Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТимофій
962 Oracle

Тимофій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Тимофій за походженням вважається давньогрецьким. Утворено від давньогрецьких слів. У корені слово «Timotheos», що складається з двох окремих слів – «timao» (почитати) і «teos» (Бог). Буквальне трактування значення цього імені звучить як «почитає Бога».

Чоловіче ім'я Тимофій сьогодні не настільки популярно, як було 20-30 років тому, але навіть тепер періодично зустрічається, втім, як і багато старих імена. А причина криється в простому – воно має відмінну значимість, цікаву символіку, і непогану сумісність ...

Ім'я Тимофій: Значення і характеристика
Походження імені Тимофійдавньогрецьке
В коренігрецьке слово «Timotheos»
Буквальна трактування«почитає Бога»
Ангел хранитель і покровитель імені:Апостол Тимофій

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Тимофій займає 18-20 позиції і доводиться на 17-20 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Тимоша, Тіма

Сучасні англійські аналоги:Тімофеос, Тімоті, Тімотеус, Тімо

Цікаве про ім'я Тимофій:ім'я Тимофій колись було дуже популярним, особливо в радянські часи, але пізніше його популярність почала впевнено спадати.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тимофій наділяє носіїв великою кількістю суперечать один одному якостей. Зазвичай же сулятся такі риси характеру як безконфліктність, самостійність, чуйність, спокій, прихильність, допитливість, а на противагу ще й такі як владність, егоїзм, лінь, неуважність. Загалом, Тимофій в своїй більшості дуже складні люди, чоловіки, з якими важко знайти спільну мову навіть в найкритичніших ситуаціях.

В залежності від виховання, такий чоловік може вирости працьовитим і розвиненим, а може стати ледачим і корисливим людиною, які не вміють домагатися поставлених цілей. А ще на Тимофія може сильно вплинути оточення, атмосфера в сім'ї і те, як до нього ставляться в суспільстві.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність носіїв цього імені полягає в тому, що вони дуже допитливі і готові на все заради того, щоб постійно підживлювати себе новими знаннями, новою інформацією, відчуттями і почуттями.

Тимофій погано відноситься долюдям, які намагається нав'язувати всім навколо свої думки, до ледачим нехлюям, які не бажають вдосконалюватися і змінюватися, і до потайним і замкнутим особистостям ...

Характер імені Тимофій

характер імені – один з найскладніших чинників, і в той же час один з найцікавіших. Що ж стосується імені Тимофій, так в даному випадку цей параметр є мало не визначальним в характеристики натури. Так, вплив цього фактора на хлопчика по імені Тимофій зазвичай призводить до того, що характер названого так хлопця передбачає наявність купи хороших якостей, серед яких і дружелюбність, і красномовність, і різні таланти в самих різних сферах, і справедливість, і чесність, і відданість, і вірність, і багато інших. Характер хлопця з ім'ям Тимофій такий, що обіцяє виключно добру натуру – такий ніколи не зжене зла на близьку людину, ніколи не образить, навіть якщо на те буде вагома причина, і ні в якому разі не зрадить товариша, навпаки, готовий прийти на допомогу і навіть може пожертвувати чимось важливим заради допомоги близькій людині. А ще характер Тимофія такий, що обіцяє успішність в будь-якій справі, за яке він візьметься – все завдяки працьовитості та цілеспрямованості, що супроводжується умінням концентруватися на поставленої мети.

З іншого боку, не можна не відзначити, що характер багато в чому залежить не тільки від характеристики іменоформи, але і від купи додаткових чинників, серед яких є і дитяче батьківське виховання, і вплив енергетики знака зодіаку, і навіть заступництво пори року народження ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві хлопчика з чоловічим ім'ям Тимофій чекає багато емоцій і вражень. Значення імені Тимофій здатне нагородити його купою хороших характеристик, таких як добродушність, добропорядність, доброта, активність, енергійність, спокій, вірність, справедливість, дієвість, комунікабельність, привітність і балакучість. У цього хлопця багато талантів, з будь-якою справою він справляється на вищу оцінку, плюс, ще й цілеспрямований, і якщо чогось хоче добитися, то обов'язково цього домагається.

