Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМарія
502 Oracle

Марія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Марія за походженням давньоєврейське. Утворено від слова, значення якого звучить як «гірка», «бажана» або «безтурботна». Версій перекладу цього імені багато, і сказати точно, що воно означає, досить важко.

Ім'я Марія користується попитом у багатьох країнах світу, але розуміється в багатьох культурах по-різному. Зате в одному сходяться всі без винятку — всі сходяться на думці, що це ім'я має дуже сильну енергетику, і може обіцяти носительці багато унікальних якостей …

Ім'я Марія: Значення і характеристика
Походження імені Маріядавньоєврейське
Категоріябіблійне ім'я
Буквальна трактування«гірка» або «бажана»
Ангел хранитель і покровитель імені:Пресвята Богородиця

Популярність:Ім'я Марія в рейтингу популярних жіночих імен займає 4-6 позиції і стабільно припадає на 50-55 дівчаток з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Маша, Машуня, Марічка, Маня, Мура, Марійка, Маріша

Сучасні англійські аналоги:Марія, Марі, Маріам, Мойра, Мора, Майр

цікаве про ім'я Марія:В Ісламі відома кожному Діва Марія відома під іншим ім'ям. Там вона Маріям, або е Маріам, і навіть Міріам.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Марія таїть в собі безліч цікавинок, але найголовніша цікавість полягає в тому, що це ім'я може обіцяти носительці цілий букет дуже хороших і потрібних характеристик. Наприклад, це доброта, щедрість, доброзичливість, дбайливість, серйозність і пунктуальність, обов'язковість і постійність, стриманість і непомірна сила волі.

Зазвичай дівчинки на ім'я Марія в своїй більшості ніжні і турботливі жінки, які викидають любов, уважність, турботу і м'якість. Марія легко перетворюється в добру і ніжну дівчину, але може в будь-який момент стати і звіром. Спровокувати її на це може лише одне: образа, задевшая її самолюбство або гідність.

Переваги та позитивні риси:вона щедра і добра, завжди надходить якнайкраще щодо інших людей, не намагається обманювати, чесна і безкорислива, позитивна і оптимістична, серйозна, постійна, цілеспрямований і обожнює самовдосконалюватися.

Марія погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися її добротою. Плюс, вона ненавидить людей, які давили на жалість. Ніколи вона не допоможе тій людині, яка тисне на жалість. А ще Марія може уникати спілкування з людьми-лідерами, так як вважає, що всі повинні бути рівними.

Характер імені Марія

Характер імені Марія такий, що передбачає наявність у дівчинки купи самих різних недоліків, в особі яких найчастіше виступають цілком нормальні характеристики, наприклад, доброта, спрага справедливості, невміння брехати і обманювати, безкорисливість, м'якість, добродушність. Що ж стосується конкретно поганих якостей, то ними характер практично не наділяється в даному випадку, хоча їх поява не можна передбачити, бо багато в чому воно залежить від впливу величезного числа «моментів» ...

Зате точно відомо, що характер ідеальний, як для жінки, які прагнуть посісти роль дружини і матері. Вона в підсумку може стати ідеальною дружиною свого обранця, а ще, її характер дозволяє їй бути і ідеальною матір'ю, такий, з яких потрібно брати приклад. Але знову, з вихованням потомства у жінки з ім'ям Марія буде все погано – її м'якість не дозволяє впливати не дітей так. Як повинна по ідеї впливати мати.

Раннє дитинство

Значення імені Марія обіцяє в ранньому дитинстві багато хороших якостей, але далеко не всі вони позначаються позитивним чином на характері названої так дівчинки. У цієї дівчинки повнісінько недоліків, які виступають в ролі цілком нормальних якостей. Це і довірливість, і наївність, і м'якість, і невміння і небажання сперечатися, і поступливість, і сентиментальність, і сором'язливість.

З одного боку, порозумітися з такою легше простого, так і батьки цієї дівчинки всім завжди задоволені, але з іншого боку, в майбутньому всі ці якості можуть вкрай негативно позначитися на відносинах з однолітками і оточенням.

Зате в ній є оптимістичне ставлення до життя, позитивний характер, доброчесність, доброзичливість, м'якість і добродушність – ці риси просто не можуть не притягувати до неї людей.

