Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЄлисей
3297 Oracle

Єлисей: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Єлисей за походженням єврейське. Перекладається значення з давньоєврейської мови як «Бог – порятунок» або «Бог рятує». За головною версією походить від єврейського імені «Еліша». І до речі, це ім'я згадувалося в Старому завіті, і належало учневі пророка Іллі ...

Ім'я Єлисей сьогодні користується невеликою популярністю. Але зате у нього відмінна енергетика і хороша сумісність з багатьма жіночими українськими іменами. І до речі, це ім'я користувалося досить непоганою популярністю за часів існування СРСР …

Ім'я Єлисей: Значення і характеристика
Походження імені Єлисейдавньоєврейське
Буквальна трактування«Бог рятує»
В коренієврейське ім'я Еліша
Ангел хранитель і покровитель імені:невідомо

Популярність:На Наразі ім'я Єлисей займає в рейтингу українських імен 56-58 позиції і доводиться приблизно на 3-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Елеся, Елісейка, Еля

Сучасні англійські аналоги:Еліша, Ілайша, Елісіас

Цікаве про ім'я Єлисей:Є й друга версія походження, по якій це ім'я могло статися від грецького чоловічого імені Одіссей.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Єлисей обіцяє безліч суперечать один одному якостей. Зазвичай носій цього імені, це активний, дієвий, невгамовний заводила, який не вміє сидіти на місці, весь час рухається в сторону пригод людина. Він розпещений і неприборканий, неуважний і безвідповідальний, легковажний, потребує настановах і жорсткому контролі.

Запальний, але веселий і щирий, любитель пригод. Він намагається допомагати всім навколо, не жадібний, що не підлесник і не брехун, щирий і справедливий. Є невеликий мінус – егоїзм.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв чоловічого імені Єлисей полягає в енергійності і дієвості. Ці чоловіки ніколи не сидять на місці, весь час рухаються, щось роблять і чогось нового домагаються.

Єлисей погано відноситься долюдям бездіяльним, марним, які живуть без мети. А ще носії цього імені ненавидять людей, схильних до користі і обману, нехай і незначного.

Характер імені Єлисей

Характер імені Єлисей такий, що фактично характеризує хлопчика розбійника, ініціатора, організатора, балуваних і просто безвідповідальну особу. Характер Єлисея не дозволяє носію цього імені бути розважливим, відповідальним, виконавчим і обов'язковим, серйозним і планомірним. Навпаки, в разі цього ймення завжди носія можна охарактеризувати, як людину, нездатного на відповідальні рішення і планомірні дії, таким вічно все навколо будуть незадоволені.

Характер всіх Єлісєєв такий, що не дозволяє оточуючим розраховувати в чому-небудь на носія. На цю людину не можна покластися, він не здатний стати відповідальним, він думає тільки про веселощі і пустощі, і навіть в зрілості може бути активним, як для дорослого чоловіка. Та й жінці його доведеться нелегко, адже йому не можна довірити жодна справа, він веде себе як дитина і вічно думає лише про одне – як би дістати якомога більше нових вражень і повеселитися.

З іншого боку, незважаючи на те, що саме такий-то характер і обіцяє це ім'я, багато в чому характер адже залежить не від характеристики імечко, а від додаткових, і не завжди менш важливих факторів. В даному ж випадку характер дуже сильно залежить від батьківського виховання, від оточення і багато чого іншого.

Раннє дитинство

З раннього дитинства у хлопчика, для якого при народженні батьки вирішили вибрати рідкісне чоловіче ім'я Єлисей, може бути вкрай складний характер. Зазвичай значення цього ймення обіцяє його носіям такі риси як впертість, емоційність, запальність, примхливість, уразливість, агресивність, нетерпимість, наполегливість, пихатість, самовпевненість і егоїстичність. Притому, всі ці риси починають виявлятися у хлопчаки Єлисея вже в дитинстві, ще до початку як такої навчання. Батькам цього хлопчика доведеться дуже нелегко, адже він постійно всім і у всьому перечить, вічно про все сперечається, ніколи не приймає чужі думки і вічно конфліктує з усіма, хто знаходиться в його оточенні. Плюс дуже примхливий і образливий – може раптово почати вимагати щось йому купити, незважаючи ні на які перешкоди, будь то неможливість купівлі або навмисний відмова батьків. Відмовляти такому хлопчикові небажано, значення цього ймення обдаровує його такий настирливістю і завзятістю, що він все одно рано чи пізно доб'ється свого. Але значення обіцяє не тільки вищеназвані риси, є й інші, які проявляються у більшості хлопчиків з цим ім'ям ...

