Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАндрій
735 Oracle

Андрій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Андрій за походженням давньогрецьке. За першою версією утворено від слова «андрос». Значення в перекладі звучить як «чоловік», «чоловік». За другою версією – від слова «андрейос», що перекладається як «мужній».

До речі, чоловіче ім'я Андрій є українським православним. Поєднує в собі характеристики, якими не володіє в комплексі жодне українське найменування. Є у нього і хороша символіка, і також, сумісність зі знаками Зодіаку. А нижче ми поговоримо про всі ці параметри якомога детальніше ...

Ім'я Андрій: Значення і характеристика
За першою версії походженнявід давньогрецького слова "андрос"
У перекладі з грецької мови"чоловік" і "чоловік"
За другою версією походженнявід давньогрецького слова "андрейос"
В переклад"мужній"
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Андрій Лампсакійскій

Популярність:Ім'я Андрій коливається між 11-13 місцями в рейтингу популярності . За статистикою, їм називають 253 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Андреа, Андрес, Анджей, Онджей, Андра, Андрюна, Андрій, Андрюн, Андреечка

Сучасні англійські аналоги:Андрюха, Андрюша, Андрюня

Цікаве про ім'я Андрій:На Русі ім'я Андрій з'явилося в X столітті нашої ери і відразу ж увійшло в побут. На даний момент вважається одним з найпопулярніших.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це давньогрецьке за походженням ім'я (переклад — « хоробрий »). Дорослому чоловікові, значення імені Андрій в парі цього походженням обіцяє такі якості як мужність, привабливість, красномовність, позитивний настрій і реалістичний погляд, сумлінність, терпіння, акуратність, відповідальність.

Хлопчик з ім'ям Андрій, це зазвичай людина, яка вміє визнавати помилки і легко приймає чужу думку, бо не любить конфліктні ситуації і прояви агресії. Вміє філософськи міркувати, відмінний слухач і порадник, прекрасний помічник. Цінує спокій, а тому нерідко уникає галасливих компаній і занурюється в самотність.

Переваги та позитивні риси:обожнює дітей, красномовний і комунікабельний, не залежить від оточення і може довгий час спокійно перебувати в гордій самоті, працьовитий, але потребує стимулі, обожнює досягати поставлених цілей, легко адаптується до оточення.

Андрії погано ставляться до:неакуратним, неосвіченим і необов'язковим людям, ненавидить несправедливість і брехня, погано ставиться до людей корисливим.

Характер імені Андрій

Характер імені Андрій такий, що воно в першу чергу впливає лише на риси, пов'язані з комунікабельністю названого так хлопчика. Так, Андрій, завдяки значущості цього іменоформи може обзавестися цілим списком додаткових якостей, але вони будуть тільки другорядними. Головними, що обіцяє характер цього ймення, завжди будуть такі як любвеобильность, чутливість, романтичність, сприйнятливість, ввічливість і т.п. ...

А ще характер цього ймення говорить про нескінченні проблеми з розставленими пріоритетів – Андрій рідко може визначитися з пріоритетом в цілях і завданнях, постійно ходить між цілями і ніяк не може визначитися з тим, що для нього важливіше.

Раннє дитинство

в дитинстві хлопчика з ім'ям Андрій практично непомітно, незважаючи на те, що він рухливий і постійно перебуває в пошуку нових справ. А причина в тому, що він не вимагає уваги і може годинами проводити час на самоті, займаючись якоюсь справою. Звичайно, Андрій може і вередувати, і вперті, і робили сперечатися, і більш тог, може проявляти непослух, але зазвичай причини всього цього настільки незначні, що було б дурним звертати на них увагу.

А взагалі, значення імені Андрій хлопчикові обіцяє такі риси як безконфліктність, посидючість, терплячість, цілеспрямованість, впевненість в собі, незалежність і волелюбність – цього хлопчині не потрібно чиєсь захоплення, він готовий проводити години на проліт в самоті, і при цьому ніколи не сумуватиме. Хоча, в залежності від покровительствующего знака зодіаку все може бути й інакше ...

