Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБорис
705 Oracle

Борис: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Борис за походженням старослов'янське. Трактування значення звучить як «славний в боротьбі» або «борець». Утворено від старослов'янського імені Борислав. Але є й інша версія, за якою в перекладі ім'я Борис може означати «лісовий» або «міцний».

До речі, чоловіче ім'я Борис сьогодні продовжує користуватися попитом в більшості російськомовних країн, як і багато російські імена. Воно має відмінну значимістю, та й обіцяє це ім'я хлопчикові багато хорошого, як в плані долі, так і в стосунках з протилежною статтю.

Ім'я Борис: Значення і характеристика
Походження імені БорисСтарослов'янське
Переклад з першої версії« славний в боротьбі »або« борець »
Переклад за другою версією« міцний »або« лісовий »
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:на даний момент ім'я Борис в рейтингу популярних чоловічих імен знаходиться на 69-71 позиціях і доводиться за статистикою лише на 1-3 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Боря, Бориско, Боряша, Борюня

Сучасні англійські аналоги:Борис

Цікаве про ім'я Борис:У кожній культурі ім'я Борис трактують по різному. Так, у Стародавній Персії воно трактувалося б як «спадкоємець», а в арабських країнах воно означає «видного» чоловіка.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Борис обіцяє хлопчикам, які мають його при народженні, багато хороших якостей. Вважається, що Борис, це слухняний, успішний, розумний і уважний чоловік, якому не потрібно вказувати на його недоліки – він і сам їх бачить. Це людина, якій найлегше жити за правилами, і саме завдяки цій його межах йому і вдається домогтися успіхом в кар'єрі і не тільки. Він завжди дотримується правил, надходить тільки по совісті, ніколи і нікому не грубить, з усіма спілкується на рівних і має багато друзів.

Що до останнього, друзів, так тут можна лише додати той факт, що вибирає друзів собі Борис вкрай обережно. Він ніколи не зв'яжеться з людиною, якій не довіряє, ніколи не буде дружити з тим, хто колись вчинив несправедливо або нечесно по відношенню до кого-небудь. І взагалі, зазвичай в колі спілкування Бориса люди виключно добрі, порядні і правильні. Хоча, звичайно, бувають і винятки.

Переваги та позитивні риси:позитивний, принциповий, безкорисливий, обожнює спілкуватися, комунікабельний, завжди надходить тільки по совісті, всім навколо готовий допомагати, ніколи не піде на зраду або брехня, навіть заради вигоди, і намагається з усіма спілкуватися на рівних.

Борис погано відноситься долюдям несправедливим і брехливим, до схильних до корисливих вчинків, до тих, хто одного разу вже заплямував свою совість і репутацію, до людей потайним і недовірливим, і до тих, хто намагається домінувати над іншими.

Характер імені Борис

Характер імені Борис, а точніше носія цієї назви, передбачає наявність цілої купи достоїнств, але разом з цим і дуже мінливу натуру, видозмінюється в край у міру дорослішання. Так, в підлітковому віці характер Бориса уособлює шибеника, пустуна і дебошира, але старається жити за загальноприйнятими правилами, іноді виявляє самостійність, але в загальному, що намагається не виділятися з натовпу. Характер підлітка Борі передбачає наявність таких якостей як любвеобильность, уяву, допитливість, непередбачуваність, слухняність і поступливість, але тільки з батьками, цілеспрямованість і працелюбність, наполегливість і завзятість, чесність і ввічливість, але безвідповідальність і нестаранність.

