Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаОлексій
608 Oracle

Олексій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Олексій за походженням давньогрецьке. У перекладі його значення звучить як «захисник» або «помічник», або ж за другою версією – «захищає» або «відображає». Утворено від грецьких слів «Алекс» або «Алексіос». Хрещеним же православним ім'ям є ім'я Алексій.

До речі, чоловіче ім'я Олексій має досить цікаву історію, але що важливіше, воно має гарну значимістю, що обіцяє хлопчикам, які отримують це ім'я, чимало хороших якостей. А ще це ім'я входить в сотню найпопулярніших українських чоловічих імен сучасності.

Ім'я Олексій: Значення і характеристика
Походження імені Олексійгрецьке
Від грецького слова«Алекс» або «Алексіос»
У перекладі«захисник» або «помічник»
Друга версія«захищає» або «що відображає »
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Олексій Московський

Популярність:Ім'я Олексій займає 13-15 місце в рейтингу популярних чоловічих українських імен. Доводиться приблизно на 24 хлопчика з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Алексейка, Олексо, Леха, Альоша, Льоша

Сучасні англійські аналоги:Алексиус, Алексіс, Алехо, Алессіо

Цікаве про ім'я Олексій:Ім'я Олексій на даний момент триває користуватися популярністю у православних людей і багато років очолює рейтинги найпопулярніших українських імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це чисто українське по походженням ім'я (від Алексій). Вважається українським православним і числиться в українському іменослове по Святців. Користується попитом і в Білорусії, і в Україні, і в Україні, і навіть в Грузії. Вважається, що значення імені Олексій обіцяє хлопчикові такі риси характеру як співчуття, самопожертву, добродушність, чуттєвість, емоційність, вольовий і твердий дух, і рішучість, самодостатність, самовпевненість і не тільки.

Алексеи в своїй більшості намагаються бути начальниками і керівниками, що й не дивно, адже у всіх Алексєєв без винятку є лідерські задатки. Але є і одне «але» — ще в ранньому дитинстві батьки повинні почати розвивати ці задатки, інакше до зрілості вони можуть просто вичерпатися.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, наполегливість, уміння долати труднощі, небажання користуватися стандартними схемами досягнення цілей і здатність знаходити нестандартні рішення там, де зробити це, здається, неможливо.

Алексеи погано ставляться дозрад, брехні і користі, честолюбства, скритність і замкнутості, занадто нав'язливим людям і лукавства.

Характер імені Олексій

Характер імені Олексій – це складна тема, її вивченням займалося свого час велика кількість дослідників, і, втім, не безрезультатно. Виявляється, характер цього імені здатний сформувати як такої характер носія, причому, як то кажуть, від «а» до «я». Завдяки цьому параметру, характер названого іменем Олексій хлопчика стає таким, як описано вище — жорстким і сильним. Ну а сам носій обдаровуваного завдяки йому ще й такими рисами як настирливість, напористість, цілеспрямованість, працездатність. А ще характер може бути наділений і організаторськими, і навіть лідерськими задатками. Але і це ще не все ...

Неймовірна сила волі, відмінні лідерські якості, вміння організовувати людей, жага справедливості, спрага самовдосконалення, невміння бути другим, гордовитість і відповідальність – ось те, чим може нагородити значення цього найменування характер носія, який отримав ім'я Олексій. Хоча, не факт, що все буде саме так, бо все це лише в теорії ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки вирішили вибрати ім'я Олексій, переповнене різними враженнями від всього, що відбувається навколо. Він дуже сприйнятливий і вразливий дитина, ніколи не залишає нічого непоміченим, помічає все навколо, навіть дрібниці, на які і зовсім рідко хто звертає увагу. В цілому, він не доставляє проблем батькам, позитивний, завжди залишає про себе гарне враження у оточуючих його людей, рідко втручається в конфлікти і більш того, нерідко навіть в такому малому віці намагається виступати в ролі миротворця.

Такий навіть батьківські сварки не залишить без своєї участі, і що не менш цікаво, так це те, що дана риса в ньому залишиться до самого кінця. Але все це заслуга в першу чергу такого фактора як значення імені. Крім того, значення обіцяє йому і безліч інших характеристик, серед яких є і добропорядність, і оптимістичність, і рухливість, і активність, і уважність, і працьовитість, і відповідальність. Навіть в дитинстві це вже не по роках відповідальний дитина. До речі, вплив на цього хлопця такого фактора як значимість імечко, може обдарувати сильним характером, який особливо сильно проявиться саме в підлітковому віці. Що ж стосується спілкування з однолітками, так тут все просто. У нього багато друзів, і більш того, Олексій, це той хлопчина, якого всі поважають, але при цьому в лідери його ніхто не поставить. Аж надто він спокійний, як для лідера.

