Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАліна
583 Oracle

Аліна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Аліна за походженням давньогрецьке. Утворитися могло від грецького слова «angelos», значення якого перекладається як «ангел». За іншою версією воно ж трактується як «ангельська» або «вісниця».

Ім'я Аліна користується попитом у багатьох країнах колишнього СРСР. Воно володіє найсильнішою енергетикою, обіцяє багато хороших якостей і є українським православним ім'ям. На даний момент міцно закріпилося в сотні найпопулярніших українських жіночих імен.

Ім'я Аліна: Значення і характеристика
За походженнямгрецьке ім'я
Вважається похідним ім'ямсинонім Ангеліни, Євангеліни
Від грецького слова«angelos»
Трактування«вісниця» або «ангельська»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Аліна мучениця бельгійська

Популярність:Це не дуже популярне ім'я в сучасності. Займає зазвичай від 29 до 31 позиції в рейтингу популярних імен. Доводиться не більше, ніж на 13 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Алінка, Ліна, Аля

Сучасні англійські аналоги:Аліні, Алііна

Цікаве про ім'я Аліна:Є думка, що ім'я Аліна спочатку було короткою формою жіночого імені Ангеліна, і тільки через деякий час воно було віднесено до самостійних православним іменах.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Аліна трактується в різних культурах по-різному. Але так відбувається і з багатьма іншими українськими іменами. Зате у всіх культурах це ім'я обіцяє дівчинці, названої цим ім'ям, такі риси як обов'язковість, відповідальність, благородство, пунктуальність, енергійність, емоційність, відданість, пильність, обережність, активність, чесність і справедливість.

Аліна може робити великі успіхи, як в кар'єрі, так і в особистому житті. Вона може домогтися всього, про що тільки буде мріяти. Її старанність і невміння здаватися гратимуть їй на руку. Але є і одне «але» — все Аліни занадто владні, вони обожнюють домінувати над людьми, прагнуть влади, поваги, загального визнання. На жаль, ця риса може завдати чимало проблем в майбутньому.

Переваги та позитивні риси:справедлива і чесна, ніколи не користується слабкостями людей, намагається чинити виключно по совісті, не піде на обман заради досягнення власних корисливих цілей, завжди допоможе, порадить, не відмовить у підтримці навіть мало знайомій людині.

Аліни погано ставляться дозрадникам, морально і психологічно слабким людям, корисливим і брехливим особистостям, людям, які не мають цілей і жадають лише наживи.

Характер імені Аліна

Характер жіночого імені Аліна – один з найважливіших параметрів, фактор, вивчати в свою чергу багатьма фахівцями, але так і не розгаданий на всі сто відсотків. Хоча, без успіхів в плані його дослідження теж не обійшлося, зокрема, відомо, це їм передбачається наявність у дівчинки з ім'ям Аліна таких якостей як добропорядність, добродушність, доброзичливість, справедливість, уважність, ніжність і дбайливість. Але в кожної носительці цього найменування ці фактори проявляються по-різному, і взагалі, все, включаючи характер, залежить від сезону народження за східним календарем і знака зодіаку, які сприяють над власницею такого варіанту іменоформи як Аліна.

Ну а в іншому у такого важливого параметра як характер є ще залежність і від сезону народження, про що ми і розповімо більш детально далі ...

Раннє дитинство

значення такого дівчачому імені як Аліна каже в першу чергу про селищах в ранньому дитинстві таких якостях як непередбачуваність, мінливість, примхливість, нетовариськість, дратівливість, настирливість, настирливість, вимогливість, непослух і неуважність. Будучи маленькою, Аліна може приносити батькам неймовірну кількість неприємностей – при всьому при цьому, виховання цієї дівчинки може даватися нелегко навіть матері з батьком, вона практично не піддається вихованню, і це в першу чергу вплив, який чинить значення цього іменоформи. Ще один поганий фактор, це дружелюбність на тлі невміння визнавати чиюсь лідерство і поступатися – в цьому теж винне значення іменоформи Аліна. Зате у цієї дівчинки спостерігається здатність швидко всьому навчатися, а це чогось варте, чи не так? До того ж, по ходу дорослішання Аліна піддасться перевиховання, і під впливом на неї різних астрологічних чинників можуть посилитися одні, і зникнути інші характеристики.

