Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВладислав
3014 Oracle

Владислав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Владислав за походженням старослов'янське. Повна трактування значення звучить як «володій славою» або «володіти славою». Першим в його корені є «влад», що розшифровується як «володіти» або «влада». Другий елемент, це «слав», що означає славу.

Ім'я Владислав користується в країнах колишнього СРСР досить-таки великою популярністю, як і багато російські імена, що й не дивно. Мало того, що має таке гарне звучання, так ще й рідко зустрічається, і має досить непогане значення …

Ім'я Владислав: Значення і характеристика
Походження імені Владиславстарослов'янське
Коріння імені«влад» і «слав»
Трактування«володіти славою» або «володій славою»
Ангел хранитель і покровитель імені :Владислав князь Сербський

Популярність:Ім'я Владислав в рейтингу популярних українських чоловічих імен вже довгий час зберігає 15-17 позиції. За статистикою припадає на 19-20 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ладислаус, Влад

Сучасні англійські аналоги:Владя, Владик, Влад, Владуля

Цікаве про ім'я Владислав:ім'я Владислав носило величезна кількість князів і королів (сербські, литовські, моравські і угорські, польські та чеські).

Як впливає значення імені на долю: карма

За доданню, все хлопчики, які отримують при народженні гарне чоловіче ім'я Владислав, виростають досить складними по натурі людьми. Їх характер складний, але спокійний, вони володіють сильним духом, і готовністю справлятися з будь-якими проблемами, долаючи будь-які перешкоди. Вони трохи потайливі і пихаті, але при цьому здатні бути лідерами, якщо в них виховувати з дитинства лідерські риси. А ще ці люди добре піддаються вихованню. Вони все вбирають, як губка, і при цьому вбирають тільки добре, вміло відсіваючи погане і хороше.

В цілому ж Владислав зазвичай стає потайним і іноді навіть замкнутим, але відбувається це не через слабохарактерності або песимістичного настрою, а тому, що такий стиль життя у іменованих таким чином людей. При цьому в суспільстві такої завжди буде бажаним гостем ...

Переваги та позитивні риси:цілеспрямований, здатний вчитися, легко сприймає критику і завжди готовий пізнавати щось нове, ніколи не зупиняється на досягнутому і намагається бути максимально справедливим по відношенню до інших людей, позитивний ...

Владислав погано відноситься долюдям із заниженою самооцінкою, але не уникає їх, а намагається допомогти. Ще він може уникати людей, домінуючих над іншими, хоча сам є таким же ...

Характер імені Владислав

Характер імені Владислав – досить складний фактор, але вивчати свого часу десятками дослідників. Вважається, що цей параметр може нагородити носія цього найменування цілою купою хороших якостей, до того ж, відмінно поєднуються один з одним. Так. Характер хлопчаки з ім'ям Владислав зазвичай наділений такими рисами як цілеспрямованість, наполегливість, наполегливість, планомірність, чутливість, сприйнятливість, щедрість, доброта, добропорядність, чуйність і красномовність. Він товариський і ввічливий, ось який його характер, але при цьому ретельно перебирає людей, вишукуючи з них тільки відповідають всім його вимогам. А ще, характер його такий, що дарує гордовитість і зарозумілість, але правда проявляються ці риси не у всіх носіїв іменоформи Владислав – зокрема, велика ймовірність, що проявляться вони тільки в весняному хлопчину ...

З іншого боку, варто відзначити, що характер імені, це такий же теоретичний чинник, як і доля, а тому не факт, що все буде саме так. Як написано вище. До того ж. Багато що в даному випадку залежить від додаткових чинників, в тому числі і астрологічних, таких як знак зодіаку, рік за китайським календарем, і пору року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Владислав, переповнене спокоєм і покірністю. Владислав по своїй натурі зазвичай добрий, щедрий, справедливий, спокійний, умиротворений, слухняний, поступливий і планомірний, з таким не доведеться переживати, він завжди діє строго за планом і відповідно до всіх моральними нормами, не грається і слухається батьків у всьому без винятку . Значення імечко цього хлопчині вже в такому малому віці обіцяє серйозність і продуманість, свої дії ретельно зважує і обдумує, ніколи не робить необдуманих вчинків. Прив'язаний до матері, слухається її, ніколи не грубить, вважає прикладом для наслідування, в той час як батька просто поважає, як главу сімейства. З однолітками можуть спостерігатися проблеми, зокрема в спілкуванні – він не любить балувати дітей і намагається оточувати себе настільки ж спокійними, яким є сам. Ще значення здатне обдарувати цього хлопчиська працьовитістю та цілеспрямованістю, які проявляються вже в такому малому віці практично у всіх справах – такий ніколи не кине справу на півдорозі, ні в якому разі не кине слова на вітер, старанний і обов'язковий по натурі, і в майбутньому, вже на підлітковому етапі, ці риси будуть тільки посилюватися.

