Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІзабелла
447 Oracle

Ізабелла: значення імені, характер і доля

Отримало сьогодні попит ім'я Ізабелла, використовується в нашій країні досить рідко, але заслуговує на особливу увагу. Англійська Іменослов містить чимало гарних варіантів, серед яких є і біблійні, і сучасні, отримані від певних древніх словоформ, але хотілося б виділити саме це, адже воно на даний момент стало популярним вже не тільки в Британії, але і в інших країнах Європи, в тому числі і в Україні.

Як впливає значення імені на долю: карма

Торкаючись питання про значення імені Ізабелла, не можна відразу не відзначити той простий факт, що дівчина, іменована таким чином, виростає часто імпульсивної і чуттєвої особистістю, яка має темпераментностью, який пошукати.

Енергійність, самолюбство, працездатність, пристрасність, любов до всього навколишнього – це не повний список наявних достоїнств. Всі вони будуть проявлятися в щоденному житті, і всі будуть грати на руку власнику, найменувати так жінці.

У дитинстві така дівчинка буде джерелом великих проблем – випробуванням на міцність, але вже в підлітковому віці почне дивувати вкрай позитивними якостями. У дитинстві вона ненавидить творчість і праця – в дорослому житті буде дякувати батьків за виховання в ній цих характеристик.

У дорослому житті дівчина з таким ім'ям буде користуватися неймовірною популярністю у чоловіків, і все завдяки витонченому почуттю стилю і бездоганного смаку. Вона буде гордою, волелюбною, цікавою, яка бажає вчитися і розвиватися представницею жіночої статі. За своє життя зробить чимало помилок, але вони послужать уроком і приведуть до життєвого щастя.

В сім'ї може стати воістину прекрасною господинею-берегинею вогнища, консистенцією, яка на міцність склеїть сім'ю. Вона відмінна мати і дружина, хороша вихователька, чутлива жінка, здатна в сімейному побуті пожертвувати собою заради блага улюблених.

Астрологічна символіка імені Ізабелла

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель - Венера і Марс .
  • стихією англійської імені Ізабелла - Вода .
  • Кращий зодіак – Телець.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон - Весна .