Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРаїса
824 Oracle

Раїса: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Раїса за походженням грецьке. Відповідно з цією версією могло статися від імені Іраїда. За другою ж версією може бути арабського походження. В такому випадку в корені є слово «раїс», значення якого звучить як «ватажок» або «начальник».

Ім'я Раїса сьогодні не сильно популярне, хоча в недалекі 90-ті роки користувалося просто неймовірним попитом. Їм нарікали мало не кожну п'яту новонароджену дівчинку. Тепер воно зустрічається рідко, але зате звучить гордо і красиво, та й енергетика у нього дуже сильна ...

Ім'я Раїса: Значення і характеристика
Походження імені Раїсагрецьке або арабське
За першою версієювід імені Іраїда
За другою версієювід арабського слова «раїс»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Сьогодні ім'я Раїса не числиться серед рейтингових імен і не входить навіть в сотню найпопулярніших варіацій. Доводиться не більше, ніж на 1 дівчинку з 5-6 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Рая, Раечка, Раюся

Сучасні англійські аналоги:Райся

Цікаве про ім'я Раїса:ім'я Раїса не числиться в православному іменослове по Святців, але при цьому популярним завжди було саме на території країн зі слов'янським населенням.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Раїса може наділити носительку такими рисами як активність, гучність і рухливість, і саме завдяки походженню. Зазвичай це з дитинства обожнює тварин дівчинка, добра і чесна, комунікабельна. Раїса упертий, що допомагає їй досягти успіху в будь-якому починанні. Але на жаль, іноді ця риса може зіграти з нею і злий жарт.

Раїса, як і всі носії цього імені в загальному, жадає пригод, але не галасливих розваг. Має багато хобі і захоплень, приділяє їм максимум уваги, але не посидюща – багато справ кидає на півдорозі, хоча пізніше може до них і повернутися. Обожнює фантазувати, має розвинену уяву і проявляє себе в кулінарії, дизайні та подібних сферах – володіє тонким і витонченим смаком.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в їх розвиненій уяві і готовності до експериментів. Сміливість і рішучість, самовпевненість і самодостатність сприяють особистісному розвитку Раїс і досягненню успіхів у всьому.

Раїса погано відноситься долюдям, які намагаються нею зневажати, маніпулювати, або користуватися в будь-яких власних корисливих цілях. А ще носії цього імені не витримують конкуренції в плані спілкування і лідерства.

Характер імені Раїса

Характер імені Раїса, а точніше носії цього ймення, такий, що оточуючим здається, що це лукавих людей. З одного боку, може здатися, що у названої ім'ям Раю дівчинки ангельський характер – вона чуйна, добра, щедра, привітна, позитивна, завжди в гарному настрої і намагається з усіма спілкуватися на рівних. Здається, у неї немає ніяких вад і недоліків, але це не так. З іншого ж боку, Рая, це дуже принциповий, непоступливі, упертий, наполегливий, безкомпромісний і настирливий чоловік, жінка з явними лідерськими задатками, при цьому відмовляється від звання лідера всіма доступними способами. Важко зрозуміти, чого вона хоче і які цілі переслідує тих чи інших вчинком. Характер Раї такий, що обіцяє їй відмінну фантазію і яскравий творчий потенціал, але застосовувати їх вона не намагається на людях, тільки на самоті. Всім навколо вона хоче здаватися чарівною і милою кокеткою, але насправді це не так. Її внутрішній світ сповнений протистоянь і суперечок, її характер складний, а її поведінка і зовсім викликає подив.

Втім, все це лише теорія. Та й взагалі, вгадати яким буде характер, орієнтуючись лише на характеристику імені, досить складно, або навіть неможливо. Характер залежить від виховання і купи додаткових факторів, в тому числі і астрологічних.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати гарне рідкісне українське ім'я Раїса, може бути досить цікавий характер, натура гучної, непосидючою і неслухняною дівчинки, але з унікальним складом розуму. У дівчини на ім'я Раїса багато хороших якостей, вона товариська, красномовна, добра і щедра, комунікабельна і легко йде на контакт, не може і хвилини просидіти без діла, їй весь час треба до чогось рухатися, щось робити. При всьому при цьому, будучи настільки рухомий і активної, Раїса і дуже стримана в моменти. Коли це потрібно – наприклад, це стосується батьківських відмов в чому-небудь, коли діти зазвичай починають ображатися. Раїса не стане ображатися і закочувати істерику, а навпаки, проявить максимум спокою.

