Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДмитро
1375 Oracle

Дмитро: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Дмитро за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «присвячений Деметрі». Деметра ж, до слова, є Богинею землі, родючості і хліборобів. У буквальному перекладі «Деметра» означає «Мати Землі».

Ім'я Дмитро вважається одним з найпопулярніших імен сучасності. Користується попитом в Україні, Україні, Білорусії, і не тільки. У Греції воно теж використовується, але в зміненій, первісній формі – Димитрій (Димитріус). А ще воно має непогану сумісність ...

Ім'я Дмитро: Значення і характеристика
Походження імені Дмитродавньогрецьке
В кореніім'я Богині Деметри
Буквальна трактування«присвячений Деметрі»
Ангел хранитель і покровитель імені:Преподобний Дмитро

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Дмитро знаходиться на 4 6 позиціях, стабільно, і доводиться як мінімум на 40 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Діма, Димуля, Димуся

Сучасні англійські аналоги:Димитрій, Дімітріос, Деметріус

Цікаве про ім'я Дмитро:У Древній Греції Богині Деметри поклонялось більшість хліборобів, і саме в її-то честь свого часу селяни і почали називати своїх синів. Існувало навіть схоже жіноче ім'я, але воно не було популярним.

Як впливає значення імені на долю: карма

Носію цього імені, хлопчикові Дімі, неймовірно пощастить, адже це ім'я обіцяє безліч відмінних якостей. Якщо ж конкретніше, то значення імені Дмитро обіцяє оптимістичність, весела вдача, популярність і успішність, готовність вчитися і самовдосконалюватися, бажання розвиватися, допитливість, принциповість, норовливість і безкомпромісність. В результаті Діми, це завжди власники унікальних натур ...

Діма, це натура, що володіє прагненням до саморозвитку і досягнення досконалості. Твердий характер, прагматичність, бажання розвиватися, вміння падати і злітати після падінь – це ще далеко не повний перелік якостей, якими Дмитра виділяються на тлі носіїв інших імен.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, рухливість і активність, дієвість, чуттєвість і чутливість. А ще Діми, це в своїй більшості дуже товариські і комунікабельні чоловіки, які користуються популярністю в суспільстві.

Дмитро погано відноситься долюдям, які ставлять свої цілі понад його власних, ненавидить брехливих особистостей, зневажає корисливих людей і уникає спілкування з замкнутими. А ще його відлякують жінки, які ведуть себе, немов є королевами.

Характер імені Дмитро

Характер імені Дмитро такий, що передбачає наявність з дитинства безлічі якостей, нерідко конфліктуючих один з одним. Так, наприклад, це чесність і щирість, що конфліктують з корисливих, що виявляється дуже нерідко. Плюс до всього, це вірність принципам, яку Дмитро може і проігнорувати, особливо тоді, коли на цьому будується його позиція в суспільстві – варто відзначити, що для цього хлопчика, а потім і чоловіка, важливо бути не на останньому місці в компанії людей, з якими вважає за краще спілкуватися, такий вже його характер. Характер імечко і заступництво астрологічних символів може наділяти і впевненістю в собі, що теж не менш важливо – правда ця впевненість може в будь-який момент зникнути ...

А взагалі, такий параметр як характер багато в чому залежить саме від виховання та символік самої назви, особливо сильно впливає сезон року народження, протегує над іменованих так хлопцем.

Раннє дитинство

значення цього ймення в ранньому дитинстві його носію дарує цілий список характеристик, нерідко конфліктуючих один з одним. Плюс до всього сама по собі сутність цього хлопчика може похвалитися купою найрізноманітніших якостей. Носій чоловічого імені Дмитро, це володар таких обрисів характеру як активність, безкомпромісність, допитливість, рухливість, енергійність, волелюбність і лідерство. При цьому йому дуже важливо, щоб його особистість весь час була оповита увагою, спочатку рідних, потім і друзів. Що ж стосується раннього дитинства, так з цей період з цим малюком потрібно бути якомога акуратніше – йому дуже потрібно, щоб на нього постійно звертали увагу, в іншому випадку, залучати його до себе Дмитро буде поганими вчинками і не завжди гарною поведінкою.

Взагалі, передбачити його дуже непросто, він кожен раз зациклює на новій мети, кожен раз ставить перед собою нові завдання, при цьому рідко доходячи до «фінішу» в рішенні попередніх своїх завдань. Але винне в цьому не тільки значення імені - не менше сильний вплив виявляється і додатковими факторами, зокрема, астрологічними, наприклад, планетою-покровителем найменування ...