Підліток

Хлопчика підлітка, над яким протегує значення імен і Владислав, можна охарактеризувати такими якостями як працьовитість, цілеспрямованість, непосидючість, стрімкість, наполегливість, сприйнятливість, чутливість, товариськість, дружелюбність, красномовність і уяву. Це творчо розвинений хлопець, його вічно переповнюють десятки нових ідей, і сам він при цьому вічно перебуває в русі. Але робить ті чи інші вчинки в основному не для себе, а для того, щоб його оцінили – Владислав обожнює, коли його праці оцінюють по достоїнству люди з найближчого оточення. А є і великий недолік – Владислав сильно боїться критики і повчань, а також, вкрай різко реагує на будь-яку негативну критику ззовні, значення його обдаровує занадто великим «его», настільки великим, що будь-яке висловлювання в його сторону, особливо негативний, може зачепити його гідність настільки сильно, що він на багато років образиться на який виступив людини. Зате сам він ніколи і нікого не критикує, завжди намагається вести себе так, щоб їм були задоволені люди з оточення, і намагається не залишати про себе у людей поганого враження – ці риси можуть проявитися вже в школі. Значення робить з хлопчаки з ім'ям Владислав зразкового учня – він обов'язковий, виконавчий, відповідальний, розумним, заповзятливий, ще й добряк, яких мало, ніколи і нікому не відмовить у допомозі і всякого намагається задобрити.

Дорослий чоловік

Дорослий Владислав, над яким протегує значення цього найменування, це вже впевнений в собі, рішучий, самодостатній, самовпевнений, трохи егоїстичний, але справедливий і добрий чоловік. Його переповнюють творчі здібності і фантазія, ідеї та витівки, у нього немає часу на мовчання або сидіння на одному місці, вічно в русі. Але якщо хлопчика з ім'ям Владислав виділяє доброта, то чоловіка виділяє вже інша риса, що виявляється в дорослому житті вкрай сильно – це ідеалістичність в оцінці оточуючих його людей. Владислав часто приписує своїм потенційним товаришам якості, якими ті не володіють, в результаті сильно помиляючись і врешті-решт разочаровиваясь в тих, кого можливо навіть почав вважати другом / подругою. А ще значення досягла зрілості чоловікові, названому Владом, дарує підсилюється сприйнятливість і чутливість – цей, здавалося б, непохитний джентльмен, занадто сильно ображається на критику, і особливо, на обман і зрада, але при цьому ніколи не показує образу, просто замикається в собі, стає замкнутим і потайним, йде в себе. Хоча з іншого боку, Владислав не може довгий час перебувати на самоті, а тому швидко «відходить» — значення обіцяє йому фактичну боязнь самотності і нетерпимість нудоти.

Доля імені Владислав

Доля імені Владислав така, що обіцяє носію цього найменування багато цікавого, особливо в плані відносин з представницями протилежної статі, в плані шлюбу і навіть як такої любові. Але відразу хотілося б нагадати, що доля, сама по собі є одним з найбільш неточних факторів, так що не факт, що все в житті чергового Влада буде так, як написано нижче ...

Отже, по доданню, доля обіцяє хлопцю, носію іменоформи Владислав, вимогливість до дамам. Він ретельно перебирає потенційних партнерок, ніколи не робить необдуманих вчинків і йде на повноцінний контакт тільки тоді, коли на сто відсотків упевнений в правильності свого вибору. Владислав не з тих, кому подобаються бурхливі, але швидкоплинні стосунки, він швидше за любитель серйозність і сталості, а тому і шукає собі партнерку, здатну стати його обраницею на довгий період.

Ну а плюс до всього вищесказаного, доля цього ймення обіцяє своєму власникові довгий пошук тієї, з ким він захоче жити пліч-о-пліч. Зате, коли знайде другу половинку, стане для неї тим, кого шукає кожна жінка без винятку, захисником, покровителем, справжнім чоловіком. Але є і одне «але» — ідеально відносини складуться у Влада тільки з володаркою сильного характеру, сильніше, ніж у нього самого.

Любов і шлюб для імені Владислав

До шлюбу чоловік на ім'я Владислав ставиться вкрай серйозно, тому й не поспішає одружуватися. Він вкрай ретельно вибирає собі супутницю життя, розглядаючи відразу кілька варіантів, а ось після весілля носій цього імені зосередить увагу тільки на своїй дружині.

Тільки м'яка, спокійна, доброзичлива, чуйна і жіночна, без шкідливих звичок і зі надзвичайною зовнішністю дівчина може стати його дружиною. Такі критерії вибору обумовлені чітким уявленням Владислава про те, якою має бути справжня жінка.

Після одруження носій цього імені стає вірним і переконаним однолюбом, готовим захищати і оточувати турботою свою обраницю. Також йому подобається, коли його привабливою і розумною дружиною захоплюються чоловіки з його оточення, але загравати з нею Владислав нікому не дозволить.