Серед однолітків він завжди, як то кажуть, « на коні »— немає, він не лідер і не організатор, але зазвичай в центрі загальної уваги і легко завойовує популярність. Можливо шанси на лідерство і будуть періодично з'являтися, але сам він від них відмовиться, бо незважаючи на його таланти, сам він боїться відповідальності і уникає її всіма можливими шляхами.

Зате із задоволенням вчиться всьому новому, ніколи не Філонов, в будь-який момент готовий взяти на себе відповідальність за те, що доручать йому батьки. Звичайно, у цього хлопчика є і недоліки, але їх таке нікчемне кількість, що мало хто на них звертає увагу – це небажання брати на себе відповідальність, нерішучість, мінливість, і що не менш важливо, невміння чинити опір впливу товаришів.

Підліток

В житті хлопчаки з ім'ям Тимофій, який досяг підліткового етапу, може відбуватися багато цікавого, але головне не це, а то, що сам по собі хлопчисько, для якого в дитинстві батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Тимофій, старанний у всьому без винятку. У ньому починає проявлятися відповідальність, обов'язковість, старанність, працьовитість і рішучість – ці якості допоможуть йому добитися популярності в школі і стати тим, до кого навіть викладачі будуть ставитися з максимальною повагою.

Але є і кілька значних «але »— одне з них полягає в його боязні критики з боку однокласників, навіть найслабша і незначна критика, або повчання, можуть загнати його в глухий кут і вибити з колії. Крім того, натура цього хлопця має і безліч інших вад, з яких одним з найважливіших є чутливість і сприйнятливість – кличка, поганий вчинок з боку товариша, зрада, обман, несправедливе ставлення, і навіть просто ігнорування, може Тимофія загнати в депресію, що саме собою може вкрай негативно позначитися на всьому без винятку, і на навчанні, і на спілкуванні з дітьми.

А взагалі, значення може обдарувати цього хлопчика унікальним характером, таким, яким можна лише позаздрити – з одного боку, це старанний учень і відповідальна людина, з іншого, оптимістичний хлопчина, веселий і комунікабельний.

Дорослий чоловік

досягли зрілості чоловіка, який отримав при народженні іменну варіацію Тимофій, попереду чекає досить хорошого, але і без поганого не обійтися. Значення обдаровує його відмінним характером, добротою, справедливістю, уважністю, дбайливістю, комунікабельністю, дружелюбністю, а попутно і якостями, які вимагають для успішного професійного становлення, такими як впевненість в собі, працьовитість, старанність, сталість, планомірність. По суті, значення цього ймення обіцяє своєму носієві величезні шанси на становлення успішним професіоналом в будь-якому обраному справі – правда, сам Тимофій швидше за все вибере професію, пов'язану безпосередньо зі спілкуванням, наприклад, професію психолога, вихователя, або викладача.

дуже важлива риса – Тимофій представляє собою дуже відданого принципам людини, такий ніколи не піде на обман раді власної вигоди, ніколи не залишить друга в біді, готовий прийти на допомогу і ні в якому разі не стане користуватися слабостями людини заради досягнення особистих цілей. Але є і важливий мінус – незважаючи на готовність допомагати людям, до того ж, всім навколо, незалежно від статусу в суспільстві, сам Тимофій ніколи і нікого не присвятить в свої переживання, і з усіма проблемами буде намагатися впоратися самостійно, навіть якщо попереду явно видніється його особистий програш. Ось таке значення у цього ймення, і таку натуру вона обіцяє ...

Доля імені Тимофій

Доля імені Тимофій у відносинах з представницями жіночої статі, в любові, і відповідно в шлюбі, це досить складне питання, що має скоріше не точні, а теоретичні відповіді. Тим мені менш, для багатьох цей параметр є питанням першорядної важливості, а тому варто приділити увагу і йому, тим більше що дослідники в свою чергу займалися і його вивченням теж ...

