Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДавид
5144 Oracle

Давид: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Давид за походженням давньоєврейське. У перекладі означає «улюбленця», «коханого», «улюбленого» чоловіка. На івриті це ім'я звучить як Давид. При цьому воно популярно не тільки в Україні і країнах з російськомовним населенням, а й закордоном.

Ім'я Давид має не росіяни витоки, але зате має гарну значимістю, чудовою символікою, і відмінною сумісністю зі знаками зодіаку. А плюс до всього програма сумісна не тільки з українськими жіночими іменами, а й із зарубіжними …

Ім'я Давид: Значення і характеристика
Походження імені Давиддавньоєврейське
Основна популярністьРосія, Україна, Білорусія
Буквальна трактування«улюбленець», «коханий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу популярних імен зазвичай знаходиться на 48-50 позиціях і доводиться за статистикою на 4-6 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Давидка, Дава, Дев

Сучасні англійські аналоги:Давид, дайв, Деві

Цікаве про ім'я Давид:ім'я Давид не рахується споконвічно українським і однаково популярно в самих різних країнах Європи.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Давив обіцяє хлопчакам такі риси як свавілля, фізичну й тілесне благополуччя, чистота розуму, практичність, авторитарність, ризикованість, настирливість, доброзичливість, самозакоханість, відповідальність і обов'язковість, пунктуальність і вимогливість.

Носій цього чоловічого імені у всьому буде добиватися успіхів, особливо в спорті. Він цілеспрямований, добрий і щедрий, працьовитий, але не зовсім комунікабельний. Та й взагалі далеко не всім поруч з ним комфортно. Не всім до душі і його прямолінійність. Зате він чесний і щирий, ніколи не обдурить, завжди тримає слово.

Переваги та позитивні риси:ніколи не порушує своїх обіцянок і намагається чинити тільки добре, всім допомагає, ніколи і нікому не відмовляє в допомозі, справедливий і не терпить, коли когось незаслужено кривдять. А ще він відданий і ніколи не піде на зраду.

Давид погано відноситься долюдям, які намагаються маніпулювати ним або наживатися на його успіхи, до тих особистостей, що схильні до брехні і зраді, і до лідерів, які намагаються домінувати над слабкими.

Характер імені Давид

Характер імені Давид такий, що обіцяє носіям унікальну за всіма параметрами натуру. Це в своїй більшості добрі, справедливі, добродушні, умиротворені, спокійні, життєрадісні чоловіки. Але всіх їх об'єднує і ще один фактор – у всіх Давидов характер наділяється такими рисами як сором'язливість і наївність, недовірливість і невпевненість в собі. Звичайно, перебороти ці риси можна, але доведеться докласти чимало зусиль. Плюс до всього Давиди занадто багато переживають про своє становище в суспільстві, вони надто сильно залежать від думки оточуючих їх людей, і бояться схибити в очах інших, виглядати негідно.

У той же час характер Давидов передбачає і наявність таких важливих якостей як чесність, цілеспрямованість, працьовитість, старанність, обов'язковість, відповідальність, впевненість власній правоті, розсудливість – характер таких чоловіків дозволяє їм багато домагатися в житті, але за умови, що вийде перебороти боязкість і невпевненість в собі. Хоча знову ж таки, притаманна невпевненість не всім – зазвичай невпевненими в собі є Давиди, що народжуються в зимову пору року.

І знову ж таки, характер, фактор дуже складний, і передбачити його риси, грунтуючись виключно на характеристиці імені, дуже складно. Особливо сильний вплив на характер може надати виховання. Плюс, важливо вплив на характер такого фактора як енергетика знака зодіаку.

Раннє дитинство

З раннього дитинства у хлопчика, якому батьки вирішили дати красиве українське чоловіче ім'я Давид, може бути дуже добра і життєрадісна натура. Спокій, розсудливість, стриманість, терплячість, красномовність і товариськість, дружелюбність і доброта, життєрадісність, весела вдача і позитивність – ось риси, якими значення цього імені може наділити носія імені Давид. Але це ще далеко не повний перелік. Серед їх величезної кількості є і така важлива риса як принциповість, створює союз з правильністю і справедливістю – завдяки цьому союзу, Давид стає дуже справедливим і зростає правильним хлопчиком, яка вчиняє тільки обдумані і правильні вчинки.

У хлопчика, над яким протегує енергетика імені Давид, є те, що не притаманне більшості діток в маленькому віці – почуття відповідальності. Він настільки відповідально до всього ставиться, що часом навіть дивує. Будь-яка справа, за яке він би не взявся, він обов'язково закінчить і зробить максимально добре. Йому можна доручати будь-які справи, будь-які завдання, у цього хлопчика вистачить сил і розуму вирішити будь-яку з них. Ще й дуже талановитий.