Підліток

Підлітка, названого такий варіацією як Андрій, це ймення нагороджує такими характеристиками як обов'язковість, сталість, працьовитість, товариськість, добропорядність, доброзичливість, уважність, красномовність і позитивність – фактично, завдяки впливу, що надає значення найменування, цей хлопчисько стає позитивним в усіх напрямках. Але незважаючи на те, що на нього ніколи немає скарг і ніколи ні в кого не виникають конфлікти з ним, ужитися з такою особистістю складно – однолітки можуть вважати його занадто нудним і нудним, через що і почнуть відвертатися. В даному випадку багато чого буде залежати від виховання, впливу батьків, і його власне моральної сили – батькам варто приділити увагу вихованню в ньому сили духу та спільність, бо в подальшому, в іншому випадку, у хлопчика з ім'ям Андрій можуть почати виникати проблеми, до того ж всюди, і в роботі, і в особистому житті ...

Дорослий чоловік

Дорослий Андрій, це незалежний, волелюбний, обов'язковий, працьовитий, виконавчий і повний загадковості чоловік. Значення на цьому етапі може обдаровувати відразу цілим комплексом корисних якостей, але в кожному вони проявляються по-різному, в залежності від тваринного за східним календарем і впливу планети-покровителя. А ще, звичайно Андрій, це велелюбний спокусник, який намагається всім здаватися серйозним і постійним – він намагається здаватися постійним і не особливо влюбливим, але насправді не такий ...

Доля імені Андрій

Доля імені Андрій в любові, відносинах і сім'ї така, що цьому чоловікові доведеться нескінченно блукати між пасіями в пошуках тієї єдиної, що зможе відповідати його вимогам . Хоча сам Андрій страждати від цього ні в якому разі не буде, бо навпроти, йому приємно усвідомлювати, що він подобається жінкам.

Але є і величезний мінус всього вищесказаного – такий розклад його особистому житті може привести до того, що він до пізнього віку так і не обзаведеться єдиною коханою жінкою, а в підсумку може і зовсім привести до самотності. Втім, це тільки теорія – у кожного своя доля і своє майбутнє ...

Зате доля передбачає ще один цікавий параметр, але що стосується підліткового віку, молодості – Андрій, це в молодості дуже популярний чоловік з безліччю унікальних якостей, загадковий і звабливий, вміє вгадувати, чого хоче дівчина, і таким чином легко завойовує жіноче увагу. Такий має величезний шанси на становлення бабієм і самим справжнім мисливцем за серцями. До чого все це призведе, сказати складно, доля занадто непередбачувана, але факт залишається фактом – з таким дівчатам варто бути обережними.

Любов і шлюб для імені Андрій

Одружуються все Андрії виключно по любові – така їхня суть. Андрій ніколи не дозволить собі будувати відносини з жінкою на основі брехні, користі або якихось нелюдських намірів. Саме тому-то відносини і шлюби названих цим ім'ям чоловіків часто і є вдалими. Рідко цим чоловіки одружуються вдруге, настільки ж рідко, наскільки рідко розлучаються з першими дружинами. Для них розлучення рівносильний визнанню їх неспроможності.

В шлюбі він може показати себе, як чоловіка з хорошими манерами, кавалера, яких приводять в приклад дружини своїм чоловікам, господаря і просто турботливого чоловіка. Він буде піклуватися про дружину, купувати їй подарунки, доглядати за нею так, ніби вони не живуть разом, а всього лише зустрічаються, і взагалі всіляко її догоджати. Але не варто думати, що життя з таким чоловіком не матиме вад.

Вади в шлюбі з Андрієм є, та ще й у великій кількості. Головний з них, це нездатність Андрія бути по-справжньому вірним і відданим чоловіком. Рано чи пізно йому набриднути підкорятися дружині, набриднути одноманітність в ліжку і життя в цілому, і тоді він піде наліво. При цьому ніколи «роман на стороні» не стане причиною розлучення – з родини він не піде.

Андрій як Батько

Як батько, Андрій може бути відповідальним, добрим, уважним, але не дуже відповідальним. Відповідальності всім Андрія-татам на жаль, катастрофічно не вистачає. По крайней мере, так показує практика і статистика. Але зате тато на ім'я Андрій, це завжди відданий своїй дитині батько, готовий на все заради щастя свого чада. Він завжди підтримає, послухає і вислухає до кінця, поспівчуває і проявить співчуття, якщо буде потрібно, порадить. Хоча в серйозних питаннях на нього краще не покладатися ...