У дорослого Бориса характер може в край змінитися. Характер дорослого чоловіка, іменованого таким же чином, передбачає домінування відповідальності і старанності, яких у підлітка немає, а також. Прояв інших якостей, серед яких і лідерські задатки, і організаторські здібності, і товариськість, і комунікабельність, і красномовність, і привабливість, і ввічливість, і дружелюбність, і добропорядність. Характер зрілого Борі настільки правильний, що часом змушує захоплюватися їм. Але при цьому сам Борис ніколи не стане акцентувати увагу оточуючих його людей на себе та свою достойність.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки дали при народженні рідкісне українське ім'я Борис, може бути досить непроста натура, але добрий характер. Найкраще якість маленького хлопчика, над яким протегує значення ймення Борис, це те, що він веде себе приблизно, не грається і в усьому слухається батьків. Батько для такого повинен бути авторитетом, по ідеї, але мати Боря буде щиро поважати і ніколи не дозволить собі образити її або не послухатися. Боря розумний, талановитий, стриманий, спокійний, добрий, розсудливий, слухняний, цілеспрямований, планомірний і передбачуваний хлопчисько. З таким у батьків буде мінімум клопоту, по крайней мере, в найменшому віці. А ось з часом Борис може почати проявляти незалежність, і ось тоді-то і почнуться проблеми. Самолюбство і бажання стати незалежною, вільною, які обіцяє значення цього ймення, можуть привести до виникнення маси проблем – немає, він не стане менш слухняним, але почне чинити опір вказівкам, почне намагатися заперечувати рішення батьків, проявляти не згодні з усім, з чим тільки може бути незгодним.

Зате Борис знає собі ціну і ніколи не дозволить корисливим людям собою користуватися. У нього може бути багато друзів і однодумців, і всі повинні поважати його. Якщо побачить неповагу, то відмовиться від спілкування з такою людиною. А ще значення може нагородити його слабким опором до громадських початків. Його дуже легко перевиховати і привчити до поганого, так що, мамі і татові варто приділити особливу увагу його захисту від негативного впливу оточення.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергетика імені Борис, натура більш складно влаштована. Найбільша проблема Борі підлітка полягає в тому, що він не бажає ні від кого залежати і весь час норовить довести всім, що здатний бути самостійним. Притому, навіть у випадках, коли його самостійно приречена на провал, він не здається, але це вже окрема тема, тема цілеспрямованості та наполегливості, якій теж варто приділити увагу. Справа в тому, що Бориси зазвичай занадто самовпевнені і вперті, вони цілеспрямовані і завжди добиваються поставлених цілей незважаючи ні на що, навіть якщо приречені на повноцінний провал. У названого цим ім'ям хлопчика завжди є якийсь план дій, він упевнений в собі, напористий, працьовитий, але значення НЕ обдаровує його не менш важливими рисами: відповідальністю, ретельністю, обов'язковістю, правильністю, в кінці кінців. Такі нерідко добиваються великих висот в кар'єрі і навчанні, але нерідко падають зверху на саме дно через свою неготовність жити за правилами і виявляти почуття відповідальності.

Значення цього ймення наділяє відмінний почуттям гумору і красномовністю, завдяки яким Боря може стати популярним в суспільстві, і більш того, самим справжнім лідером. Але значення НЕ обдаровує здатністю бачити в людях не ідеал, а справжнє обличчя. Бориси не розуміються в людях і часто тримають в своєму оточенні тих, кого треба було б навпаки, гнати від себе якнайдалі. А ще такі легко прощають будь-які образи, і саме тому-то у хлопчика Борі швидше за все і не буде ворогів, навіть в підлітковому віці або зрілості.

Дорослий чоловік

Дорослого Бориса значення цієї іменної форми може обдарувати купою достоїнств, а також. Закликати до домінації відсутні раніше якості. Йдеться про такі якості як чесність, вірність, надійність, відповідальність, працьовитість, старанність, обов'язковість, завзятість, красномовність, привабливість, уважність і дбайливість. До того ж, таких часто значення обдаровує ще й відмінними організаторськими здібностями – при цьому, Бориси вміють організовувати громадський працю і командувати людьми, які не принижуючи чиїхось достоїнств. Саме завдяки цьому-то дорослий Борис і може досягти неймовірних висот в обраній професійній діяльності, і стати при цьому шанованою людиною в примітивному суспільстві, навіть серед своїх підлеглих.

