Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДана
593 Oracle

Дана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Дана сьогодні можна почути в багатьох державах Європи, що й не дивно. Воно відмінно звучить на різних мовах, має гарну значимістю і наділяє іменовану дівчину хорошою сумісністю з більшістю чоловічих іменоформ ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Це чисто слов'янське ім'я, переклад його свідчить про « дарованої » або « даної », судячи з усього, Богом. Питання значення імені Дана, на відміну від походження, таїть куди більше інформації, але на її розгадування фахівцям довелося витратити досить багато часу. Так, стало тепер відомо, що воно дарує в ста відсотках випадків такі риси як розсудливість, розумовий мислення, схильність до аналізу і спокій.

В ранньому віці це слухняний і добрий дитина, що радує батьків і поважає їх думку під всім, чого б не стосувалося справу. Чи не суперечить татові і особливо мамі, слухає у всьому, не грається, не проявляє ознак пияцтво і не є заводієм по натурі. Поводиться приблизно, вихована і врівноважена, розсудлива, відповідальна і обожнює проводити час в колі сім'ї. Їй приємніше допомагати матері по будинку, господарювати, ніж гратися з однолітками. Чи не примхлива і не влаштовує істерик на порожньому місці і без причини – часто її ставлять в приклад своїм діткам інші батьки, але вона сама це сприймає негативно і вважається себе негідним прикладом. Розвивається швидко, як і вчиться читання, легко справляється з усіма новими завданнями і любить удосконалювати навички. Але з віком все змінюється, і вже на підлітковому етапі це ім'я дівчинці може подарувати інші якості ...

Незважаючи на видиму м'якість і образливість, в душі вона мріє лише про те, щоб набратися сил і змінити себе. Талановита і розумна, має розвинену уяву і тягу до творчих початків, вміє складати і придумувати власні історії, і в школі з української мови та літератури завжди є кращою серед однокласників, але занадто сприйнятлива. Будь-яка критика чи різке висловлювання в сторону її праць можуть «відправити» її в депресію – через це обмежує показувати свою працю однокласникам. Але при правильній дії пори року, вона може стати пізніше і більш міцною, сильною і жорсткою – тоді їй вже стане все одно на критику ...

Є сильна схильність до психології – обожнює допомагати людям силою мови і слова, уважний слухач і порадник, завжди заглядає в проблему скаржиться людини і допоможе чим зможе. Їй подобається допомагати, але не подобається, коли її допомогу критикують – будь погане висловлювання може розлютити її.

Пізніше, будучи дорослою, перетвориться вже в сильну особистість з такою самодостатністю і самовпевненістю, яким можна позаздрити. Тоді вже їй буде наплювати на критику і будь-які оцінки її справ. Доросла жінка-Дана, це міцна в психологічному плані дама – таку не зломили, ні морально, ні психічно. При цьому комунікабельна і легко знаходить спільну мову навіть з тими, хто їй явно не подобається. Хоча проводити час в товаристві друзів і знайомих не бажає – їй ближче до душі проведення часу спокійне, в батьківському колі.

У відносинах з протилежною статтю все складно – ідеалістка, ідеалізую партнерів, що приписує їм не наявні позитивні властивості і страждає від подальшого усвідомлення їх відсутності.

Сумісність Дана c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Дана в плані любові і почуттів з такими чоловічими найменуваннями як Кирило, Тимофій, Дмитро, Максим, Динар і Гліб . Тут є всі шанси на побудову міцної і довговічного шлюбу з усіма витікаючими з цього наслідками.

Михайло, Єлисей, Святослав, Леонід, Юлій і В'ячеслав — з чоловіками, що мають такі імена, теж можуть бути приємні, пристрасні, переповнені любов'ю і почуттями відносини, але до шлюбу тут навряд чи дійде.

А з Микитою, Дем'яном, Лукою і Денисом, і зовсім нічого хорошого вийти не може, бо тут реальна несумісність в характерах і символіці.

Названої ім'ям Дана жінці, по суті, потрібен оптимістично налаштований і позитивний чоловік, протилежність її серйозності і надмірної зацикленості на правильності.

Астрологічна символіка імені Дана

  • Камінь-талісман - Агат .
  • Планета-покровитель - Юпітер і Місяць .
  • стихією - Повітря .
  • Жваво тний символ носія імені Дана – Рак.
  • Рослинний символ – Роза.
  • Кращий зодіак - Стрілець .
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон - Осінь .

Відомі люди з іменем Дана

Дана Інтернешнел – популярна ізраїльська співачка-транссексуалка

Дана Прохазкова – чехословацька оріентіровщіца

Дана Борисова – російська телеведуча

Дана Айві – американська актриса