Підліток

Аліна, що стала підлітком, це вже трохи інша людина, але все з тими ж недоліками – значення обіцяє носительці цього найменування навіть в підлітковому віці купі недоліків, серед яких невміння визнавати власну неправоту, невміння поступатися, бажання бути першою, готовність сперечатися, прямолінійність і багато іншого. Зате у неї є одна важлива особливість, і це дар перепереконання – Аліна з легкістю може переконати співрозмовника навіть в тому, в чому він не хоче поступатися. Вона завжди перемагає в суперечках, правда, іноді нечесними шляхами, таким чином і домагається бажаного. З навчанням справи добре – обов'язковість і старанність грають їй на руку, успішність на високому рівні, а завдяки цьому на високому рівні і взаємини з викладачами. Втім, все це тимчасово, і вже на дорослому етапі житія все може кардинально змінитися, наприклад, під впливом стихійного покровителя, каменю-талісмана, і ж планети-покровителя.

Доросла жінка

Доросле життя сповнене сюрпризів – Аліна стане володаркою таких якостей як імпульсивність, нетерпимість, запальність, упертість, інтриганство, ревнощі і грубість. Їй явно не вистачає дипломатичності, як власне і красномовності. Саме тому-то в дорослому житті у неї і можуть виникнути проблеми з наявністю друзів і однодумців – така вже значення ймення, так вже воно має в своєму розпорядженні її майбутнім. Зате в роботі все може скластися просто супер – якщо Аліна піде по правильному шляху, то знайде не тільки удачу і успіх, але ще і швидко виявиться на вершині кар'єрних сходів, а це вже дуже навіть непогано ...

Доля імені Аліна

Доля імені Аліна в любові, відносинах з чоловіками і шлюбі, це досить серйозна і одночасно складна тема, але вже давно досліджена воль і поперек. Так, відомо, що доля передбачає наявність у дівчинки з ім'ям Аліна вміння правильно себе подати, вміння виглядати добре, і вміння створювати таке враження про неї у чоловіків, яке потрібне в тій чи іншій конкретній ситуації. А ще, доля її може дарувати в результаті щасливе сімейне життя, але до того моменту все може складатися далеко не так, як хотілося б ...

Так, починаючи з підліткового віку і до самої зрілості Аліна буде мучитися від відсутності взаємності в любові, від невдач в особистому житті, і від зрад. Але тут вже виною всьому буде не судилося, а внутрішній світ цієї дівчини і її характер. Аліна адже занадто емоційна й імпульсивна, і в цьому-то і буде полягати головна причина всіх її любовних невдач.

Зате досягнувши зрілості, ставши м'якше і поступливішим, вона стане прекрасною дружиною, відмінною матір'ю, і зразковою господинею. Хоча, що стосується господарства, так тут є величезний шанс на те, що вона вибере кар'єру замість ролі домогосподарки, і перекладе жіночі обов'язки на чоловіка — не її це доля, сидіти в чотирьох стінах.

Любов і шлюб для імені Аліна

Аліна може бути дуже комунікабельною дівчиною і мати багато друзів. Але що до шлюбу, так з ним вона буде тягнути до останнього. Більшість Алін укладають офіційні шлюби тільки в зрілості, коли вже з'являється грунт під ногами, коли є фундамент, як фінансовий, так і в плані досвіду.

Вибір майбутнього чоловіка для Аліни є одним з найбільш відповідальних питань. Вона буде довго вибирати потенційного чоловіка, і оцінювати чоловіків буде не по одягу або матеріальним становищем. Для неї важливі інші чинники. Наприклад, чоловік Аліни повинен поважати її думку, не боятися її домінування і влади. А ще чоловік ні в якому разі не повинен бути власником – замахів на свободу і особистий простір Аліна точно не потерпить.

