Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТихон
542 Oracle

Тихон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Тихон за походженням грецьке. За головною версією воно походить від імен могутньої грецької Богині Тюхе. Ім'я Богині Тюхе трактується як «випадковість», «удача» або «жереб». А значення імені Тихон трактується як «доля» чи «випадок».

Ім'я Тихон вже давно не користується популярністю, хоча за часів Радянського Союзу користувалося попитом на всій його території. Сьогодні ж відноситься до розряду «рідкісних» і зустрічається вкрай рідко. Зате має гарну сумісністю з більшістю російськомовних імен, і дуже сильну і незвичайну енергетику …

Ім'я Тихон: Значення і характеристика
Походження імені Тихондавньогрецьке
Буквальна трактування за цією версією«випадок» або «доля»
В кореніім'я грецької Богині удачі Тюхе
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Тихон

Популярність:За статистикою, ім'я Тихон доводиться на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених. Займає ж зазвичай 65-67 позиції в рейтингу українських чоловічих імен.

Розмовні варіанти:Тиша

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Тихон:ім'я Тихон свого часу було дуже поширеним на території всього Радянського союзу, але з плином часу було забуто і початок вважатися застарілим. Хоча і зараз ще продовжує зустрічатися ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тихон може наділити іменується величезним переліком найцікавіших характеристик. Ну а головними серед них є такі як неординарність, дієвість, активність, енергійність, відвертість, щирість, відкритість, доброзичливість і принциповість. Але це не повний список, та й проявлятися все вищеназване буде поступово, у міру дорослішання названого таким чином представника чоловічої половини людства.

А ще в своїй більшості чоловіки на ім'я Тихон, це товариські і дуже красномовні чоловіків, здатні своїми словами зачарувати будь-якого, будь то чоловік або жінка.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Тихонов без винятку, це принциповість і готовність відстоювати свою думку до останнього. А ще енергійність і дієвість.

Тихон погано відноситься долюдям, які кидають розпочаті справи і не досягають цілей, про які мріють. Плюс, носії цього чоловічого імені ненавидять нероб і дармоїдів …

Характер імені Тихон

Важко точно сказати, яким буде характер того чи іншого чоловіка, навіть якщо вони названі одним і тим же ім'ям. Але в разі імені Тихон все трохи простіше, адже це ім'я з сильною енергетикою, що обіцяє всім носіям без винятку одні й ті ж риси. Наприклад, перш за все варто сказати про те, що характер Тихона, це завжди характер дуже товариську, комунікабельну, веселого і оптимістичного людини, яка здатна засмучувати або просто нудьгувати. До того ж, це завжди чоловіки, які мають в запасі безліч ідей і цілей.

Крім усього іншого варто відзначити і те, що це ім'я зазвичай належить людям з добрим і дуже чуттєвим характером. Чутливі, емоційні, ласкаві, доброзичливі, добродушні, сприйнятливі, завжди готові прийти на допомогу і порадити, підтримати і допомогти всім, чим можуть – ось такі вони, чоловіки на ім'я Тихон.

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто відзначити і той факт, що Тихони в своїй більшості є дуже відданими чоловіками. Притому, відданість проявляється у них не тільки у відносинах з жінками, але і в дружбі з чоловіками, і в стосунках з родичами, і в роботі, і в усьому іншому. Від такої людини не доведеться чекати підступу, зради або користі ...

Раннє дитинство

В найменшому віці це ім'я новонародженому хлопчику обіцяє такі риси як чутливість, вразливість, дружелюбність, красномовність і балакучість, баловство і неупередженість.

Тихон зазвичай радує батьків власними досягненнями, з величезним задоволенням вчиться всьому новому, невідомість його приваблює, а пустотливість і мінливість скрашують його дитяче буття.

Друзів у цього балуваних багато, але серед їх великої кількості нерідко будуть вишукувати зрадники і недоброзичливці, корисливі діти, що користуються його відкритістю і невмінням приховувати особисті недоліки і слабкості. Зате за його чесність і справедливість батьки однолітком нерідко будуть називати його зразком для наслідування – і дійсно, поведінка більш ніж старанно, не дивлячись на пустощі.

Батьків слухається, поважає їх думку, чи не сперечається, будь-яке покарання сприймає як належне і заслужене, але в майбутньому все може змінитися, і на зміну поступливості може прийти гордовитість, принциповість, і непослух. Час воліє проводити в колі найближчих, бо з ними без остраху може розкритися і вести себе так, як цього душа забажає.

підліток

Тиша підліток, це і зовсім унікальна особистість, і все завдяки впливу планети-покровителя. Завжди діє відповідно до власних моральними принципами, які ні в якому разі ніколи не порушить, приймає виключно правильні рішення, попередньо зважуючи всі «за» і «проти», не користується своїми перевагами і сильними сторонами в «чорних цілях», не сприймає інтриг і хитрощів.

