Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаХлоя
443 Oracle

Хлоя: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Хлоя практично не зустрічається в Україні та інших країнах з переважно російськомовним населенням, але зате в Європі і в США воно користується популярністю. Поширена в Англії, Франції, деяких американських штатах і навіть в Італії. Але коріння його йдуть в давньогрецьку культуру, що ніяк не стикується з тим, що в Греції воно ніколи не користувалося попитом. Зате ця варіація імені має хорошу енергетику і може наділити носительку рисами товариського і дуже комунікабельну людини. Плюс, є сумісним з багатьма зарубіжними і навіть українськими чоловічими іменами, чим може похвалитися не кожне європейське людське ім'я.

Ім'я Хлоя: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Клоі, Хлоя, хлориду, Хлоріс

Сучасні англійські аналоги:Хло, Хлой

Як впливає значення імені на долю: карма

на думку фахівців,значення імені Хлояможе обдарувати носительку цілою купою хороших якостей і створити справді унікальну натуру, особистість, якій просто не можна не захоплюватися. Хлоя, це терплячий, помірний, розважливий і планомірний людина, вона завжди відкрита для спілкування, комунікабельна і повинна з легкістю йти на контакт. Таких людей зазвичай поважають в суспільстві, за такими йдуть, їх слухаються і з ними радяться. А ще Хлоя може бути дуже миролюбної, безпринципною і поступливою, по крайней мере в моменти, коли це дійсно потрібно. Хлоя людина добра і щедрості, справедливості і доброзичливості. Плюс, може вирости дуже життєрадісною дівчиною, веселою, оптимістичною.

Якщо в загальному, то зазвичай значення наділяє характер дівчинки Хлої такими рисами як цілеспрямованість, відкритість, товариськість, комунікабельність, привітність, поступливість і поступливість, впевненість в собі, продуманість і розважливість, позитивність і доброзичливість, добродушність і уважність.

Сумісність Хлоя c чоловічими іменами

У взаємовідносинах з представниками протилежної статі у дівчинки Хлої з підліткового віку можуть бути проблеми. Причина в тому, що вона, ще будучи підлітком починає рватися до досконалості в усьому без винятку, і особливо в стосунках. Значення може наділити Хлою вимогливістю й ідеалістичними поглядами, що призведе до того, що у всіх її супутникам доведеться робити все для того, щоб відповідати її побажанням. Заміж вона вийде тільки через те чоловіка, що зможе задовольнити її своєю поведінкою і характером.

Ще один важливий момент – Хлоя може багато чого вимагати від чоловіка, але при цьому не мало дасть і йому самому. Такі зазвичай готові все віддати заради блага сім'ї та щастя другої половинки, вони все найскладніші завдання беруть на себе. Тож не дивно, якщо в результаті чоловік Хлої почне нахабніти і «скидати» на неї всі чоловічі обов'язки – такого не можна допускати.

Астрологічна символіка імені Хлоя

  • Камінь-талісман – Онікс і Халцедон.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Земля і Вода.
  • Тваринний символ носія імені Хлоя – Удод і Черепаха.
  • Рослинний символ – кмин і Чемерица.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Хлоя

Хлоя Грінфілд (американська актриса)

Хлоя Грейс Морец (американська актриса і модель)

Хлоя Уебб (американська кіноактриса)

Хлоя Хенсліп (британська скрипалька)

Хлоя Джонс (відома фотомодель)

Хлоя Беннет (актриса, телеведуча)

Хлоя Хантер (знаменита кіноактриса)

Хлоя Стівенс Севіньї (актриса французького походження)