Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаТаїсія
899 Oracle

Таїсія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Таїсія за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення має кілька версій. За однією – «присвячена Ізіди». За іншою – «що належить Изиде» .Проізошло за головною версією від «Ta Isios».

Ім'я Таїсія сьогодні стало особливо популярним в нашій країні, як і багато інших грецьких імена, що власне і не дивно. За доданню, воно обіцяє безліч хороших властивостей характеру новонародженої, відмінну сумісність з чоловічими іменами і хорошу енергетику …

Ім'я Таїсія: Значення і характеристика
Походження імені Таїсіядавньогрецьке
Сталося від слів«Ta Isios»
Переклад«присвячена Ізіди»
Друга версія«належить Изиде»
Ангел хранитель і покровитель імені:Християнська Свята Таїсія Єгипетська

Популярність:У рейтингу популярних імен займає зараз 32-34 позиції і доводиться приблизно на 8 -10 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Таїсія, Таїса

Сучасні англійські аналоги:Тася, Тая

Цікаве про ім'я Таїсія:Богиня Ізіда шанувалася в Єгипті. Вона була уособленням щасливого подружнього буття, вірності, і материнства.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення жіночого імені Таїсія обіцяє непростий, але унікальний характер. Вважається, що дівчина, іменована таким ім'ям, буде мати в майбутньому чарівною і дотепною натурою. Ще вона обіцяє розсудливість і терпіння, скритність і імпульсивність, поривчастість в прагненнях і самоповагу, закоханість у навколишній світ і хитрість, що грає на руку в професійній діяльності.

Це хитра і образлива жінка. Інший раз може стати навіть злопам'ятною. Вона не забуде образи, як і ворога, який образив її. А ще більшості носіїв цього імені притаманна така риса як безкомпромісність, через яку з нею часом дуже важко спілкуватися. Хоча безумовно бувають і винятки ...

Переваги та позитивні риси:впевнена в собі, цілеспрямований, відважна і смілива, рішуча і відповідальна, принципова, чесна, щедра і любить допомагати людям. Плюс, це зазвичай жінка з високою самооцінкою, що в свою чергу позначається на всіх без винятку ...

Таїсія погано відноситься долюдям, схильним до брехні і користі. Вона ненавидить людей, які вічно шукають виправдання собі і своїм дії. І найбільше вона не любить тих, хто не знає, чого хоче від життя.

Характер імені Таїсія

Характер імені Таїсія такий, що обіцяє отримала цієї імечко представниці прекрасної половини людства багато хорошого і досить сильну натуру. Так, звичайно характер названої ім'ям Таїсія дівчата досить терпимо і має безліч переваг, серед яких цілеспрямованість, працьовитість, старанність, красномовність, дружелюбність, добродушність, життєрадісність, доброта і справедливість, чесність і надійність. Але крім усього іншого характер може бути наділений і недоліками у вигляді принциповості, егоїстичності, надмірної самодостатності, самовпевненості, прямолінійності і зверхності.

Сперечатися з Таїсією дуже непросто – її характер такий, що не дозволяє їй погоджуватися з чьім- то іншою думкою навіть у випадках, коли воно дійсно правильне. При всьому при цьому Таїсія в будь-який момент може ще й нагрубити співрозмовнику, і при цьому не вибачитися навіть в разі, коли конфлікт вже залагоджено. Честолюбна, егоїстична, азартна, любителька фантастики і всього неймовірного – ось яка вона, дівчина, характер якої заступництво значимістю імечко Таїсія.

З іншого боку, не можна не сказати про те, що багато в чому характер залежить не тільки від значущості найменування – дуже багато залежить від додаткових чинників, в тому числі і астрологічних. Може надаватися сильний вплив вихованням, знаком зодіаку і багатьом-багатьом іншим ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві характер дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Таїсія, дуже нетерпимий і складний. Витримати її складно, чи не обурившись поведінкою, вона у всіх навколо викликає масу невдоволень. На вигляд може здатися добрячку, справедливою, щедрою, товариською і цікавою, але насправді у неї складна натура.

Значення імені Таїсія обдаровує дівчинку купою недоліків, серед яких неймовірна самолюбство, агресивність, здатність нагрубити ніяк не заслужили грубості людині, і багато іншого.

Хоча з іншого боку, у дівчинки, над якою протегує значення імені Таїсія, є і чимало хороших якостей. До них можна віднести працьовитість, посидючість, цілеспрямованість, вигадливість, весела вдача, відкритість, готовність прийти на допомогу, бажання бути першою і стрімкість. Таїсія процвітає в усьому без винятку, будь-яку справу, за яке вона береться, у неї виходить на відмінно, старанна і акуратна, не пускає початих справ на півдорозі.

Що ж стосується спілкування з однолітками, так тут все досить просто – енергетика імені Таїсія обдаровує дружелюбністю, красномовністю, добротою, вмінням підтримувати теми розмови і помірною загадковістю, що в свою чергу притягує до неї людей. Загалом, у цієї дівчинки вже в дитинстві є багато хороших якостей, але характером вона занадто складна, і батькам доведеться приділити вихованню в ній нормального характеру дуже багато сил і часу ...

