Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаУляна
3196 Oracle

Уляна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Уляна за походженням латинське. Утворено від римського приватного імені Юліанус. Значення в перекладі трактується як «щастя». Інших версій трактування на даний момент не відомо.

Ім'я для дівчаток Уляна сьогодні не особливо популярне, але не дивлячись на це, являє собою досить-таки цікавий варіант назви для новонароджених дівчаток. Воно має дуже сильну енергетику, давньоримські корені і хорошу сумісність з чоловічими іменами.

Ім'я Уляна: Значення і характеристика
Походження імені Улянадавньоримське
В коренідавньоримське ім'я Юліанус
Буквальна трактування«щастя»
Ангел хранитель і покровитель імені:Праведна Іуліанія милостива

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен Уляна займає 20-23 позиції і за статистикою припадає на 13-15 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Іуліанія, Уляна, Юліана

Сучасні англійські аналоги:Улянка, Уля, вуликах

Цікаве про ім'я Уляна:ім'я Уляна популярно тільки в країнах з російськомовним населенням і ніколи не користувалося попитом у країнах Заходу ...

Як впливає значення імені на долю : карма

Існує думка, що значенням імені Уляна новонародженим дівчаткам в першу чергу сулятся такі риси як жорстокість і крихкість, мужність і надмірна жіночність, поступливість і впертість. Іншими словами, сулітся дуже непростий характер і суперечлива натура. Хоча, з іншого боку, все Уляни без винятку мають дуже велике серце і добрі за вдачею. Ці жінки завжди і всім навколо допомагають, намагаються нікого не обманювати і робити тільки по совісті.

Важко сказати, як складеться доля такої жінки, і як вона буде відчувати себе в суспільстві людей, але одне можна сказати точно – вона ніколи не буде ізгоєм. Ці жінки в своїй більшості користуються авторитетом у суспільстві ...

Переваги та позитивні риси:доброта, доброзичливість, здатність поступатися в критичні моменти і робити добро людям, які цього, здавалося б, навіть і не заслуговують. А ще Уляна ніколи не надходить погано щодо навіть тих людей, які заслуговують поганого ...

Уляна погано відноситься дочоловікам, які домінують над жінками і намагаються управляти ними, ненавидить людей, які маніпулюють слабкими, і уникає спілкування з тими, хто нічого не може добитися самостійно, без сторонньої допомоги.

Характер імені Уляна

Характер імені Уляна такий, що обіцяє носительці цього найменування непросту, але в той же час в основному позитивну з усіх боків натуру. Так, характер названої ім'ям Уляна складний, так, така не вміє стримуватися в моменти висловлювання на її адресу критики, і так, вона не любить слабких духом і волею людей, але зате вона ніколи не кине друга в біді і готова прийти на допомогу до слабкого людині. Характер цієї дівчата передбачає наявність таких якостей як доброта, уважність, дбайливість, принциповість, упевненість в собі, рішучість, планомірність, добродушність, доброзичливість, і життєрадісність. Крім того, характер може бути поповнений і рядом інших характеристик, але їх прояв вже залежить від купи додаткових факторів.

Серед визначальних характер Уляни факторів, наприклад, раніше батьківське виховання, вплив енергетики знака зодіаку, які сприяють над дівчиною по імені Уляна, і навіть символ тваринного за китайським гороскопом. До речі, не менш важливу роль відіграє і пору року, в один з місяців якого народжена іменована таким чином дівчина ...

Раннє дитинство

Характер дівчинки, що отримала при народженні від батьків жіноче ім'я Уляна, досить непоганий за всіма параметрами без винятку. Значення імені Уляна обдаровує носительку цього імені виключно позитивними рисами. Вона добра, справедлива, спокійна, слухняна, ніколи не дозволяє собі не слухалися батьків, шанує їхню думку і в усьому слід їхніх порад. Відносини з батьками у неї відмінні, це факт, і матері з батьком є ​​чим пишатися.

Дивовижна для дитини розважливість, рішучість, упевненість в собі, цілеспрямованість, слухняність, спокій, доброта, справедливість, добродушність, доброзичливість і життєрадісність – ось те, чим може похвалитися практично кожна Уляна без винятку. А ще енергетика цього імені дарує натурі дівчинки і багато інших важливих якостей, серед яких невміння здаватися на півдорозі, настирливість, унікальний склад розуму, талановитість і бажання вчитися.

Маленька Уляна до того ж відмінно ладнає з однолітками – немає, вона не лідер, що не організатор, але шановний член суспільства, навіть у такому малому віці. Вона ні з ким не конфліктує і завжди готова допомогти який потребує матеріальної допомоги людині.