Крім усього іншого, малюка, над яким протегує значення і енергетика імені Єлисей, це ім'я може нагородити і купою хороших якостей, найголовнішим з яких є комунікабельність. Саме з нею у Єлисея ніколи не виникатиме проблем – він завжди і всюди знайде собі друга, легко йде на контакт, ніколи не відмовляється від спілкування, дуже товариська і балакучий.

Підліток

У підлітка, над яким протегує значення і енергетика чоловічого імені Єлисей, може бути ще більш складна натура. Головна проблема названих цим ім'ям хлопчиків полягає в неготовності йти на поступки і безкомпромісності, які вже в підлітковому віці починають проявлятися з самих своїх яскравих образах. А плюс до всього у хлопчика Єлисея є і купу додаткових недоліків, серед яких самовпевненість, незалежність у прийнятті рішень, безвідповідальність, недбалість, непослух, принциповість, грубість, запальність, емоційність, непередбачуваність, недовіра, мстивість, непоступливість, і підбурювання. У хлопчика Єлисея не повинно бути ворогів і недоброзичливців, але і справжніх друзів у нього теж не буде багато – вся проблема в тому, що він не вміє йти на поступки і від друзів вимагає поступатися йому в усьому без винятку. Значення може перетворити цього хлопчика в лідера, організатора, людини з відмінними організаторськими здібностями, але занадто вже безвідповідального і безрозсудного. Такі ніколи не користуються популярністю в суспільстві ...

В школі теж можуть виникати проблеми, до того ж, у великій кількості. По-перше, значення може нагородити названого іменем Єлисей хлопчика занадто сильною ініціативністю, а ініціатива, особливо зайва, далеко не завжди винагороджується і вітається. По-друге, цей хлопчисько може бути надто рухомим і неслухняним, що природно викличе масу негативу у викладачів. А по-третє, він занадто самовпевнений і незалежний, і завжди сперечатися з дорослими, що теж може вкрай негативно позначитися на результатах навчання та спілкуванні з учителями.

Дорослий чоловік

Найбільша проблема дорослого чоловіка, над яким протегує енергія і пояснює різницю між чоловіками імені Єлисей, це недовірливість і боязнь розповісти кому-небудь про свої проблеми і переживання, боязнь зради і обману, небажання в людях бачити щось хороше. Такі ніколи і нікому не розповідають про свої проблеми і образи, збирають їх усередині себе, і коли приходить час, просто вибухають в емоційному плані і завдають шкоди самим же собі. Але зате є і противагу – чоловік, над яким панує значення і енергія імечко Єлисей, це людина товариська і завжди готовий вислухати, підтримати словом і ділом людина. Саме за це щось Єлисея напевно і будуть цінувати друзі й однолітки, колеги та родичі.

Нудно з Єлисеєм ніколи не буває, значення нагороджує названих таким ім'ям чоловіків відмінним почуттям гумору, відмінною фантазією і неймовірним творчим потенціалом – в підсумку, щоб не трапилося, такий завжди придумає, ніж підняти оточенню і собі особисто настрій. Але ось безвідповідальність і небажання думати про наслідки часто приносять чимало проблем, через що багато хто може просто почати уникати спілкування з ним, вважаючи його небезпечним. Лідером або керівником Єлисей навряд чи стане, командувати він любить, але ось відповідальності, старанності, розважливості та інших лідерських задатків у Єлисея ніколи не буде. Та й розраховувати на нього, як на доброго фахівця в якійсь справі, теж не варто ...

