Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВладислава
2354 Oracle

Владислава: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Владислава за походженням чисто слов'янське. Переклад звучить як « володіє славою ». в Україні і російськомовних країнах популярно. І до речі, названої ним дівчині значення обіцяє дуже непростий характер.

українське жіноче ім'я Владислава сьогодні вже не користується такою популярністю, яку мало в 90 -і роки, але ще має вагу і значиться в переліку найпоширеніших. Поєднує в собі відмінну значимість, унікальну символіку, і хорошу сумісність ...

Ім'я Владислава: Значення і характеристика
Походження імені Владиславаслов'янське
В корені«володіти» і слава »
Буквальна трактування«володіє славою»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Владислава досить популярно і займає в рейтингу популярних жіночих імен 51-53 позиції. Доводиться по статистиці на 2-4 дівчинки з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Влада, Славка, Слава

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Владислава:ім'я Владислава найбільш популярно в західних регіонах України і на території Чехії, Латвії та інших європейських країн.

Як впливає значення імені на долю: карма

Владислава – це відоме слов'янське ім'я, яке користується досить непоганим попитом і має відмінну, сильну енергетику. За доданню, воно наділяє іменовану дівчинку такими характеристиками як емоційність, сприйнятливість, конструктивність, справедливість, чесність, чутливість, сприйнятливість, вміння слухати і співпереживати, доброзичливість, поступливість і не тільки ...

В своїй більшості, Владислави, це дівчата з витонченою фантазією і просто неймовірним уявою. Вони здатні мріяти, уявляти, фантазувати на усі теми без винятку. Ці дівчата легко зацікавлюють собою, і так же легко знаходять в суспільстві однодумців. Вони комунікабельні і доброзичливі в своїй більшості і популярні в суспільстві. Але є і у цих, здавалося б, ідеальних дівчат, свої недоліки ...

Переваги та позитивні риси:красномовність, товариськість, комунікабельність, вміння адаптуватися до атмосфери в оточенні і нездатність здійснювати погані вчинки. Владислава завжди надходить тільки так, як велить їй совість, ніколи не йде на користь, не шукає вигоди в спілкуванні з людьми.

Владислава погано відноситься долюдям із занадто завищеною самооцінкою, до тим, хто здатний на зраду або корисливі дії, і до тих, хто не тримає своїх обіцянок. Владислава зневажає людей владних, упертих і нестриманих, хоча іноді сама ж і може демонструвати такі ж риси.

 

Характер імені Владислава

Характер імені Владислава, а точніше носії цього імені, такий, що змушує лише захоплюватися цією жінкою. Ну як можна не захопитися настільки ніжною, м'якою, одночасно цілеспрямованої і працьовитою жінкою? Звичайно, є в ній і багато недоліків, які можуть відштовхнути, але вони настільки дрібні і невиразні, що звертати на них увагу було б просто нерозумно. Дівчинка на ім'я Владислава, це людина широкої душі і великого серця, делікатне, добрий, турботливий і дуже уважний. Її характер дозволить стати їй і хорошою дружиною, і відмінною подругою, і відмінним товаришем по роботі (колегою), і зразковою матір'ю.

Звичайно, є і недоліки. Наприклад, характер деяких Владислав може сильно дратувати через наявність такої риси як нерішучість і нездатність приймати свої незалежні рішення. Так, вона весь час шукає підтримки і намагається чекати в усьому схвалення від інших людей. Але хіба це так погано? У деяких адже випадках багатьом людям навпаки, як раз-таки і не вистачає цієї риси.

Зате Владислава вірна й віддана, чесна, надійна, відповідальна. Такий дівчині можна довірити будь-секрет, і вона не підведе, нікому не розповість про нього, ніколи не скористається ним проти людини. Це жінка, в якої кожен може знайти собі кращого друга, підтримку і товариша в одній особі.

Раннє дитинство

З ранніх років це ім'я новонароджену дівчинку обдаровує такими рисами характеру як сентиментальність і вразливість, сприйнятливість і чутливість, м'якотілість і ніжність, а також, прихильність до батьків. Вона і кроку не ступає без нагляду матері або батька, і особливо сильно прив'язана саме до мами.

балувати або пустотливою її не назвати, по частині поведінки, вона приклад для наслідування, що ставлять багатьма батьками діткам. Вона багато часу проводить з батьками, намагається не бешкетувати, не балуватися. Не привертати до себе увагу оточуючих людей. Але часте проведення часу в колі сім'ї позбавляє її вміння йти на контакт з дітьми, внаслідок чого вона просто не має друзів, і все більше замикається від світу в стінах будинку.

