Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАгнія
480 Oracle

Агнія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Агнія за походженням давньогрецьке. У точному перекладі означає «ягняти», а в переносному трактуються як «чиста», «непорочна» і «цнотлива». Утворено від грецького жіночого імені Agnes. Хоча за іншою версією латинським, коріння якого знаходяться в грецькій культурі. Могло статися від грецьких слів «Hagne» або «Hagnos».

Ім'я Агнія сьогодні вважається українським, хоча його коріння далеко не в слов'янській культурі. Зате це ім'я сьогодні вважається рідкісним і практично не зустрічається на пострадянському просторі, а значить має чисту енергетику і море позитивних факторів.

Ім'я Агнія: Значення і характеристика
Походження імені Агніявід імені Agnes
Сталося від«Hagne» або «Hagnos»
У перекладі«чиста», «непорочна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Агнія Цао Гуйян

Популярність:У рейтингу популярних жіночих українських імен ім'я Агнія займає останні позиції і доводиться за статистикою лише на 1 дівчинку з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ага, Агня, Агна, Агнюша, Агуся, Ася

Сучасні англійські аналоги:Агнеса, Анніс, Аньєс, Агнес

Цікаве про ім'я Агнія:Ім'я Агнія зараз не дуже популярно в нашій країні, проте деякий час назад користувалося популярністю у вищих соціальних прошарках населення.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Агнія характеру дівчинки обіцяє такі риси як непосидючість, активність, енергійність, допитливість, дружелюбність і товариськість. Ще будучи маленькою Агнія вже проявляє максимум непосидючості, пустотливості, енергійності і активності, нескінченно знаходиться в пошуках пригод, лазить по деревах, метушиться, веселиться, грається і розважається, як то кажуть, «на повну котушку».

Вона не лідер, але заводила, людина з неповторною мімікою, фантазією, чутливістю і уявою. Добродушна і чуйна, завжди допоможе матері по дому, обов'язково зробить що-небудь корисне при першій же можливості. А в майбутньому може стати ще й відмінною господинею, і жінкою з великої літери.

Переваги та позитивні риси:добродушність, чесність і порядність, безпринципність, працьовитість, старанність, готовність допомагати людям, доброзичливість, наполегливість і настирливість.

Агнії погано ставляться дозрадникам і брехунам, людям із завищеною самооцінкою і лідерам, які намагається домінувати над іншими людьми, корисливим і виїжджають за рахунок інших людей особистостям .

 

Характер імені Агнія

Характер імені – досить складний фактор, але цікавить всіх без винятку. Що ж стосується конкретно випадку з ім'ям Агнія, так тут все досить просто. Характер дівчини, названої ім'ям Агнія, такий, що обіцяє лідерство, помірність, запальність, агресивність, бажання керувати, безкомпромісність і принциповість, але тільки в дитинстві і в підлітковому віці. Досягнувши зрілості, Агнія може змінитися – характер дорослої відрізняється стриманістю і умиротворенням, планомірність, обов'язковістю і старанністю, відповідальністю і бажанням все робити так, щоб ніхто і ні до чого не міг причепитися. Характер Агнії не дозволить їй зрадити близьку людину, скористатися будь-чиєї слабкістю або повестися некрасиво по відношенню до будь-яких людини, нехай навіть і малознайомого. Характер Агнії такий, що вона всього буде намагатися добиватися самостійно, чесно, без хитрості і лукавства. Це людина слова, її характер і натура змусять захоплюватися кого-завгодно.

З іншого боку, не можна не відзначити, що все це тільки теорія. Насправді ж характер залежить від цілої купи додаткових факторів, а не тільки від значущості імечко. Тут може велику роль зіграти виховання, енергія знака зодіаку і багато-багато іншого.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати красиве жіноче ім'я Агнія, може бути вкрай складний характер, натура непосидючою, активної, дієвої, постійно всьому чинить опір малятка. Значення цього ймення може обдарувати названу таким чином дитину купою хороших якостей: дружелюбність, відкритість, чуйність, доброзичливість, щедрість, рухливість, непосидючість, активність, комунікабельність, привітність, дбайливість і уважність. У цієї дівчинки в дитинстві зазвичай багато друзів, товаришів, і однодумців, та й сама вона не проти ще і нових знайомств. Дружелюбна настільки, що просто не може відмовити в спілкуванні нікому, навіть тим, хто їй здається негативними. Але при цьому Агнія, це завжди дитина, що намагається максимально сильно обмежити себе від спілкування з тими, кому не можна довіряти – вона відразу ж бачить, кому не можна довіряти, і відразу бачить в дітях і взагалі у всіх людях їх негативні сторони. Агнія добра, доброзичлива і добродушна, але не любить зрадників і брехунів, таких вона уникає усіма силами.

