Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаОлена
1101 Oracle

Олена: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Олена за походженням давньогрецьке. Буквальна його трактування звучить як «сонячна», а за другою версією значення – «сонячне світло». На даний момент налічується більше 10 похідних імен-синонімів з такою ж трактуванням.

Ім'я Олена вважається сучасним і досить популярним, адже зустрічається досить часто. Притому, воно популярно не тільки в Україні, але і в інших країнах СНД. А ще має сильну енергетику і відмінну сумісність з більшістю чоловічих імен …

Ім'я Олена: Значення і характеристика
Походження імені Оленадавньогрецьке
Буквальна трактування за першою версією«сонячна»
Трактування за другою версією«сонячне світло»
Ангел хранитель і покровитель імені:Рівноапостольна цариця Олена

Популярність:У рейтингу популярних українських жіночих імен ім'я Олена займає 36-39 позиції і доводиться за статистикою приблизно на 6-9 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Олена, Леночка, Ленуся

Сучасні англійські аналоги:Олёна, Хелен, Еллен

Цікаве про ім'я Олена:ім'я Олена присутній в різних культурах світу, але всюди звучить по-різному: Хелена, Хелен, Аліна, і т.п.

як впливає значення імені на долю: карма

Астрологи вважають, що значення жіночого імені Олена обіцяє сучасним новонародженим дівчаткам такі риси характеру як недовірливість, збудливість, емоційність, вразливість, влюбчивость, безвідповідальність і неуважність, мінливість, дієвість, надмірна активність і рухливість, непосидючість.

Звичайно ж Олена, це серйозна дівчина, але вона володіє рядом мінусів – наприклад, вона не вміє закінчувати розпочаті справи, образлива, примхлива і непо Стоянов. Втім, все це лише загальні обриси натури. Насправді ж в кожному окремому випадку характер може бути несхожим на інших ...

Переваги та позитивні риси:добра і ввічлива, намагається ніколи не чинити погано стосовно людей, багато рухається, завжди чимось зайнята, що не лінується, і найголовніше, працьовита. Саме за рахунок останнього-то якості Олена і може багато чого досягти в житті.

Олена погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою і до тих, хто намагається нею маніпулювати, ну або користуватися її добротою. Вона ніколи не підпустить до себе підлабузника, корисливого людини або обманщика.

Характер імені Олена

На думку більшості дослідників, характер імені Олена такий, що дарує носительці цього найменування безліч хороших, але часто конфліктуючих між собою якостей. Наприклад, є доброта, за рахунок якої допомога зможе отримати кожен без винятку, але є і противагу у вигляді такої риси як корисливість, за рахунок якої доброта в основному проявляється тільки там, де від неї Олена зможе отримати вигоду. І таких прикладів безліч, такий вже характер. А ще, характер передбачає сильну амбіційність, що заважає Олені часом проявити ті хороші сторони її сутності, які є.

Втім, характер, як і багато іншого, залежить від безлічі різних факторів, тут, хоч як крути, а характер самої іменоформи грає не найдужче роль. Наприклад, він може змінитися в залежності від пори року народження дівчинки, названої Оленою.

Раннє дитинство

Раніше дитинство дівчинки з ім'ям Олена, це період розчарування і постійних примх, хоча насправді це малятко має досить непоганий характер. Більш того, значення імені обдаровує її вже в дитинстві такими характеристиками як доброта, розуміння, життєрадісність, чарівність, красномовність, принциповість, непосидючість, енергійність і активність.

за своєю суттю, це дівчисько з непоганим характером – їй сулітся така сутність, з якої вона зможе багато чого досягти. Єдиний її мінус полягає в невмінні приймати людей, зокрема ровесників, такими, якими вони є насправді – це може привести в результаті до самотності, сварок з дітьми, розбіжностей з батьками і інших неприємностей.

Але це адже дитинство. В майбутньому Олена може стати зовсім іншою, тим більше, що багато що залежить від купи додаткових чинників, серед яких, наприклад, вплив на неї планети-покровителя імені. Ще один важливий момент – вже з дитинства вона стає цікавим співрозмовником, людиною, здатним підтримати будь-яку тему, що природно позначиться в майбутньому на спілкуванні з людьми, на становленні особистості в суспільстві, і громадській думці про неї, як про індивідуумі.