Ерудований, товариський, красномовний, легко переймається будь-якою темою, завжди із задоволенням йде на контакт і жадає нових зустрічей і знайомств, не відмовиться від нових людей в оточенні, дуже комунікабельний – все це робить з чоловіка, над яким протегує значення і енергія іменний форми Борис, гарного співрозмовника і відмінного товариша. Плюс, Борис ніколи не зрадить близького, ні заради користі, ні заради чого-небудь іншого, завжди каже правду, не відмовить у допомозі.

Єдине, в чому величезний мінус досяг зрілості Бориса, це в його легковажності в ставленні власних обіцянок близьким людям. Він легко забуває про обіцяне і потім ще може спробувати довести свою правоту. Та й помилок своїх він не визнає, вважає, що не повинен ні за що і ні перед ким вибачатися.

доля імені Борис

доля імені Борис – один з найскладніших чинників, і що не менш важливо, один з найбільш непередбачуваних, можна навіть сказати, теоретичних. І тим не менше, відомо, що доля підлітка Бориса передбачає дуже бурхливе особисте життя, часту зміну партнерок, любвеобильность, тягу до різноманітності в статевого життя. Доля такого хлопця зумовлюється в основному характеристикою і енергетикою імені – саме завдяки їм то Борис і може стати хлопцем, що користується великою популярністю у представниць протилежної статі.

Що ж до того, як складеться доля дорослого чоловіка, так тут все просто. Ставши більш серйозним і виваженим, Борис може перетворитися в кар'єриста і трудягу. Його доля, все життя гнатися за матеріальними благами і владою. Навряд чи доля перетворить його в зразкового сім'янина або хорошого батька, але і поскаржитися на нього не можна буде, для благополуччя сім'ї він зробить все можливе.

Любов і шлюб для імені Борис

Бориси в своїй більшості популярні у жінки, і це в свою чергу робить з них ловеласів, які користуються популярністю. Тож не дивно, що їх не відразу цікавить перспектива серйозних відносин і одруження. Однак, розгульне життя закінчується, коли справжня любов приходить в їх життя.

Носій імені Борис в дружини може взяти лише жінку, яка буде відрізнятися не тільки зовнішньою красою, а й багатим внутрішнім світом, гостротою розуму і поступливістю. Вона повинна бути крихкою, життєрадісною, турботливою і терплячою. І взагалі, у Бориса до потенційної дружині можуть бути реально жорсткі вимоги.

Відносини в родині для такого чоловіка дуже важливі. Борис вважає, що в родині завжди повинні панувати розуміння, надійність, спокій і стабільність. Єдине, що варто пам'ятати дружині Бориса, це те, що він терпіти не може, коли у нього щось випитують. Для Бориса важливо зберігати його особистий простір. Не варто позбавляти його особистого простору і навіть побічно замах на нього.

Борис як Батько

Нерідко саме загальні діти є головною сполучною ланкою в сімейних відносинах чоловіків з ім'ям Борис. Вони дуже люблять своїх дітей і завжди дбають про них. Батьки з цим ім'ям найчастіше показують свою любов і турботу негарними словами, а вчинками. Нерідко вони можуть мовчки взяти на себе частину домашніх турбот або приділити максимум часу своїм дітям.

Але для Бориса першорядну важливість має не тільки виховання і освіту дітей, а й їх особисті переваги. Він вважає, що батьки просто зобов'язані слідувати інтересам своїх дітей, потурати їм у всьому без винятку, робити все для їх щастя і намагатися їх максимально розвивати і вдосконалювати.

Крім того, Борис завжди намагається забезпечити своїм дітям комфортний і затишний будинок, сприятливу психологічну атмосферу в сім'ї, регулярні розваги, подорожі, різноманітне дозвілля. Він намагається зробити так, щоб ніщо не затьмарювало щасливе дитинство його дітей. Для нього щастя дітей, це головна мета в житті. І взагалі, Бориси в своїй більшості сильно змінюються в кращу сторону з появою дітей в сім'ї.

