Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЯніна
693 Oracle

Яніна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Яніна за походженням давньоєврейське. Вийшло від чоловічого імені Ян, що походить від давньоєврейського імені Іоанн, від якого відбулося і жіноче ім'я Іоанна. У перекладі з давньоєврейської мови означає «милість Божу».

Жіноче ім'я Яніна є українськими і давним-давно користується попитом на території України, Польщі, Білорусії і навіть Литви. Воно має сильну енергетику, і більш того, воно здатне прямим чином впливати на характер носії своєї потужне енергетикою. А ще у нього хороша сумісність з багатьма українськими сучасними чоловічими іменами ...

Ім'я Яніна: Значення і характеристика
Походження імені Янінадавньоєврейське
В коренієврейське ім'я Іоанн
буквальне трактування«милість Божа»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не відомо

Популярність:Ім'я Яніна ділить 35 позицію в рейтингу з ім'ям Яна. На Яніну припадає приблизно 3-4 дівчинки з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Янка, Яночка, Яня, Яна

Сучасні англійські аналоги:Яна, Іванна, Жанна

Цікаве про ім'я Яніна:ім'я Яніна є багатонаціональним і навіть сьогодні зустрічається в багатьох країнах СНД і Прибалтики ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Яніна може прямим чином вплинути на характер і долю названої цим ім'ям дівчинки. Причина в сильній енергетиці самого імені і в тому, яке воно вплив робить на носительку. Зазвичай же воно обіцяє носительку такі риси характеру як цілеспрямованість, наполегливість, напористість, працьовитість і самолюбство.

Це ім'я може перетворити дівчинку в унікальну особистість, повну самолюбства і самовпевненості, неприступну, як фортеця, але дуже правильну і чесну, справедливу і добру.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Яніна полягає в цілеспрямованості, яка як раз-таки і дозволяє Яніна домагатися всіх поставлених цілей. А ще до достоїнств можна віднести напористість і працьовитість.

Яніна погано відноситься долюдям-мрійникам, які лише мріють, і нічого не роблять для того, щоб перетворити мрію в реальне досягнення.

Характер імені Яніна

Характер імені – може здатися, що це не правильне формулювання, і тим не менш, вона все ж використовується багатьма фахівцями. Ну а переходячи до головного, можна відзначити, що має на увазі риси характеру носії цього імені, ті риси, що зазвичай сулятся таким дівчаткам. А в нашому конкретному випадку мова йде про таких як гордовитість, помірність, рішучість, егоїстичність, чесність і справедливість, добродушність і доброзичливість, доброта і справедливість, активність і енергійність, працьовитість і наполегливість ...

Не можна не відзначити, що характер Яніни, передбачає наявність егоїстичних обрисів. Тобто, за своєю суттю, Яніна є егоїсткою, неяскраво вираженою, але все ж. Заради досягнення власних цілей вона може навіть скористатися будь-чиєї слабкістю або добротою, і шкодувати про те, що трапилося не стане, особливо в разі, якщо це підкріплюється реальною вигодою. А взагалі, характер Яніни дуже складний, по крайней мере, в більшості випадків.

Характер названої таким ім'ям дівчини має на увазі домінування таких якостей як цілеспрямованість і наполегливість, змішуються з егоїзмом і заздрісність.

У той же час, не можна не відзначити, що це тільки теорія, а на практиці характер може залежати від безлічі інших чинників. Так, характер може вибудовувати на основі не тільки характеристики імені, але також і на основі виховання, і впливу величезного числа астрологічних чинників.

Раннє дитинство

У маленькій дівчинки на ім'я Яніна досить складно влаштована натура. Зазвичай в такому малому віці у Янін домінують такі риси як енергійність, активність, дієвість, рухливість, допитливість, працьовитість, наполегливість і наполегливість, впевненість в собі і напористість, дружелюбність і доброзичливість. Але проявляються всі вищеназвані риси не відразу і одночасно, а поступово і в залежності від того, яким буде батьківське виховання і вплив домашньої аури (атмосфери). В цілому ж на Яніну значення цього ймення робить сильний вплив в дитинстві, саме воно здатне породити в натурі цієї дівчинки риси, необхідні для її повноцінного особистісного становлення.

Відносини з оточуючими Яніну людьми у неї досить непогано складаються, по принаймні, це стосується більшість названих так маляток. Значення імечко Яніна обдаровує відмінним почуттям гумору, позитивністю і оптимистичностью. Воно ж, значення, може обіцяти і комунікабельність, якої багатьом діткам в ранньому дитинстві не вистачає. У дівчинки Яніни може бути багато друзів і однодумців, і що не менш важливо, вона з легкістю йде на контакт і ніколи не відмовляється від спілкування.

Для дівчинки, над якою протегує значення імені Яніна, найважливіше ніколи не залишатися на самоті. Спілкування, веселощі, увагу оточення – ось те, без чого Яніна не зможе прожити і дня. Але дорослішаючи, Яніна може змінитися ...

