзичливість. Але це лише основні характеристики ...

З ранніх років ця дівчина демонструє доброту і лагідність, яким можна лише позаздрити. Чи не пустунка, що не пустунка, навпаки, намагається всім навколо догодити і кожного догодити. Обожнює малювати і танцювати, творчо розвинена і має відмінне уяву. Чи не злить батьків, слухає у всьому, особливо бабусю з дідусем. Мудрих людей не уникає – обожнює переймати мудрість інших і розвиватися. Її дитинство переповнене позитивними спогадами і позитивом, що не дивно – а батьки інших дітей і зовсім призводять її в приклад своїм. Виконавча і відповідальна, завжди допоможе і не потребує поштовхах, мамі варто сказати що-небудь зробити, і вона відразу ж приступає до справи. Балакуча і допитлива, весела, але не приділяє відпочинку належної уваги – намагається бути в дії і не сидіти ні хвилини. Батькам буде непросто вгамувати таку непосиду, та й зовсім. Легше змиритися з цим, ніж боротися, тим більше що шкоди вона нікому не завдає.

Це ім'я новонародженій дівчинці приносить чимало рідкісних поєднань в плані властивостей натури. Так, в шкільні роки, цей підліток не по роках відповідальний і розважливий, доброзичливий і старанний, допитливий і доброзичливий, розважливий, але і ранимий. Вона подобається вчителям, з ними відносини просто чудові, вміє до себе розташувати навіть ту людину, яка їй явно не подобається. На уроках поводиться добре, не базікає і не балується. Але ось з однолітками можуть бути проблеми, бо багато хто вважає її підлизою, яка бажає подлізаться до викладачів. При цьому, коли кому-небудь потрібна допомога в навчанні, то біжать до неї, адже вона не відмовить і завжди прийде на виручку.

Незважаючи на вплив пори року та зодіаку, така обов'язково в дорослому житті стане такою, до яких тягнуться всі з оточення, і все лише тому, що вона ніколи не відмовить у допомозі і є хорошим співрозмовником, готовим і послухати, і зрозуміти, і порадити. Ще й у представників протилежної статі дуже популярна – вона знає, як подати себе і легко завойовує довіру, ніж та притягує чоловіків.

Вільний час проводить тільки в компанії перевірених друзів, людей з минулого – зазвичай такими стають колишні однокласники . А от у стосунках з чоловіками неакуратна. Незважаючи на вплив планети Плутон, занадто ідеалістично, і часто приписує своїм обранцям риси, якими ті не наділені і зовсім. Це призводить до підсумкових розчарувань, страждань, депресій ...

Сумісність Грета c чоловічими іменами

В питанні сумісності імені Грета з чоловічими іменоформамі є багато підводних каменів, але якщо без них, то можна стверджувати, що ідеальною вона буде з тими, що при народженні отримують такі імена як Петро, Руслан, В'ячеслав, Федір, Дмитро і Єгор . Тут є всі шанси на побудову прекрасного шлюбу і щасливої ​​родини.

З такими як Максим, Соломон, Євген, Дем'ян і Ростислав, теж є зв'язок, але відносини в даному випадку не будуть довговічними, і не призведуть до шлюбних уз.

Лука, Веніамін, Венедикт, Артемій, Данила та Альберт — з названими цими варіаціями і зовсім не варто пов'язувати життя, бо нічого доброго тут не вийде, а почуття доповняться ревнощами і розбіжностями.

Астрологічна символіка імені Грета

  • Камінь-талісман – Янтар.
  • Планета- покровитель - Плутон .
  • стихією - Вогонь .
  • Тваринний символ носія імені Грета – Тигр.
  • Рослинний символ – Льон.
  • Кращий зодіак - Лев .
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон - Літо .

Відомі люди з іменем Грета

Грета Скаккі – британська актриса італійського і англійського походження

Грета Шредер – німецька актриса

Грета Іо нкіс – російська письменниця, літературознавець і публіцист

Грете Султан – німецько-американська піаністка