Підліток

У дівчини підлітка, над якою протегує значення імені Таїсія, теж багато недоліків, але проявляються вони вже зовсім не так, як проявляються в ранньому дитинстві. Доброта, добропорядність, доброзичливість, життєрадісність, весела вдача та оптимізм, добродушність і позитивний настрій в будь-якій ситуації – ось ті риси, якими може похвалитися кожна дівчинка на ім'я Таїсія без винятку в підлітковому віці.

Але не обходиться в дев'яноста відсотках випадків і без недоліків, притому, значних. Наприклад, можуть проявитися такі недоліки як непосидючість, безвідповідальність, ненадійність, агресивність, грубість, безкомпромісність і прямота. Останнє, до речі, може дуже сильно нашкодити її спілкуванню з однолітками – вона може висловити небажану правду в очі людині, знаючи, що може нею образити його. До слова, Таїсія, це дівчина, яка вважає, що правда завжди краще брехні, якою б вона не була.

А ще у цієї дівчинки є така риса як принциповість – вона ніколи не поступається своїми принципами, навіть в самих фатальних випадках. Зате навчанні все відмінно, по крайней мере, в межах розумного – в дівчини, яка отримала ім'я Таїсія, є схильність до навчання, вона легко може вивчити будь-який потрібний їй предмет, і взагалі, вона здібна учениця, але занадто самостійна і надто лінива.

Доросла жінка

Доросла Таїсія, це і зовсім вже інша людина. У цієї дівчинки, точніше вже у повноцінної жінки, чимало хороших якостей. Вона може похвалитися і дружелюбністю, і красномовністю, і доброчесністю, і життєрадісністю, і оптимізмом, і позитивним характером, і самодостатністю, і працьовитістю, і цілеспрямованістю, і навіть обов'язковістю.

Але при цьому значення імені Тая може обдарувати і буйною вдачею, що переплітається з неймовірним самолюбством. Вона ніколи не потерпить тиску на себе, не потерпить і суперечок, надто настирливий і наполеглива і ніколи і нікому не поступиться в суперечці. Може дуже сильно нагрубити в пориві гніву людині, і при цьому навіть коли охолоне, ні в якому разі не вибачиться, адже власне его і самолюбство не дозволять їй цього зробити.

Зате Таїсія відповідальна, виконавча, обов'язкове, чесна, прямолінійна і ніколи не надходить проти совісті, завжди рухається по наміченому шляху і не пасує ні перед якими труднощами. Відносини з друзями у неї дуже міцні – навіть після неймовірної сварки, вона не залишить людину в біді, завжди готова прийти на допомогу і дорожить вірними і відданими людьми. Але при цьому воліє оточувати себе тими особистостями, що слабкіше її характером – ніколи не уживеться з сильною і самодостатньою особистістю.

Що ж стосується професійної діяльності, так тут все просто – значення наділяє цю жінку величезним числом лідерських задатків, вона може швидко піднятися по кар'єрних сходах, але бажано, щоб її професія не мала на увазі стресів і спілкування з людьми, бо її запальність явно не зіграє їй на руку.

Доля імені Таїсія

Доля імені Таїсія в стосунках з представниками чоловічої половини людства, в любові, і в узагалі шлюбі, дуже непроста. Більш того, доля названої таким чином дівчата в любові багато в чому залежить від астрологічних чинників. Наприклад, більшість дослідників схиляється до думки, що у народженої в зимовий період Таїсії і зовсім практично немає шансів на щасливий перший шлюб. В інших же випадках думки фахівців схилені до більш позитивним прогнозам.

Так, багато хто вважає, що доля цього ймення може обдарувати неймовірною популярністю у чоловіків жінку з ім'ям Таїсія. Правда, тут теж не без застережень – так, є думка, що доля довгий час не буде зводити цю жінку з гідним її чоловіком. Таїсія дуже честолюбна і егоїстична, це факт, але що не менш важливо, вона цілеспрямований і вважає першочерговими цілями не брак і щасливе сімейне життя, а особистісну самореалізацію. Саме тому-то доля Таїсії і може бути непростим, по крайней мере, в першій половині її життя.

В майбутньому ж доля може зіштовхнути її з сімейним побутом лицем до лиця, і сама вона впорається з цим непогано. Таїсія може стати відмінною матір'ю і відданою дружиною, цієї факт – але є й інший факт, що полягає в нездатності Таї стати повноцінною домогосподаркою. Іншими словами, побут і домашні клопоти, просто не для неї.

Любов і шлюб для імені Таїсія

Таїсія з юності шукає велику і світлу любов, як в казці. У реальності це зовсім не просто зробити, тому вона без жалю і розчарувань може пройти через безліч невдалих шлюбів. Але Тая приймає це, як належне. Поруч з собою вона бажає бачити інтелектуального, мужнього, благородного, вольового і в той же час спокійного, терплячого чоловіка.