Сумісність Борис c жіночими іменами

Питання сумісності імені Борис теж вивчався астрологами наших днів досить довгий час, і сьогодні у них є кілька вже доведених, хоч і не стовідсоткових фактів. Так, виявилося, що ...

Найкраща зв'язок в любові і почуттях є з тими жінками, у яких такі жіночі імена як Євгенія, Маргарита, Стефанія, Роксана, Регіна, Марта, Нора, Єва і Майя.

В шлюбі і довговічності ідеальні такі варіації як Агата, Надія, Інга, Камілла, Кароліна, Лада, Христина, Тамара і Неллі.

Не варто пов'язувати життя з Агніей, Адою, Ельзою, Яною, Еммою, Валерією, Дорою, Серафімою.

Цьому конфліктного і безкомпромісному чоловікові потрібна поступлива і добра жінка, уважна і одночасно інфантильна.

Що до взаємин названого іменем Борис хлопчика з представницями протилежної статі, так тут все просто. Але при цьому відношення до дівчат у Бориса на кожному віковому етапі може різнитися. Наприклад, в підлітковому віці Борис може почати користуватися своєю популярністю суспільстві і стане справжнісіньким бабієм. У підлітка Бориса може бути занадто насичене особисте життя. У той же час у дорослому житті названий таким іменем чоловік може стати надто зацикленим на кар'єрі і матеріальних благах, і геть-чисто забути про сім'ю, стосунки з жінками, і особисте щастя. Навіть одружившись, він навряд чи стане зразковим сім'янином – швидше кар'єристом, трудягою, відмінним захистом сім'ї, але ніяк не сім'янином і не зразковим чоловіком. Хоча знову ж таки, все це тільки в теорії ...

Число імені Борис

Число імені Борис по нумерології — 2. Як і всі «двійки» чоловіка на ім'я Борис уособлюють собою символ контрасту, рівноваги, гармонії, подвійності і дуалізму. Саме тому з людей-двійок і виходять відмінні дипломати і адвокати. Крім того, у них відмінна інтуїція, орієнтуючись на яку, вони постійно домагаються успіху в поставлених цілях.

Чоловік з числом імені 2 – це найчастіше порядна, чесна і добра людина, він відрізняється урівноваженим, миролюбним і спокійним характером. Він завжди поводиться коректно, тактовно і ввічливо. Борис, як «справжня Двійка», не любитель конфліктних ситуацій і неприємних розмов. У разі конфлікту не поспішає приймати чиюсь сторону, а вважає за краще спочатку проаналізувати ситуацію, що склалася з різних сторін.

«Двійки» товариські і комунікабельні, відмінно ладнають з колективом і працюють командою. Для них важливі стабільність і визначеність, а ось ризикувати вони не люблять. У відносинах з носієм імені Борис можна бути впевненою в його вірності, адже «двійки» однолюби. Зайва м'якість і поступливість – це, мабуть, єдині недоліки таких людей.

Формула обчислення числа імені Борис:Б (2) + О (7) + Р (9) + І (1) + С (1) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Борис

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Борис – Зозуля.
  • Рослинний символ – Шовковиця.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Бориса — 2.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Борис

Борис Пастернак (російський поет, письменник)

Борис Годунов (російський цар)

Борис Бункин (вчений і конструктор)

Борис Заходер (поет, дитячий письменник)

Борис Башилов (історичний політичний публіцист)

Борис Спаський (радянський шахіст)

Борис Христовий (болгарський оперний співак)

Борис Тадич (президент Сербії)

Борис Рёснер (чеський кіноактор)

Борис Хмельницький (відомий кіноактор)

Борис Єльцин (перший Президент України)

іменини дні і святі покровителі імені Борис

Благовірний князь Борис

травень 2, липень 24

Мученик Борис ( Заваріна)

січень 22, травень 23

Новомученніков Борис (Успенський)

грудень 2

Священномученик Борис (Іванівський)

27 листопада