Підліток

На дівчинку підлітка, якій батьки при народженні вирішили дати рідкісне жіноче ім'я Яніна, значення цієї іменної форми надає не менший вплив. Яніна зазвичай зростає впевненою в собі, рішучою, чесної, обов'язковою і дуже старанною дівчиною. Такі підлітки завжди спілкуються з усіма на рівних і ніколи не показують оточенню свої слабкі сторони. Значення цього ймення може обіцяти надійність, відданість, цілеспрямованість, обов'язковість і старанність, дивну фантазію і яскрава уява – в результаті з Яніни може вийти лідер, людина з відмінним характером і доброю душею, надійний і вірний власним принципам.

У навчанні у Яніни має всі складатися як не можна краще. Незалежно від того, який вплив на її натуру надасть значення імені форми Яніна, сама вона гарантовано буде мати аналітичний склад розуму і схильність до вирішення складних завдань. Логіка, аналітика, вміння знаходити рішення там, де їх, здавалося б, немає – ось те, завдяки чому у дівчинки Яніни може бути яскраве і щасливе майбутнє. У школі ці риси теж виявляться, вона може досягти успіху у вивченні будь-якого предмета без винятку.

Що стосується спілкування з однолітками, то тут все досить просто. Яніна товариська, а значення може нагородити її ще й комунікабельністю, якій можна лише позаздрити. В результаті Яніна завжди буде в центрі уваги, а друзів і однодумців у неї буде стільки, скільки хотів би мати кожна людина без винятку.

Доросла жінка

Доросла Яніна, над якою протегує значення обговорюваного нами імені, це і зовсім унікальна людина. Зазвичай в таких домінують такі риси: товариськість, балакучість, красномовність, принциповість і безкомпромісність, цілеспрямованість і наполегливість, настирливість і завзятість, недовірливість, скритність, відданість і вірність, впевненість в собі і рішучість. За своєю суттю, це природжений лідер, начальник, але потребує друзях, бажано постійних, справжніх ...

Яніна належить до тієї категорії людей, які жодного дня не можуть прожити без спілкування і веселощів. Так, з боку може здатися, що вона надто серйозна і зациклена на заробіток грошей, але це тільки поверхневий погляд. Познайомившись з нею ближче, можна зрозуміти, що значення цього ймення обдарував її не тільки лідерськими задатками, але е рисами жіночною натури, людину, яка потребує друзях, підтримки, любові і уваги, турботи і поваги.

Значення іменний форми Яніна здатне звернутися і до домінування в натурі названої таким чином жінки такої риси як любвеобильность і романтичність. Яніна, це часто дуже романтична особа, спрагла романтики і пристрасті. Правда, отримати їй це досить складно, і причина в першу чергу таїться в її сприйнятті оточуючих її людей, і зокрема чоловіків. Яніна досить складно знайти в собі сили на довіру людям, вона боїться зради і уникає тісних зв'язків з-за цього, хоча в той же час і розуміє, що без довіри їй не знайти особистого щастя.

Доля імені Яніна

Доля імені Яніна в любові, відносинах з представниками протилежної статі, і шлюб, така, що передбачає безліч розривів і розставань. І причина не в характеристиці, або значенні імені . Причина в першу чергу в невмінні Яніни довіряти чоловікам і довірятися людям в загальному.

Доля Яніни передбачає становлення хорошою господинею, дивовижної дружиною і зразковою матір'ю. Проте, доля може привести до всього вищесказаного Яніну лише в зрілості, в зрілому віці. Справа в тому, що доля Яніни може направити її в першу чергу на досягнення власних цілей і матеріальних цінностей (про це свідчить характеристика імені), і тільки потім, на побудову сім'ї.

Зате пізніше доля може перетворити Яніну в ідеальну дружину і матір, в людини, на якого зможуть покластися всі члени сім'ї без винятку. Яніна добра і щедра, уважна і турботлива, її доля передбачає їй становлення тією людиною, якого стануть цінувати все, і діти, і чоловік, і інші родичі.

Любов і шлюб для імені Яніна

Яніна — це досить самодостатня і себелюбна жінка, щиро що визначає, що вона завжди гідна кращого і більшого, ніж має. Її честолюбство може заважати спілкуванню і на роботі, і в особистих відносинах. Крім того, Яніна — жахливо недовірливий людина, заслужити її довіру дуже важко. Багато кавалери просто не виносять її упередженого ставлення і безпідставного недовіри. Через це пошуки майбутнього чоловіка затягуються до самої зрілості.

Коли Яніні пощастить зустріти чоловіка, якого вона полюбить душею і серцем, вона буде набагато терпиміше до інших, ніжніше і добрішим, чому вся її життя стає більш спокійною і щасливою. Як правило, власницям імені Яніна все ж вдається відшукати жіноче щастя і створити досить міцні і щасливі сім'ї. У разі розуміння помилки у виборі чоловіка Яніна просто розриває неідеальні відносини.

Яніна здатна успішно поєднувати трудову діяльність і сімейне життя, встигаючи справлятися і з побутовими клопотами, і з роботою. Яніна відмінно знає чоловічу психологію, спритно застосовує свою манірність, емоційність і театральність в стосунках з чоловіком і знає, як ненав'язливо домогтися бажаного. Яніна не тільки ефектна, доглянута і приваблива дама, любляча дружина, а й чудова господиня, охайна і акуратна.