Батькам же з Агніей доведеться дуже нелегко. Значення і енергетика цього ймення можуть перетворити її на справжнісінького шибеника, в дитини, від якого будуть суцільні проблеми. Зжитися з цим непросто, але можна – мамі і татові потрібно лише придумати щось, на що Агнія зможе витрачати всю свою енергію (гурток, секція тощо). А ще значення може обдарувати цю дитину відмінним почуттям гумору і яскравим темпераментом, який вже в підлітковому віці почне проявлятися так, як не проявляється зазвичай ні у одного підлітка.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення і енергетика імені Агнія, натура ще складніша. По-перше, починають проявлятися зазвичай в підлітковому віці лідерські задатки, притому такі, з яким ужитися вкрай складно: принциповість, пихатість, бажання командувати і панувати, домінування і конфліктність, напористість і завзятість, агресивність і запальність. По-друге, у дівчинки, над якою протегує значення цього ймення, завжди занадто багато сил витрачається на те, щоб з усіма про що-небудь сперечатися. Вона ніколи не поступається в суперечках, весь час намагається довести свою правоту, навіть тоді, коли відчуває, що явно не права. Ну а по-третє, Агнія не може і хвилини без руху, вона весь час вигадує собі все нові і нові справи, вічно чимось зайнята, не може всидіти на місці, дуже вже енергійний і рухливий.

У навчанні у дівчинки з ім'ям Агнія теж можуть спостерігатися проблеми. Справа в тому, що сама по собі Агнія надто рухлива і владна, їй не вистачає посидючості, старанності, терпіння, як не вистачає і вміння адаптуватися до оточення і обстановці. Брак концентрації, небажання жити за загальними правилами, запальність і агресія – все це вкрай негативно позначається на навчанні і успішності. Хоча гуманітарні предмети їй можуть даватися дуже легко, та й взагалі, значення імені Агнія обдаровує саме аналітичним, гуманітарним складом розуму. Втім, все це лише теорія, так і риси такими можуть бути тільки тимчасово – все змінюється в міру дорослішання.

Доросла жінка

Доросла жінка, над якою протегує значення і енергія імечко Агнія, це і зовсім вже інша людина. У міру дорослішання Агнія може навчитися стримувати свої емоції і стримуватися в суперечках з людьми, що вкрай позитивно позначиться на її відносинах з людьми з оточення. Вона менше сперечається і доводить свою точку зору тільки в тих випадках, коли точно знає, що від цього буде толк, і що вона має рацію в тій чи іншій ситуації. Доросла Агнія зазвичай намагається якомога менше конфліктувати з людьми, вона не запальна, не так емоційна, чи не конфліктна. У той же час не можна не відзначити той факт, що це тільки зовнішня оболонка – усередині Агнія може бути мстивою і занадто агресивну, просто доросла дівчина, названа цим ім'ям, намагається тримати все в собі. Втім, на довго її навряд чи буде вистачати – їй обов'язково потрібна людина, якій вона зможе розповісти про свої проблеми, переживання і бідах. В іншому випадку все може обернутися вкрай негативною енергією – вона може в будь-який момент вибухнути.

Що стосується професійної діяльності та кар'єри, так тут все просто. Значення може обдарувати названу ім'ям Агнія дівчину сильним характером і натурою справжнього лідера, стриманого, м'якого, але правильного і вміє домінувати над оточуючими людьми. У такий буде багато друзів навіть серед підлеглих, тих ворогів може виявитися дуже мало, як для лідера. Правда, є одне «але» — занадто великий успіх може перетворити Агнію в завзятих кар'єристка ...

Доля імені Агнія

Доля імені Агнія в любові, у відносинах з представниками протилежної статі, і в шлюбі, така. Що передбачає дуже бурхливе особисте життя в підлітковому віці, але куди більш спокійну в зрілості. Доля підлітка Агнії передбачає велику популярність у представників чоловічої статі. Підліток Агнія може змінювати партнерів як рукавички, і все її будуть чимось не влаштовувати, що й не дивно – догодити такої владної і сильною духом дівчині зможе далеко не кожен хлопець. Але все це тимчасово – у міру дорослішання Агнія може ставати більш стриманою і терплячою, помірної і спокійною.

В зрілості ж Агнія, як вже і говорилося раніше, може здати більш стриманою і терплячою жінкою. Доля цієї жінки може довго не давати їй знайти свою другу половинку. Але в підсумку доля Агнії все-таки зведе її з тим, хто зможе задовольнити всі її потреби. В кінцевому підсумку доля цієї дівчини може перетворити її в відмінну дружину, вірну і порядну другу половинку стриманого і покірного чоловіка. В ідеалі ж, її звуженим повинен стати чоловік, готовий йти на поступки і миритися з усіма її недоліками. Плюс, доля її така, що побудувати реально міцні відносини вона зможе тільки з тим, хто буде готовий мінятися заради неї в ту сторону, в яку вона захоче.

Любов і шлюб для імені Агнія

носії ім`я Агнія вважають дуже пристрасними і велелюбними. Але насправді Агнія, як жінка, шукає свого «принца на білому коні» та лише йому вона готова подарувати своє серце, тіло і душу. Дуже часто дівчата з цим ім'ям навіть в настільки дурощі час зберігають невинність або до весілля, або до перших серйозних відносин. Критерії щодо вибору супутника життя дуже високі, тому не завжди їм вдається відшукати свій ідеал.