Єдина проблема маленького Давида полягає в тому, що він боїться йти на контакт. Він ніколи першим не підійде познайомитися до кого-небудь, і завжди чекає від потенційного співрозмовника перших кроків.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Давид, все може змінитися. Зазвичай в підлітковому віці у названого цим ім'ям хлопчика починають проявлятися лідерські риси і найголовніше, комунікабельність, через яку в дитинстві могли виникати неймовірні проблеми. Давид підліток, це товариський, чарівний, красномовний, комунікабельний, доброзичливий, порядний, доброзичливий хлопець. Хлопчина, над яким панує ім'я Давид, це доброзичливий і дуже привітний підліток, легко йде на контакт, з легкістю всюди заводять собі друзів, завжди спілкується з усіма на рівних, і ніколи ні з ким не конфліктує.

Найбільша прихильність у хлопчика Давида може бути саме з родичами. Швидше за все, якщо у Давида буде брат або сестра, то ось цей чоловік і стане для нього найкращим другом на все життя. Заради близьких і рідних Давид готовий на все, навіть пожертвувати чимось важливим. Він завжди прийде на допомогу, допоможе порадою чи ділом, підкаже і порадить. При цьому із задоволенням поділиться і власними переживаннями, що не засоромився попросити допомоги у близької людини.

Давиду слід навчитися розбиратися в людях, тому як його відкритість може залучити багато недоброзичливців. І взагалі, у хлопчика Давида в підлітковому віці може бути багато ворогів, як раз-таки через його відкритості і наївності.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, над яким протегує значення і енергетика імені Давид, це і зовсім інша людина, в край відрізняється від того, що був підлітком. З віком він може стати твердіше, жорсткіше, спокійніше, розважливі і суші. Зачепити такого за живе вкрай складно, він знає собі ціну і завжди намагається тримати себе в руках, щоб не зганьбитися, що не виставити почуття напоказ, не означити нікому свої слабкості. При цьому Давид залишається дуже принциповою людиною. Принциповість, якої наділяє таких чоловіків значення цього ймення, проявляється у всьому без винятку, і в справах, і в ставленні до роботи, і в поведінці, і в спілкуванні і взаєминах з друзями і товаришами, і навіть в стосунках будинку, з членами сім'ї. Чоловік, над яким панує значення імені Давид, ніколи не пустить слова на вітер, ніколи не забуде про свої обіцянки, ні в якому разі не зрадить і не обдурить близького, він принципово завжди чинить правильно, у відповідності з усіма моральними нормами, прийнятими в суспільстві .

При цьому сам Давид всередині все одно буде залишатися романтичним, чутливим і сприйнятливим. Він може здаватися сильним і черствим, але в душі може на щось ображатися або за щось переживати. Все Давиди без винятку ретельно приховують свої переживання і образи від оточуючих людей, вони занадто потайливі в дорослому житті. Хоча знову ж таки, все залежить від оточення і виховання. Залежно від того, як він зарекомендує себе в суспільстві, буде змінюватися і його поведінку.

Доля імені Давид

Доля імені Давид у відносинах з представницями протилежної статі дуже непроста, хоча і повна сюрпризів. Так, звичайно в підлітковому віці доля передбачає досить бурхливе особисте життя Давида, що й не дивно, адже такі романтичні, пристрасні і красномовні хлопчаки зазвичай користуються популярністю в жіночому суспільстві. Але так буде тривати не вічно ...

Зазвичай перший шлюб Давида виявляється невдалим, так вже передбачає доля цього ймення. Хоча з іншого боку, залишається загадкою, як це може допустити людина, так добре розбирається в жінках. У той же час доля передбачає становлення другого шлюбу по-справжньому щасливим і міцним. Зазвичай Давиди у другому шлюбі стають хорошими батьками і зразковими чоловіками. Правда є і одне «але» — багато з названих цим ім'ям чоловіків стають бабіями і рано чи пізно починають шукати собі розваги «на стороні».

А взагалі, доля в стосунках, це досить складний і непередбачуваний фактор, що залежить не тільки від історії і характеристики імені, але також і від купи інших факторів, в тому числі і астрологічних.

Любов і шлюб для імені Давид

Зовнішня привабливість, галантність, ввічливість в поєднанні з внутрішнім стрижнем і щедрістю роблять Давида воістину завидним нареченим. Дами так і в'ються навколо цього чоловіка. Однак підкорити його серце може далеко не кожна жінка, тому Давид досить довго насолоджується красою життя холостяка, поки нарешті не зустріне свою даму серця. І варто зазначити, що тоді недавній серцеїд не стане затягувати з одруженням і обірве всі колишні любовні зв'язки.

Не варто забувати про те, що Давид – це чоловік-завойовник, і чим неприступнее буде вести себе жінка, тим більше він буде її любити, бажати і домагатися. Його обраниця повинна бути привабливою, доглянутою жінкою, а також самодостатньою і сильною особистістю з блискучим інтелектом. Крім того, дружина повинна стати йому ще і товаришем, адже йому дуже важливо, щоб він міг виговоритися і обговорити масу речей, не боячись нерозуміння або засудження.

Давид — турботливий і щедрий чоловік, впевнено займає місце голови сім'ї. Він трепетно ​​ставиться до дружини і до дітей, але може бути надто ревнивий. Дружина також повинна не забувати хвалити і підтримувати його.