Підліток

Підлітковий період внесе чимало цікавинок в її життя, і значення в цьому відіграє не малу роль. У шкільному віці дівчинка на ім'я Лена обзаведеться яскравою харизмою, стане більш красномовною, заімеет звичку прислухатися до думки людей, і стане людиною, до якого раз у раз будуть бігти за допомогою. Єдиний сильний її мінус, це небажання визнавати свою неправоту в чому-небудь – прийнявши якесь рішення, і навіть помилившись, потім вона ніколи не визнає, що була неправа, і навпаки, до останнього стане наполягати на своєму. Така вже вона, Олена, безкомпромісна і принципова.

Енергетика цього імені почне по ходу дорослішання надавати все менший і менший вплив на обриси її внутрішнього світу. Вже через деякий час куди сильніше почне проявлятися вплив знака зодіаку, але і не тільки. Що ж стосується конкретно підліткового періоду, то тут ще варто було б сказати і про те, що Олена сама по собі здібна учениця, завжди готова до навчань. У цьому їй допомагає цілеспрямованість, бажання розвиватися, спрага лідерства, самолюбство і самодостатність – і до речі, ці риси породжує не настільки значення, як названі астрологічні символи ...

Доросла жінка

Олена, що досягла зрілості, це і зовсім інша людина. Отримана зі скромної але самозакоханої дівчинки жінка, це вже дама з високими поглядами на життя, принципова, самовпевнена, часом навіть агресивна. Така може домогтися неймовірних успіхів у будь-якій професійній діяльності, в той час як в особистому житті раз у раз будуть присутні найрізноманітніші проблеми. Втім, в залежності від впливу на неї астрологічних символів, в тому числі і які сприяють над ім'ям Олена, все може і змінитися – є два варіанти, або вона стане зразковою домогосподаркою, або ж жорсткої кар'єристкою. Така вже значення ...

Доля імені Олена

Як така доля імені Олена в стосунках з чоловічою половиною людства, в любові, і звичайно ж в шлюбі, залежить в першу чергу від виховання носії цього іменоформи, і це факт. І тим не менше, дослідники змогли з'ясувати кілька цікавих фактів – один з них говорить про те, що Олена схильна до прихильності, а це, на жаль, та сама риса, що здатна сильно впливати на такий параметр як доля.

Взагалі ж доля Олени передбачає постійне перебування в пошуках другої половинки, принаймні. У період з підліткового віку і до самої зрілості. У цієї дівчинки, по ідеї. Буде багато романів в молодості, кавалери не дадуть їй проходу, але всі вони принесуть їй тільки розчарування і моральний біль – причина лише в ідеалістичних поглядах самої Олени.

Доля – вона передбачає їй постійний пошук ту єдину людину, який буде відповідати всім її вимогам, а вони дуже високі. Але якщо такий знайдеться, то йому Лена присвятить все своє життя цілком і повністю. Доля в результаті може провести її по черга розчарувань, але врешті-решт призвести до того, чого шукає кожна жінка без винятку – до частиною.

Любов і шлюб для імені Олена

Олена створює враження загадкової, жіночною і чарівною жінки, тому претендентів на її руку і серце досить багато. Вона безсоромно користується своїми шанувальниками, при цьому до більшості з них вона буде байдужа.

Лена — це дуже мінлива і вітряна натура, вона сьогодні може бути закохана в чоловіка до нестями, а завтра вона просто буде до нього абсолютно байдужа.

В майбутньому дружині Олена шукає риси батька, вважаючи, що такого чоловіка не відлякає її непростий характер. Сама Олена дуже рідко може піддатися любовних переживань, найчастіше вона лише дозволяє себе любити. Для неї важливо відчувати шалене кохання чоловіка і бачити, що для нього їх сімейне благополуччя грає першорядну роль.

Вона вважає, що добувачем в родині повинен бути чоловік, а дружина зобов'язана стати берегинею домашнього вогнища і доброю господинею. Дуже часто Лена може і не любити чоловіка так сильно, як він її, але за роллю дбайливої ​​дружини і чудовою господині про це ніхто не здогадається. А ще вона досить економна господиня і зайві гроші може витратити лише тоді, коли є така можливість.

Олена як Мати

Олена стає дуже турботливою матір'ю і завжди в першу чергу думає про те, що буде добре для її дітей. Вона досить прагматично підходить не тільки до створення сім'ї, але і до материнства. Найчастіше момент появи в сім'ї дітей безпосередньо залежить від її впевненості в майбутньому батька.