Він чесний до себе та інших, ніколи не обманює і не лестить, краще для нього сказати правду в очі, навіть якщо вона і заподіє біль. У навчанні все досить непогано – успішність на задовільному рівні, великих успіхів заважає домогтися брак концентрації. Обожнює веселощі, базікати на уроках. Великий мінус – довірливість і наївність, сором'язливість, невміння розглядати в людях їхні справжні вигляду. Часте приписування оточуючим не наявних якостей робитиме його вразливим, обдурити такого, не проблема.

Дорослий чоловік

Цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість – все це переваги дорослого чоловіка, названого таким чином, і що знаходиться під впливом покровительствующей стихії.

Здавалося б, Тихон може досягти неймовірних успіхів у професійній діяльності та просуванні по кар'єрних сходах, але немає – заважає непосидючість, неуважність, недолік дисциплінованості. Йому слід навчитися послідовності, наполегливо, терплячості і наполегливості. В іншому випадку так і проведе все життя, працюючи під чиїмось керівництвом ...

Але зате у дорослого Тихона ніколи не буде проблем зі спілкуванням. Він завжди буде оточений увагою і турботою, його все навколо будуть поважати і любити. Втім, це й не дивно. А ще більшість Тихонов, це дуже добрі і порядні чоловіки, що теж приваблює до них самих різних люде, в тому числі і представниць протилежної статі.

доля імені Тихон

Як складеться доля чоловіки, названого чоловічим ім'ям Тихон, у відносинах з представницями жіночої статі, в любові і в особистому житті в цілому? Що ж, давайте спробуємо відповісти і на це непросте питання. Хоча відразу хотілося б попередити, що в разі долі вся інформація скоріше є теоретичною, ніж практичною. Важко передбачити, як складеться доля тієї чи іншої людини, орієнтуючись лише на енергетику його імені.

Але якщо і орієнтуватися на енергетику імені Тихон, то перш за все варто сказати про те, що завдяки їй, чоловік, носій цього імені, повинен користуватися неймовірним попитом у жінок. Притому, це стосується і зрілості, і підліткового віку, і студентських років. Тихон, це завжди дуже товариська і красномовний, чарівний і м'який, веселий і чарівний чоловік, веселун і оптиміст – але ж такі якраз-таки і подобаються всім жінкам без виключення. Так що, не дивно, що Тихони користуються популярністю у жінок.

А ось що стосується серйозних відносин і долі в плані подальшої особистому житті, так тут все складніше. Важко сказати, як швидко знайде Тихон собі жінку, яка погодиться побудувати з ним нормальний шлюб, сім'ю. Далеко не кожна витримає настільки непостійного, незалежного і волелюбного чоловіка.

Любов і шлюб для імені Тихон

Тихон — самодостатній і серйозний чоловік, який покладається в побудові особистих відносин, перш за все, на розум, а не на емоції. Він довго придивляється до вподобаної жінці, хоча на те, щоб домогтися її розташування у нього йде не багато часу. Для нього важливо взаємоповага і довіра в сім'ї, тому він перевіряє свою супутницю на міцність.

Його дружиною стане яскрава, приваблива і сильна жінка, для якої буде важливо багатство його внутрішнього світу і духовна близькість з ним. Він ніколи не піде на зраду і не змінить дружині, та й її зраду він ніколи не пробачить. Для Тихона сім'я завжди має дуже важливе значення. Він не дуже любить самостійно займатися своїми чоловічими обов'язками по будинку, може скористатися послугами майстрів, але пізніше звикає справлятися самостійно. Його трепетне ставлення до дружини не дозволить йому робити з неї ломів коня і тягати важкі або забивати цвяхи.

Тихон — відмінний чоловік, він гідно забезпечує сім'ю і дбає про своїх домочадців. Він — прихильник спокійного сімейного відпочинку, але не проти з сім'єю вибратися на риболовлю чи в похід на природу. Його дружині ніколи не буде нудно в його компанії, він — веселий і цікавий співрозмовник. Тиша — привітний господар і з задоволенням разом з дружиною приймає гостей, проте сам він не любить ходити по гостях і взагалі є досить важким на підйом людиною.

Тихон як Батько

Тихон, створюючи сім'ю, відразу починає замислюватися про дітей. На його думку, сім'я без дітей просто не має права на існування. Як правило, він має дуже підходящий характер для того, щоб стати чудовим батьком і повністю виправдовує очікування дружини і свої власні.