Давид як Батько

Давид дуже відповідально підходить до питання батьківства. Він стає відмінним сім'янином і турботливим батьком. Він докладає максимум зусиль для того, щоб кохана дружина і діти жили в достатку і комфорті і відчували себе, як у кота за пазухою. Крім того, він не уникає домашньої роботи, і йому не складе труднощів прогулятися з дітьми або навіть приготувати вечерю. Він переконаний, що тільки справжні чоловіки здатні на таке.

Він обожнює проводити час з сім'єю, особливо зі своїми дітьми. Він допомагає дітям правильно розвиватися, стежить за їх здоров'ям і активно бере участь в їх вихованні. Він намагається прищепити своїм дітям любов до мистецтва, творчості, спорту, навчанні. Крім того, він виховує в них такі якості, як повага, взаємодопомога, почуття відповідальності, працьовитість, самостійність і цілеспрямованість.

Давид любить балувати дітей своєю увагою, але він знає, коли потрібно вести себе трішки суворіше, щоб не дозволити їм сісти на голову. У питаннях виховання він завжди радиться з дружиною, але остаточне рішення завжди за ним. Давид ростить дітей в атмосфері добра і любові …

Сумісність Давид c жіночими іменами

Найкраща сумісність в плані любові і почуттів у Давида з жінками, носіями таких імен як Агата, Алевтина, Неллі, Наталія, Ельвіра, Лада, Лоліта, Роза і Сарра.

Яскраві відносини, переповнені пристрасті, чекають Давида з Адою, Дорою, Маріанною, Міррою, Фрідою і Еммою.

А ось з Оленою і Нінель йому краще не зв'язуватися, адже астрологія передбачає такій парі море негативу і повну несумісність.

Що до взаємини чоловіка, над яким панує значення і енергія імені Давид, так тут все досить складно. Зазвичай Давиди не дуже щасливі в особистому житті. Так, будучи підлітком, Давид може користуватися популярністю у дівчат, але йому буде заважати його сором'язливість і боязкість. Так і в дорослому житті – навіть знайшовши впевненість в собі, він навряд чи посміє першим підійти до жінки, не побачивши спочатку хоч якогось її сигналу. Давиди романтичні і жагучі, але потребують поштовху, їм потрібно, щоб жінка зробила перший крок – ось тоді-то Давид уже і зможе зробити крок назустріч.

Число імені Давид

Число імені Давид по нумерології – 6. Найчастіше шістки, це дуже пристрасні і чуттєві натури. Їх чарівність і краса створюють навколо них натовп з шанувальників і шанувальниць. Любов, пристрасть і маса емоцій — ось рушійна сила шісток. Тож не дивно, що в такому разі професійна діяльність безпосередньо залежить від їхнього особистого життя. Підопічні числа 6 активно використовують свою привабливість, в тому числі і для кар'єрного зростання.

Для шісток в молодості характерні легковажність і досить часта зміна партнерів. Але трохи пізніше вони стануть прекрасними сім'янинами і чуйними відповідальними батьками. Для шісток дуже важливі домашнє вогнище і затишок. Вони — порядні, відповідальні і надійні люди, тому їм можна довіряти і розраховувати на їх підтримку в складній ситуації.

Незважаючи на свою мрійливість і романтичність, 6-ки відрізняються блискучим розумом, розсудливістю і здатність досягти успіху. Крім того, вони вміють щиро співпереживати і по можливості допомагати близьким людям. Передбачається, що підопічні 6-ки настільки прямолінійні, що просто не здатні на хитрість і обман. Для шісток важливе значення має зовнішність, тому вони старанно доглядають за собою і своїм зовнішнім виглядом. Для них характерна схильність до марнотратства, тому їм варто навчитися контролювати власні витрати. Звучить неймовірно, але в крайніх випадках шістки можуть бути злопам'ятними і навіть мстивими.

Формула обчислення числа імені Давид:Д (5) + А (1) + В (3) + І (1) + Д (5) = 15 = 1 + 5 = 6

Астрологічна символіка імені Давид

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планети-заступники – Марс і Меркурій.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ – Тур.
  • Рослинний тотем – Лавр.
  • Символічний метал – Залізо.
  • Щасливе число – 6.
  • Кращий зодіак – Терези і Козеріг.

Відомі люди з іменем Давид

Девід Брюс (король Шотландії з династії Брюсов)

Давид Бен-Гуріон (один з творців держави Ізраїль)

Давид Солунський (грецький святий)

Давид IV Будівельник (цар Грузії, Син царя Г еоргія II)

Давид Валлійська (покровитель Уельсу)

Давид Багратіоні (грузинський царевич, письменник)

Давид Фрідріх Штраус (німецький теолог)

Давид Яновський (шахіст, журналіст)

іменини дні і святі покровителі імені Давид

Пророк Давид Псалмопівець (цар Ізраїлів)

січень 14

Сповідник Давид Митиленский

лютий 14

Святий князь Давид Ярославський

березень 18, жовтень 2

Преподобний Давид Ермопольскій

вересень 19

Преподобномученик князь Давид Муромський

липень 8