Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМія
3684 Oracle

Мія: значення імені, характер і доля

Жіноче англійське ім'я Мія насправді скандинавського походження за головною версією. Етимологи сходяться на думці, що воно походить від слова, що означає «непокірну», «вперту» або «примхливу». У той же час є й інша версія, виходячи з якої це ім'я могло статися від відомого в усьому світі ім'я Марія.

Ім'я Мія ніколи не було популярним в Україні і країнах СНД, і більш того, зустрічається воно тільки на Заході, зокрема, в деяких штатах США. Але зате сьогодні цим ім'ям цікавитися почали і у нас. Хоча, це й не дивно, адже зараз багато закордонних імена почали з'являтися в країнах СНД.

Ім'я Мія: Значення і характеристика
Походження імені Міяскандинавське
Буквальна трактування«уперта» або «норовлива»
Походження по другій версіївід імені Марія
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На жаль, точної інформації про популярність імені Мія на даний момент ми не маємо. Але можна точно сказати, що воно не входить навіть в сотню найпопулярніших імен світу.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Mia

Цікаве про ім'я Мія:Багато хто плутає ім'я Мія з схожим на нього – Міа. Але насправді це вже зовсім інше ім'я, і ​​означає воно «три стріли».

Як впливає значення імені на долю: карма

Етимологи сходяться на думці, що ім'я Мія має дуже сильну енергетику і здатне наділити носительку цілою купою хороших якостей і характеристик. Так, наприклад, зазвичай носительку цього імені сулятся такі риси як допитливість, цікавість, активність, щедрість, чесність, дієвість, безпринципність, безкорисливість, красномовність і комунікабельність. Іншими словами, це з усіх боків позитивні дівчата в своїй більшості. Хоча, знову ж таки, все це лише теорія ...

Окремо варто було б сказати про те, що Мії в своїй більшості є дуже здібними дівчатами. Мія НЕ буде чинити опір навчанню чомусь новому, що не буде уникати праці, і завжди буде готова до пізнання чогось нового і незвичайного. Але при цьому є і один мінус, і він полягає в тому, що носії цього імені нерідко змінюють цілі, не вмію фокусуватися на чомусь одному. Надто вже легко їм дається все нове ...

Переваги та позитивні риси:найголовнішим гідність дівчат, яким належить таке ім'я, є здатність швидко навчатися всьому, з чим вони стикаються. А ще носії цього імені дуже комунікабельні і мають завжди дуже багато друзів – але ж це теж явне гідність.

Мія погано відноситься долюдям, не здатним домагатися своїх цілей, хоча і сама нерідко зупиняється на півдорозі. А ще заступництво цим ім'ям дівчини дуже люблять ризикувати – це можна віднести до недоліків.

Характер імені Мія

Характер жінки на ім'я Мія такий, що передбачає наявність унікального поєднання якостей, більшість з яких, звичайно ж, позитивні. Вона весела, неординарна, активна, цілеспрямована, наполеглива, оптимістична, практична щира, добра і дуже розумна дівчина. Але незважаючи на все її позитивні якості характеру, їй можуть бути властиві й деякі мінуси: надмірна прямолінійність, імпульсивність, наївність і мінливість.

В молодості вона може бути надто різка та прямолінійна в своєму спілкуванні з оточуючими, але поступово вона вчиться дипломатії. Вона м'яко і делікатно переконує опонента в своїй правоті так, що він навіть не помічає її тиску. Таке вміння може стане в нагоді їй в разі, якщо вона вирішить стати юристом, хоча найбільше вона, звичайно, прагне реалізувати свої творчі здібності в кар'єрі соціального спрямування, або естрадного. Вона легко може стати зіркою сцени або екрана: актрисою, музикантом, співачкою, художницею або письменницею.

Щодо друзів Мія завжди поводиться відкрито і чесно, оскільки дружба для неї, дійсно, грає дуже важливе значення. Її комунікабельність і весела вдача притягують до неї безліч людей, але далеко не всіх з них вона вважає своїми друзями. Своїми друзями вона вважає лише тих, кому дійсно може довіряти і на кого може розраховувати. У свою чергу вона ніколи не залишить близьких друзів наодинці з їх проблемами і бідами, завжди вислухає і надасть допомогу. Її відносини з друзями чесні, щирі і безкорисливі.

Раннє дитинство

Дівчинка на ім'я Мія зростає дивно наполегливим і наполегливим дитиною, правда ці якості вона виявляє не тільки в хороших, але і в поганих ситуаціях. Вона буде дуже уважно і ретельно вивчати цифри, але з таким же запалом може шукати новий спосіб зіпсувати улюблене покривало мами.

