Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВіссаріон
514 Oracle

Віссаріон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Віссаріон за походженням давньогрецьке. Значення звучить як «дає життя людям». Є й інша думка. Можливо походить від грецького «Бессі». В такому випадку переклад звучить як «родом з Бессі». Але ця версія не надто популярна в наших краях.

До речі, чоловіче ім'я Віссаріон сьогодні рідко зустрічається на території України, хоча в кінці дев'яностих було популярним на пострадянському просторі. Тепер вважається рідкісним ім'ям, але зате впливовим, бо має дуже рідкісну і одночасно сильну енергетику …

Ім'я Віссаріон: Значення і характеристика
Походження імені Віссаріондавньогрецьке
Коріньвід грецького «Бессі»
Переклад з першої версії«родом з Бессі»
Переклад за другою версією« дає життя людям »
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Віссаріон Селінін

Популярність:У рейтинг популярних чоловічих імен ім'я Віссаріон не потрапляє. Вважається рідкісним. Доводиться не більше, ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Віссаріонка, Віса

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Віссаріон:За радянських часів ім'я Віссаріон було досить поширеним, але сьогодні вже практично не зустрічається і вживається лише як батькові.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Віссаріон може обіцяти, призначеному ним самим хлопчикові такі риси як наполегливість, норовливість, упертість, нетерпіння, агресивність, запальність, прямолінійність, чесність, добродушність, добропорядність, емоційність і авторитетність. Зазвичай же Віссаріон, це досить активний, енергійний, але належить виключно собі хлопця, який мешкав десь в своєму світі і за своїми правилами. З одного боку, він товариський і може порозумітися з будь-яким навіть самим конфліктною людиною, якщо захоче, але з іншого боку, з Виссарионом дуже важко подружитися. Надто вже він прямолінійний ...

Зате носії цього імені нерідко добиваються хороших результатів в плані кар'єрного росту. Їх них виходять відмінні фахівці і майстри своєї справи. Якщо такий чоловік починає чимось займатися, то цій справі присвячує всього себе без залишку. Він не може дозволити собі не стати найкращим у своїй справі.

Переваги та позитивні риси:активний, рухливий, працьовитий і енергійний, завжди домагається поставленої мети і намагається ніколи не кидати почате на півдорозі. А ще Віссаріон обожнює доводити оточуючим його людям, що здатний на більше, ніж від нього чекають ...

Віссаріон погано відноситься долюдям нерухомим, ледачим і неактивним, він ненавидить тих, хто живе чужою працею і виїжджає за рахунок чужих успіхів. Більш того, ця людина ніколи не дозволить і собі скористатися чиїмось успіхом або слабкістю заради власної користі.

Характер імені Віссаріон

Характер імені Віссаріон, а точніше носія цього імені, такий, що ніколи не дозволить цій людині повестися неправильно по відношенню до кого-то з оточення. Віссаріон він дбайливо ставиться до людей в цілому і до того, яким його бачать люди з оточення. Саме тому-то він ніколи собі і не дозволить погано повестися щодо кого-небудь. Користь, використання чиїхось слабкостей, зрада або брехня – на все це у Віссаріона зазвичай накладено справжнісіньке табу. Хоча знову ж таки, все ж залежить від виховання ...

Те ж саме стосується і взаємин з жінками. Характер Віссаріона такий, що ніколи не дозволить йому зрадити жінку, змінити їй, або кинути її в самий невідповідний момент. До того ж, на руку представницям протилежної статі може грати і те, що Віссаріон дуже терплячий.

На додаток же до всього вищесказаного варто було б сказати ще й про те, що Віссаріон, це завжди дуже відкритий і чесний чоловік . Бути може його характер і відлякує людей, але ніяк не брехнею або замкнутістю. Так, він агресивний, і так, занадто емоційний і черствий, але чесний і відкритий, і ніколи собі не дозволяє обманювати людей. Та й від усіх навколо він чекає виключно відкритості, щирості, правди і вірності.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у Віссаріона проявляється наполегливість, самолюбство, зарозумілість, самостійність, впевненість в собі і рішучість. А ще важливим є і емоційність, що стає причиною безлічі виникають в дитинстві проблем, серед яких нестиковка з ровесниками і бажання панувати.

З ним дуже важко, особливо його батькам. Справитися з його нетерпимістю і самодостатністю дуже непросто. Він весь час норовить довести, що гідний батьківського довіри, жадає самостійного прийому важливих рішень, не приймає повчань і різко реагує на будь-яку критику, нехай навіть і правдиву.

Запальність проявляється в разі образи на кого-небудь – він може без явної причини штовхнути дитину, образити, образити і «підставити», і навіть після батьківського покарання не вибачиться, бо не може дозволити собі такої «слабкості». Втім, є і людина, зі словами якого він завжди погоджується – батько. З татом у нього рідко виникають розбіжності, адже для іменованого таким ім'ям дитини батьківське слово є законом, беззаперечним і не піддається обговоренню.