Підліток

Підлітковий вік і енергетика хлопчикові на ім'я Олексій здатні разом обдарувати цього хлопчиська і зовсім куди більшим числом хороших характеристик. Правда, не обходиться в цій справі і без впливу інших факторів, серед яких планета-покровитель, стихія, і навіть камінь-талісман. Зазвичай Олексій підліток, це зважений, жорсткий, мовчазний, але красномовний хлопець, що вміє переконувати людей, нав'язувати оточуючим свою думку, і доводити свою власну правоту. Це все ще не лідер, але шановний дитина, підліток, до якого всі без винятку ставляться з належною повагою. Значимість обдаровує такого ще і талантом пристосовуватися до всього нового, що відбивається навіть на навчанні. У цього хлопчика є схильності до гуманітарних наук, а точні не любить, хоча і може вивчати їх на «відмінно». З однолітками відносини зазвичай хороші. Конфлікти виникають в основному тільки тоді, коли він намагається виступити в ролі захисника слабких, що буває нерідко. Благородство, безпринципність, здатність йти на компроміс, обов'язковість, старанність, планомірність – ось його головні риси, і обдаровує ними саме значимість такої іменний варіації як Олексій.

Дорослий чоловік

Життя дорослого хлопчика, вірніше вже чоловіки, що отримав іменоформу Олексій, переповнена складними моментами, в основному, і причина в його сильному, але одночасно складний характер. У нього відмінна інтуїція і здатність працювати, як то кажуть, в поті чола, в ньому буяє цілеспрямованість. А бажання поступатися і йти на компроміс по досягненні зрілості кудись пропадає. Довести йому що-небудь, з чим він не згоден, дуже непросто. Але це не привід засмучуватися, адже всупереч всьому вищесказаному, це хороша людина, що володіє такими якостями як справедливість, чесність, прямолінійність, безкорисливість, планомірність, доброзичливість, життєрадісність, товариськість і відданість. Значення цього чоловіка може обдарувати правда і іншими якостями, але перелік додаткових якостей залежить вже не від такого параметра як значення, а від виховання та інших чинників.

Доля імені Олексій

Доля імені Олексій у відносинах з представницями жіночої статі, в шлюбі, і в общем-то, в любові, дуже непроста. Чому непроста? Та тому що сам Олексій зазвичай винен в тому, що багато жінок після коротких відносин починають збігати від нього. Ні, він не садист, що не грубіян, але жорсткий і надто серйозний чоловік, занадто правильний – це може витримати далеко не кожна, і саме тому-то доля і передбачає носію іменний форми Олексій багато розставань.

Зате є один великий плюс – доля передбачає становлення Льоші справжнім джентльменом, чоловіком з манерами, якими сьогодні чоловіки практично не наділяються. Ввічливість, романтичність, уважність, дбайливість – ось те, чим він може спокусити практично будь-яку жінку. Хоча проявляється все це не у хлопчика, а вже у дорослого чоловіка.

Ну а ще доля передбачає становлення названого іменем Олексій хорошим батьком і ідеальним за всіма параметрами чоловіком. Такий не зрадить, не обдурить, і взагалі, буде стіною, що захищає всю сім'ю від бід і горя. Хоча знову ж таки, доля, це примарний параметр, і представляє він собою лише саму звичайну теорію – перевірити її правдивість і вірність просто неможливо.

Любов і шлюб для імені Олексій

До шлюбу Олексій поставиться максимально відповідально. Він не поспішатиме одружитися в ранньому віці, а буде поступово підходити до цього питання, без поспіху. Якщо і трапиться так, що Олексій одружується в ранньому віці, то за свій шлюб, яким би він не був, буде триматися до останнього, навіть якщо його буде дратувати його дружина, і навіть якщо у відносинах з'явиться тріщина, здатна зруйнувати їх раз і назавжди .

для Олексія шлюб, це не просто штамп у паспорті або законна підстава для відносин, а складний і дуже відповідальний крок. Саме тому-то він і буде дуже довго перебирати потенційних наречених. Вибере же він ту, з якою йому буде максимально комфортно. Його не хвилюють матеріальні чи моральні сторони питання – його хвилює лише комфорт, гармонія і баланс у відносинах.

Одружившись, він стане відданим і вірним чоловіком, перегляне свій спосіб життя і зміниться до невпізнання. Якщо до шлюбу Олексій може гуляти по клубах, міняти партнерок, як рукавички, і жити життям «гуляки», то в шлюбі він різко стане іншим. Вірний, надійний, відданий, уважний і чесний – ось він який, чоловік-Олексій.