Підліток

досягла підліткового віку дівчина, для якої батьки в дитинстві вирішили вибрати ім'я Уляна, це вже зовсім інша людина. Зазвичай натура цієї дівчинки переповнена хорошими емоціями і величезним числом ідей самого різного характеру.

Розсудливість, гордовитість, принциповість, безконфліктність і справедливість, працьовитість і дисциплінованість, планомірність і дієвість – ось ті риси, якими можна охарактеризувати натуру названої ім'ям Уляна дівчинки.

Але є у неї і інші риси. Так, однією з них є незговірливість і недовірливість – вона ніколи і нікому не розповість про свої переживання, нікому не довірить свої секрети, намагається тримати всі таємниці під замком. І все це не просто так – просто у цієї дівчинки така натура, що не дозволяє їй ризикувати і довіряти будь-кому секрети, вона вважає, що краще не довіряти нікому своїх таємниць, щоб потім не розчаровуватися в людях.

У навчанні все відмінно – вона легко справляється з вивченням будь-якого наявного в шкільній програмі предмета. Єдино «але» полягає в тому, що сама вона любить гуманітарні науки, в той час як до точних відноситься поблажливо, розуміючи, що хоч вони і не потрібні в майбутньому їй, вчити їх все одно потрібно.

Доросла жінка

Доросла Уляна по-своєму унікальна. Вона все так само дружелюбна і красномовна, товариська і весела, принципова і в той же час поступлива. За своєю суттю це хороша жінка, але погано розбирається в людях. Їй, щоб з'ясувати, якою є людина насправді, потрібно перевіряти його на собі. У той же час, не можна не відзначити її ненависть до корисливим, брехливим, боязким і слабохарактерною людям. Таких вона намагається не тримати поруч з собою.

Її оточення, це зазвичай сміливі, сильні духом, наполегливі і настирливі люди, впевнені в собі. Таким вона завжди готова допомогти, притому, безоплатно. Втім, і слабкого Уляна ніколи не залишить в біді – готова навіть пожертвувати чимось для неї важливим, заради блага іншої людини і допомоги йому.

Що стосується роботи і професійної діяльності, то тут все просто – вона не лідер, що не організатор, але відмінний працівник, надійний, виконавчий, відповідальний і обов'язкова людина. На таку можна покластися в будь-якій справі без винятку, Уляна ніколи не підведе.

Доля імені Уляна

Доля імені - складний, нерозгаданий, і надто неточний фактор. Але незважаючи на всю його загадковість і теоретичність, він все ж цікавить мало не кожної людини на планеті. Ну в що стосується того, якою буде доля дівчини, іменованої варіацією Уляна, так тут теж все дуже непросто. І тим не менше, дослідникам вдалося все ж з'ясувати кілька цікавих моментів.

Один з цих моментів свідчить про нетерпимість Уляни щодо слабохарактерних людей. Доля її така, що вона ніколи і ні в якому разі не пов'яже своє життя з нерішучим, слабким духом або волею, невпевненим у собі, або просто корисливим людиною, чоловіком. Доля названої ім'ям Уляна така, що передбачає створення реально міцної пари тільки з сильним, впевненим у собі, але водночас і готовим йти на поступки чоловіком.

Ну а на додаток до всього вищесказаного, варто відзначити і ще один важливий момент – Уляна, ставши дружиною, ніколи не піде на зраду своєї другої половинки, і навіть в сильну сварці ніколи не дозволить собі сказати те, що може зачепити самолюбство і гідність обраного нею чоловіка.

Любов і шлюб для імені Уляна

Уляна, як досить приваблива і таємнича жінка, ніколи не відчуває нестачі в шанувальників, хоча її скромність змушує її залишатися «в тіні »більш яскравих дам. Вона вважає за краще чекати того єдиного, ніж розмінюватися на дрібні інтрижки без майбутнього. Своєму коханому вона подарує не тільки серце, а й душу.

До створення сім'ї Уля підходить вкрай серйозно, оскільки надалі вся відповідальність в родині буде покладено саме на її тендітні плечі. Вона просто не зможе інакше, для неї важливо, щоб главою сім'ї стала саме вона.

Безумовно, далеко не кожен чоловік на таке погодиться. Але з іншого боку, вона готова підтримувати чоловіка і поважати його, якщо він не буде заважати її відчуття свободи і не засумнівається в довірливості їх відносин, адже така жінка просто не здатна на підлість. Уляна цінує подружню вірність і ніколи не зрадить чоловіка, але і йому зраду не пробачить.