В цілому ж, це добрий і чуйний хлопчик, і якщо батькам вдасться виховати в ньому таку рису як «самоконтроль», то в майбутньому його буде чекати не тільки повагу товаришів, але також і популярність серед них.

Підліток

В Віссаріона-підлітка проявляється енергійність, дієвість, активність, непосидючість, волелюбність, жага пригод і випробувань сили волі, працьовитість, старанність і відповідальність. Він розпещений, пустотливий, але дуже здібний хлопець. Вчителі хвалять зазвичай його за успішність, але часто викликатимуть батьків до школи через його поведінки.

Він не вміє стримуватися, побачивши несправедливості може спалахнути і нагрубити, не здатний на чуйність і похвалу. Але зате чекає всього вищеназваного від оточуючих його людей. А ще у нього занадто багато енергії, і матері з татом доведеться придумати, куди її вкладати. Відмінним варіантом зазвичай є заняття спортом.

Взаємовідносини з однолітками досить хороші. Він явний лідер і організатор, до його думки все прислухаються, його підтримують навіть в самих неабияких ситуаціях. І взагалі, він здатний стати людиною, яка буде направляти громадську енергію в потрібне русло. Друзів у нього багато. Всіх до нього притягує його лідерське становище в суспільстві і командирський настрій. Але ось з дівчатками справа йде гірше – вони бояться його і вважають забіякою.

Дорослий чоловік

А ось дорослий названий ім'ям Віссаріон чоловік, це вже урівноважений, вміє тримати під контролем емоції, справедливий і чесний чоловік. Він вже не буде впадати в лють по дрібних приводів, так і при наявності реально сильних приводів не стане грубити, грубіянити і дорікати в чому-небудь людей з оточення. Правда, така поведінка у нього лише поза домом. У домашній обстановці він може дати волю почуттям. Особливо це стосується випадків, коли щось відбувається врозріз з його бажаннями і вказівками.

Зате Віссаріон сам по собі є хорошим другом і відмінним товаришем. Такий не залишить друга в біді, завжди прийде на виручку, не образить без причини. І взагалі, Віссаріон у всьому керується виключно здоровим глуздом і логікою, не робить необдуманих вчинків і не вдається до корисливості.

Єдине «але», це боязнь здатися слабким, що прикривається силою, агресією і емоційної непохитністю. Надто вже цей чоловік сильно залежить від своєї репутації, авторитету і влади. Для нього буде великим ударом, якщо хтось дізнається, що він чогось боїться, побоюється, чи не вміє.

доля імені Віссаріон

Важко сказати, як повинна скластися доля Віссаріона в любові, відносинах з представницями протилежної статі і особистому житті в цілому. Надто вже носії цього імені непередбачувані і неординарні по натурі і характерів. Надто важко їх передбачити. Але одне можна точно сказати – занадто великою популярністю в підлітковому віці він користуватися у дівчат не буде. Хіба що буде популярним у любительок неординарних відносин, грубості і черствості.

В зрілості Віссаріон вже може перетворитися в брутального чоловіка, в такого, якого як раз-таки багато жінок як раз-таки і шукають собі в супутники. Але знову ж таки, зв'язати своє життя з настільки різким, черствим, агресивним і владним чоловіком погодиться далеко не кожна. Ось якщо його риси, названі вище, пом'якшать під впливом знака Зодіаку, то тоді все може бути й інакше.

Зате можна точно сказати, що бабієм Віссаріон не буде. А якщо вже вам і вдалося зустріти Віссаріона-бабія, то знайте, він є великим винятком. Адже це в своїй більшості прихильники вірності і серйозності, що створюють пари тільки з тими жінками, з якими спочатку є шанси на створення міцної сім'ї.

Любов і шлюб для імені Віссаріон

Чоловіки на ім'я Віссаріон схильні до пізньої одруження. Напевно, це пов'язано з їх складним характером і захопленням якоюсь ідеєю-фікс. Крім того, для них дуже важливо повністю довіряти своїй обраниці і відчувати її щиру підтримку в задумах і ініціативах, навіть якщо вони свідомо провальні. Але ж знайти таку другу половинку нелегко ...

Навіть коли він знаходить свою любов, не завжди може проявляти свої почуття правильно, що може бути прикро потенційної дружині. Звідси і всі проблеми. Втім, тут уже багато що залежить від мудрості жінки, яка вирішила пов'язати свою долю з такою суперечливою особистістю.

Віссаріон, незважаючи на свої «таргани в голові», дуже прив'язаний до будинку, до родини і до дружини. Він буде вірним і турботливим чоловіком. Ніколи не кине свою дружину, не залишить її без причини, і не матиме сумніву в її вірності йому. Крім того, він також завжди радий гостям, близьким і рідним, які напевно будуть захоплюватися його гостинністю і привітністю.