Але незважаючи на значення, що обіцяє все вищесказане, батькам все ж варто приділити увагу вихованню у дівчинки з ім'ям Марія інших, протилежних якостей, бо в іншому випадку в майбутньому їй буде вкрай складно досягти успіхів, як у навчанні, так і в роботі, і так і у відносинах з оточуючими її людьми.

підліток

Марія підліток, це все той же сором'язливий, що не жний, м'який, довірливий, наївний і нездатний на лють і суперечки дитина. Залежно від виховання вона може стати, або сором'язливою і закомплексованою дівчиною (з купою негативних комплексів), або ж навпаки, позитивною з усіх боків дівчиною-лідером – все залежить від того, які риси в ній будуть проявлятися по ходу дорослішання.

Зате є момент, проглядається ще з дитинства – він полягає в допитливості і готовності пізнавати все непізнане. Марія, це цілком здібна учениця, із задоволенням вивчає всі предмети, як в школі, так і в інших навчальних закладах.

Хоча і тут є одне «АЛЕ» — через старанного навчання до неї можуть почати занадто добре ставитися викладачі, що відповідно негативно може бути сприйнято однолітками, зокрема, однокласниками і однокурсниками.

Доросла жінка

Дорослій дівчині з ім'ям Марія значення може і зовсім не дарувати ніяких нових якостей – основна частина виявляються по ходу досягнення зрілості характеристик даруется впливом покровительствующей стихії та іншими астрологічними символами, заступництво над цим імечко. Втім, швидше за все доросла Маша буде все такий же товариською, доброю, щедрою, справедливою, доброзичливою і життєрадісною, але до всього цього додасться ще й сміливість в плані спілкування, вміння переконувати, бажання першості і лідерства, і багато іншого.

Можливо Марія навчиться навіть сперечатися, але сильно в цьому не досягне успіху, бо цього не закладено головними факторами, серед яких значимість імечко і вплив астрологічної символіки. Зате це творча натура, а такі, як би там не було, завжди хоч чогось, але досягають ...

доля імені Марія

Що стосується такого параметра як доля імені Марія в любові, відносинах з представниками протилежної статі, і шлюб, так тут все складно, до того ж, з самого початку, ще з підліткового віку, коли всі дівчатка починають зустрічатися з хлопчиками. Перший її досвід, швидше за все, буде дуже невдалим, і більш того, може залишити негативний слід в пам'яті, що звичайно ж позначиться і на майбутньому, на дорослій жінці, іменованої таким чином – така вже доля. Більш того, доля передбачає складності і в студентські роки – найчастіше такі дівчата просто закриваються від «любовних утіх» і цілком і повністю йдуть в навчання, але це не можна назвати поганим предначертанием, чи не так?

А ось доросла Марія, це вже зовсім інша людина, і життя його дуже непередбачувана. Зокрема, в залежності від того, якою буде сформована її доросла сутність, видозмінюється і доля. Наприклад, якщо вона зможе перебороти в собі невпевненість, закомплексованість і надмірну м'якість, то в особистому житті у неї все складеться просто відмінно.

Але є і шанс, що доля приведе її життєвий шлях в глухий кут – багато названі так дівчата стають в результаті егоїстка, а ця риса, як не крути, грає явно не на руку.

Любов і шлюб для імені Марія

Марія дуже ощадливо і холоднокровно підходить до вибору майбутнього чоловіка. Їй важливо, щоб чоловік був податливим і спокійним, щоб можна було максимально підлаштувати його під свої рамки. З чоловіком, що опираються її впливу, вона просто розірве відносини. Однак той, хто зможе пройти цей етап, отримає в дружини жінку з почуттям безмежної любові і відданості.

Вона дуже любить відчувати себе бажаною і коханою, тому чоловік повинен регулярно надавати їй знаки уваги і галантно доглядати за нею. І вона по праву заслуговує таке чуйне ставлення, адже вона дійсно чудова господиня, яка створює домашній затишок, що містить будинок в ідеальному порядку, і постійно жертвує собою заради членів сім'ї.

Марія звикла бути шиєю сім'ї, вказує голові-чоловікові напрямок, куди йому повернути. Жодне важливе рішення вона не дозволяє прийняти без її згоди, тому її думка найчастіше є вирішальним. Думка чоловіка вона враховує, але не завжди до нього прислухається. Вона вміє у всьому відшукати золоту середину, щоб нікого не образити.

