Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаБерта
553 Oracle

Берта: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Берта було утворено від кореня «bert / berht», який використовувався в багатьох англійських і німецьких іменах, як в чоловічих, так і в жіночих. Воно вважалося рідкісним і несамостійним, і було лише короткою формою таких імен як Роберт, Норберт і Альберт. Тепер же вважається самостійним жіночим ім'ям. Входить до переліку католицьких імен та зазначає іменини відповідно до католицьким календарем. Має сильну енергетику. А його значення і зовсім трактується багатьма фахівцями, як одне з найбільш впливових. Це ім'я сумісно з багатьма чоловічими іменами, як українськими, так і німецькими, і англійськими. в Україні зустрічається вкрай рідко, в той час як в Англії, Німеччині, Голландії та Норвегії, до сих пір користується популярністю.

Ім'я Берта: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Бертіна, Бертен, Берті

Сучасні англійські аналоги:Берточка, Бета, Бетя, Беті

Як впливає значення імені на долю: карма

Дівчата, що іменуються при народженні ім'ям Берта, це унікальні люди по своїй натурі.Значення імені Бертаможе наділити носительку цього ймення цілою купою достоїнств і особливостей. Що до якостей, так зазвичай домінують в названим цим ім'ям такі як цілеспрямованість, неспокій, пихатість, зарозумілість, відповідальність, наполегливість, працьовитість, старанність і надійність, жадоба влади і лідерські риси. Втім, як проявиться ту чи іншу якість у кожній окремій Берті, передбачити складно – все залежить від купи додаткових факторів. Так, домінування тих чи інших якостей у дівчинки Берти може визначатися не тільки характеристикою самого імечко, але також і батьківським вихованням (що природно), і енергетикою знака зодіаку, і впливом значення пори року народження, і навіть сумісність зодіаку з символом року за китайським календарем .

Плюс, на кожному віковому етапі натура може змінюватися, а домінація одних якостей, може змінюватися домінацією інших. Наприклад ...

Сумісність Берта c чоловічими іменами

незважаючи на те, що Берта за своєю суттю є кар'єристкою, з настанням зрілості її пріоритети змінюються, і особливо в момент створення пари. Будучи дружиною, Берта змінює пріоритети і стає хорошою домогосподаркою, відданою дружиною і просто зразковою другою половинкою. З неї може вийти відмінна мати, вона проміняє навіть вдалу кар'єру на материнство. Але станеться це тільки в разі, якщо її другою половинкою стане чоловік успішний, розважливий, надійний, чоловік, який зумів стати лідером в сім'ї.

Астрологічна символіка імені Берта

  • Камінь-талісман – Онікс.
  • Планета-покровитель – Юпітер і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Берта – Боа.
  • Рослинний символ – Виноград .
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Берта

Берта Морізо (французька художниця)

Берта Таммелін (шведська драматична актриса)

Берта Колладо (іспанська тележурналістка)

Берті Рогнеруд (норвезький політик)

Віра Слуцька (Берта Броніславівна) (російська зі циал-демократка)

Берта Рейнгбальд (піаністка і музичний педагог)

Берта Брайнина (літературний критик)

Берта Фраш (літературний критик і поетеса)

Берта Трішина (кіносценарист, редактор)