Щасливу сім'ю Таїсія може створити в більш старшому віці з чоловіком, який полюбить її так сильно, що зможе змиритися з матріархатом в сім'ї. Так, вона вважає себе непохитним авторитетом, віртуозно справляються з обов'язками глави сім'ї. І чоловікові це доведеться терпіти ...

Крім того, вона чудова господиня, і піклується про інтереси кожного члена сім'ї, слідуючи приказці: «Мій будинок — моя фортеця". Тая створює в будинку затишок і теплу гостинну атмосферу. Завдяки цьому її домочадці завжди раді скоріше повернутися в сімейне гніздечко. Її гостинність і привітність не знає кордонів, вона завжди з радістю зустріне, смачно нагодує і напоїть друзів і близьких.

Таїсія як Мати

Таїсія стане чудовою матір'ю. Незважаючи на свою трохи жорстку натуру, вона ніжно і трепетно ​​ставиться до малюків. Вона безмежно любить їх, але намагається не сильно балувати. У догляді за зовсім маленькими діточками вона може не раз вдаватися до допомоги чоловіка. З появою дітей в будинку, вона з ще більшим завзяттям піклується про комфорт і зручність свого будинку.

Тая витратить максимум зусиль на те, щоб її діти розвивалися всебічно. Вона вибере їм гуртки за інтересами, регулярно буде водити їх на театральні вистави і на музичні заходи.

Для своїх дітей Таїсія стає вірним і все розуміє іншому, вона завжди готова розділити їх проблеми і підказати найбільш підходящі варіанти їх вирішення, при цьому не обмеживши і не зачепивши незалежність своїх хлопців. Вона стежить, щоб її діти не байдикувати, а добре вчилися.

Коли дорослі діти вибирають свій майбутній професійний шлях, вона не нав'язує їм свою думку, а дозволяє прийняти рішення самостійно.

Сумісність Таїсія c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Таїсія з чоловічими іменами складний, але був розгаданий дослідниками. Виявилося, що найкраща сумісність у Таї з чоловіками, яким належать такі імена як Спартак, Тарас, Юлій, Єрмолай, Ігор і Аким.

міцним і щасливим буде шлюб з Андрієм, Казимиром, Лавром, Панкратов, Остапом і Микитою.

А з такими як Лука, Дем'ян, Наум, Яків, Станіслав і Аполлон, і зовсім немає сумісності.

Взаємовідносини дівчинки з ім'ям Таїсія з представниками протилежної статі, це і зовсім окрема і дуже непроста тема. Таїсія, з одного боку, дуже популярна у чоловіків, але з іншого, боїться серйозних відносин, бо найбільше дорожить своєю свободою і не хоче, щоб на неї хтось зазіхав. До того ж, він любить сильних чоловіків, при тому, що порозумітися може тільки зі слабким, поступливим і поступливим. Ось така ось двоїста натура у жінки, над якою є заступництво такого фактора як значення ...

Число імені Таїсія

Число імені Таїсія по нумерології — 2. Двійка в нумерології імені є символом жіночого начала, близнюків. Крім того, цифра 2 – це ознака контрасту і рівноваги, подвійності і дуалізму, що переважають в характерах її підопічних. Прагнення до рівноваги і гармонії-це одні з головних вроджених якостей двійок. Стабільність, сталість, визначеність і відсутність спраги ризикувати – ці риси можна вважати життєвим кредо двійок.

Підопічні двійки мають напрочуд розвиненою інтуїцією, а також дипломатичністю, прагненням до співпраці і діалогу. Вони мають у своєму розпорядженні до себе оточуючих своїм умінням вислуховувати, співпереживати і допомагати близьким, а також почуттям справедливості. А добре розвинена інтуїція допомагає їм ще глибше відчути суть проблеми і знайти з неї кращий вихід, не допускаючи розростання конфлікту.

двійки не вистачає напористості і впевненості в собі, їм потрібно проявляти більше наполегливості й рішучості, а не поступатися всім у чомусь постійно, адже це благородство багато хто розцінює як слабкість.

Формула обчислення числа імені Таїсія: Т (2) + А (1) + І (1) + С (1) + І ( 1) + Я (6) = 2

астрологічна символіка імені Таїсія

  • Камінь-талісман – Агат і Опал.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – вода.
  • Тваринний символ носії імені Таїсія – Кінь.
  • Рослинний символ – Горіх і Мак.
  • Кращий зодіак – Терези і Близнюки.
  • Число Таїсії – 2.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Таїсія

Таїсія Єгипетська (християнська свята)

Таїсія Єгипетська Фиваїдський (християнська свята IV століття )

Таїсія Литвиненко (актриса театру і кіно)

Таїсія Савенко (радянська артистка естради)

Таїсія Повалій (Заслужена артистка України)

Таїсія Осинцева (невролог, професор, доктор медичних наук)

Таїсія Бурцева (оперна співачка)

Таїсія Калинченко (російська співачка)

іменини дні і святі покровителі імені Таїсія

Блаженна Таїсія Єгипетська

травень 10

Преподобна Таїсія Фиваїдський

жовтень 8