Як справжній сім'янин і домосід, він вважає за краще тихий сімейний вечерю гучній вечірці в колі друзів. У веденні домашнього господарства нерідко він також бере активну участь, вважаючи, що тільки справжній чоловік не посоромиться цього. У сімейних відносинах Владислав не нав'язує всім свою думку, але вміє не нав'язливо показати і довести свою правоту.

Владислав як Батько

Більшість чоловіків на ім'я Владислав – це по-справжньому люблять батьки. Такі тата обожнюють проводити багато часу зі своїми дітьми з самого їх народження. Вони вважають, що допомагати своїй дружині не тільки у вихованні, але і в догляді за малюками, це зовсім не соромно, адже повага і взаємодопомога, це запорука щасливої ​​родини.

Діти просто в захваті від такого батька, як Владислав, вони його поважають, цінують і не ставлять під сумнів його авторитет. Найчастіше в якихось важливих питаннях вони звертаються за порадою не тільки до мами, але і до тата. Разом з дітьми він може часто готувати приємні сюрпризи дружині, наприклад, приготувати вечерю.

Здоров'я та фізичне виховання дітей він вважає дуже важливими моментами в загальному виховному процесі. Загартовування і заняття спортом він бере на себе. А от інші моменти виховання він покладає на дружину.

Сумісність Владислав c жіночими іменами

У хлопців, іменованих ім'ям Владислав, ідеальна сумісність в плані почуттів, пристрасті і любові спостерігається з дамочками, які отримали при народженні такі жіночі імена як Стефанія, Елеонора, Яна, Флора, Таміла, Галина, Ірина і Ія.

З такими як Клара, Лариса, Діна і Віра, у Владика просто відмінне поєднання в плані всього, а тому тут є неймовірно великі шанси на побудову щасливого і міцного шлюбу.

Ну а з Ліною, Нінель і Антоніною відносин краще не будувати. Нічого хорошого тут не вийде, а відносини принесуть масу негативу і поганих спогадів.

Взаємовідносини хлопчика, названого формою імені Владислав, з представницями дівочої половини людства, дуже складні. Він не з любителів самотності і довго не може перебувати без жіночої уваги, через що часом і поводиться дуже зухвало. Не можна сказати, що він користується великою популярністю у дівчат, але воно і не взагалі відсутнє – у цього хлопчика є і джентльменська начинка, і дбайливість, і уважність, але його партнерка повинна бути володаркою тих же якостей, але в багато разів посиленому вигляді.

Число імені Владислав

Число імені Владислав по нумерології — 5. «П'ятірка» — це число щасливих людей. Вони найчастіше досягають успіху в усьому, впливові і авторитетні у своїх колах, люди їх поважають і довіряють їм. Підопічні числа 5 незалежні від чужої думки і надходять тільки так, як самі вважають за потрібне. У цьому також виражається і їх прагнення до незалежності і свободі.

Владислав, як і більшість «п'ятірок» — це завзятий мандрівник. Він не може довго сидіти на місці, адже жадає пригод, чогось нового і цікавого.

«5-кам» припаде до смаку професійна діяльність, що має на увазі часті відрядження і поїздки за кордон. Вони з легкістю переносять перельоти, поїздки і навіть зміну клімату. Крім того, серед них чимало поліглотів, так як їм легко дається вивчення іноземних мов.

Поряд з яскраво вираженими якостями лідера-новатора не варто забувати про те, що іноді «п'ятірки» можуть бути занадто імпульсивними, робити необдумані вчинки або ж почати критикувати все і всіх навколо.

До речі, Владислав, як справжня «5-ка», прагне прожити яскраве і ненудну життя.

Формула обчислення числа імені Владислав:У (3) + Л (4) + А (1) + Д (5) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3 ) = 23 = 2 + 3 = 5

астрологічна символіка імені Владислав

  • Камінь-талісман – Топаз і Яшма.
  • Планета-покровитель – Юпітер і Меркурій.
  • заступництвом стихія – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Владислав – Заєць.
  • Рослинний символ – Гвоздика.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Владислава — 5.
  • Символічний метал – Бронза.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Владислав

Владислав Волков (льотчик-космонавт)

Владислав Стржельчик (радянський і російський актор)

Владислав Лістьєв (телеведучий і тележурналіст)

Владислав Третьяк (хокеїст, воротар)

Владислав Старков ( журналіст)

Владислав Сирокормля (псевдонім польського поета Людвіка Кіндратовича)

Владислав Ванчура (чеський письменник, режисер)

Владислав Ходасевич (російський поет)

Владислав Радімов (російський футболіст)

іменини дні і святі покровителі імені Владислав

Благовірний Князь Владислав Сербський

вересень 24, жовтень 7