Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАмалія
1449 Oracle

Амалія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Амалія за походженням древньогерманська. Утворено від слова «amal». Трактування значення в перекладі з давньогерманської означає «праця» або «роботу». Повний значення цього імені звучить як «працьовита».

українське жіноче ім'я Амалія вважається католицьким. Сьогодні зустрічається у багатьох країнах світу, і в Україні в тому числі. Воно входить до числа найвідоміших і рідкісних одночасно, має відмінну сумісність з багатьма чоловічими іменами і позитивну енергетику …

Ім'я Амалія: Значення і характеристика
Походження імені Амаліядревньогерманська
Від древнегерманского«amal»
У перекладі«праця» або «робота»
Сучасне трактування« працьовита »
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Амальбурга

Популярність:На даний момент ім'я Амалія в рейтингу популярних жіночих імен займає приблизно 71-73 позиції і доводиться за статистикою всього на 1 дівчинку з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Амаля, Ама, Емі, Еммі

Сучасні англійські аналоги:Амілія, Амеліна, Еммелін

Цікаве про ім'я Амалія:ім'я Амалія популярно у багатьох країнах сучасної Європи, але всюди вимовляється по-різному. До країн з російськомовним населенням воно прийшло з німецькою мовою, і тому залишилося в первісній формі.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Амалія носительку обіцяє різні риси в залежності від знака Зодіаку і інших астрологічних чинників. Але основними є такі як сором'язливість, доброта, скромність, неговіркий, розвинена інтуїція і цілеспрямованість, наполегливість, впертість, безконфліктність, емоційність, чутливість і чуттєвість.

В своїй більшості це дуже ерудовані дівчата з творчим потенціалом і відмінною фантазією . Недарма такі досягають як правило неймовірних успіхів в якості актрис, працівників театру і кіно, письменників і художників. Більш того, існує думка, що у всіх Амалія без винятку є лідерські задатки. Інша справа, що самі вони рідко стають лідерами, тому що бояться відповідальності за інших людей і обмежень в діях.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, поступливість, уміння відстоювати точку зору, доброта і доброзичливість, справедливість і чесність, самодостатність і рішучість, сміливість та ініціативність.

Амалія погано відноситься долюдям із заниженою самооцінкою, несправедливості, владності і домінування, користі і брехні, особистостям грубим і агресивним, нестриманим і надто емоційним, непунктуальних.

Характер імені Амалія

Характер імені Амалія такий, що носії цього імені в своїй більшості, це люди надзвичайної доброти, щедрі, ніжні, турботливі, ввічливі, уважні і дуже доброзичливі. Кожна Амалія без винятку є людиною слова, які виконують всі свої обіцянки, тримає слово і які намагається нікому не завдавати болю. А що не менш важливо – Амалія ніколи не буде мовчати, ставши свідком несправедливості або заподіяння кому-небудь болю. Вона завжди допоможе, захистить, якщо вийде, підтримає і стане на варту справедливості.

До речі, характер у жінок на ім'я Амалія може бути різним, і це тепер ясно, але одночасно всіх їх багато і об'єднує. Крім вищеназваних позитивних якостей всіх Амалія об'єднує ще й відповідальність, яку вони відчувають за всіх близьких людей. А адже це теж чималого варто ...

А взагалі сказати точно, яким буде характер тієї чи іншої жінки, незалежно від того, Амалія вона, чи Наталя, наприклад, досить складно. Багато адже залежить від виховання, від атмосфери, в якій росте людина, і від енергетики астрологічних аспектів ...

Раннє дитинство

Маленька дівчинка на ім'я Амалія, це дитина з чистою непорочною душею, якому чуже все погане і недобре. Вона ніколи не робить поганих вчинків, завжди намагається допомагати всім навколо, і надходить тільки так, як радять батьки.

В ранньому віці це дитина надзвичайного спокою, що не балувана, весь час чимось зайнятий, але не намагається бешкетувати або залучати до себе увагу зухвалою поведінкою. Вона не здатна приголомшити батьків або змусити їх понервувати, спокійна, розважлива, має багато захоплень, добре ладнає з дітьми, але не є лідером і заводієм. Багато призводять її в приклад, як зразкового дитини. Її поважають і хвалять. Але з похвалою потрібно бути акуратніше, адже вона може швидко звикнути до неї.

