Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСергій
950 Oracle

Сергій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Сергій за походженням латинське (давньоримське). У перекладі значення звучить як «високий» або «вельмишановний». Утворено від римського родового імені Сергиус. На даний же момент ім'я Сергій вже є самостійним особистим ім'ям ...

українське чоловіче ім'я Сергій дається в Україні та країнах СНД новонародженим хлопчикам нерідко, але головне його гідність, це значення і дуже сильна енергетика. Плюс, це ім'я має дуже хорошу сумісність з більшістю українських жіночих сучасних імен …

Ім'я Сергій: Значення і характеристика
Походження імені Сергійдавньоримське (латинське)
Буквальна трактування«вельмишановний»
В кореніримське родове ім'я «Сергиус»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий преподобний Сергій Радонезький

Популярність:У рейтингу популярних імен Сергій знаходиться на 15-17 позиціях і доводиться за статистикою на 18-20 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Сергій, Серж, Сереня, Серьога

Сучасні англійські аналоги:Сергій, Сергиус, Серж, Серхіо

Цікаве про ім'я Сергій:Є версія, ніби ім'я Сергій могло статися від «servi dei», що перекладається як «Слуга Бога».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Сергій обіцяє за головною версією такі риси характеру як емоційність, добродушність, сердечність, уміння співпереживати, реалістичність, сором'язливість, боязкість і слабка розбещеність. Сергія в своїй більшості є не надто яскравими, але дуже добрими і уважними чоловіками, надійними товаришами і просто відданими людьми.

Сергій може стати витриманим людиною, здатною з гідністю переносити зустрічаються на шляху тягаря. Хоча є у всіх Сергію без винятку і мінус — вони занадто підвладні чужої думки, через що часто і страждають. Плюс, це може відбитися і на сімейному житті – бути підкаблучником Сергій не захоче, але швидше за все буде змушений їм стати.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Сергєєв без винятку полягає в тому, що вони ніколи не надходять простивши совісті або погано по відношенню до інших людей. Сергії уважні, добрі, педантичні і дбайливі, чесні і справедливі.

Сергій погано відноситься долюдям, які намагаються домагатися своїх цілей, використовуючи інших людей, як витратний матеріал. А ще носії цього імені уникають занадто яскравих жінок, боячись їхнього впливу і владності.

Характер імені Сергій

Характер імені Сергій передбачає наявність у носія цього варіації найменування купи хороших характеристик, хоча нарівні з ними є і погані, що приносять чимало проблем самому Сергію. Він добрий, щедрий, ласкавий, приємний в спілкуванні, але закомплексований, у нього хороший характер, але надто жіночний, слабкий, а це не добре, особливо в разі чоловіки. У той же час, передбачається і багато хороше, як, втім, і говорилося раніше. А ще, названий так хлопець зазвичай добре піддається перевихованню, так що його навіть звичайна жінка зможе перевиховати під свої вимоги.

Взагалі, характер цього іменоформи дуже складний, і в своїй інтерпретації залежить від безліч астрологічних і наукових чинників. Наприклад, одне з найсильніших впливів було помічено за впливом сезону народження ...

Раннє дитинство

Значення цього імені дарує хлопцеві з ім'ям Сергій такі риси як добродушність, доброзичливість, м'якість, сприйнятливість, спокій, ніжність, уважність, чутливість, притому, все це проявляється вже на ранній стадії дорослішання, в ранньому дитинстві. За своєю суттю, Сергій є надто слабохарактерною, цього хлопчика протягом усього дитинства буде переслідувати невпевненість в собі, скритність, і замкнутість.

В результаті все вищеназване може привести до самотності і відсутності однодумців у цього хлопчика, а плюс до всього і до жалості з боку батьків, що супроводжується надто сильним увагою, паньканьем, любов'ю і надмірною любов'ю. Зрештою все це неспроможна виховати чоловіка, а ганчірку, але шанси малі, бо під впливом додаткових чинників, таких як планета-покровитель і знак зодіаку, Сергій може стати іншим — сильнішим, більш витриманим, відкритим і впевненим у собі. Та й взагалі, дуже сильний вплив адже може надати ще й виховання.

Підліток

Підліток Сергій, швидше за все буде вже більш впевненим в собі – це заслуга планети-покровителя і стихії покровителя хлопчика, і енергетики, які сприяють над обговорювали нами ім'ям. Втім, значення ймення теж відіграє не менш важливу роль – в ньому все так же буде присутній м'якість і небажання сперечатися, некомунікабельність і безконфліктність. Правда, по ідеї, риси ці будуть вже здебільшого грати на руку носію такий варіації найменування як Сергій.

