Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЄвдокія
438 Oracle

Євдокія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Євдокія за походженням грецьке. Перекладається значення як «благовоління». Швидше за все було утворено від грецького імені Еудокіа. На Русь це ім'я прийшло з Візантії, разом з християнством. Особливо було поширене серед простолюдинів і селянських сімей.

Ім'я Євдокія сьогодні зустрічається на території колишнього радянського простору в рази рідше, ніж зустрічалося колись, але ще не кануло в історії, а тому входить до переліку найвідоміших українських імен . Воно має відмінну сумісність з багатьма зарубіжними і українськими чоловічими іменами, і здатне наділити іменовану дівчинку величезною кількістю реально важливих характеристик ...

Ім'я Євдокія: Значення і характеристика
Походження імені Євдокіядавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Еудокіа
Буквальна трактування«благовоління»
Ангел хранитель і покровитель імені:Преподобномучениця Євдокія

Популярність :Ім'я Докія не потрапляє в сотню найпопулярніших українських жіночих імен і вважається одним з рідкісних. Зараз на нього припадає не більше 3 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Єва, Доня

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Євдокія:Від імені Євдокія на Русі було утворено багато однокореневих імен, серед яких такі як Овдотья і Авдотья, а також Евдокея.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Євдокія здатне обдарувати названу так новонароджену дівчинку величезною кількістю хороших характеристик. Хоча і погані теж не виняток.

Зазвичай даруються такі риси як відкритість, дружелюбність, щирість, правдолюбство, доброзичливість, щедрість, емоційність і сприйнятливість, чутливість і вразливість, стрімкість і красномовність. Але все вищеназване проявляється поступово, по ходу дорослішання ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в здатності тверезо оцінювати ситуацію навіть в найскладніших умовах. Плюс, ці жінки завжди все, що відбувається навколо дуже добре відчувають — у них відмінна інтуїція.

Євдокія поганоставиться до людей, які весь час хваляться своїми досягненнями. А ще носії цього жіночого імені не люблять грубих і пихатих чоловіків.

 

Характер імені Євдокія

Характер імені Євдокія, як і будь-якого іншого імені, — це настільки відносне поняття, що передбачити риси всіх його власниць неможливо. Однак фахівці визначили деякі характеристики, так чи інакше присутні в характері імені Євдокія: дружелюбність, щирість, відкритість, доброзичливість, емоційність, сприйнятливість і красномовство. Однак небажаних рис в її характері також чимало: непосидючість, нав'язливість, безвідповідальність і непослух і самовпевненість.

В дитинстві Євдокія дуже комунікабельна дівчинка з купою друзів. Вона добра, уважна, відповідальна, уважна і весела дівчинка, яку всі обожнюють. Однак через року, пройшовши через зради друзів, і двох неї залишається дуже мало. Справжніх, близьких і надійних друзів у Євдокії трохи, оскільки вона може бути схильна до скутості і замкнутості. Зате своїй найкращій подрузі вона цілком довіряє і ділиться з нею всіма переживаннями і таємницями. Абсолютна відданість у дружбі для неї дуже важлива. Вона готова допомогти другу впоратися з будь-якою проблемою і ніколи не зрадить.

Сильно цілеспрямованою людиною Євдокію не назвеш, адже вона не прагне стати кар'єристкою. Роботу вона виконує старанно, але не більше того. Крім того, її трудова діяльність повинна приносити Євдокії задоволення, а не вимотувати морально і фізично. Вона могла б стати дизайнером або ж модельєром, адже у неї відмінна фантазія. Також у неї є здібності до іноземних мов та художньої творчості.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням рідкісного дівчачому імені Євдокія можуть бути подаровані такі якості як емоційність, нав'язливість, оптимістичність, рухливість, непосидючість, балакучість і веселу вдачу.

Це рухливий і балувана дитина, який обожнює привертати до себе увагу. Може легко порозумітися з будь-якою людиною, дорослим і дитиною, але через свою непосидючість, доповнюють пустощами, нерідко виявляється в пастці – батькам доведеться нерідко карати її, бо в іншому випадку погану поведінку і непослух, безвідповідальність і ненадійність можуть в неймовірних кількостях проявитися в підлітковому віці і навіть на дорослому етапі.

Втім, не тільки від виховання залежить майбутнє названої так малятка – сильний вплив надають планети-покровителі імені ...

підліток

Євдокія-підліток занадто підвладна знаку зодіаку і пори року, під заступництвом яких народжена, але в цілому, навіть без їх впливу, даруються такі риси як енергійність, активність, товариськість, комунікабельність, довірливість, наївність і самовпевненість.

Вона може добре вчитися і показувати вищі рівні успішності з усіх предметів, але не робить всього вищесказаного, бо у всьому покладаючись ється на емоції, і не вміє контролювати свою буйну вдачу.