Сама ж може стати відмінною дружиною. Акуратна, відповідальна, обов'язкова, старанна, уважна і турботлива – ось який дружиною може стати Аліна, яка вийшла заміж в зрілому віці. Правда, жити їй і її чоловікові потрібно на окремій території. Рідна домівка в шлюбі цієї жінки повинен бути виключений.

Аліна як Мати

Аліна може бути просто чудовою матір'ю . Турботлива, справедлива. Уважна, ніжна, в міру м'яка і не дозволить дитині сісти на шию – ось вона, мати Аліна. Вона ніколи не залишить дитину в біді. Завжди допоможе, порадить, підкаже, підтримає. Всю себе присвятить вихованню і розвитку дитини. При цьому буде не проти, якщо чоловік і зовсім не буде лізти в виховання дитини.

Материнська любов Аліни не вичерпається і після досягнення дитиною підліткового етапу. Та й зрілого сина або дочку вона теж не кине напризволяще. До останнього вона буде залишатися мамою, такою, якою була і в самому початку. Навіть будучи дорослим дитина зможе розраховувати на її допомогу, підтримку і рада.

До речі, Аліна може бути більш прив'язаною до сина, ніж до дочки. Це не вписується в рамки стандартів, але така вже вона, Аліна-мама.

Сумісність Аліна c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Аліна з чоловічими іменами дуже складна, але ретельно вивчається астрологами усього світу, і сьогодні завдяки їхнім дослідженням є кілька важливих розгаданих фактів ...

Найкраща зв'язок в плані почуттів і пристрасті досягається за рахунок відносин з чоловіками, які мають такі назви: Микита, Дмитро, Семен, Петро, ​​Артемій, Антон ..

Неперевершене поєднання в шлюбі тільки з В'ячеславом, Єлисеєм, Василем, Степаном і Федором.

Негативний поєднання з Іллею, Матвієм і Григорієм.

Взаємовідносини з чоловіками натягнуті спочатку – їй важко довіряти хлопчикам, а потім так само важко і чоловікам, але в підсумку, рано чи пізно, вона знайде другу підлог інку, стане гарною дружиною, але природно не без недоліків. Але це вже окрема тема для розмови, і вплив тут більше робить вже не значення ймення, а астрологічний фактор.

число імені Аліна

число імені Аліна по нумерології – 4. число «4» в свою чергу в нумерології вважається символом надійності, стабільності, міцності і порядності. Саме тому-то, напевно, «четвірки» в своїй більшості і є людьми чесними, порядними, справедливими, стабільними, постійними і відданими. Це число має найсильнішу енергетику і здатне посилювати в «людях-четвірках» якості, селищах самим ім'ям ...

Зазвичай люди числа «4» працелюбні, цілеспрямовані, старанні, настирливий і наполегливі. Ці люди дотримуються девізу: «ніколи не здаватися і йти до мети». Але при всіх раніше названих якостях, «люди-четвірки» ніколи не стають керівниками, лідерами, начальниками, бо не вміють організовувати і не вміють керувати натовпом.

Хоча, що стосується Алін-четвірок, так тут все інакше . Енергетика цього числа спільно з енергетикою цього імені може обдарувати Аліну цілою купою сильних сторін, в тому числі і організаторським даром.

Формула обчислення числа імені Аліна:А (1) + Л ( 4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Аліна

 • Камінь-талісман – Перли і Аквамарин.
 • Планета-покровитель – Венера.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Аліна – Богомол.
 • Рослинний символ – Лілія та Іва.
 • Кращий зодіак – Риби.
 • Число Аліни – 4.
 • Символічний метал – Залізо.
 • Щасливий день – вівторок.
 • Ідеальний сезон – Осінь.
 • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Аліна

Аліна морада (італійська кіноактриса)

Аліна Вітухновская (російська поетеса)

Аліна Гросу (українська співачка)

Аліна Олександра Думітру (дзюдоїстка)

Аліна Фернандес (дочка Фіделя Кастро)

Аліна Погосткіна (німецька скрипалька)

іменини дні і святі покровителі імені Аліна

свята Праведна Ангеліна

липень 1, липень 14, грудень 10, грудень 23