Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕльвіра
1437 Oracle

Ельвіра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ельвіра за походженням древньогерманська, або іспанською. За першою версією трактується як «доброзичлива» або «справжня», «всеправдівая» або «прихильна». За другою версією, значення може перекладатися з іспанської мови як «оберігає» або «захищає всіх».

українське ім'я Ельвіра сьогодні зустрічається вкрай рідко, але ще значиться в переліку найбільш поширених українських імен. Користується попитом у багатьох країнах світу і наділяє жінок рідкісними, але часто суперечать один одному характеристиками ...

Ім'я Ельвіра: Значення і характеристика
Походження імені Ельвіранімецьке або іспанське
Трактування по іспанській версії«оберігає»
За німецької версії«всеправдівая» або «прихильна»
Родинне ім'яЕлеонора
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Ельвіра займає 59-61 позиції і доводиться за статистикою приблизно на 3 -4 дівчинки з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Ельвірка, Еля, Ела

Сучасні англійські аналоги:Ельвіра, Елвіра, Ільвіра

Цікаве про ім'я Ельвіра:ім'я Ельвіра рідниться з ім'ям Елеонора, і обидва користуються популярністю у всіх країнах СНД і далеко за межами ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ельвіра на думку дослідників наділяє носій такими рисами характеру як дружелюбність, м'якість, доброзичливість, а й жорсткість одночасно. Ельвіра, це завжди приємна і м'яка дівчина, і з ранніх років намагається всім догоджати. При цьому всі Елі без винятку дуже принципові і ніколи не роблять те, чого від них вимагають.

Еля непосидюча і потребує різноманітності, часто змінює переваги в роботі і розвагах, і має досить мінливий настрій. Зате відмінно ладнає з дітьми і може обзавестися реально міцною сім'єю. Не любить конфліктів, намагається не сваритися з чоловіком і може проявити поступливість – фактично, це мрія будь-якого чоловіка, але є в ній і родзинка, яка виступає в ролі наполегливості і сильного бажання відстоювати свою думку, що і відлякує багатьох.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямований і працьовита, завжди домагається поставленої мети, намагається не залишати справи недоробленими і не здається навіть тоді, коли виявляється перед особою великих проблем. А ще Ельвіри справедливі в своїй більшості до такої міри, що заради справедливості готові жертвувати навіть своїм авторитетом.

Ельвіра погано відноситься долюдям із заниженою самооцінкою, до чоловіків-підкаблучником, і до жінкам, які терплять від своїх чоловіків будь-які образи, і все прощають.

Характер імені Ельвіра

Характер імені Ельвіра така, що обіцяє носительку цієї іменоформи багато самих різних якостей, завдяки чому і перетворює названих так дівчат в унікальних особистостей з унікальною натурою. Зазвичай характер Ельвіри передбачає наявність таких якостей як доброта, щедрість, чесність, красномовність, добродушність і доброзичливість, безкомпромісність і принциповість, планомірність і розсудливість, і багато іншого. При цьому не можна не відзначити, що по ходу дорослішання Ельвіри, вплив значення імені на характер змінюється. Так, у маленькій Ельвіри нетерпимий і дуже бурхливих характер, в той час як доросла, навпаки, стає найчастіше більш спокійною, врівноваженою, виваженої, тактовної, планомірної жінкою. При цьому багатьом важко спілкуватися з названої ім'ям Ельвіра жінкою через прямолінійності і впертості, якими наділяється характер – Еля занадто прямолінійна і ніколи не намагається пом'якшити свою критику в бік інших людей, вперта. Вічно з усіма сперечається і ніколи не приймає чужу точку зору. А ще Ельвірі досить важко догодити, її характер занадто вибуховий, а сама вона надто непередбачувана, ніколи не знаєш, чого від неї очікувати.