Віссаріон як Батько

Діти у чоловіка на ім'я Віссаріон з'являються вже в зрілому віці, тому не дивно, що для нього вони бажані, довгоочікувані і улюблені. Він сильно прив'язаний до своєї малечі, тому прагне проводити з ними більше часу разом. Його не було відлякають ні мокрий памперс, ні голодний плач малюка, адже він вважає, що кожен поважаючий себе чоловік повинен допомагати своїй коханій в догляді і вихованні дітей.

Віссаріон із задоволенням поринає в виховний процес своїх спадкоємців і може піклуватися про них не гірше матері. Він обожнює робити сюрпризи дружині спільно з дітьми. Наприклад, він може за допомогою діток приготувати їй вечерю, сам сходити з ними в магазин, забрати їх зі школи або з садка, або зробити якусь красиву річ, адже з його фантазією зробити це зовсім не складно.

Освіті і здоров'ю дітей батько по імені Віссаріон також приділяє велике значення. Але дітям доведеться досить часто миритися з його авторитетністю і владністю, приймаючи його рішення і думки за свої. У цьому великий мінус ...

Сумісність Віссаріон c жіночими іменами

Сумісність чоловічого імені Віссаріон з жіночими іменами, це досить складне питання, і йому було присвячено досить багато досліджень, нехай навіть і теоретичних. І тим не менше, в свою чергу фахівці все ж зробили кілька цікавих висновків, один з яких полягає в заяві про те, що найбільш сумісне це ймення з такими жіночими варіаціями як Агата, Алевтина, Кароліна, Наталія, Єлизавета і Парасковія. У такій парі, на думку дослідників, буде і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і щирість …

В парі з Августою, Вікторією, Катериною, Регіною і Уляною, теж буде матися все вищеназване, але самі відносини виявляться дуже недовговічними – вина лежить на несумісності характерів і значень. Легкість і чуттєвість можуть в будь-який момент замінитися на ревнощі і сухість, що природно приведе до швидкого розставання.

А ось у разі створення союзу з Агніей, Світланою, Станіславою, Валерією та Галиною, відносини і зовсім не затягнуться на довго, бо тут повна нестиковка, як характеристик особистостей, так і значущості іменоформ. Астрологами не рекомендується створювати пару Віссаріону з названої однієї з цих варіацій жінкою.

А з жіночою статтю і зовсім все просто. У нього саме ставлення до дівчат таке, що він бачить в них виключно майбутніх дружин. Його мета полягає в створенні по-справжньому серйозних відносин, і тільки з сильною і морально стійкої дамою. Він буде шукати з підліткового віку собі ту, якої все в ньому буде подобатися, яка зможе витримати його буйну вдачу і агресію, яка іноді вихлюпується назовні. Хоча знову ж таки, смаки і симпатії можуть змінюватися в залежності від виховання і безлічі інших чинників, що впливають на як таку особистість людини.

Число імені Віссаріон

Число імені Віссаріон по нумерології — 3. «Трійку» прийнято вважати священним і магічним числом, тому підопічні числа 3 – це успішні, загадкові, творчі люди з масою талантів.

У «трійок» сильно розвинена інтуїція. Вони володіють багатою уявою і фантазією. Але на відміну від більшості «трійок», Віссаріон любить привертати до себе увагу і нав'язувати особиста думка іншим. Хоча в центрі гучної і веселій компанії його побачиш не часто, бо він обожнює відпочинок і цікаві розваги в колі рідних більше, ніж в колі звичайних знайомих.

«3-ки» не люблять сидіти на місці, вони діяльні і активні. У них блискучий розум і прекрасні аналітичні здібності. Вони досягають успіху в різних професіях і завжди прагнуть до максимально можливого самовираження. Величезний творчий потенціал і гостра інтуїція їм в цьому допомагають.

На жаль, товариські і веселі «трійки» не завжди доводять розпочату справу до кінця, часто розпорошуючись відразу на кілька справ і намагаючись скрізь знайти прості рішення проблем. І взагалі, підопічним числа 3 слід бути менш балакучими і довірливими, не піддаватися імпульсивності, марнотратства і егоїзму.

Формула обчислення числа імені Віссаріон: В (3) + І (1) + С (1) + С (1) + А (1) + Р (9) + І (1) + О (7) + Н (6) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Віссаріон

  • Камінь-талісман – гірський Кришталь.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Віссаріон – Змія.
  • рослинний символ – Нарцис.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Віссаріона – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Віссаріон

Віссаріон Бєлінський – літературний критик, публіцист

Віссаріон Ломінадзе – радянський партійний й діяч

Віссаріон Нікейський – візантійський церковний діяч, гуманіст

Віссаріон Саянов – російський радянський письменник

Віссаріон Шебалин – радянський композитор

іменини дні і святі покровителі імені Віссаріон

Віссаріон Преподобний Єгипетський

червень 6, червень 10

Новомученніков Віссаріон Білогірський

серпень 12

Священномученик Віссаріон Селінін

квітень 18