Доля хлопця, іменованого варіацією Тимофій, така, що передбачає велику кількість розчарувань і розставань, і все з вини самого Тимохи. Справа в тому, що сам Тимофій по натурі дуже ідеалістичний і часто приписує оточуючим його людям, в тому числі і жінкам, які не наявні риси. Це в підсумку призводить до розчарувань, до помилок, і помилковим відносин – така ось доля Тимофія.

Зате з іншого боку доля чоловіка на ім'я Тимофій в зрілості передбачає його становлення справжнім батьком і реально зразковим чоловіком. Його доля не передбачає становлення сімейним лідером, це факт, швидше за дружина буде лідером в сім'ї, але зате сам Тимофій цілком може виявитися людиною, гідною звання ідеального сім'янина – така його доля. Хоча знову ж таки, все це лише теорія, так що вірити в неї, чи ні, вирішувати тільки вам ...

Любов і шлюб для імені Тимофій

Перед чарівністю і галантністю Тимофія жінкам встояти важко. Він невимушено спілкується зі своїм прихильницями, зберігаючи з ними дружні стосунки навіть після розриву. Насправді, таким розкутим поведінкою Тіма намагається приховати свою обережність у виборі другої половинки. Йому підійде порядна, скромна і врівноважена жінка, що зуміла підтримувати в їх сімейному гніздечку атмосферу спокою, миру і любові.

Через свою обережності і вибірковості на шлюб Тимофій вирішується вже в досить зрілому віці. Його дружина повинна бути дбайливою, уважною і мудрою жінкою. Тимофій буде цінувати дружину за її поступливість, вірність і порядність, а ось неповагу або зраду з її боку не пробачить ніколи. У цьому Тіма дуже принциповий, і більш того, сам теж ніколи не піде на зраду.

Цікаво те, що Тимофій не бачить нічого поганого в матріархат – але ж приймають таке чоловіків не так вже й багато. Він спокійно поставиться до того, що його дружина буде виконувати обов'язки глави сім'ї. Йому абсолютно все одно хто буде лідирувати в їх відносинах, він навіть готовий допомагати улюбленої по господарству. Однак він завжди буде справжнім добувачем і захисником свого сімейства, які піклуються про її благополуччя і добробут.

Тимофій як Батько

Завдяки своїм характером, Тимофій є не тільки чудовим чоловіком, але і люблячим батьком. Він просто обожнює проводити час дітьми, причому така трепетна батьківська любов проявляється вже з перших днів життя крихіток. Він завжди готовий бігти на їх поклик. Він буде однаково сильно любити і дочка, і сина. Він не шкодує коштів на купу розвиваючих іграшок: всілякі музичні каруселі, гойдалки, килимки.

У міру дорослішання дітей, його батьківські почуття і відчуття відповідальності тільки міцніють. Він піклується про те, щоб його чада не відчували потреби ні в чому. Для нього важливо, щоб у них залишилися тільки хороші спогади про дитинство. Тимофій регулярно водить їх в зоопарк, кіно, цирк, парк атракціонів, різні дитячі майданчики і навіть в музеї. Влітку він неодмінно вивозить всю сім'ю або на море, або на річку, або просто на природу.

Освітній процес він контролює лише в загальних рисах, а більш пильно стежить за цим, звичайно, дружина. Він бере активну участь в спортивному розвитку дітей та стежить, щоб у них було міцне здоров'я.

Сумісність Тимофій c жіночими іменами

Найкраща сумісність у Тимофія з такими жіночими іменами як Фаїна, Емма, Стелла, Дора, Броніслава, Маріанна, Мірра.

З Алевтиной, Еліною, Ельвірою, Сусанной, Ладою, Ларисою, Діною, Ганною, Вірою і Дариною, може бути створена по-справжньому міцна пара, і відповідно, не менше міцний шлюб.