Значення цього ймення може обдарувати носительку імені Раїса ще й таким важливим якістю як принциповість. Саме завдяки йому Раїса ніколи не порушує власних обіцянок і ніколи не йде проти власної волі. Але особливо сильно це якість може проявитися в дорослому жінці Раї. Ще одна не менш важлива риса – завзятість. Завдяки вродженому завзятості, яким може нагородити Раїсу значення цього імені, вона зможе багато чого досягти, як в дитинстві, так і в зрілості. Раїса ніколи не кине розпочату справу, ніколи не відмовиться від відповідальності, і ні в якому разі не стане противитися складних справах – на таку можна покластися, вона будь-яку розпочату справу доведе до кінця і подолає будь-які перешкоди, яким би вони не були.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення і енергія жіночого імені Раїса, натура може виявитися вже більш складною. Найбільша проблема дівчинки Раїси полягає в тому, що вона ніколи і нікому не поступається, притому, ні в чому, навіть там, де варто було б поступитися. Неуступчива, напориста, самодостатня і самовпевнена, завжди на крок попереду всіх, намагається виділитися з натовпу і бути крутіше і яскравіше всіх, бажає поваги і влади, обожнює домінувати над іншими людьми, але при цьому ніколи не демонструє свого домінування, трохи корислива і хитра – ось яка вона, Раїса, над якою протегує значення і енергетика цього російського жіночого імечко. Але не варто думати, що лише всіма цими рисами і можна охарактеризувати натуру підлітка, над якою панує значення імені Раїса, адже це не так, і крім усього іншого, ця дівчина може стати володаркою ще й купи важливих і потрібних достоїнств ...

Одним з таких переваг є працьовитість і відсутність будь-якої навіть найслабшою ліні. Значення цього ймення може подарувати натурі дівчинки Раїси таке працьовитість, яким не володіє практично жоден підліток – вона завжди готова попрацювати, в будь-який момент готова розпочати новій справі, не може всидіти на місці без діла, весь час рухається. А ще значення цього імені може нагородити і такими важливими рисами як відкритість і чуйність, завдяки яким популярність дівчинки Раїси в суспільстві буде зростати з неймовірною швидкістю. Раїса ніколи не зрадить і не обдурить одного, і це все навколо будуть цінувати в ній.

Доросла жінка

Дорослу Раїсу значення цієї іменної форми може нагородити ще більш унікальною натурою. З одного боку, може здатися, що це занадто самовпевнений і самодостатня людина, плює на думки оточуючих його людей і намагається користуватися слабостями друзів заради свого власного блага. Але насправді це лише образ, якому хоче відповідати сама Раїса, яким би дурним це не здавалося. Насправді ж значення зрілу Раїсу обдаровує зазвичай такими рисами як привітність, комунікабельність, відкритість і чуйність, чесність і добродушність, доброта і уважність, дбайливість і дружелюбність, красномовність і товариськість, безкорисливість і безконфліктність. Значення цього ймення створює натуру добру і доброзичливу, така ніколи не зробить навмисно поганого вчинку стосовно кого-небудь, ніколи не піде на навмисне зрадництво або брехня, не дозволить собі несправедливого ставлення до кого-небудь.

У той Водночас значення може обдарувати і сильною принциповістю, і більш того, швидше за все доросла Раїса стане занадто непоступливою. Така ні в якому разі не поступиться нікому в суперечці, навіть якщо відчуває, що не має рації. Сперечатися з нею марно, вона все одно буде доводити свою правоту навіть там, де це здається безглуздим. Плюс до всього значення може обдарувати доросле Раїсу такою рисою як зарозумілість, через яку у неї можуть іноді погіршуватися відносини з людьми з її оточення. Втім, все це лише поверхневий опис натури жінки, над якою протегує значення іменний форми Раїса.