Підліток

Повзрослевший Дмитро, досягнувши підліткового етапу, зміниться, але не повністю. Він все так же буде любити увагу, і більш того, стане більш вимогливим в плані похвали і захоплень – йому потрібно, щоб на нього весь час звертали увагу, він обожнює похвалу і компліменти, йому потрібно, що б їм захоплювалися, при цьому, бажано навіть по всяких дрібницях. Значення тут як і раніше буде безпосередньо впливає на формування його сутності.

Втім, позначатися вже на цьому етапі дорослішання цього хлопчика почне і заступництво астрологічних символів, зокрема, почне проявлятися заступництво стихії над ім'ям, і вплив інших факторів, виховання ж займе не останню за значимістю позицію.

Що стосується школи, так тут все просто – зазвичай у нього хороші відносини з однокласниками, Дмитро дружить з усіма без винятку, але потребує визнання лідерства. Зазвичай, він швидко залишає компанію, в якій не відчуває свого лідерства. А ось з навчанням і зовсім проблемно – успішним може бути вивчення як гуманітарних наук, а що стосується точних, так з ними все дуже непросто, бо складні і нудні предмети його просто не приваблюють.

Дорослий чоловік

Дорослий Дмитро, це і зовсім інша людина. У ньому проявиться спокій, впевненість в собі, позитивний характер, емоційність, справедливість, чесність, а й корисливість. Тобто, у цього хлопчика, вірніше, тепер уже у повноцінного чоловіки, є масу хороших характеристик, завдяки яким його можна назвати цілком хорошою людиною, але є «але» — він ніколи не упустить свого шансу і може піти на користь, заради досягнення своїх цілей. Значення цього ймення може і надає ще вплив на цього хлопця, але здебільшого тут вже характер залежить від знака зодіаку і тваринного за китайським календарем – саме завдяки цим-то факторам Дмитро і може стати чоловіком, в якому завжди буде переважати спрага лідерства та першості у всьому без винятку. А ще Дмитро неймовірно азартний – будь-який спір, досягнення, конфлікт, все сприймає як виклик. Що до роботи, то тут він віддасть перевагу тій роботі, що здатна приносити йому задоволення – навіть будучи на межі бідності він ніколи не піде працювати за професією, яка не принесе йому позитивних емоцій.

доля імені Дмитро

Такий параметр як доля імені Дмитро в шлюбі, коханні та стосунках з представницями протилежної статі, свого часу вивчався дослідниками дуже пильно, і це дало свої результати. Наприклад, стало відомо, що цей хлопець повинен вже в підлітковому віці починати користуватися попитом у дівчаток. Але доля цього хлопчика не обмежується лише популярністю і попитом у дівчат, так і не стовідсоткова вона, бо багато залежить від виховання ...

Ще доля передбачає наявність прихильності до жінки, в яку буде закоханий, але це не завжди погано . Вся суть полягає в тому, що для коханої Дмитро зробить все, що в його силах, і все лише заради її щастя і блага. Правда, доля така, що може припускати багато болючих розставань, що може вкрай негативно позначитися на психологічному стані цього чоловіка.

Зате доля його в шлюбі з усіх боків позитивна, і все з однієї простої причини – Дмитро в шлюбі, це відмінний чоловік, люблячий і вірний чоловік, зразковий батько, такий, яким неможливо не захоплюватися.

Любов і шлюб для імені Дмитро

Сміливий і чарівний, на перший погляд, Дмитро досить обережно ставиться до жінок. Переконавшись в їх зацікавленості він з легкістю заводить численні романи. При пошуку дружини, він боїться можливого розчарування або відмови, адже така невдача боляче вдарить по його самолюбству.

Він досить довго вибирає собі супутницю життя, ретельно придивляючись до неї. Його обраниця повинна бути красивою, кмітливою і господарської. Після одруження Діма стане вірним і надійним чоловіком. Шлюбів у нього може бути кілька, але кожну з супутниць він однозначно буде щиро любити.

Дмитро старанно створює всі умови для того, щоб його любов з дружиною розпалювалася ще більше, а сімейне благополуччя багаторазово збільшувалася. Однак в їх сімейному житті можуть бути моменти, коли через незрозумілого байдужості Діми, його дружина перестає відчувати себе коханою і бажаною. Він перестає проявляти свої почуття, стає егоїстичним і незадоволеним, ніж страшно засмучує улюблену.

Заради збереження сім'ї, Діма повинен згадати про те, який він романтик і кавалер, і стати більш ніжним, ввічливим і ласкавим по відношенню до дружині. Дмитро повинен запам'ятати, що дружина – це жінка, яка жадає любові, а не виконавиця бажань чоловіка.

Дмитро як Батько

Такі риси характеру, як відповідальність, надійність і прихильність до дітей говорять нам про те, Дмитро стане дуже хорошим батьком. Він намагається приділяти дітям максимальну кількість часу. Навіть якщо його шлюб зруйнується, він не стане приділяти їм менше часу або уваги. Він буде і далі приймати максимально активну участь в житті своїх чад. Така поведінка Діми ніколи не змусить дітей засумніватися в силі його батьківської любові до них.