Втім, все це лише теорія. Багато в чому характер залежить не тільки від характеристики найменування. Так, характер залежить ще і від астрологічних чинників, наприклад, від знака зодіаку, від року за східним календарем, і навіть від пори року, в яке народжена іменована.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у носії жіночого імені Ельвіра м'який і доброзичливий характер, її характеру його значення може подарувати і м'якість, і дружелюбність, і доброту зі справедливістю, і чесність, і комунікабельність. Але не варто думати, що у цієї дівчинки не вистачить сил на протистояння недоброзичливцям – насправді за всієї її зовнішньої слабкістю і м'якістю таїться натура буйна, неприступна, наполеглива і напориста, така, ужитися з якої буде важко навіть батькам. У цієї дівчинки дуже буйну вдачу, вона багато важить і надходить тільки так, як вважає сама за потрібне, до думки батьків може прислухатися, але надходить тільки так, як сама вирішила, принципова і напориста, трохи агресивна, образлива і примхлива – в загальному, значення цього імечко обіцяє багато складних характеристик, ну а батькам такої дівчинки і зовсім доведеться дуже нелегко.

Зате Ельвіра, це зазвичай доброзичлива і дуже комунікабельна особистість – вже в ранньому дитинстві вона по ідеї повинна з легкістю йти на контакт, їй не важко завести друзів навіть в новому місці, вона завжди в увазі оточення, яскрава особистість. А ще значення може обдарувати і купою талантів – у цієї дівчинки відмінне уяву, її фантазія і зовсім здатна здивувати кожного без винятку. Ельвіра добра, щедра, в будь-який момент піде назустріч, але свою думку їй краще не нав'язувати, тому, хто спробує нав'язати щось своє, Ельвіра може перестати довіряти ...

Підліток

У подорослішала дівчинки, що отримала рідкісне дівчаче ім'я Ельвіра, натура може змінитися, значення цієї назви може наділити додатково купою важливих характеристик, перетворивши її в красномовну, доброзичливу і добродушну, щедру, товариську, говірку, цікаву, але жорстку і образливу особистість. Зазвичай у названій таким чином дівчинки багато друзів, але однодумців серед них сумно мала кількість. Любить доводити свою правоту, принципова, безкомпромісна, ніколи не здається і в більшості випадків досягає бажаної мети – з такою можна вести справи і працювати разом, але ось дружити з нею складно.

Будь-яке чужу думку, друга або родича, вона обов'язково поставить під сумніви, нікому не довіряє, вічно сперечається і шукає підступ на думці співрозмовника, може почати грубити і потім навіть не вибачитися за грубість, може образити людей без докорів сумління і потім через час почати з цією людиною спілкуватися так, ніби нічого і не відбулося – складно з нею, це факт. А ще значення може нагородити її прямолінійністю, яка як раз-таки часто і зустрічається у дівчат, які отримали при народженні ім'я Ельвіра. Будучи прямолінійною особистістю, вона ніколи не дозволить собі м'яко висловитися про будь-кого, щоб не образити людину, навпаки, вона завжди каже правду в очі, якою б вона не була – це одночасно і відштовхує людей, і притягує їх же.

доросла жінка

А ось доросла Ельвіра може і зовсім відрізнятися від тієї дівчинки, про яку йшла мова в підлітковому віці. Стриманість, виваженість, розсудливість, розміреність і планомірність, готовність піти на поступки, якщо в цьому є вигода, любвеобильность і дружелюбність, вміння стримувати власні емоції і нешкідливість – ось лише мала частина тих характеристик, якими може нагородити значення імені Ельвіра носительку на дорослому етапі життя . У Ельвіри в більшості випадків досить багато друзів, але не через те, що у неї хороший характер, а через те, що вона сама намагається всіма шляхами оточити себе якнайбільшою кількістю друзів і товаришів. Вона нікому не довіряє, з усіма сперечається, в будь-який чужої точки зору намагається знайти підступ, але при цьому не любить, коли люди не висловлюють своїх думок – ось така вона лукава.

Зате вона ніколи не зрадить одного або товариша, завжди прийде на допомогу, обов'язково підтримає потребує підтримки людини – правда, причина досить банальна, вона просто любить бути в центрі уваги і відчувати свою потрібність в суспільстві. Що ж стосується професійної діяльності, так тут все просто – часто іменуються ім'ям Ельвіра дівчата вибирають щось, що припускає багато спілкування з людьми. Значення обдаровує таких красномовністю і допитливістю, відмінною комунікабельністю і дружелюбністю – такі не можуть і дня прожити без нових знайомств, спілкування з новими людьми і веселощів.