Зате у неї багато друзів – притягує її доброта, увага, вміння виявляти цікавість до чужих проблем, готовність допомагати, вірність і надійність, а ще, відмінне почуття гумору і позитивний настрій. Популярністю у протилежної статі починає користуватися теж вже в такому ранньому віці.

Доросла жінка

Головною проблемою дорослої жінки, яка перебуває при владі значущості імені Євдокія, є лінь і волелюбність. Правда, в залежності від символу тваринного за китайським гороскопом цей параметр може і послаблюватися.

Взагалі ж, вона надійна і вірна, відповідальна і рішуча, але не вміє контролювати емоції і керуватися чисто логікою – в усьому покладається на інтуїцію і настрій. І все ж, домогтися успіху в кар'єрі вона може, особливо якщо візьметься за голову і позбудеться від ліні.

Єдине, з чим досягла зрілості Євдокії потрібно боротися, це емоційність, яка нерідко призводить до проблем. Якщо навчиться контролювати емоції і не влаштовувати скандалів за найменшими приводів, то багато в її житті зміниться.

Доля імені Євдокія

Доля імені Євдокія в стосунках з чоловічою статтю як в любові, так і в шлюбі у власниць цього ймення може складатися по-різному. Як характер, так і доля сильно залежать від астрологічних покровителів. Так, якщо володарка імені Євдокія виросте зацикленої на собі пані, егоїстичною і самозакоханий, то щасливий шлюб для неї може бути і неможливий. Практично кожен чоловік захоче втекти від жінки, у всьому чує тільки себе.

Євдокія – вельми пристрасна і чуттєва натура, та й увагою хлопців користується ще зі школи. Однак з ними вона поводиться досить холодно і без емоційно. Для неї важливо, щоб чоловік по-справжньому домагався її розташування і почуттів. Деякі власниці імені Євдокія в результаті знаходять щастя в обіймах спокійних, поступливих і дуже галантних чоловіків. Створення сім'ї стане відповідальним кроком для кожної з них. Посада глави сім'ї Євдокія закріпить за собою, однак їй потрібно користуватися цією владою розумно, що не перегинаючи палиці щодо чоловіка.

Докія не фанатіє від домашньої роботи, але виконує її на належному рівні. Її сімейне гніздечко завжди таке ж доглянуте, як і вона сама. Все просто сяє чистою, всюди порядок і спокій. Готує Євдокія взагалі відмінно і завжди з любов'ю. Для неї гроші не головне, але в безгрошів'я вона також жити не буде. З професією вона зможе піти тільки за умови високого заробітку чоловіка.

Любов і шлюб для імені Євдокія

Євдокія – це чарівна жінка з дивно вишуканим смаком, доглянутою зовнішністю і веселою вдачею, але вельми стриманим поводженням. У неї, звичайно, натовпи шанувальників, адже багато чоловіків мріють привернути до себе уваги такий стильною пані. З численних кавалерів Євдокія зупинить свій вибір на уважному і досить спокійному чоловікові. Саме з ним їй буде надійно і спокійно, це дозволить їй повністю розкритися перед чоловіком.

Її чоловік повинен бути ще і чуйним, ніжним і чуттєвим коханцем, адже в сімейному житті для неї не останнє місце займає інтим, без нього шлюб може зруйнуватися. Євдокія схильна до лідерства в сімейних відносинах, саме тому настільки важливо, щоб чоловік був терплячим, податливим і м'яким. Зате замість йому дістанеться жінка, про красу якої можна тільки мріяти.

Як господиня Дуня може похвалитися вмінням прекрасно вести господарство, шалений готувати і піклуватися про кожного члена сім'ї. Крім того, Євдокія готова стати справжньою домогосподаркою, відмовившись від роботи, але тільки в разі хорошого фінансового становища сім'ї. До речі, у деяких власниць імені Євдокія шлюб складається не так вже вдало. Причиною розлучення може стати їх небажання хоч трохи зважати на думку подружжя і їх абсолютний егоїзм.

Євдокія як Мати

Євдокія – любляча і дуже турботлива матуся. Євдокія прагне створити своїм крихтам максимально сучасні, комфортні умови для життя, розвитку і відпочинку. Всі покупки: меблі, шпалери, лампи, іграшки, одяг, абсолютно все куплено з любов'ю, з душею. Рішення стати матір'ю, Євдокія приймає серцем, але в такому питанні вона прислухається і до розуму, оскільки діти у неї будуть тільки від улюбленого і надійного людини.

Євдокія готова цілком і повністю присвятити себе родині, коханому чоловікові і, звичайно, вихованню дітей. Вона всіляко сприяє їх раннього розвитку, цікавиться новітніми методиками у вихованні. Для неї важливо раніше привчити дітей до самостійності, тому нерідко її діти потрапляють ще в ясельну групу дитячого саду. Під час перебування діток в саду, Євдокія не тільки займається господарством, а й обов'язково приділяє час собі коханій, відвідуючи салони або бутики.