Підліток

підлітковий етап може внести чимало коригувань у поведінку і характер дівчини по імені Амалія. Підліток Амалія слухняна і серйозна, легко виконує покладені на неї завдання, справляється з усім на раз-два, а якщо в чомусь і виникають труднощі, то не здається, і обов'язково добивається поставлених цілей. Чи не занадто щаслива, а тому всього досягає виключно власними силами, шляхом завзятості і працьовитості.

Чи не потребує підбурюванні і настановах, сама робить все уроки, відноситься відповідально до всіх завдань і веде виключно активний спосіб життя. Користується попитом у протилежної статі, хлопці її обожнюють за умиротворення і чарівність. До слова, вона могла б з легкістю користуватися цим в ім'я особистої користі і вигоди, але не робить цього – її душа і натура настільки чисті, що не дозволяють їй користуватися чужими слабкостями і власним перевагою в корисливих цілях.

ні в якому разі не збреше і не обдурить, не зрадить одного, в будь-який момент прийде на допомогу і підкаже, як діяти в тій чи іншій ситуації. Амалія — відданий і вірний товариш …

Доросла жінка

Доросла Амалія, це і зовсім людина з великої літери. Вона організована і дисциплінована, все встигає, ніколи не кидає справ на півдорозі. Такі стають в зрілості відмінними лікарями, психологами, викладачами або медсестрами. І взагалі, не дивлячись на явний творчий потенціал, створена вона виключно для благих справ. До того ж, і самій їй напевно буде подобатися допомагати іншим людям.

Чесна і щира, намагається нікого не ображати, не говорить «жорсткої правди» в обличчя, і будь-який конфлікт готова залагодити навіть шляхом визнання своєї провини там, де її немає.

Оптимистка і всюди намагається бачити лише позитивне. Вірить в чисту любов і шукає собі такого чоловіка, в якому не буде відчувати ні краплі сумніву. Чи не вийде заміж за розрахунком або заради досягнення мети – все засновано лише на моральних цінностях і почуттях.

Доля імені Амалія

Важко сказати, якою буде доля жінки, названої ім'ям Амалія. Але одне можна сказати з точністю на сто відсотків – життя її напевно буде насиченою, яскравою, барвистою, рухомий, активною і неймовірно цікавою. А все тому, що саме ім'я Амалія обіцяє носительку спрагу пригод, цікавість, волелюбність, уяву і любов до всього нового. Будучи любителькою пригод і шанувальницею всього нестандартного, володарка цього імені просто не зможе прожити нудне життя.

Що стосується долі в плані любові, відносин і особистого життя, так ось тут все складно. Є тільки одна версія, і вона говорить про те, що в особистому житті у названої цим ім'ям жінки може бути дуже багато проблем. І почнеться все з підліткового віку, коли якраз-таки більшість дівчат і обпалюється досвідом першого кохання. Амалії адже в своїй більшості популярні у чоловіків, адже вони привабливі, товариські і довірливі. Хлопці можуть почати користуватися цим – звідси і перший «любовний опік».

Зате в зрілості Амалія може знайти те щастя, про яке мріє кожна жінка без винятку.

Любов і шлюб для імені Амалія

Носительки імені Амалія зазвичай мають дуже привабливу і ефектну зовнішність. Це дозволяє їм користуватися особливою популярністю у чоловіків. А завдяки своєму вмінню розбиратися в людях, покірності і вмінню відразу викликати довіру, Амалія може стати ще більш бажаною нареченою.

Як не дивно, Амалію залучають прямолінійні і досить агресивні молоді люди. При цьому вона завжди готова взяти на свої тендітні плечі всю відповідальність за сім'ю: і домашнє господарство, виховання дитини і навіть питання фінансового забезпечення. З чоловіком вона дотримується партнерських взаємин.

Жінка з ім'ям Амалія завжди з радістю і торжеством зустрічає гостей. Вона не тільки надійна і вірна дружина, але ще і відмінна господиня, у якої в руках все йде на лад. Вона завжди все чітко планує і всюди встигає. І взагалі, Амалія, це дружина, про яку мріє абсолютна більшість чоловіків. Але вона потребує підтримки, любові і турботі, інакше її любов і жіночність швидко зів'януть.