Він — розуміє, чуйний і добрий батько. Іноді йому може не вистачати батьківській строгості і вимогливості, але вміє домовитися з дітьми про слухняність і без них. Тихон — високо інтелектуальна людина, він чудово розбирається в психології і знати, які слова треба підібрати, щоб дитина самостійно захотів слухатися батьків. Мотивація тут також грає не останню роль. Він багато часу намагається приділяти вихованню дітей і їх утворення. Він прищеплює їм тягу до читання і до навчання.

Тихон воліє здоровий спосіб життя, тому і своїх дітей він буде привчати до занять спортом. Більше часу він, звичайно, проводить з сином. Любить ходити з ним на риболовлю, навчити чогось і обов'язково принести хороший улов. Найімовірніше, в сина він буде намагатися виховати якості, яких не вистачає самому — сміливість і рішучість.

Сумісність Тихон c жіночими іменами

Астрологами довго вивчалося питання сумісності імені Тихон з жіночими іменами, і в підсумку вони прийшли до висновку, що ідеальний вона буде в разі створення пари з жінкою, що отримала одне з наступних імен: Глорія, Єлизавета, Зінаїда, Ізольда, Капітоліна, Кароліна, і Любов. У такій парі, по ідеї, будуть величезні шанси на реально міцний союз і довговічний шлюб.

Взаєморозуміння, любов, пристрасні відносини, нескінченна тяга один до одного – все це буде і в парі, жіночої стороною якої буде дама, названа такою варіацією як Анастасія, Антоніна, Броніслава, Варвара або Маріанна. Але є і одне «але» — фахівці вважають, що рано чи пізно все в такій парі може піти по похилій без вагомих на те причин.

А ось з такими як Катерина, Клавдія, Людмила, і Таміла, і зовсім не рекомендується будувати відносини, бо нічого доброго тут не судилося, і на шляху до щастя раз у раз виникатимуть такі перепони як ревнощі, нерозуміння, розбіжності тощо ...

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все досить складно. З одного боку Тихони зазвичай популярні серед жінок, але з іншого боку, вони не надто прагнуть зачаровувати своїх обраниць, через що нерідко просто упускають свої шанси побудувати відносини з сподобалася дівчиною …

Число імені Тихон

Число імені Тихон по нумерології — 3. Трійка наділяє своїх підопічних досить сприятливою характеристикою. Зазвичай трійки — це життєрадісні і миролюбні люди з дуже активною життєвою позицією, які не вміють довго сидіти на одному місці без діла. Підопічні числа 3 — це дуже цілеспрямовані і допитливі особистості. Прагнучи до нових знань і досягнень, вони можуть зробити якесь відкриття. Зустрічаються на шляху невдачі не зупиняють їх, а тільки роблять сильніше.

Не менш яскраво в Троках проявляється і їх творче начало, схильність до мрійливості і романтизму. У них величезний творчий потенціал, дуже розвинені уява і фантазія, тому вони досягнуть великих успіхів в різних творчих професіях. Однак їх сильний характер в поєднанні з творчим мисленням дають їм зелене світло і в світ бізнесу, в якому їм також буде супроводжувати удача. Крім того, підопічні числа 3 володіють унікальним даром переконання і відмінною інтуїцією. Серед них можуть бути успішні оратори, великі начальники, журналісти і підприємці. Свої проблеми вони завжди вирішують швидко і чітко.

Трійки — життєрадісні, позитивні і приємні в спілкуванні люди, тому у них завжди купа друзів. В особистих же відносинах можуть користуватися величезним успіхом у протилежної статі, проте отримати від них взаємні почуття дуже складно. Підопічні трійки дуже вимогливі до оточуючих, а ще у них може бути кілька негативних якостей, серед яких: зарозумілість, безуспішне бажання робити відразу багато, егоїстичність і зайва балакучість. Трійкам потрібно стати трішки серйозніше і зосередженіше, усвідомити, що не завжди вони будуть щасливчиками долі і потрібно проявляти більше наполегливості і старань в життя, не сподіваючись на легкі шляхи.

Формула обчислення числа імені Тихон:Т (2) + І (1) + Х (5) + О (7) + Н (6) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Тихон

  • Камінь-талісман – Альмандин .
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Тихон – Голуб.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Тихона – 3.
  • Символічний метал – Свинець.
  • Щасливий день – субота .
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Тихон

Тихон Хренніков – радянський композитор, народний артіс т СРСР

Тихон Полнер – російський журналіст, історик, видавець

Тихон Сёмушкін – російський радянський письменник

Тихон Абрамов – учасник Польського походу РСЧА

Тихон Мітрохін – радянський державний діяч

іменини дні і святі покровителі імені Тихон

Мученик Тихон

квітень 11, квітень 24

Преподобний Тихон Костромської

червень 16, червень 29

Святитель Тихон Задонський, чудотворець

серпень 13, серпень 26

святитель Тихон Белавін

вересень 26, жовтень 9