Після заміжжя Уля цілком присвячує себе родині, дружину і дітворі. Вона стає чудовою і дуже гостинною господинею. Комфорт, атмосфера тепла і радості, домашній затишок – це те, що бачить кожен, хто прийде до неї додому.

Уляна як Мати

Уляна, як правило, досить серйозно планує появу дітей у своєму житті. Вона чітко знає, коли ці маленькі янголята будуть дійсно бажаними і довгоочікуваними. Всю себе вона віддає на благо своєї сім'ї та своїх малюків, і з головою занурюється в процес виховання і освіти дітей.

Для неї важливо, щоб діти з пелюшок знали ціну чесності і довірі в відносини, а також вчилися самостійності і незалежності, як головних якостей успішної людини. Вона піклується про те, щоб її діти з повагою ставилися до оточуючих, а також вчить їх піклується і допомагати один одному.

В освіту і розвиток дітей вона вкладає максимум зусиль. Спортивні секції, гуртки, танці, школа, каток, репетитор – так виглядає приблизний щоденник дитини Улі у віці школяра.

Сумісність Уляна c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Уляна з чоловічими іменами складна і вивчалася дослідниками ще в радянські роки.

Так, з'ясувалося, що найкраща сумісність у Уляни в плані почуттів буде з такими іменами як Аким, Август, Юлій, Остап, Панкрат, Севастян, Кирило, Кондрат, Тарас і Лев.

З Спартаком, Єрмолаєм, Казимиром, Лавром, Андрієм і Олександром Уля може створити дійсно міцну шлюбну пару.

Ну а з такими як Родіон, Ерік, Ісаак, Пантелей і Всеволод, і зовсім краще не намагатися будувати відносини, так як нічого доброго з такого союзу не вийде.

Взаємовідносини названої формою імені Уляна з чоловік ми і хлопцями, це окрема і досить складна тема. Справа в тому, що передбачити, якими вони будуть в кожному окремому випадку, досить складно. І тим не менше, є і один відомий і практично завжди підтверджується момент – він полягає в її неприйняття грубих, брехливих, корисливих, або занадто неконтрольованих чоловіків. І ще одне – Уляна, це дівчина строгих правил щодо романів з представниками протилежної статі.

Число імені Уляна

Число імені Уляна по нумерології – 5. П'ятірку ще називають щасливим числом. Вважається, що підопічним числа 5 завжди супроводжує успіх. Крім того, їх поважають і цінують. Також, завдяки своєму авторитету вони здатні впливати на думку оточуючих. А ось свої судження вони не піддають сумніву, зберігаючи власну свободу і незалежність.

П'ятірки – затяті мандрівники і терпіти не можуть сидіти довгий час на одному місці. Їх тягне жага пригод, чогось незвичайного, нового і цікавого. Їм потрібні нові враження, емоції і знайомства. Таким людям ідеально підійде робота з закордонними відрядженнями, постійними роз'їздами та поїздками. Крім того,

Уляна, як і інші п'ятірки, має відмінні здібності до вивчення іноземних мов.

Не варто забувати, що п'ятірки найчастіше суперечливі і імпульсивні, і можуть здійснювати несподівані вчинки. Через свою пристрасть до пригод підопічні числа 5 можуть не цінувати те, що у них є, відмовляючись від простої розміреного життя. Передбачається, що п'ятірки можуть проявляти нетерплячість і надмірну критику. П'ятіркам слід стати трішки більш дружелюбним і навчиться цінувати сьогодення, щоб потім не шкодувати за втраченим.

Формула обчислення числа імені Уляна:У (3) + Л (4) + Ь (3 ) + Я (6) + Н (6) + А (1) = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Уляна

  • Камінь-талісман – Лабрадор і Янтар.
  • Планета-покровитель – Плутон і Венера.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Уляна – Равлик.
  • Рослинний символ – Мелісса.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Уляна – 5.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Уляна

Уляна Денисова (біатлоністка)

Уляна Донскова ( гімнастка)

Уляна Трофімова (узбецька гімнастка)

Уляна Шив кіна (російський режисер)

Уляна Громова (Герой Радянського Союзу)

Уляна Лаптєва (актриса театру і кіно)

Уляна Рудакова (українська співачка)

Уляна Іващенко (актриса кіно і дубляжу)

Уляна Кайшева (російська біатлоністка)

іменини дні і святі покровителі імені Уляна

В православних святцях дівчинку на ім'я Уляна хрестять красивим латинським іменем Іуліанія.

Мучениця княгиня Іуліанія Вяземская

грудень 21, січень 3

Праведна Іуліанія Муромская

січень 2, січень 15

Мучениця Іуліанія – серпень 17-18, серпень 30-31

Іуліанія діва, Ольшанська

вересень 28, жовтень 11