Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЮі
518 Oracle

Юи: значення імені, характер і доля

Японські варіації найменування, такі як ім'я Юї, сьогодні відомі у всіх країнах світу, що й не дивно. Вони всіляко згадуються в більшості кінокартин, так і самих японців вистачає, як в Україні, так і в країнах Заходу. Правда, на жаль, мало хто знає про значення цих імен, що власне ми і вирішили виправити в даній статті. Ну а порушена вище варіація жіночого імені, користується особливим попитом у японців, і нижче ви зрозумієте чому ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Вважається, що такий варіацією іменування нагороджуються новонароджені дівчатка, в яких батьки хочуть бачити ніжну і самодостатню натуру. Значення імені Юи вельми лукаве, і ви зрозумієте чому ...

Юи - іменована дівчинка, з дитинства дуже активна особистість, діяльна, не вміє сидіти. Весь час в русі, грає, розвивається, спілкується з батьками – готова робити все, але не сидіти.

В підлітковому віці дуже товариська – дорожить спілкуванням з однолітками. Готова пожертвувати собою заради дружби або дорогої людини, здатна на самопожертву, з розумінням ставиться до проблем, прийде на допомогу, як тільки знадобиться.

Чи не лідер в дорослому житті не кар'єрист, не особистість із завищеною самооцінкою, але постійно прагне до вдосконалення себе коханої. Насилу знайде другу половинку, до ніг якої буде намагатися схилити весь світ. Попередньо перебере величезна кількість варіантів обранця, можливо розчарується в чоловіках, але лише тимчасово.

В родині буде ідеальною дружиною і матір'ю, і не пощастить тому, хто спробує оскаржити її важливість в побуті. До дітей ставиться позитивно — ідеальна вихователька, хороша мати, але не здатна жертвувати заради потомства собою. Між кар'єрою і дітьми, вибере кар'єру, якщо від вибору буде залежати подальше просування. На чоловіка, батька, покладе надії і всі повноваження, якщо виникне потреба. Кар'єрне зростання — не головне, але важливе завдання.

Астрологічна символіка імені Юи

  • Камінь-талісман – Хризопраз.
  • Планета-покровитель імені Юи - Венера .
  • стихією - Вода .
  • Рослинний символ – Клен.
  • Кращий зодіак - Ваги і Телець .
  • Ідеальний сезон - Осінь .