Змушувати її робити так, як треба, недоцільно. Вона занадто вперта в дитинстві. Найкраще, навпаки, заборонити їй це. Ефект стовідсотковий, результат моментальний. Малятко, за звичкою, вирішить перевірити на самій собі, чому ж так робити не варто.

Раніше дитинство дівчинки на ім'я Мія приносить батькам чимало клопоту. Вона часто потрапляє в небезпечні ситуації, вічно творить беззаконня в доброму розумінні цього слова, грається і пустує. Доведеться постаратися забезпечити її максимальною безпекою та попрацювати над її вихованням. Правда робити це потрібно ненав'язливо, оскільки через відчуття сильного тиску або гіперопіки з боку батьків, ця примхлива юна леді може влаштувати батькам справжній бунт.

Проблем зі спілкуванням з дітьми свого віку у неї немає. У маленькій розбійниці завжди вагон ідей для ігор і розваг. Нудьга і неробства немає місця в компанії з нею, так що однолітки до неї тягнуться і хочуть з нею дружити. І не важливо, з ким їй дружити. Серед її товаришів чимало і дівчаток, і хлопчиків, до яких в дитинстві вона відноситься досить рівно, не виділяючи їх із загального числа друзів.

Підліток

В підлітковому віці Мія все більше акцентує свою увагу на тому, що їй подобається. Як правило, у неї величезна кількість друзів, за рахунок її різнобічних інтересів і вміння спілкуватися. Вона легко і невимушено знайомиться з новими людьми. Їй завжди комфортно в великих і гучних компаніях. Вона завжди швидко і легко знаходить потрібні слова, вміє піднести їх так, що ніхто не засумнівається в її правоті. Ці якості роблять її не тільки душею компанії, але і лідером в будь-якій компанії підлітків. Однак справжніх друзів і подруг у неї не так вже й багато, але зате для них вона є справжньою опорою, підтримкою і навіть жилеткою, в яку можна в будь-який момент поплакатися.

А ось вчитися дівчина на ім'я Мія не надто -то любить. З багатьма предметами у неї виникають серйозні труднощі, які в принципі її мало цікавлять. Вона з радістю прогуляє навчання при найменшій можливості. Однак, навіть з урахуванням поганої успішності, її не назвеш НЕ старанною або ж дурною. Причина її небажання вчитися дуже проста – шкільна програма надто нудна і нецікава для неї через одноманітності і монотонного розжовування навіть найелементарніших тем. Тільки по-справжньому талановитий педагог з креативним і нестандартним підходом до подачі матеріалу зможе викликати у Мії щирий інтерес до знань і бажання вчитися.

В старших класах школи володарка даного імені починає звертати увагу на хлопчиків. Тож не дивно, що, завдяки веселій вдачі і привабливої ​​зовнішності, у неї ціла юрба шанувальників. Серед них можуть виявитися не тільки її однолітки, а й старші хлопці. У старших класах вона може навіть всерйоз закохатися, але далі простих зустрічей справа навряд чи піде.

Доросла жінка

Подорослішавши, володарка імені Мія перетворюється в дуже цікаву, неординарну і скажено привабливу панночку. Навколо неї в'ються натовпи чоловіків. Саме в любові вона знаходить натхнення для своїх творчих починань. Доросла володарка цього імені – це досить впевнена в своїх силах жінка. Усвідомивши важливість поставленої мети, вона неодмінно її досягне. Саме тому її працьовитість цілком і повністю залежить від її бажання і прагнення.

Професійна діяльність Мії, як правило, пов'язана з одним з видів творчої діяльності. Вона може стати талановитою піаністкою, актрисою, художницею, співачкою або дизайнером одягу. Їй підійде будь-яка робота, що вимагає творчого і підходу і не має чітких обмежень. Її завзятість, прекрасне образне мислення, здатність до аналізу, цікаві задумки, свіжі ідеї і талант дозволять їй досягти високих результатів в обраному напрямку. А ось на ненависній роботі вона не зможе самореалізуватися, оскільки їй там дискомфортно і нецікаво.

У дорослому житті дружба для Мії не втрачає своєї важливості. Завдяки вмінню спілкуватися у неї величезне коло знайомих, однак відданих, надійних і перевірених часом друзів у неї не так вже й багато. Для них вона буде справжньою бойовою подругою і вірним товаришем, який ніколи не залишить в біді, при цьому велике значення в дружбі для неї мають чесність і безкорисливість.