Доля імені Ельвіра

Доля імені Ельвіра настільки непередбачувана, що передбачити хоча б приблизно, як вона складеться, не змогли навіть провідні дослідники. Тим не менше, кілька цікавих моментів їм все ж вдалося з'ясувати, і один з них свідчить про те, що для Ельвіри немає нічого важливішого, ніж побудувати по-справжньому міцну пару, і обов'язково з людиною, з яким вона зможе довіряти.

Довіра для Ельвіри понад усе, її доля передбачає їй створення міцної пари тільки з тією людиною, з яким вона зможе довіряти. Але при цьому доля передбачає і довгий пошук такої людини – причина в тому, що сама Ельвіра дуже недовірлива і заслужити її довіру зможе далеко не кожен чоловік. Доля її може в дуже пізньому віці звести з такою людиною ...

Зате відомо точно, що в кінцевому підсумку Ельвіра обов'язково стане хорошою матір'ю і зразковою дружиною. Практичне більшість названих так дівчат виростають хорошими матерями, зразковими, яких якраз-таки і ставлять в приклад.

Любов і шлюб для імені Ельвіра

Ельвіра — дуже яскрава, ефектна і приваблива жінка, тому вона вже точно не страждає від браку шанувальників. Як правило, навколо Елі може крутиться відразу кілька закоханих чоловіків. Вона в свою чергу настільки самодостатня особистість, що закоханість не входить в її список необхідних емоцій. Зате чоловічі залицяння лестять її самолюбству, через що вона нерідко дає своїм залицяльникам марні надії, аби не втратити почуття, що хтось нею захоплюється.

Ельвіра може вийти заміж досить рано, але не по величезній любові, а заради досвіду і інтересу, щоб просто відчути, як це — бути чиєюсь дружиною. Швидкі розчарування в шлюбі приведуть до розлучення з її ініціативи. Ні загальні кредити, ні спільний побут, ні навіть діти, якщо вони встигли з'явитися, не зможуть її зупинити.

Елю не влаштовує сім'я як у всіх, найменші розчарування або недостатньо сильні почуття до чоловіка ведуть до краху сімейної пари . Але часто все ж відбувається інакше. Якщо Ельвіра любить свого чоловіка по-справжньому, то вона готова заради нього на багато, навіть може стати ідеальною дружиною і відмінною господинею, присвятивши йому всю себе. Такі складнощі в побудові особистого життя пов'язані з присутністю в її характері безлічі чоловічих рис і з її сильно вираженими якостями абсолютного лідера.

Ельвіра як мати

Ельвіра стане хорошою мамою. Вона дуже серйозно підходить до обов'язків матері. Вона старанно доглядає за маленькими дітками, які не скаржачись на безсонні ночі і відсутність вільного часу. Ця сильна жінка може прийняти допомогу близьких людей, але ні в чоловіка, ні у батьків сама про допомогу не попросить. Вона старанно піклується про те, щоб її діти завжди були смачно і вчасно нагодовані, а також красиво і чисто одягнені.

Найчастіше Ельвіра стає досить суворої, але справедливої ​​матір'ю. Вона не стане лаяти і карати дітей просто так, а також не стане пред'являти до них завищені вимоги. Вона вимагає від дітей вчитися самостійно, без батьківської допомоги, і стежить за тим, щоб вони розвивали інтелект.

Ельвіра активно підключає чоловіка до процесу виховання дітей. Також вона наполягає на тому, щоб він проводив з ними більше часу, влаштовує сімейні виїзди на природу, на море чи просто регулярні походи в кіно, зоопарк або цирк. Вона радіє, коли чоловік ходить з сином на рибалку і ділиться з ним своїм досвідом. Однак, якщо раптом шлюб Елі все ж розпався, то вона не опустить руки і сама зможе підняти і виростити дітей.