Доля імені Раїса

Доля імені Раїса у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і шлюбі така, що передбачає дуже бурхливе особисте життя в підлітковому віці, і навпаки, дуже скромну в зрілості. Будучи підлітком, Раїса може користуватися великою популярністю у хлопців, така вже її доля, але навряд чи хтось із них стане тим, в кого Рая по-справжньому закохається. Та й взагалі, догодити підлітку Раї досить складно, не зможе догодити їй навіть хлопець-лідер.

Зате в дорослому житті доля може зіштовхнути Раю з величезним числом відносин, які розпадуться саме по її особистої вини. Раї, все без винятку, занадто сильно люблять домінувати над своїми другими половинками, вони люблять підкаблучником у відносинах, але лідерів в суспільстві, але ж такі хлопці рідкість. В результаті доля може зіштовхнути Раю з купою різних відносин, і все виявляться невдалими.

Також доля передбачає і кілька шлюбів, але ні в одному Рая не буде по-справжньому щасливою. Її завжди щось не влаштовуватиме в партнері, надто вже вона вимоглива. Та плюс до всього доля не передбачає Раям і становлення ідеальними матерями – зазвичай діти Раїс залишаються практично без уваги.

Любов і шлюб для імені Раїса

Раїса — дуже пристрасна і темпераментна жінка, вона самодостатня і впевнена в собі, але при цьому у неї простий і добрий характер. У більш юному віці вона досить прихильно сприймає своїх численних шанувальників, час від часу змінюючи їх. Однак, зустрівши свою справжню любов вона різко змінює свої цінності. Рая вибере принципового, пристрасного, освіченого, але при цьому поступливого і спокійного чоловіка.

В заміжжі Раїса — чудова господиня і вірна, турботлива дружина. Вона настільки вміло і практично підходить до питання ведення домашнього господарства, що в її будинку завжди ідеальний порядок. Вона вміє економити, але будинок у неї, як кажуть, повна чаша. Рая трепетно ​​і ніжно ставиться до чоловіка, часто привносить в їх відносини що-небудь новеньке, незвичне, романтичне. Навіть через багато років сімейного життя він готовий носити її на руках і проводити з не максимум часу.

Мудро і ніжно вона поводиться в стосунках з чоловіком. Передбачається, що Рая буде негласним лідером в сім'ї, але за рахунок своєї жіночої мудрості вона поводиться так, щоб чоловік не сумнівався в тому, що глава сім'ї саме він. Раїса також ретельно стежить за власною зовнішністю, не упускаючи можливості відвідати салон краси або оновити гардероб. Для неї важливо, щоб чоловік міг утримувати сім'ю, але самореалізація для неї також важлива, тому швидше за все вона буде вміло поєднувати сім'ю і роботу.

Раїса як Мати

Чи не кожна жінка здатна стати по-справжньому хорошою мамою, адже материнство — це важка праця. Доглядати, ростити, піклуватися, виховувати і любити — все це вимагає багато сил і відповідальності. На жаль, не кожна жінка має такі якості. Однак Раїса якраз відрізняється високим рівнем відповідальності, терплячістю, умінням піклуватися, ласкою і ніжністю. Це дозволяє припустити, що швидше за все вона стане хорошою матір'ю.

Рая дуже багато часу проводить зі своїми дітками, чітко плануючи процес їх виховання. Вона намагається забезпечити їм максимально різнобічний розвиток ще до того, як вони підуть в дитсадок або в школу. Ніхто не засумніватися в тому, що вона — любляча, лагідна і турботлива мати. Незважаючи на свої трепетні почуття до дітей, Раїса не схильна часто балувати своїх чад. Навпаки, вона вважає за краще використовувати строгість в виховному процесі, не дозволяючи дітям сісти їй на голову.

Раїса не стане відмовлятися від побудови кар'єри, але сімейні цінності і материнський інстинкт будуть для неї важливіше. Вона завжди буде більше часу приділяти сім'ї, а не роботі. До речі, освіту дітей, а також розвиток їх талантів для неї також грають дуже важливу роль, тому насичена навчальна та творча діяльність їм забезпечена. Імовірно, зв'язок з дочкою у неї буде тісніше через спільних інтересів і побутових тем, але й сина вона буде любити не менше.