З народженням маляти Олена не нехтує допомогою чоловіка, бабусь і дідусів. Вона дозволяє їм доглядати за малюком, а сама в цей час займається будинком, готуванням і, звичайно, є улюбленою.

Навіть коли сім'я Олени переживає несподіваний фінансова криза, вона піклується насамперед про те, щоб її діти були нагодовані, взуті й одягнені. В екстрених ситуаціях їй вдається бути економною господинею без особливого удару по якістю життя сім'ї.

Олена з дитинства дуже любить подорожувати, тому по можливості вже зі своєю власною сім'єю і дітьми вона намагається вибиратися подалі від будинку. Вона прищеплює дітям любов до природи, до нових знань, до подорожей. Вона вчить дітей поваги, самоконтролю, самостійності і сміливості.

Сумісність Олена c чоловічими іменами

Вважається, що ідеальними варіантами чоловічих імен в плані сумісності з ім'ям Олена будуть такі як Яким, Олександр, Гавриїл, Єрмолай, Лавр, Спартак і Юлій – з ними почуття виявляться найбільш яскравими ...

Міцний і щасливий шлюб вдасться побудувати Олені з такими як Аполлон, Казимир, Остап, Тарас, Федір, Максим і Юрій.

А з Яковом, Євгеном, Артуром, Віленом, Дем'яном, краще навіть і не намагатися вибудовувати союз, бо нічого доброго в такому поєднанні не чекає ні одну з половинок.

Що ж стосується взаємовідносин з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. У більшості випадків, коли дівчатка названі ім'ям Олена, значення ймення обіцяє самотність в плані особистого життя, але не постійне, а до зрілості – зазвичай це триває до моменту, коли Леночка доб'ється всього, про що мріє, і в першу чергу це особиста становлення, кар'єрний ріст, і матеріальні блага. Хоча знову ж таки, вся інформація заснована на такий параметр як «значення», а він, на жаль, не має стовідсотково точного трактування – все це тільки теорія.

Число імені Олена

Число імені Олена по нумерології — 5. П'ятірка вважається одним з найщасливіших чисел покровителів в нумерології імені людини. Підопічні 5-ки вражають своєю переконаною незалежністю і в діях, і в судженнях. Кого-то це відштовхує, а кого-то, навпаки, приваблює. Більшість людей обожнює п'ятірок, прислухаються до них, поважають їх і довіряють їм. П'ятірки впливові і успішні люди, спраглі весь час рухатися вперед, а не сидіти на одному місці.

Підопічні 5-ки — це справжнісінькі шукачі пригод, вони живуть повним життям, коли вони подорожують, отримують новий досвід, море нових емоцій і вражень. А ось жити звичним іншим розміреним життям для них болісно складно і нудно. З цієї причини, щоб робота сама п'ятірок повинна бути пов'язана з поїздками, подорожами і відрядженнями. До речі, для п'ятірок не існує мовних бар'єрів з закордонними партнерами, адже вони поліглоти і з легкістю можуть опанувати кількома іноземними мовами. Крім того, п'ятірки захоплюються всілякими новинками, а іноді і самі підносять чудові новаторські ідеї.

Невпинне прагнення 5-ок до все нових і нових відкриттів, пригод, нових знайомств ставить під загрозу те, що у них вже є в звичного життя. Вони просто цього не цінують. П'ятірки можуть бути нетерплячими і імпульсивними, суперечливими і примхливими. Вони занадто критично ставляться до оточуючих і до їх думок, що є головним показником їх егоїзму.

Формула обчислення числа імені Олена:Е (6) + Л (4) + Е ( 6) + Н (6) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Олена

  • Камінь-талісман – Халцедон.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Олена – Олень.
  • Рослинний символ – Астра і Орхідея.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Олени – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Олена

Олена Прекрасна (персонаж давньогрецької міфології)

Олена Премудра (героїня українських казок)

Олена Глинська (велика княгиня Московська)

Олена Вяльбе (лижниця)

Олена Льовочкіна (естрадна співачка)

Олена Боннер (політичний діяч)

Олена Реріх (релігійний філософ)

Олена Гнесина (музикант-педагог)

Олена Водорезова (фігуристка-одиночниця)

Олена Петушкова (майстер спорту)

іменини дні і святі покровителі імені Олена

Мучениця Олена

січень 15, січень 28

Рівноапостольна цариця Олена

травня 21, червень 3

Преподобна Олена Дивеевская

травень 28, червень 10

Праведна Олена

жовтень 30, листопад 12