Сумісність Ельвіра c чоловічими іменами

Виявляється, найкращі шанси на успішні відносини, повні пристрасті і справжніх почуттів, у Ельвіри з хлопцями, які отримали при народженні ім'я Акім, Август, Леонід, Панкрат, Остап, Трохим, Валерій, Ігор або Юлій.

Стовідсотково міцний, надійний, довговічний, щасливий і мирний шлюб вийде побудувати з іменованими такими варіаціями як Мойсей, Устин, Едуард, Ернест, Віталій, Веніамін, Валентин і Геннадій.

А зі Станіславом, Ярославом, Яном, Савою, Іраклієм, Дем'яном і Германом Ельвірі і зовсім не варто зв'язуватися, тому як союз з ними не принесе нічого доброго ні однієї з половинок.

Що стосується взаємин з представникам і протилежної статі, так тут і зовсім все дуже і дуже просто – Ельвіра однолюб, людина, яка шукає серйозні відносини, довіру. Взаєморозуміння і взаімооуваженіе, її не залучають швидкоплинні, нехай навіть і пристрасні романи. Ельвіра, це людина постійний, стабільний, надійний і відданий, вона ніколи не обдурить і не зрадить свою другу половинку, але завжди дуже багато чого вимагає натомість. Її другою половинкою повинен стати такою ж надійна, чесна, віддана, вірна і в той же час упевнений в собі представник чоловічої половини людства.

Число імені Ельвіра

Число імені Ельвіра по нумерології — 7. Як відомо, підопічні числа 7 — це оригінальні, неординарні і незвичайні особистості. Неординарні розумові здібності і справжня мудрість, а також багата фантазія допомагають їм стати справжніми винахідниками, генераторами абсолютно новаторських і незвичайних ідей. Не секрет, що багато геніальних людей можуть бути трохи дивними. Так, сімки не бажають працювати в команді, тому свої новаторські задумки вони віддають в реалізацію іншим людям.

Підопічні числа 7 — це вічні студенти, вони постійно прагнуть до все нових знань. У них не тільки чудовий інтелектуальний потенціал і аналітичні здібності, а й наукове мислення. Крім того, незважаючи на свою проникливість, підопічні 7-ки вкрай нетовариські і замкнуті люди. Вони не бояться виглядати білими воронами і живуть у власному світі. Найкраще вони зможуть реалізувати себе в таких наукових сферах діяльності, як релігія, філософія або історія. Разом з тим сімки — цілеспрямовані і працелюбні люди, невпинно прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення.

Замкнутість і неординарність сімок роблять з них пустельників, котрі прагнуть досягти взаєморозуміння з навколишнім світом. Темна сторона сімок штовхає їх на нечесні і підлі вчинки, при цьому у них є такі мінуси, як: марнославство, гордість і зайва критика. Підопічним числа 7 необхідно більше часу присвятити відпочинку і розваг, а також постаратися знайти друзів.

Формула обчислення числа імені Ельвіра:Е (4) + Л (4) + Ь (3 ) + В (3) + І (1) + Р (9) + А (1) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Ельвіра

  • Камінь-талісман – Берил.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Ельвіра – Мавпа.
  • Рослинний символ – Маргаритка.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Ельвіри – 7.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Ельвіра

Ельвіра Набіулліна (російський економіст, державний діяч)

Ельвіра Репетто-Трізоліні (італійська оперна співачка)

Ельвіра Кокоріна (Заслужений діяч мистецтв РФ)

Ельвіра Авакян (радянський художник-мультиплікатор)

Ельвіра Даніліна (російська актриса театру і кіно)

Ельвіра Хасянова (російська спортсменка)

Ельвіра Тодуа (воротар жіночої збірної України з футболу)

Ельвіра Менендес (перша дружина короля Ордона II Леонського)

Ельвіра Болгова (російська актриса)

іменини дні і святі покровителі імені Ельвіра

Ім'я Ельвіра не є православним, тому їм не хрестять. При крещении девочек нарекают либо созвучным православным именем, либо именем святой, день памяти которой приходится на день рождения малышки или на день крестин.