Сумісність Раїса c чоловічими іменами

Питання сумісності з чоловічими іменами імені Раїса турбує дослідників ще за часів існування Радянського союзу, але в свою чергу був розгаданий, і тепер відомо що ...

В плані почуттів і пристрасті найкращими будуть такі як Август, Олександр, Єрмолай, Ігор, Панкрат, Юлій, Федір, Ростислав і Роберт.

міцний і міцний шлюб утворити можна з такими варіаціями як Микита і Остап, Всеволод, Ізяслав, Тарас і Казимир.

і немає взагалі зв'язку з Аркадієм і Арсенієм, Ісааком і Родіоном.

Це нездатною концентруватися жінці потрібен партнер, здатний додати в її життя хоч трохи серйозності.

Що д про взаємин дівчини, над якою протегує значення і енергетика імені Раїса, з представниками протилежної статі, так тут все досить складно. Справа в тому, що у відносинах з хлопцями Раїси, все без винятку, занадто деспотичні зжитися з такими складно. Раїси постійно намагаються доводити чоловікові свою важливість, демонструють свою впевненість в собі і моральну силу. Чи не кожен хлопець зможе витримати це. При цьому такі шукають собі в партнери саме хлопців-лідерів, що ще більше ускладнює ситуацію. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія ...

Число імені Раїса

Число імені Раїса по нумерології — 4. Цифра 4 в нумерології вважається символом надійності, стабільності, міцності і визначеності. Підопічні четвірки — це порядні, працьовиті і надійні люди, схильні до консерватизму і раціональності. Четвірки критично ставляться до різких змін і вважають за краще не ризикувати. Їх розсудливість, консервативність і раціональність можуть проявлятися занадто яскраво. А ось уява і фантазія у четвірок, навпаки, практично відсутні. Їх не назвеш геніальними винахідниками або мислителями, але зате підопічні четвірки — надійні і відповідальні виконавці, а також вмілі організатори.

Працьовитості четвірок можна тільки позаздрити. Крім того, у них аналітичний склад розуму і вони прекрасно оперують цифрами. Вони настільки виконавчі, працьовиті та відповідальні, що начальство завжди може на них покластися і за це їх цінує. Завдяки своїй організованості у четвірок завжди все розплановано наперед, і вони нічого ніколи не забувають. Товариськість, розум і завзятість підопічних числа 4 допомагають їм добитися успіхів в роботі і кар'єрі.

У повсякденному житті четвірки вважають за краще затишок і комфорт, звичайнісінькі розваги, а також люблять тварин. А з рідними і близькими в стосунках вони завжди надійні і порядні, цінують визначеність і стабільність. Однак дріб'язковість і надмірна педантичність в поєднанні з їх розважливістю раціоналізмом, можуть робити їх у відносинах занадто нудними і обмеженими. Підопічні цифри 4 повинні виглядати трохи легше подивитися на життя, не маєте оштрати та навчитися фантазувати.

Формула для розрахунку кількості назви Raisa:P (9) + a (1) + і (1) + c (1) + a (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка, названа raisa

  • Камінь-талісман – Аметист .
  • Planet Parron – Jupiter.
  • Патронарний елемент – повітря.
  • Символ тварин Ім'я Raisa – Lark.
  • Завод Символ – тюльпан.
  • Best Zodiac – Taurus and Sagittarius.
  • Номер Raisa – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Perfect Сезон – весна.
<розділ Class="Part4 відомий" ID="знаменитий">

відомі люди, названі raisa

raisa frichinskaya (кіностудія Редактор "Soyuzmultfilm")

Раїса Котова (російська співачка)

Раїса Кириченко (відома українська співачка)

p>аиса Блох (поэтесса русской эмиграции)

Раиса Боровикова (белорусская писательница)

Раиса Шабанова (российская радиоведущая)

Раиса Облонская (русская писательница)

Раиса Беляева (украинский литератор, мемуарист)

Именинные дни и святые покровители имени Раиса

Мученица Раиса

сентябрь 5, сентябрь 18. Также православная церковь эту мученицу называет Ираида. В этом случае девочку могут крестить под именем Ираида.

Мученица Ираида

март 5, март 18

Мученица Ираида дева

сентябрь 23, октябрь 6