А з такими як Олена, Нінель і Ельза, у Тимофія і зовсім немає ніякої сумісності.

що ж стосується взаємовідносин хлопчика, названого на ім'я Тимофій, з дівчатами, так тут все просто – мало того, що сам по собі він ідеальний як кавалер, так ще й жінкам буде швидше за все подобатися його шарм і здатність бути в доброму здоров'ї. Оптимізм, весела вдача, позитивне мислення, готовність допомагати, уважність і дбайливість, ввічливість – все це притягує жінок до Тимосі, і це факт. Але є один мінус – Тимофій занадто ідеалістичний і може приписувати жінкам риси, якими ті не володіють, що в підсумку призведе до розчарувань і депресії самого Тимохи.

Число імені Тимофій

Число імені Тимофій по нумерології — 9. Цифра 9 є вищим простим числом, що дарує успіх і досконалість. Як за помахом чарівної палички, будь-які прагнення, починання і старання дев'яток завжди виправдовуються і ведуть їх до все нових і нових успіхів і досягнень. Не можна сказати, що дев'ятки — ледарі, а успіх і щастя сиплються на них з неба. Ні, просто вони цілеспрямовані, наполегливі і наполегливі особистості. Однак, те, що їм все вдається швидше і простіше — це факт. Крім того, підопічні числа 9 — максималісти і дуже вимогливі, як до себе, так і до оточуючих.

Разом з тим, дев'ятки вкрай привабливі і дуже товариські, у них прекрасно розвинена інтуїція і фантазія. Ще 9-ки — це дуже розумні і здатні люди з широким кругозором і великою кількістю інтересів. Тож не дивно, що серед таких талановитих і різнобічних особистостей безліч знаменитостей. Дев'яткам притаманні романтизм і мрійливість, також вони — дуже влюбливі особистості. У стосунках з коханими вони щирі і чесні, не прощають обман або зрада. Крім того, 9-ки для багатьох є авторитетами, ними захоплюються і поважають їх. А ще ці люди вміють співпереживати і надавати підтримку оточуючих.

дев'ятку потрібно менше часу проводити в своєму світі фантазій, щоб не випасти з реальності. Також їм варто більше часу спілкуватися з друзями і ділиться з ними своїми думками. Слід пам'ятати про деякі недоліки дев'яток, з якими їм потрібно боротися: марнотратство, огидна фінансова дисципліна, а також егоїзм і цинізм.

Формула обчислення числа імені Тимофій:Т (2) + І (1) + М (5) + О (7) + Ф (4) + Е (6) + Й (2) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Тимофій

  • Камінь-талісман носія імені Тимофій – Топаз.
  • Планети-заступники – Юпітер і Сатурн.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ – Бугай.
  • Символічний метал – Платина.
  • Рослинний символ – Ромашка.
  • Кращий зодіак – Водолій і Терези.
  • Число Тимофія – 9.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Тимофій

Тимофій Гуртовий (диригент, народний артист СС СР)

Тимофій Краснобаев (хірург, академік)

Тимофій Подуров (командир повстанського полку)

Тимофій Трибунцев (російський актор театру і кіно)

Тимофій Співак (режисер, художній керівник)

Тимофій Локоть (російський вчений-агроном)

Тимофій Заболоцький (російський дипломат XVI століття)

Тимофій Бєлозьоров (радянський поет)

Тимофій Прохоров (промисловець)

Тимофій Прохоров (російський відлюдник в Мюнхені, «олімпійський Єремії»)

Тимофій Нефф (портретний живописець)

іменини дні і святі покровителі імені Тимофій

Апостол Тимофій

січень 22, лютий 4

Святитель Тимофій

лютий 13, лютий 26

А праведний Тимофій

квітень 16, квітень 29

Благовірний князь Тимофій Псковський

травня 20, червень 2

Мученик Тимофій

Серпень 19, вересень 1