Доля імені Єлисей

Доля імені Єлисей в любові, шлюбі, і відносинах з представницями протилежної статі така, що хлопці, названі цим іменем, в підлітковому віці мають не дуже бурхливе особисте життя. Так, це чарівні і веселі в своїй більшості хлопці, дівчата таких люблять, але безвідповідальність, запальність і надмірна емоційно відштовхує багатьох з них навіть від найпростіших думок про відносини з Єлисеєм. Вже дуже це непроста людина, пустун і балуваних, але ніяк не кавалер, і доля його відповідає йому …

В зрілості зміниться не багато – доля швидше за все змусить Єлисея побути на самоті. Але самого його це навряд чи сильно зачепить, адже йому буде просто ніколи займатися пошуком другої половинки. Такому потрібна потворна статеве життя і постійне різноманітність, але ніяк не серйозність, на яку розраховують дорослі дівчата. Доля Єлисея така, що передбачає дуже довгий пошук другої половинки, тієї, яка захоче терпіти його таким, яким він є – тим більше, що сам Єлисей ніколи не захоче змінюватися заради любові.

Зате доля передбачає і становлення названого ім'ям Єлисей чоловіки відмінним батьком. Так, можливо він і не буде відповідальним, та й опорою для дружини не стане, але батьківській любові йому точно не позичати. І як показує історія, доля так складається у практичного більшості Єлісєєв.

Любов і шлюб для імені Єлисей

В молодості Єлисей користується надзвичайним успіхом у жінок і не соромиться вести досить бурхливе особисте життя з масою цікавих, але короткочасних знайомств. Інтим грає для нього дуже велику роль в житті. Однак він свої любовні пригоди вважає способом пошуку своєї єдиної і неповторної обраниці. Ці пошуки можуть кілька затягнуться, тому ранній шлюб для нього не характерний. Але знайшовши, нарешті, справжню любов, він не стане затягувати з одруженням. Його дружиною стане не дуже молода, морально сильна, красива, ефектна і яскрава жінка, що володіє належним терпінням, а також умінням наполягти на власній точці зору.

В сімейних відносинах Єлисей стає по-справжньому вірним і ніжним чоловіком, проте він не є прихильником прелюдій і свої почуття демонструє улюбленої тільки наодинці. Для нього важливо відчувати взаємність і піднесеність їх любові. Він досить багато часу приділяє дружині. Крім того, він ще й чудовий господар і здатний без допомоги дружини впоратися з клопотами по господарству. Він — головний годувальник у родині, а також надійна опора та підтримка для домочадців.

Єлисей — досить м'який і поступливий чоловік, але зробити з себе підкаблучника або сісти йому на голову він не дозволить жодній жінці. Сильні характер його дружини повинен вміло поєднуватися з її вродою, ласкою, спокоєм і бажанням розділяти його інтереси. Для нього вкрай важливо, щоб кохана дружина завжди підтримувала його думку і відстоювала його позицію. Така відданість буде винагороджена довірою, ласкою, турботою і вірністю Єлисея.

Єлисей як Батько

З народженням дітей Єлисей проявляє свої кращі якості і поспішає приймати в їхньому житті максимальну участь. Не можна сказати, що він відмовляється від посиденьок з друзями, але тепер він повертається раніше і ще більше починає цінувати свою улюблену дружину. Крім того, він любить своїх крихіток настільки сильно, що його дружина може іноді навіть ревнувати його до малюків. Однак це, звичайно, несерйозно і його кохана просто починає пишатися своїм чоловіком.

Єлисей захоплюється мистецтвом і спортом, тому і виховному процесі своїх дітей він активно займається їх різностороннім розвитком, а також вчить їх знаходити творчий підхід до будь-якого справі. Його діти часто відвідують різноманітні секції та гуртки. Зазвичай починає Єлисей з його дитячих пристрастей: баскетболу, футболу, музики і малювання. Однак, якщо дітям ніщо не припаде до душі, він не стане насильно змушувати їх кудись ходити.