Яніна як Мати

Яніна має всі задатки для того, щоб стати прямо-таки зразковою матір'ю. Як правило, володарки імені Яніна заводять тільки одну дитину, але бувають і виключення. Малюка вона страшно сильно любить і, звичайно, всіляко балує. Для неї важливо, щоб у нього була найкраща одяг, класні іграшки і правильно організоване дозвілля. Крім того, як дуже організована і принципова господиня, вона не допустить, щоб її дитина росла в неналежному умовах.

Вона прагне до всебічного розвитку малюка, знайомить його різними видами творчості і мистецтва: театром, живописом, танцями і балетом, а також класичною музикою, щоб визначити пристрасті дитини і розвивати їх. У дитинстві Яніні могло не вистачати уважності й посидючості, тому в своє чадо вона прагне виховати не тільки почуття прекрасного, а й старанність, завзятість, а також працьовитість і самостійність.

Яніна прагне дати своїй дитині якісну і елітну освіту . Він не тільки люблять, але і дуже цінує, а також поважають свою маму все життя.

Сумісність Яніна c чоловічими іменами

на думку фахівців, зокрема, астрологів, ім'я Яніна найбільше сумісно з такими чоловічими іменами як Артур, Альберт, Олег, Максим і Олександр. У разі створення пару з названим одним з цих імен чоловіком, у Яніни будуть всі шанси на побудову реально міцних і довговічних відносин. В даному випадку можуть бути сумісні не тільки самі імена, але ще і характери їх носіїв, і значення, що досить непогано звучить навіть в теорії ...

З такими як Ігор, Веніамін, і Владислав, сумісність гірше, але теж є. Так, тут теж можуть бути побудовані хороші відносини зі взаємними почуттями, але їм не бути довговічними. За головною версією, така пара може розпастися через ревнощів, або простий несумісності характерів.

Ну а що стосується таких імен як Іван, Станіслав і Антон, так тут і зовсім мова спочатку йде про повну несумісність характерів, значень іменних форм, і навіть енергетик. Хоча знову ж таки, це всього лише теорія, яка не має ніяких стоять доказів.

Що ж стосується взаємовідносин Яніни з представниками чоловічої половини людства, так тут і зовсім не обходиться без проблем. Як вже і говорилося раніше, Яніна належить до категорії дуже недовірливих людей. Ні, вона не шукає в усьому підступу, що не песиміст, але довіряє людям важко. Чоловікові, який припаде до її серця, доведеться дуже нелегко, адже йому потрібно буде постійно балансувати між її бажанням почати довіряти йому, і її острахом зрадництва з його боку. Притому, боятися зради і брехні вона буде навіть тоді, коли будуть відсутні будь-які приводи для цього ...

Число імені Яніна

Число імені Яніна по нумерології — 2. Підопічні числа 2, як правило, шукають у всьому рівновагу і гармонію, але при цьому мають досить мінливий характер. У двійках присутній вроджене почуття справедливості, а також дипломатичність і красномовство. Вони вміло знаходить спільну мову з людьми, використовуючи свою проникливість, інтуїцію і знання психології людини. Вони вправно виводять на діалог навіть самих замкнутих їм не балакучих людей.

Максимального успіху підопічні двійки здатні домогтися в спільній роботі з колегами і друзями. Однак і самостійно вони здатні проявити себе блискучими юристами, адвокатами, учасниками переговорів або дипломатами. Підопічні числа 2 — порядні, чесні, виховані, розважливі, порядні і добрі люди. Вони не тільки легко сходяться з людьми, але і схильні йти на поступки, заради збереження загального спокою в разі назрівають.

Наявність у двійок внутрішнього і емоційного занепокоєння. Це може зробити їх досить невпевненими в собі людьми. Щоб уникнути цього, їм не потрібно турбуватися по всяких дрібницях або ж уникати навіть найшкідливіших суперечок.

Формула обчислення числа імені Яніна:Я (6) + Н (6) + І (1) + Н (6) + А (1) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Яніна

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Вогонь і Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Яніна – Фаланга.
  • Рослинний символ – Півонія і Каштан.
  • кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Яніни – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Яніна

Яніна Вікмайер (професійна бельгійська тенісистка)

Яніна Жека (литовський літературознавець)

Яніна Коровицкого (польська конькоб Йожка)

Яніна Колесніченко (російська актриса театру)

Яніна Соколовська (російська актриса)

Яніна Вольська (російський художник -мультіплікатор)

Яніна Іпохорська (польська художниця і журналістка)

Яніна Лісовська (німецька актриса кіно, театральний режисер)

Яніна Бугрова (російська телеведуча)

іменини дні і святі покровителі імені Яніна

Ім'я Яніна відсутня в православному іменослове. Немає його і в католицьких святцях. Однак, вважається, що коріння цього імені таяться в староєврейською імені Іоанн. Через що при хрещенні дівчаток на ім'я Яніна, як правило, нарікають ім'ям Іоанна.

Праведна Іванна Мироносиця

червень 27, липень 10

Преподобномучениця Іоанна

грудень 15, грудень 28