Олексій як Батько

Як батько, Олексій може бути хороший в усіх напрямках без винятку. І в першу чергу варто сказати про те, що батьківство для носіїв цього імені, це не просто статус – це для них спосіб і спосіб життя, це нагорода, якої удостоюються тільки найдостойніші. Папа-Олексій буде хорошим батьком, уважним, турботливим, відданим, надійним, відповідальним і обов'язковим. Мамі не доведеться бігати за ним і просити приділити увагу дітям – це він буде робити по своїй волі, сам.

Чи можна довірити виховання дітей Олексію? Можна і, напевно, навіть потрібно. Адже це в своїй більшості лідери, а лідерські задатки, при правильному вихованні, можуть передатися і дітям. Так що, виховання дітей Олексію не те щоб можна, але і потрібно довірити. Поганому він дітей точно не навчить. Єдине «але» полягає в тому, що тата-Льоші часто дуже вимогливі і суворі. Так що, не дивуйтеся, якщо почуєте, як він кричить на свою дитину або вимагає щось таке, що може далеко не кожна дитина – це норма ...

Сумісність Олексій c жіночими іменами

Питання сумісності з жіночими назвами досить складний, але конкретно в разі імені Олексій все простіше, адже відповіді на нього давно отримані. Так, виявляється, ідеальними будуть такі обраниці як Агата, Віра, Дора, Мірра, Марія, Емма і Броніслава.

З Параскою, Розою, Сусанной, Еліною, Неллі, Ладою і Ією міцний шлюб побудувати не вийде, але відносини будуть пристрасними і реально яскравими.

А з Нінель і Таїсією краще союзу не створювати, бо хорошого нічого не вийде.

Що стосується взаємин з жінками, так в них і зовсім все досить просто, і все завдяки такому параметру як значення імені. Незважаючи на свою черствість і жорсткість, Олексій легко завойовує увагу жінок, знає, як їх викликати прихильність до себе і майстерно огортає своєю увагою тих, кого вирішується спокусити. При цьому спокушає він тільки з однією метою, що полягає в створенні міцних та тривалих стосунків. В цілому ж відносини з ним можуть порадувати будь-яку жінку без винятку, бо він ввічливий і уважний, мрія будь-якої жінки ...

Число імені Олексій

Число імені Олексій по нумерології – 5. П'ятірка же в свою чергу є символом удачі, успіху і впливу. Те ж саме сама «п'ятірка» обіцяє і носіям імені Олексій. Владність, незалежність, самовпевненість, успішність і впливовість – ось головні риси, які посилюються таким числом як «5» в чоловіках, що носять ім'я Олексій. До того ж, це число обіцяє ще й волелюбність, незалежність, нестандартність в плані мислення ...

Люди числа «п'ять» в своїй більшості імпульсивні, непередбачувані, але активні і винахідливі. Важко сказати, якою має бути людина «п'ятірки», посидючим і упертим, або непередбачуваним непосидою. Але зате одне можна сказати з упевненістю на сто відсотків – лідерських задатків цим людям не позичати. ​​

Формула обчислення числа імені Олексій:А (1) + Л (4) + Е ( 6) + К (3) + С (1) + Е (6) + Й (2) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Олексій

 • Камінь-талісман – Олександрит і Яшма.
 • Планета-покровитель – Юпітер і Нептун.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Олексій – Лось.
 • Рослинний символ – бузок.
 • Кращий зодіак – Водолій і Терези.
 • Число Олексія – 5.
 • Символічний метал – Бронза.
 • Щасливий день – субота.
 • Ідеальний сезон – Зима.
 • Рік — Кінь.

Відомі люди з іменем Олексій

Олексій Кольцов (поет і купець)

Олексій Смертін (футболіст, півзахисник)

Олексій Бєльський (художник)

Олексій Жемчужников (ліричний поет, сатирик і гуморист )

Олексій Баландін (хімік, академік АН СРСР)

Олексій Бахрушин (російський купець, меценат)

Олексій Єрмолов (воєначальник і державний діяч)

Олексій Мішин (тренер з фігурного катання)

Олексій Новіков-Прибой (письменник-мариніст)

Олексій фон Явленський (художник-експресіоніст)

Олексій Булдаков (народний артист України)

іменини дні і святі покровителі імені Олексій

Святитель Алексій Московський

травня 20, червень 2, лютий 12, лютий 25

П реподобний Алексій Печерський

квітень 24, травень 7

Преподобний Алексій

травень 17, березень 30