Сергій з усіма повинен жити в школі і на вулиці, та й друзів має бути у нього багато, і з викладачами відносини повинні розвиватися тільки в кращу сторону – з усіх боків це хороший хлопець, так передбачає значення, але є і мінус. Він полягає в дуже сильному впливі оточення – йому з легкістю можна вселити те, чого він не хоче приймати, у нього немає риси стійкості маніпуляціям, і це може зіграти з ним злий жарт. Зате в навчанні у такого все відмінно, по крайней мере в більшості випадків, коли мова йде про хлопців з ім'ям Сергій, але подобаються таким в основному тільки гуманітарні науки, а ось з точними можуть виникати неймовірні проблеми.

Дорослий чоловік

Дорослий Сергій вже не так підвладний впливу, яке зазвичай надає значення найменування. Тут вже велику роль зіграє вплив астрологічних символів, як названих вище, так і таких як тварина за східним гороскопом, тварин символ імечко, його рослинний символ, і звичайно ж, сезон народження. За своєю суттю, це людина, здатна домогтися неймовірних успіхів, єдина його проблема полягає в небажанні бути комунікабельним. Проте, одинаком не опиниться, бо завжди буде оточений увагою, турботою, і розумінням, зокрема, з боку представниць жіночої половини людства.

Доля імені Сергій

Доля імені Сергій в шлюбі, любові і взаєминах з жінками така. Що передбачає довге перебування на самоті, а потім і довгий пошук істинної другої половинки. Основна причина вищеназваного в боязкості і ідеалістично названих так чоловіків. Їх доля може переплітатися з безліччю образ і зрад, з величезною кількістю брехні і розчарувань, але в підсумку завжди переплітається і з щастям, по крайней мере, в шлюбі.

Доля хлопчика, названого варіантом Сергій, може привести цього чоловіка до безлічі розставань, і все в більшості випадків з його вини. Навіть будучи підлітком, він намагається кожну зі своїх пасій ідеалізувати, приписувати їм риси, якими ті не володіють, але в підсумку розчаровується. Така вже доля названого так хлопця, але в майбутньому все зміниться ...

Підсвідоме рішення всіх ідеалізувати зрештою зійде на «ні», але вже в глибокій зрілості. Саме на дорослому етапі доля приведе його до роману, який пізніше закінчиться міцним шлюбом, але до цього доведеться як то кажуть «попітніти», бо безліч романів буде закінчено так. Як цього ніхто не бажає.

Любов і шлюб для імені Сергій

Сергій — це справжній чоловік, який хоче стати для своєї обраниці благородним і сильним захисником. Тільки інтелектуально і духовно розвинена жінка, яка розуміє і розділяє його погляди на життя може претендувати на роль другої половинки. Крім того, дружина Сергія повинна бути спокійною, лагідною, ніжною і вмілої домогосподаркою.

Велика і чиста любов буде гарантією того, що Сергій стане по-справжньому турботливим і люблячим чоловіком, що забезпечує своїм рідним безтурботне і щасливе життя.

Сімейні стосунки для нього вкрай важливі і цінні. Він міцно прив'язаний до дружини і дітей. Якщо почуття між подружжям наповнені любов'ю, то ні про яку зраду і мови бути не може, якщо ж почуття охололи, то зрада цілком імовірна. А ще Сергій дуже ревнивий.

Сергій – є сполучною ланкою між членами сім'ї. Він з дивовижною легкістю завойовує розташування тещі і між своєю мамою і дружиною також налагоджує теплі і рівноправні відносини. Він не бореться за верховенство в родині, поступаючись дружині в багатьох моментах, але жодне важливе рішення не приймається без його схвалення.

Сергій як Батько

Доброта, ніжність, турбота і ласка Сергія дозволяють припустити, що він стане дуже хорошим батьком. Для нього провести час з дітьми – суцільне задоволення. Він не боїться залишитися на якийсь час з маленькою дитиною, адже він не розгубиться і з усім впорається. Він із задоволенням дасть дружині трохи часу на відпочинок, а сам тим часом побуде з дітьми.

У вихованні дітей він намагається проявляти помірну строгість і не нав'язує їм свою думку. Для нього важливо, щоб інтереси дітей ніколи не були ущемлені. Він може поділитися з ними досвідом, навести якісь приклади, але ніколи не стане змушувати їх робити щось проти їх особистої волі.