До сина прихильність Дмитра може виражатися трішки більше, ніж до дочки. Але це легко пояснити, адже у батька і сина набагато більше спільних інтересів. Крім того, він намагається не повторювати помилок свого батька. Його дитячі спогади про те, як йому не вистачало батьківської уваги і турботи. Він не хоче, щоб його син, як він сам, боровся з невпевненістю в собі довгі роки. Разом з дружиною він намагається виховати в дітях такі якості, як: впевненість в собі, сила волі, відповідальність і самостійність.

виховним процесом, освітою і організацією дозвілля дітей найчастіше займається дружина, зате Дмитро бере на себе відповідальність матеріального забезпечення сім'ї. Він готовий трудиться заради зайвої копійчини, аби його родина жила в достатку, а діти мали все, що їм потрібно для щастя.

Сумісність Дмитро c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Дмитро з такими жіночими іменами як Раїса, Регіна, Софія, Флора, Едіта, Яна, Юлія, Жанна, Ізольда і Неллі.

Шлюб стане по-справжньому щасливим, і навіть ідеальним, наприклад, з жінками, названими такими іменами як Глорія, Віра, Белла, Лідія, Тетяна, Ельвіра, Ізабелла.

А ось з Міррою, Норою, і Станіславою краще Дімі не зв'язуватися, тому як серйозних стосунків тут все одно не вийде.

А взагалі, цього суворого, серйозного і прагматичному чоловікові потрібна весела і комунікабельна жінка …

А ось у взаєминах з жінками Хлопця з ім'ям Дмитро важко передбачити – заради любові і навіть простий симпатії він готовий йти на найрізноманітніші безрозсудні вчинки, і далеко не завжди вони призводять до того, чого він добивається. А взагалі, з жінками у нього справи не такі вже й погані – користується попитом у жінок, особливо в молодості, коли ще сповнений енергії, оптимізму, і сил ...

Число імені Дмитро

Число імені Дмитро по нумерології -7. Сімка наділяє своїх підопічних не тільки неординарністю та оригінальністю в судженнях і поглядах на життя, а й мудрістю, а також блискучим розумом. Через їх науково-аналітичного мислення і високого рівня інтелекту підопічні 7-ки найкраще можуть проявити себе в сфері релігії, історії чи філософії. Їм в голову нерідко приходять цікаві, навіть геніальні новаторські ідеї. При цьому характер сімок такий, що вони віддають реалізацію своїх задумів іншим людям, аби не працювати в команді.

Самотність і відчуження від оточуючих — це і є важливі переваги сімок. Їх проникливість дозволяє їм бачити людей наскрізь, але при цьому вони уникають спілкування, вважаючи за краще йому свій шлях самовдосконалення та саморозвитку. Вони по-своєму цілеспрямовані і працелюбні люди, в самостійній роботі їм немає рівних.

Навіть таким неординарним особистостям, як 7-ки не чужі негативні риси характеру, серед них: марнославство, гордість, нетерпіння і зайва критичність. Вони здатні хитрувати і здійснювати підступні, нечесні вчинки. Сімок важливо усвідомити себе частинками соціуму, навчитися спілкуватися з людьми і нарешті почати відпочивати і розважатися в компанії придбаних друзів.

Формула обчислення числа імені Дмитро:Д (5) + М (5 ) + І (1) + Т (2) + Р (9) + І (1) + Й (2) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Дмитро

  • Камінь-талісман – Лазурит і опал.
  • Планета-покровитель – Плутон і Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Дмитро – Тигр.
  • Рослинний символ – В'яз і Горобина.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Дмитра – 7.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Дмитро

Дмитро Астрахан (режисер театру і кіно)

Дмитро Мамін-Сибіряк (російський про заїк)

Дмитро Крюков (творець першого російського пошукача Rambler)

Дмитро Солунський (християнський святий III-IV століття)

Дмитро Донський (князь московський і володимирський)

Дмитро Шостакович (композитор, піаніст)

Дмитро Пожарський (князь)

Дмитро Лаптєв (мореплавець)

Дмитро Менделєєв (вчений-енциклопедист)

іменини дні і святі покровителі імені Дмитро

Церковна форма імені Дмитро – Димитрій.

А праведний Димитрій Юр'ївський

лютий 3, лютий 16

Преподобний Димитрій Вологодський

лютий 11, лютий 24

Мученик священик Димитрій Іванов

березень 22, квітень 4

Страстотерпець Димитрій Углицький

травень 15, травень 28

Великомученик Димитрій Солунський

жовтень 26, листопад 8