Євдокія виховує в дітях не тільки основні риси характеру та принципи моралі, а й знайомить їх зі своїм внутрішнім світом, прищеплюючи їм любов до тварин, подорожам і вмінню відпочивати. Вона разом з дітьми вибирає домашнього вихованця, вчить дітей за ним доглядати. Її діти не сидять до закінчення школи в рідному міста, а регулярно подорожуючи з батьками різними видами транспорту з самого дитинства. А років після 5 Євдокія довіряє своїм дітям придумати, який би вони хотіли бачити свою кімнату. Дивно, але таке виховання приносить власниці імені Євдокія плоди у вигляді вихованих, всебічно розвинених, цікавих і освічених людей.

Сумісність Євдокія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Євдокія з такими чоловічими іменами як Венедикт, Руслан, Максим, Альфред, Владлен, Харитон, Варлаам, Герасим, Геннадій, В'ячеслав і Ростислав. Вважається, що в парі з чоловіком, названим однієї з цих варіацій, іменується так дама зможе побудувати міцні і по-справжньому щасливі відносини.

Аркадій, Вадим, Владислав, Всеволод, Тимофій, Самуїл і Родіон, Прохор і Пантелей – з такими чоловіками теж можуть бути побудовані серйозні і досить міцні відносини, але сам союз буде недовговічним. Взаєморозуміння, любов і пристрасть будуть однозначно, але в будь-який момент їм на зміну може прийти несусветная ревнощі, яка веде зазвичай до скандалів, сварок, і розставань.

А ось з Гавриїлом, Казимиром, Ігорем, Єрмолаєм, Панкратов, Микитою і Остапом, Євдокії краще і зовсім не будувати ніяких взаємин, бо тут повна несумісність символік та енергетик.

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут і зовсім все досить просто. Євдокія товариська й чарівна і подобається дуже багатьом чоловікам, так що напевно буде користуватися популярністю і в підлітковому віці, і в молодості, і в зрілості.

Число імені Євдокія

Число імені Євдокія по нумерології — 4. Підопічним четвірки не позичати зосередженості і рішучості, вони – прихильники методичності і практичності у всьому. Як правило, четвірки чудово виховані, відрізняються високоморальними принципами, хорошими манерами і поведінкою. У спілкуванні вони завжди і коректні, і тактовні, і дуже уважні. Крім того, у четвірок дуже тонко розвинені інтуїція і проникливість.

Підопічні числа 4 — раціональні, дуже розумні, здатні до аналітики люди. Для них характерні: працьовитість, порядність, старанність, обов'язковість, організованість і завзятість. Вони дуже практичні і консервативні у своїх поглядах. В особистому житті четвірки також цінують сталість, люблять тварин і простий домашній затишок, і комфорт. Четвірки ненавидять самотність, люблять компанію і спілкування, що неодмінно включають в свою чітко розпланувальну життя.

Однак будь-яке число покровитель наділяє своїх підопічних не тільки позитивними рисами характеру, але і природно негативними. Головною проблемою і мінусом четвірок є їх упертість і страх змін. Крім того, відсутність уяви як-раз і заважає їм мріяти, прагнути в майбутнє, відкритися чогось нового, ризикованої, незвичайного. Однак, як відомо, нумерологія імені – наука нова і не точна, тому не можна бути впевненим, що і імені Євдокія число імені 4 проявить себе саме так, як написано.

Формула обчислення числа імені Євдокія:Е (6) + В (3) + Д (5) + О (7) + К (3) + І (1) + Я (6) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Євдокія

  • Камінь-талісман – Онікс і Золото.
  • Планета-покровитель – Венера і Сатурн.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Євдокія – Мураха.
  • Рослинний символ – М'ята.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Риби.
  • Число Євдокія – 1.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Євдокія

Євдокія Ростопчина – графиня, російська поетеса, перекладачка, дра матург

Євдокія Сабурова – перша дружина царевича Івана, невістка Івана Грозного

Євдокія Завалій – командир взводу морської піхоти в роки Великої Вітчизняної війни

Євдокія Грехова – двічі Герой Соціалістичної Праці

Євдокія (Явдоха) Частка – українська радянська актриса

Євдокія Іванова – російська театральна драматична актриса

Євдокія Бочарова – радянський льотчик, учасник Великої Вітчизняної війни

Євдокія Марченко – письменниця і поетеса, член Спілки письменників України

Євдокія ( Еда) Урусова – радянська актриса, зірка театру імені Єрмолової

іменини дні і святі покровителі імені Євдокія

Преподобномучениця Євдокія

березень 1, березень 14, серпень 4, серпень 17

Преподобна Євдокія Московська

травень 17, травень 30, липень 7, липень 2 0

Дружина цариця Євдокія

серпень 13, серпень 26