Сергій, безумовно, однаково сильно любить і сина, і дочку, але більше часу він швидше за все буде проводити з хлопчиком. Сина він і на риболовлю зводить, і цвях забити навчить, і буде намагатися виховати в ньому якості справжнього чоловіка: чесність, силу волі, наполегливість, повагу до жінок, працьовитість і надійність.

Сумісність Сергій c жіночими іменами

Вважається, що найкраща сумісність в плані почуттів у імені Сергій з такими іменами як Роза, Варвара, Дора, Мірра, Маріанна, Броніслава, Віра, і Фаїна.

Створивши союз з Агатою, Еліною, Кароліною, Кларою, Лолітою або Ізабеллою, Сергію вдасться обзавестися міцним і щасливим шлюбом.

А ось з Таїсією і Ельзою навпаки немає ніякої сумісності.

значення варіації Сергій надасть слабке, але все ж вплив, навіть на взаємини з жінками. Вся суть того впливу полягає в невмінні прощати, в боязні зради і невірності, і в ідеалістично, яка часто призводить до розчарувань. Він насилу довіряє навіть найближчим людям, але при цьому не здається, і готовий ризикувати вічно ...

Число імені Сергій

Число імені Сергій по нумерології — 1. Завжди, скрізь і в усьому бути першими — ось головна мета підопічних одиниці. Це число їх імені веде їх по життю впевненою ходою першопрохідника, лідера, переможця, не дарма ж 1 вважається символом могутності, влади і слави. До своєї мети ці люди йдуть впевнено і цілеспрямовано, не зупиняючись перед можливими перешкодами. Ці беззаперечні лідери люблять давати поради і керувати іншими людьми, а ось самі чужому впливу не піддаються, в командній роботі участі не беруть.

Підопічні числа 1 не тільки впевнені й цілеспрямовані люди, а й активні, честолюбні і діяльні особистості . Ці люди знають чітко, чого хочуть від життя і вміють заробляти гроші. Прийнято вважати, що позитивні риси одиничок чудесним чином можуть збільшуватися в оточенні предметів з числом 1. Цікаво, що саме одиниці здатні в одну мить знайти правильне рішення в якійсь екстреної ситуації. Крім того, у них дуже сильно розвинені творчі здібності. Так, одинички можуть реалізувати себе, як у творчості, так і в бізнесі. Цьому також сприятиме їх високий інтелектуальний потенціал, відмінне уяву і кмітливість.

Одиниці — оптимісти з позитивним ставленням до життя, люблять відпочивати і веселитися, їм категорично заборонено сумувати і сумувати, адже вони заряджають позитивом і своїх близьких. Звичайно, є у них і мінуси в характері, через які у них можуть виникати труднощі в особистому житті: егоїзм, нестриманість, нелагідність, зайва владність і небажання йти на компроміси. Одинички все ж потрібно знайти сили на боротьбу з цими мінусами, щоб стати по-справжньому щасливими людьми.

Формула обчислення числа імені Сергій:С (1) + Е (6) + Р (9) + Г (4) + Е (6) + Й (2) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Сергій

 • Камінь-талісман – Перли.
 • Планета-покровитель – Венера.
 • стихією – Земля.
 • Тваринний символ носія імені Сергій – Соловей.
 • Рослинний символ – Верес і Пшениця.
 • Кращий зодіак – Терези.
 • Число Сергія – 1.
 • Символічний метал – Золото.
 • Щасливий день – п'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Осінь.
 • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Сергій

Сергій Філіппов (радянський комедійний актор)

Сергій Соловйов (російський кінорежисер)

Сергій Бубка (спортсмен-легкоатлет зі стрибків з жердиною)

Сергій Радонезький (монах української церкви

Сергій Радонезький (подвижник землі Руської)

Сергій Ожегов (лінгвіст, лексикограф)

Сергій Прокоф'єв (композитор, диригент і піаніст)

Лауреат Ленінської (композитор)

Сергій Рахманінов (російський композитор)

іменини дні і святі покровителі імені Сергій

Мученик Сергій

січень 2, січень 15

Преподобний Сергій

березень 20, квітень 2

Преподобний Сергій Шухтомірскій

травня 19, червень 1

Преподобний Сергій Радонезький, чудотворець всієї Русі

вересень 25, жовтень 8

Преподобний Сергій Вологодський

жовтень 7, жовтень 20

Преподобний Сергій Малопінежскій

листопад 16, листопад 29