Амалія як Мати

Амалія, як мати, турботлива і дуже любить своїх дітей. В силу своєї зайнятості і завантаженості, вона не завжди може приділити їм стільки часу, скільки їй хотілося б. Але незважаючи на це, її ніхто і ніколи не зможе назвати поганою матір'ю, оскільки вона вживає всіх необхідних заходів для того, щоб її дітям було чим пишатися в майбутньому, коли вони будуть згадувати своє дитинство.

Виховання і освіту дітей дуже важливі для Амалії, а тому за них вона візьметься особисто. Їй життєво необхідно бути впевненою в їх світле майбутнє: в хорошій освіті, матеріальному достатку і, звичайно, в повазі їх суспільством. При цьому швидше за все буде покладати велику відповідальність і на тата — огороджувати його від виховання дітей точно не стане.

З самого дитинства її діти вчаться терпінню, планування часу, взаємодопомоги, впевненості у власних силах і поваги до оточуючих. Амалія не забуває і про фізичне і культурний розвиток дітей, намагається, щоб вони відвідували різні спортивні секції або ж гуртки за інтересами. Вона зробить все можливе для того, щоб обгородити дітей від жорстокості сучасного життя, і від усього того, чого можуть навчитися діти на вулиці.

Сумісність Амалія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність з чоловічими іменами у дівчини по імені Амалія з такими як Іван, Максим, Сергій, Петро, ​​Віктор і Тимур. Тут є всі шанси на побудову щасливого шлюбу і справжньої, міцної сім'ї.

З отримали при народженні ім'я Микита, Федір, Артемій, В'ячеслав та Юлій, теж можуть виникнути хороші відносини, переповнені почуттів, пристрасті, любові і щирості, але будуть такі не міцні і стовідсотково не довговічними. До шлюбу тут навряд чи дійде справа.

А з Дем'яном, Феліксом, Севастьянов, Григорієм, Лукою або Маратом, і зовсім союзу краще не створювати, бо все в підсумку призведе до розбіжностей, сварок, ревнощів і розставання.

За доданню, названої так дівчині подобаються чоловіки з сильним нутром, вольовим характером, і доброю душею.

Що до взаємин дівчини на ім'я Амалія з чоловіками, так тут все досить складно. З одного боку, Амалії в своїй більшості користуються неймовірною популярністю у чоловіків, адже є власницями хороших характерів і яскравою харизми. Але з іншого боку, популярність може привести до появи на серце величезної кількості « любовних шрамів та опіків », що вкрай негативно позначиться на самому ставленні до представників чоловічої половини людства.

число імені Амалія

За нумерології число імені Амалія — 9. Це вища просте число, яке обдаровує своїх « підопічних » відданістю високим і світлої мети, покликанням і вродженому таланту. Крім того, в більшості своїй, носії цього незвичайно красивого імені мають хороші лідерські якості і є авторитетом і прикладом для своїх колег.

При прийомі будь-яких рішень жінкам з ім'ям Амалія варто керуватися лише справедливістю, не відступаючи від проголошуваних високих цілей і ідей. Їм ні в якому разі не можна звертати з правильного шляху, починаючи хитрувати, обманювати, викручуватися і дрібнити. Адже тоді вони ризикують втратити поваги і відданості, які вони завойовували з таким трудом.

У той же час носієм імені Амалія необхідно навчиться справлятися зі своєю зверхністю, егоїзмом і зарозумілістю і не вимагати для себе більше, ніж заслужила, а від оточуючих того, що вони просто не в силах виконати. Їй потрібно почати усвідомлювати переваги оточуючих її людей, адже це властиво « дев'яткам ».

Формула обчислення числа імені Амалія:А (1) + М (5) + А (1) + Л (4) + І (1) + Я (6) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Амалія

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Амалія – ​​Електричний скат.
  • Рослинний символ – Альпійська троянда.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Амалія

Амелія Ерхарт – американський авіатор, перша жінка, перелетів Атлантичний океан

Амелія Росселли – італійська поетеса

Амелі Моресмо – французька тенісистка

Амелі Лакост – канадська фігуристка

Амелія де ла Торре – іспанська актриса

іменини дні і святі покровителі імені Амалія

Амалія – ​​це не православне ім'я, тому цим ім'ям не нарікають дівчаток при хрещенні. Іменини не святкує.