Доля імені Мія

Доля носії імені Мія в романтичних і сімейних відносинах з представниками чоловічої статі обіцяє бути дуже яскравим і насиченим. Ще будучи школяркою, вона починає усвідомлювати свою привабливість і починає користуватися величезною популярністю серед хлопців. Її творча натура легко піддається сильним почуттям. При чому відчуття любові для неї швидко стає життєво необхідною потребою, без якої вона не в силах відчувати себе щасливою.

Цікаво, що ставлення дівчини до поняття любові і любовних стосунків може досить сильно різнитися залежно від дати її народження . В одному з варіантів, володарка імені Мія може уславитися легковажною жінкою, але її дуже романтична, влюблива і довірлива натура призводить її до безлічі любовних розчарувань. У цьому випадку також можливо раннє заміжжя. Можливо, цей шлюб і буде щасливим, але не факт, що вона зможе відразу ж поміняти свої життєві пріоритети на користь сім'ї. Цілком можливо, що основні побутові питання буде вирішувати її чоловік.

В іншому ж варіанті, спрагла любові Мія вкрай серйозно підійде до пошуків майбутнього обранця, з яким вона зможе відчути себе по-справжньому щасливою жінкою. Таке заміжжя може бути досить пізнім. Вона не стане лізти на рожен, намагаючись зайняти місце лідера в родині, а й коритися кожному слову дружина також не стане. Вона відносить себе до прихильниця партнерських взаємин у шлюбі. Цілком можливо, що вона навчиться бути досить гарною господинею, а не тільки люблячої і вірною дружиною.

Любов і шлюб для імені Мія

Мія досить ексцентрична і захоплива особа, що проявляє мінливість в перевагах і уподобаннях. Вона може досить часто міняти об'єкт свого обожнювання, через що багато хто вважає її легковажною. Однак її постійні пошуки засновані лише на бажанні знайти того, хто зможе зрозуміти і прийняти її з усіма її плюсами і мінусами. Легковажність тут зовсім ні при чому.

Як правило, дівчина з таким ім'ям йде під вінець досить рано, при чому по величезній любові. Рожеві окуляри не дозволяють їй навіть на хвилину задуматися про варіанти розвитку сімейного життя. Перебуваючи у владі емоцій і почуттів, її творча особистість штовхає її на цей серйозний крок без належних роздумів. Для цієї дами на першому плані завжди буде любов, а умови життя і комфорт не є для неї пріоритетними, тому рівень забезпеченості обранця цікавить Мію найменше.

Заміжжя по великій і світлій любові може бути вдалим, але наявні почуття можуть тривати недовго, якщо регулярно не живляться їх різними романтичними ідеями. Без чудес романтики вона в'яне на очах, тому дуже важливо, щоб обранець не забував балувати і радувати її компліментами, несподіваними подарунками та іншими сюрпризами.

Найбільш цінною якістю в партнері для Мії стане його здатність не заганяти її в певні рамки і підлаштовуватися під її часто мінливий образ життя. У неї дами купу друзів і шанувальників, вона звикла до чоловічого увазі, тому не стане відгороджувати себе від всіх заради чоловіка.

Варто відзначити, що їй не подобається, коли її ревнують. Зате сама Мія не втомлюється ревнувати кохану до кожної спідниці, без особливого на те приводу. А що до хазяйновитість, так вона не стане домосідкою або супер-господинею, це вже точно.

Мія як Мати

Складно навіть припустити, який матір'ю буде дівчина на ім'я Мія в майбутньому. Адже вона і сама до пори до часу залишається самим справжнім дитиною – безвідповідальним, розпещеним, шаленим, вічно шукають пригоди і проблеми на свою п'яту точку. Але точно можна сказати лише одне – поганою матір'ю вона ніколи не стане. Навіть якщо їй буде не вистачати відповідальності, вона все одно не буде поганий, адже діти її тоді будуть любити за її оптимістичність, товариськість, відданість і готовність підтримати в будь-який навіть найгіршою ситуації.

Вона добра і щедра, навряд чи в чомусь дозволить собі відмовити дітям, і буде всіма можливими способами ростити дітей добрими і такими ж щедрими, як вона сама. Вона не дозволить собі забути про дитину і погано відсвяткувати його день народження, вона не стане лаяти своє дитя через проступку, адже і сама в дитинстві була розпещеної і проблемною.

Все це звичайно добре, якби не одне «але» — чоловікові, батькові сімейства, доведеться тоді стати для дітей чимось на зразок «батога», поки їхня мама виступає в ролі «пряника» — він повинен буде бути відповідальним і серйозним «вихователем».