прив'язувати Андрій, що до дочок, що до синів, однаково. Для цих чоловіків не важливо, до якої статі належить дитина. Головне, щоб це була рідна кровинка. І до речі, діти є ще одним фактором, через який Андрій ніколи не піде на розлучення. Він може приділяти дітям мало уваги, може перебувати цілодобово на роботі і забувати гратися з дітьми, але ніколи не кине їх і не піде з їхнього життя.

Виховання ж дітей йому краще не довіряти. Він навряд чи зможе навчити дитину тому, що допоможе йому в дорослому житті. Краще вже вихованням займатися матері. Але що-що, а товариськості, комунікабельності та доброті цей татусь точно зможе навчитися своє чадо.

Сумісність Андрій c жіночими іменами

Найкраща сумісність у хлопчини з формою імені Андрій в плані відносин, любові, почуттів і щирості спостерігається з такими жіночими варіаціями як Аліса, Нора, Яна, Таміла, Ксенія, Діна, Владислава ...

З такими як Ізабелла, Ніка, Лада, Нонна і Тетяна, є величезні шанси на побудову щасливого, по-справжньому міцного і довговічного шлюбу. Звичайно, розбіжностей тут не уникнути, але такий шлюб витримає і їх, і багато іншого.

А ось з Флора, Роза, Агата і Анна, союзу краще не створювати, бо нічого доброго з нього повністю не вийде.

А взагалі, цього розумному і терплячому чоловікові потрібна поступлива і добра дружина …

Взаємовідносини у цього чоловіка з жінками дуже непрості – багато звичайно залежить від виховання, рівня впевненості в собі і впливу астрологічних символів, але в цілому, це завжди бабії, кожен раз думаючі, що закохуються по-справжньому, але через певний час змінюють пасію на нову . Андрій, це велелюбний кавалер, для якого жінка, це в першу чергу прикраса і привід для заздрості друзів. Хоча, знову ж таки, в залежності від сезону народження все може і змінитися, бо все вищесказане є лише теорією, що належить лише одній категорії іменованих варіацією Андрій.

число імені Андрій

Числом імені Андрій є – 2. Це за головною версією число рівноваги, долі, дуалізму та подвійності. Здебільшого є символом Близнюків, хоча може принести користь і людині, що народилася під заступництвом іншого знака Зодіаку. Люди «двійки» прагнуть до рівноваги, гармонії, справедливості та діалогу. Ці люди не люблять конфліктувати, намагаються з усіма спілкуватися на рівних, дипломатичні по своїй натурі і красномовні.

З іншого боку, люди числа «2» чутливі і розважливі, намагаються не приймати раптових рішень і всі свої дії обмірковують спочатку по кілька разів. Але є і третя сторона – більшість людей цифри «2», це люди невпевнені в собі, поступливі і надто поступливі.

Формула обчислення числа імені Андрій:А (1) + Н (6) + Д (5) + Р (9) + Е (6) + Й (2) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Андрій

 • Камінь-талісман – Янтар і Аметист.
 • Планета-покровитель – Сонце і Уран.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Андрій – Кот.
 • Рослинний символ – Ялиця.
 • Кращий зодіак – Рак і Стрілець.
 • Колір імені — блакитний.
 • Число Андрія — 2.
 • Щасливий день – середа.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Рік — Коза.

Відомі люди з іменем Андрій

Андрій Первозванний – християнський святий, був учнем Ісуса Христа

Андрій Рубльов – російський іконописець, канонізований РПЦ

Андрій Миронов – радянський актор

іменини дні і святі покровителі імені Андрій

Благовірний князь Андрій Боголюбський

липень 4, липень 17

Священномученик Андрій Ефеський

Вересень 21, Грудень 4

Святитель Андрій Критський

липень 4, липень 17

Мученик Андрій Лампсакійскій

травня 18, травень 31

Святий Апостол Андрій Первозванний

листопад 30, грудень 13

Мученик Андрій Стратилат

серпень 19, вересень 1