Рукодільниця, що обожнює робити все, що може принести користь, хоч найменшу – писати, малювати, допомагати по господарству, готувати і багато іншого. Єдиний великий мінус Владислави, це те, що вона боїться критики настільки сильно, що через це ні з ким не ділиться здобутками і нікому не розповідає про свої успіхи. Батькам варто потурбуватися про це. У боротьбі з цим комплексом допоможуть компліменти і лестощі, похвала. Вони здатні виростити в ній впевненість в собі, що немало важливо.

Підліток

Підлітковий вік теж буде непростим. Здавалося б, ну які проблеми можуть бути у стільки позитивної, правильної, чесної і працьовитої дівчинки? А адже проблеми є. Наприклад, великі проблеми можуть бути в плані спілкування з дітьми – але ця проблема вирішиться з часом сама собою ...

В школі навчається добре, проявляє відповідальність і старанність, бажання розвиватися і вчитися, вдосконалюватися і бути краще за всіх. Але ось ніяк немає в ній комунікабельності та впевненості у власних діях, рішеннях і помислах. Вона весь час у всьому сумнівається і боїться діяти без схвалення третіх осіб.

Вчителі багато хвалять, потурають їй, але однолітки все це сприймають як лізоблюдство, через що вона і втрачає їх повагу. Результатом її старанності стає відсутність друзів серед однокласників. Плюс, заводити друзів їй заважає її вимогливість. У неї завищені критерії до потенційних товаришам, і мало хто може їм відповідати.

А ще Владислава самокритична і сильно страждає від того, що не може відповідати своїм же вимогам і критеріям.

Доросла жінка

Доросла Владислава і зовсім унікальна в усіх напрямках без винятку. Вона змінюється, але лише частково. Багато в чому вона залишається все такою ж невпевненою в собі, не дуже рішучої, і дуже самокритично жінкою. А ще вона залишається такою ж вразливою і чутливою, все без винятку сприймає близько до серця, через всього сильно переживає. Будь-яка дрібниця може вивести її з себе і увігнати в депресію.

Критика Владиславою не береться ні в якому вигляді. Вона уникає людей, здатних її розкритикувати, уникає підлабузників, хоча і обожнює компліменти у всіх їх обличчях. І взагалі, часом здається, що вона не знає, чого хоче – з одного боку хоче любові, визнання і поваги, а з іншого все приймає за критику, лестощі і брехню.

Зате її такі риси як уважність і дбайливість породжують величезну кількість шанувальників. У цієї жінки буде багато шанувальників серед чоловіків всіх мастей і типажів. А це ж уже такий-сякий, але успіх.

Доля імені Владислава

Важко сказати, як повинна скластися доля носії імені Владислава в плані особистого життя, любові і відносин з представниками протилежної статі. Але зате одне можна точно сказати – вона повинна звертати на себе увагу чоловіків більше, ніж інші жінка, і повинна користуватися у них попитом, починаючи з підліткового віку. Сором'язлива і одночасно сильна в моральному плані, нерішуча, але цілеспрямована і розумна, сором'язлива, але товариська і промовиста – ну хіба така може комусь не сподобатися?

Проте, відносин з хлопцями у Владислави в підлітковому віці буде не так вже й багато. Причин кілька. По-перше, у неї самої дуже великі вимоги до потенційних кавалерів, і далеко не кожен зможе їм відповідати. По-друге, сама вона не дуже поспішає будувати відносини і будучи підлітком, може куди більше уваги приділяти не особистому житті, а саме навчання. Ну а по-третє, вона може вести себе занадто вже таємно, відчужено і замкнуто, через що її мало хто і зовсім помітить.

Зате доросла жінка на ім'я Владислава, це дама, на яку всі чоловіки без винятку будуть звертати свою увагу. Та й неможливо не звернути на таку увагу. Розумна, талановита, чесна, шикарна, яскрава, інтелігентна, з підвішеним язиком, красномовна і чарівна – мрія будь-якого!

Любов і шлюб для імені Владислава

Владислава користується у чоловіків шаленою популярністю і нерідко досить рано одружується. Однак, зазнавши всі тяготи сімейного життя, вона подає на розлучення. І тільки до другого шлюбу вона підходить вже більш серйозно. В майбутньому дружині вона тоді вже шукає надійного, сміливого, відповідального і здатного любити чоловіка. До слова, зазвичай її обранець трохи старший за неї.

Владислава не соромиться проявляти свої почуття і робити перші кроки у відносинах. При цьому її ініціативність присутній і в сімейному житті після весілля. Вона вважає за краще самостійно приймати всі рішення, часом навіть не враховуючи думку чоловіка. В її родині чоловік найчастіше потрапляє під каблук, але часом йому це навіть подобається.

Заради люблячого, турботливого, ніжного, розуміє, щедрого і поступливого чоловіка, Владислава готова стати вмілій і гостинною господинею, ніжною кішечкою і турботливою дружиною. До речі, вона дуже смачно готує, намагається утримувати будинок в чистоті і порядку, і може бути дуже гостинною.