У сімейному житті власницям цього імені заняття домашніми справами доставляють набагато менше задоволення, ніж улюблена робота і успішна кар'єра. Але все змінюється, коли жінка-Агнія всім серцем любить свого надійного і благородного чоловіка. У такому випадку вона здатна стати прекрасною господинею і турботливою дружиною. Вона навчиться смачно готувати, вчасно прибирати і тримати своє сімейне гніздечко в ідеальному стані. Але чоловік жінки з ім'ям Агнія повинен пам'ятати, що любов його дружини потрібно плекати, освіжати, цінувати і захоплюватися нею, і ні в якому разі не можна зраджувати її. Зрад носій цього імені ніколи не прощає.

Агнія як Мати

З появою дітей в сім'ї, володарки імені Агнія все більше часу приділяють своєму домашньому вогнищу, дбають про те, щоб дітям в будинку було затишно і комфортно, щоб ніщо не затьмарювало їхнє дитинство. Смачна і здорова їжа і цікаве дозвілля, чистота і порядок, веселощі і позитивний настрій – всім цим вона обов'язково забезпечить своїх діточок.

Носительки цього імені стають дуже добрими і турботливими мамами. Вони намагаються проводити максимум часу зі своїми дітьми, з усією відповідальністю займаються їх вихованням і освітою.

Але для матері Агнії важливо, щоб її діти довіряли їй і не шукали можливостей вирішення проблем у чужих людей. Як і для свого чоловіка, Агнія є для своїх дітей не тільки матір'ю, але і справжньою подругою. Навіть під час важкого підліткового періоду діти не будуть боятися звернутися до неї за порадою, поділитися своїм потаємним, адже знають, що вона така мама, якій можна все довірити, все розповісти …

Сумісність Агнія c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Агнія таїть в собі багато таємниць, але в цілому, має і кілька розкритих відповідей. Так, відомо, що ідеальні стосунки можна побудувати з такими як Казимир, Микита, Кім, Лавр, Остап, Юлій, Ерік, Єрмолай і Ігор . Правда, до шлюбу справа навряд чи дійде, бо відносини ці будуть недовговічними.

А ось створити сім'ю вийде з Олексієм, Гнатом, Максимом, Сергієм, Фомою і Ельаром. тут є всі шанси на весілля і міцний союз, до того ж, довговічний.

Ну а з Германом, Іраклієм, Савою, Адамом і Яном, краще і зовсім не зв'язуватися, бо крім ревнощів і вічних розбіжностей тут нічого одержати не вийде.

Названої цим ім'ям жінці потрібен серйозний і проникливий. відповідальний і цілеспрямований чоловік, щоб був її противагою.

В підлітковому віці взаємини Агнії з представниками протилежної статі можуть складатися дуже навіть добре. Вона популярна, весела, оптимістична, завжди в гарному настрої, і навіть її бажання домінувати над усім навколо не змусить шанувальників відмовитися від бажання будувати з нею стосунки. Але з віком все зміниться, і до всіх якостей дівчини, над якою протегує значення іменний форми Агнія, може додатися виваженість і розсудливість, які проявляються саме в стосунках і в процесі вибору супутника. Стерпіти доросле Агнію зможе далеко не кожен чоловік, адже в побуті ця жінка може перетворюватися на справжнісінького побутового тирана – хоча знову ж таки, все це тільки теорія ...

Число імені Агнія

Число імені Агнія по нумерології — 9. Цю цифру прийнято вважати числом успішних і досконалих людей. Удача слід за жінками з таким ім'ям просто по п'ятах. Вони з легкістю досягають і високого матеріального і соціального становища.

Нерідко носії цього імені стають видатними особистостями, відомими актрисами, письменницями і т.д. Вони часто захоплюються релігією і містикою, чимось незбагненним. Жінки c ім'ям Агнія відрізняються прекрасно розвиненою інтуїцією і відмінним уявою. Маючи блискучі розумові здібності і широкий кругозір, вони без праці йдуть по життю? завойовуючи все нові вершини в професійному і соціальному плані.

Незважаючи на свою комунікабельність, мрійливість і романтичність, більшість з цих жінок справжні максималістки, цілеспрямовані і вимогливі. Носительок імені Агнія все люблять і захоплюються ними, однак ідеальних людей не буває. Жінки з цим ім'ям часом егоїстичні і марнотратні, та й фінансова дисципліна їм чужа.

Формула обчислення числа імені Агнія:А (1) + Г (4) + Н (6) + І (1) + Я (6) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Агнія

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Агнія – Саламандр.
  • Рослинний символ – Календула.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Агнії – 9.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Агнія

Агнія Цао Гуйян (святая Римсько-Католицької Церкви)

Агнія Кузнєцова (російська актриса театру )

Агнія Полянцева (радянська військова льотчиця)

Агнес Мурхе д (американська кіноактриса)

Агнія (Толстая) (ігуменя Осташковського Знам'янського монастиря)

Агнія (професійна співачка)

Агнія Львівна Барто (поетеса, сценарист, радіоведуча)

іменини дні і святі покровителі імені Агнія

Свята Мучениця Агнія

січень 21, лютий 3