На додаток до всього іншого варто було б сказати ще й про те, що Мія напевно буде однаково добре ставитися, і до сина, і до дочки. Вона не буде матір'ю, люблячої лише когось одного – кожен з її дітей буде відчувати себе найулюбленішим і найбажанішим.

Сумісність Мія c чоловічими іменами

В разі розмови про сумісність зі звичайними чоловіками іменами, відмінною сумісності Мія зможе досягти з представниками чоловічої половини, названими такими іменами як Борис, Олексій, Андрій, Олександр, Дмитро та Кирило. Тут може йти мова і про хороше шлюбі, і про щасливе сімейне життя.

Трохи менше у Мії буде сумісність з такими іменами як Владислав, Євгеній, і Сергій. В даному випадку може йти мова про любов, але такий, що може в будь-який момент просто зійти на «ні».

Ну а зовсім ніякої сумісності у цього імені не буде з такими як Ян і Федір. Хоча, сьогодні носіїв цього імені серед молодого покоління практично і не зустрінеш.

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут сказати щось точне досить складно, адже сама по собі Мія може бути дуже непередбачуваною особливої. Але можна з упевненістю на всі сто відсотків заявити про те, що носій цього незвичайного зарубіжного імені буде дуже популярною серед представників чоловічої статі, до того ж, починаючи ще зі шкільних років.

Число імені Мія

Число імені Мія по нумерології — 3. Трійка, як відомо, вважається числом творчих, неординарних та дуже талановитих людей. Як правило, їх характерними особливостями є: прекрасна фантазія, чудове уяву і тонка інтуїція. Підопічні числа 3 — це дивно доброзичливі, веселі, комунікабельні люди, які вміють весело проводити час в колі друзів і рідних. Вони визнані цінителі краси. Трійки серйозно підходять до догляду за власною зовнішністю, регулярно відвідують салони краси і проходять різні косметологічні процедури. Мода – це одне з їхніх захоплень, вони обожнюють красиву, стильну і модний одяг.

Підопічні трійки – люди, здатні виживати в шаленому життєвому ритмі, ділячись своєю енергією, активністю і діяльністю з оточуючими. Вони перебувають у вічному пошуку все нових і нових ідей для самореалізації, можуть змінити безліч професій поки не знайдуть покликання. У троек блестящий интеллектуальный потенциал и замечательные аналитические способности. В сочетании с их искрометным чувством юмора, творческим началом, прекрасным вкусом, жизнерадостностью и оптимизмом подопечным числа 3 лучше всего подходят профессии творческого направления.

Довольно часто у троек проявляется дар предвидения. Он способен помочь им принимать правильные решения в жизни, от чего путь к достижению успеха будет не таким долгим и не таким трудным, как у других чисел имен. Однако такая способность приучает подопечных числа 3 получать желаемое, идя легкими путями. Часто это толкает их браться за решение нескольких вопросов одновременно, но в таком случае им редко удается достичь желаемых результатов, ведь на двух стульях, как известно, не усидишь. Еще для них характерна импульсивность и эмоциональность, поэтому порой они способны на необдуманные поступки. Харизматичные тройки могут легко вдохновить, убедить, увлечь и повести за собой, но не всегда это к лучшему. К возможным негативным чертам их характера можно отнести: эгоистичность, расточительство, наивность, чрезмерная болтливость, лень, доверчивость и неуравновешенность.

Формула вычисления числа имени Мия:М (5) + И (1) + Я (6) = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологическая символика имени Мия

 • Камень-талисман – Аметист и Флюорит.
 • Планета-покровитель – Меркурий.
 • Покровительствующая стихия – Вода.
 • Животный символ носителя имени Мия – Конь.
 • Растительный символ – Фиалка и Береза.
 • Лучший зодиак – Близнецы.
 • Число Мии – 3.
 • Символические металлы – Серебро, Алюминий.
 • Счастливый день – Пятница.
 • Идеальный сезон – Весна.
 • Год — Змея.

Известные люди имени Мия

Мия Эмбер Дэвис (американская фотомодель)

Мия Славенска (американская балерина, педагог)

Миа Гот (английская актриса, модель)

Миа Вашиковска (австралийская актриса и режиссёр)

Миа Йим (корейско-американский реслер)

Миа Сааринен (финская актриса)

Именинные дни и святые покровители имени Мия

Данное имя не числится в православном календаре и не справляет именин. Единственное, что можно посоветовать, это традиции справлять именины по имени Мария, что как раз встречается в именослове по Святцам.