Він здатний стати хорошим батьком, справжнім захисником і годувальником сім'ї. Він допомагає дружині не тільки з вихованням, але і з освітою дітей. Єлисей іноді може сам зробити з ними уроки. А коли діти виростають, то докладає максимум сил для того, щоб діти отримали якісну освіту. Його чада ростуть самостійними, чесними й працьовитими людьми.

Сумісність Єлисей c жіночими іменами

Найкращою вважається у ім'я Єлисей вважається сумісність з такими жіночими варіаціями іменоформ як Анастасія, Катерина, Євдокія, Кароліна. Астрологами передбачається, що в разі створення пари з однією з таких дам будуть всі шанси на побудову реально міцного і довговічного шлюбу.

З жінками, названими такі імена як Маргарита, Діана і Наталія, у Їли є шанси отримати хороші відносини, в яких буде панувати взаєморозуміння і любов, але довго такі відносини не триватимуть, так вже зірками передбачено.

А ось з Вікторією, Анжелікою і Веронікою, і зовсім фахівці не рекомендують створювати союз, бо тут шанси на щасливий шлюб мізерно малі.

Що до взаємин названого ім'ям Єлисей хлопчика з представницями протилежної статі, так тут не обійшлося без проблем. І вся проблема в тому, що до відносин з дівчатами, навіть в зрілості, Єлисеї, все без винятку, ставляться серйозно. Але якщо зрілим жінкам це і подобається, то дівчаткам-підліткам це ні до чого. Саме тому-то Єлисей підліток і може бути самотнім в підлітковому віці. Одружуються такі зазвичай тільки в глибокій зрілості, і то, тільки тоді, коли починають усвідомлювати, що бути ініціаторів веселощів і балуваних по життю потрібно припиняти ...

Число імені Єлисей

Число імені Єлисей по нумерології — 2. У двійок яскраво виражене прагнення до гармонії і рівноваги, однак їм часто заважає їх можлива невпевненість у власних силах, сумнів в правильності своїх рішень і дій, а також часте безпричинне занепокоєння. Зазвичай у підопічних числа 2 дуже тонка душевна організація, їх дуже легко поранити в саме серце. Вони не виносять суперечки і конфлікти і намагаються їх уникати. Зате тонка інтуїція, проникливість і дивовижна дипломатичність двійок дозволяє їм вивести на діалог навіть самих мовчазних людей.

Двійки ідеально працюють в команді і здатні вміло організувати роботу своїх колег. Вони відрізняються величезним терпінням і надійністю, а також спокоєм, врівноваженістю і миролюбністю. Їх дипломатичність і природне почуття справедливості дозволять їм стати прекрасними адвокатами, дипломатами, учасниками переговорів.

Зайва поступливість двійок, їх небажання брати участь в конфліктах і ризикувати роблять їх слабкими в очах оточуючих. Підопічні числа 2 повинні навчитися вміло використовувати свою коректність, такт і проникливість для того, щоб зуміти рішуче, але делікатно відстояти свою точку зору.

Формула обчислення числа імені Єлисей:Е (6 ) + Л (4) + І (1) + С (1) + Е (6) + Й (2) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Єлисей

  • камінь-талісман – Місячний камінь і Берил.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Єлисей – Лиса, Сова і Гусь.
  • Рослинний символ – Незабудка і Капуста.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Єлисея – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Дракон.
<розділ Class="Part4 відомий" ID="знаменитий">

відомі люди, названі elisha

Єлиша Бобров (художник драматичної трупи Імперські театри)

Еліша Плетевевецький (засновник лаврійської типографії)

Elisha Ienberg (Датська посла)

Єлиша Синіцин (високопоставлений офіцер NKVD та KGB)

Elisha Bomeleiy (Adventurer з Вестфалії)

Elisha Skubasin (російський письменник, критик)

Назва днів і святих імені Elisha

rev. elisha sumy

14 червня, 27 червня

Пророка Еліша

20 червня, 3 липня