Владислава як Мати

Жінки на ім'я Владислава зазвичай стають дуже люблячими мамами. Вони обожнюють няньчитися з малюками і отримують від цього справжній заряд позитивних емоцій. У міру дорослішання дітей їх материнська любов і обожнювання не змінюються. Вони панькаються з дітьми, пестять, плекають і балують їх. Материнська любов засліплює їх настільки, що діти починають сідати їм на голови і перестають бачити в них авторитет. Правильно кажуть, що все добре, якщо в міру.

Приборкати таке ставлення дружини до виховання дітей доведеться чоловікові. Нерідко чоловіки Владислав навіть допомагають цим дамам в догляді за новонародженими, тому як не дивлячись на всю свою любов, ті трохи легковажно підходять до цього питання. Навіть, коли діти досягнуть шкільного віку, Владислава не стане вимагати від них тільки хороші оцінки, тому що вважає, що вони повинні вчитися своїм розумом, робити свої власні висновки про те, що добре, що погано.

Після появи дітей в сім'ї Владислава може стати справжнісінькою домосідкою, вона буде варити борщі і займатися вихованням дітей. Однак жінці з таким характером все-таки краще працювати, щоб її нереалізовані якості лідери не позначилися негативно на сімейних відносинах.

Сумісність Владислава c чоловічими іменами

Найкращою вважається сумісність у імені Владислава з такими чоловічими найменуваннями як Аким, Всеволод, Лавр, Гнат, Кім, Казимир, Юлій, Ерік, Ізяслав, Пантелей, Гавриїл, Інокентій, і Тарас. тут є просто величезні шанси на побудову дійсно міцних відносин. Є шанс і на шлюб, щасливий і довговічний.

А ось з такими як Тимофій, Авраам, Олексій, Павло, Прохор, Ельдар, Соломон і Фелікс, ніяких шансів на довговічність немає. Зате буде пристрасть, почуття, любов і взаєморозуміння, хоч і недовгі.

Ну а з Германом, Іраклієм, Савою, Степаном і Юрієм, і зовсім союзу краще не створювати, бо в такій парі розродяться тільки розбіжності, сварки, незрозуміла агресивна ревнощі, і суцільний негатив.

Ставлення до чоловіків у Владислав, по крайней мере, в більшості випадків, досить скептичне. З одного боку, Владислава ніколи не відмовиться від супутника під боком, від людини, який міг би її підтримати, але з іншого, такого ще потрібно знайти. ну а найголовніше – Владислава не поспішає пов'язувати себе стосунками з ким-небудь, бо боїться, що в неї відберуть її свободу і незалежність ...

Число імені Владислава

Число імені Владислава по нумерології — 6. Чарівні і красиві шістки зазвичай мають безліч шанувальників. Для них життєво необхідно постійно відчувати пристрасть, любов і бурхливі емоції. Нерідко їх особисте життя тісно взаємопов'язана з професійної, адже для досягнення успіху в роботі, вони частенько використовують і свою привабливу зовнішність, і чарівність, і вміння лестити.

В більшості своїй 6-ки – це досить мінливі натури, тому в молодості вони часто змінюють об'єктів обожнювання. Але потім, з віком, це проходить, і вони заводять сім'ї. Підопічним числа 6 можна довіряти, адже вони відповідальні, порядні та надійні. Крім того, шістки – справжні романтики. Вони люблять мріяти і фантазувати.

А розважливість і гострий розум допомагають їм добитися успіху не тільки в особистому житті, а й у професійній сфері.

Владислава, як і інші шістки, завжди готова допомогти близьким людям і поспівчувати їм. Однак не варто забувати, що у них можуть проявлятися і негативні риси характеру: вміння хитрувати, надмірна прямолінійність, мстивість і злопам'ятність, а також відчуття власної переваги можуть в будь-який момент дати про себе знати в разі жінки числа «6».

Формула обчислення числа імені Владислава:У (3) + Л (4) + А (1) + Д (5) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) + А (1) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Владислава

  • Камінь-талісман – Магнетит і лопарско кров.
  • Планета -покровітель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Владислава – Півень.
  • Рослинний символ – Тютюн, Гірчиця, Боб.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Число Владислави – 4.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Владислава

Владислава Сауренко – актриса театру

Владислава Луцевич – заслужений діяч культури Білорусії

Владислава Малаховская – член Спілки композиторів Санкт-Петербурга

Владислава Маркевічувна – польська піаністка і музичний педагог

іменини дні і святі покровителі імені Владислава

У святцях Православної церкви імені Владислава немає, незважаючи на його старослов'янські корені. При хрещенні цим ім'ям не нарікають і день Ангела не відзначають.