Марія як Мати

Марія плекає і любить своїх дітей. Материнство для неї найбільше щастя, тому вона без жалю віддає дітям всю себе. Її відданість дітям не знає кордонів, вона готова кігтями в'їдатися в драбину життя аби її діти були здорові і щасливі. Її будинок – це її власна фортеця, де кожен член сім'ї знайде своє щастя, спокій і радість.

Марія не може не балувати своїх чад турботою і ласкою. Іноді через це діти можуть почати сідати на голову і користуватися маминої добротою, але це не залишається безкарним. Не варто забувати, що у цієї жінки сталева витримка і сильний характер, тому вчасно проявити суворість і поставити малюків на місце для неї не проблема.

Як любляча і розуміюча мати, Марія завжди готова вислухати проблеми своїх дітей і поглянути на них з різних сторін. Вона не засудить, а підтримає, допоможе зрозуміти помилки і підкаже як бути далі. Вона пильно стежить за освітою дітей, а їх фізичним розвитком запропонує зайнятися батькові.

Сумісність Марія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у ім'я Марія з такими чоловічими іменами як Влас, Геннадій, Євдоким, Йосип, Осип і Едуард .

міцний і міцний шлюб Марія зможе побудувати з чоловіками, яким належать такі імена як Адам, Олексій, Ельдар, Ян, Тимофій, Давид, Денис і Ілля.

А ось з Альбертом, Філіпом, Юлієм, Робертом, Іваном, Альфредом, Владленом і Севастьянов, взагалі немає сумісності .

Взаємовідносини з представниками чоловічої половини людства у жінки з ім'ям Марія дуже непрості, але винна в цьому не тільки значення іменоформи. Вона сама по собі егоїстична особа, яка намагається привернути до себе увагу будь-якими шляхами і способами, що може привести до самих різних ситуацій, в тому числі і з чоловіками. Хоча, це і зовсім окрема тема для розмови.

Число імені Марія

Число імені Марія по нумерології — 4. Квадрат — це фігура, яку символізує четвірка. В основі характеру цих людей лежать такі якості, як: міцність, надійність, стабільність і порядність. Працьовитість і ретельність є дуже цінними якостями четвірок в їх професійній діяльності. Крім того, їх раціоналізм дозволяє їм з легкістю оперувати великими цифрами. Також четвірок можна назвати джерелом геніальних ідей і думок, так що начальство від четвірок в захваті. Товариськість і блискучий розум роблять їх незамінними співробітниками.

В побуті підопічні числа 4 зберігають свої позитивні риси, тому на них завжди можна покластися, адже вони надійні і порядні люди. Четвірки обожнюють домашній затишок і комфорт, а також самі звичайні життєві розваги: ​​чаювання, перегляд улюблених передач, в'язання, читання, шиття, боулінг та інші. Вони не люблять бути на самоті, завжди шукають собі компанію.

Працьовитість, завзятість і терпіння — це, звичайно, дуже добре, проте негативні якості у четвірок також можуть проявлятися у вигляді надмірної педантичності і дріб'язковості, якоїсь обмеженості. Підопічним 4-ки слід відкрити себе чогось абсолютно нового, розвинути свою фантазію і уяву.

Формула обчислення числа імені Марія:М (5) + А (1) + Р (9) + І (1) + Я (6) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Марія

  • Камінь-талісман – Алмаз, Сердолік, Гранат.
  • Планета- покровитель – Прозерпіна.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Марія – Голуб.
  • Рослинний символ – Василько.
  • кращий зодіак – Діва.
  • Число Марії – 4.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Марія

Марія Сміт-Фалькнер (економіст і статистик)

Марія Сергієнко (історик античності)

Марія Кленова (російський геолог)

Марія Миронова (Російська актриса)

Марія Бієшу (молдавська оперна співачка)

Марія Скобцова (поетеса, мемуаристика)

Марія Орська (актриса театру і кіно)

Марія Фореску (актриса німого кіно)

Марія Гаетана Аньезі (італійський математик)

іменини дні і святі покровителі імені Марія

Праведна Марія, матір сина Ісуєвого

червень 19, липень 2

Рівноапостольна мироносиця Марія Магдалина

липень 22, серпень 4

Преподобна Марія Егісская

вересень 15, вересень 28

Мучениця Марія Гатчинская

січень 26, лютий 8

Блаженна Марія Дивеевская

серпень 26, вересень 8